>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Kobiet - Dania (03.12 - 20.12.2020)

Status
Zamknięty.
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Holenderki muszą wygrać aby awansować, Węgierkom też zależy na przynajmniej remisie, bo nawet mogą awansować jak przegrają, z tym że jak Holandia wyrzuci z miejsca premiowanego awansem Serbię to Węgierki awansują z zerowym dorobkiem punktowym. Jak Holandia wygra to trzy zespoły będą miały po 2 punkty, więc decyduje bilans meczów bezpośrednich, który również jest zamkniętym kołem bo hipotetycznie Holandia wygrała z Węgami ale przegrała z Serbią, Węgierki wygrały z Serbią ale przegrają z Holandią, no i Serbia wygrała z Holandią ale przegrała z Węgrami. Zatem w mojej ocenie decydować będą bramki, wobec tego Węgierki dość bezpieczne bo mocno zlały Serbki, lecz tutaj będzie walka o punkty do kolejnej rudy.

W mojej ocenie Holandia to mega klasowy i doświadczony zespół, który musi w końcu odpalić, uważam że wygrają ten mecz i awansują dalej i mają naprawdę potencjał na Top 4.
Holandia (-1,5) @2,14 Fortuna 4/10

Drugi mecz o 20.30 to pojedynek Francji z Dunkami, i typowy mecz o punkty do kolejnej rundy bo awans oba zespoły sobie zapewniły po dwóch pierwszych spotkaniach. Mecz ciężki do typowania, ja jednak stawiałbym na trójkolorowe, ale jak dla mnie pewniejszym zakładem jest under bramkowy, mianowicie under 48,5 @1,80 Totolotek 4/10. Francuzki mocno underowe, wolno rozgrywają akcje, Dunki również nie szarżują, potrafią się dobrze bronić, zatem spodziewam się zatem wyniku w okolicy 45 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Też zagrałem na Holandię bo mówię 3 razy nie dadzą się ośmieszyć, ale jednak to do tego zmierza chyba że wpadnie kolejny fix. Nie dość, że przegrywały jak amatorki to Serbki dały ciała i mogą w ostatnim meczu wyjść z 2 punktami a i tak chyba z tego nic nie będzie. Abbingh bez formy i wsparcia Polman nie istnieje. Statystyki dramatyczne jak u Neagu. Węgierki pechowo, ale walczą o te 2 punkty za Serbię, żeby z czymś wejść do drugiej.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Chorwacja - Rumunia 1 @2.85

Nie wiem czemu buki tak dziwnie wystawiają kursy na te Chorwację. W każdym meczu jest ona strasznie przez nich niedoszacowana. Rumunia to chyba będzie jak do tej pory "najsłabszy" rywal dla Chorwacji na tych ME. Jak dla mnie must bet. Chorwatki póki co są czarnym koniem tego turnieju. Oczywiście gdy w końcu staną na przeciwko Norwegii czy Francji to raczej nie podołają, ale przeciwko Rumuni uważam że ich szanse są ZNACZNIE wyższe niż przewidują bukmacherzy i widzę w tym kursie mega value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chorwacja - Rumunia 1 @2.85

Nie wiem czemu buki tak dziwnie wystawiają kursy na te Chorwację. W każdym meczu jest ona strasznie przez nich niedoszacowania. Rumunia to chyba będzie jak do tej pory "najsłabszy" rywal dla Chorwacji na tych ME. Jak dla mnie must bet. Chorwatki póki co są czarnym koniem tego turnieju. Oczywiście gdy w końcu staną na przeciwko Norwegii czy Francji to raczej nie podołają, ale przeciwko Rumuni uważam że ich szanse są ZNACZNIE wyższe niż przewidują bukmacherzy i widzę w tym kursie mega value.
Zgadzam się z tym i też gram Chorwację po 2,80 po 3 meczach można dowiedzieć się znacznie więcej kto i co tu prezentuje. Chorwacji do tej pory nie tykałem z uwagi, że nie wierzyłem że mogą wygrać z każdą ekipą. Pierwszą wygraną brałem na karb tego, że Węgierki są na tyle kapryśne że mogą uwalić, no ale późniejsze dwie wygrane dowodzą że mamy tu mocną i ciekawą drużynę zdolną na półfinał. Dość powiedzieć, że buki miały H2H Chorwatek z...Polkami na cały turniej. Co do Rumunii, Neagu jednak jest kompletnie bez formy, parę bramek rzuci ale ilość oddanych strzałów przeraża, tj. bilans 16/46 całe 35 procent, ciężko to skomentować. Dało się u Neagu zauważyć w czasie meczu ciężki oddech, ta dziewczyna nie grała ostatni miesiąc albo i dłużej tego konkretnie nie wiem, ale najpierw chodziło o kontuzję a później o przejście koronawirusa. Bucheschi rzuciła z 4 bramki z Norwegią i trochę podniosła statystyki które nadal są fatalne 8/20 40 procent. Tak naprawdę jedyne co wychodzi to asysty Neagu do kołowej Ostase, która gra całe mecze i godnie zastępuje Pinteę. Do tego jako spory plus dochodzi Laszlo, która dopełnia drugą linie, dobrze gra, dobre statystki, ma najwięcej minut na boisku. Co powiedzieć o reszcie zespołu? Ciężko, skrzydłowe sobie nie radzą zwłaszcza Serciefanu 1/5 w turnieju. Dramatycznie wyglądają tam próby gry ze skrzydłami. Ogólnie mają najmniejszą ilość zdobytych bramek w całej stawce drugiej rundy i ich wejście w mecze też są udane, najpierw początek 1-7 z Niemkami później z Polkami 11-15 do przerwy. Na koniec jeszcze jako plus do Laszlo i Ostase dodałbym bramkę i Julię Dumańską, broni całkiem okazale, wyciągała sporo akcji. W głównej mierze gram przeciwko Rumunii.

Chorwacja 2,80 25-20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Popieram typy na spotkanie Chorwatek, które powinny poradzić sobie z mega słabymi Rumunkami, z któymi przez 40 minut meczu nawet Polki sobie radziły. Ja biorę jednak nieco bezpieczniejszą opcję do dubla: Chorwacja (+1,5) @ 1,71 Fortuna 6/10.

Drugi mecz do dubla to pojedynek Holenderek z Norweżkami, zapowiada się ciekawe, szybkie spotkanie bo obie drużyny lepiej radzą sobie w ofensywie niż w defensywie, Norweżki bardzo szybko wznawiają akcje po stracie bramki co często przekłada się na szybkie bramki. Podobnie Holenderki, które zbytnio nie kalkulują i szybko wyprowadzają ataki, często dosyć przy tym gubią piłkę co stworzy sytuacje dla Norweżek, stąd mój typ: over 55,5 @ 1,79 Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Norwegia powyżej 31.5 bramek @1.83 fortuna / 20:30
Zaraz zaczyna się mecz, a że został już trochę opisany, to nie będę się powtarzał za bardzo. Norweżki lubią grać szybko i ofensywnie. Dwukrotnie rzucały ponad 30 bramek w dotychczasowym turnieju, z Polską i Niemcami. Teraz rywal teoretycznie do ogrania przez Norweżki, a że Holenderki nie słyną ze stabilnej obrony, to jest szansa na over. Norweżki mają najlepszą ofensywę na tym turnieju, przynajmniej tak to wygląda w liczbach i mam nadzieję, że dzisiaj to potwierdzą. Holenderki mają to do siebie, że popełniają sporo błędów, a przy takim rywalu nie można sobie na to pozwolić. Mecz o 20:30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Chorwacja- Norwegia
Norwegia under 31,5
Kurs: 1,92
Fortuna
Stawka 8/10

lub

Chorwacja +9,5
Kurs: 1,88
Bet 365
Stawka 6/10

lub

Typ: under 54,5
Kurs: 1,90
Bet 365
Stawka 6/10


Nie ogarniam kursów na to spotkanie, Chorwatki są rewelacją turnieju, nie sądzę jednak aby jakoś poważnie zagroziły kapitalnie prezentującym się Norweżką, jednak nie uważam aby zostały one stłamszone przez zespół skandynawski. Norweżki jakoś nie forsują tempa na tych ME, jak mają przewagę 5-6 bramek to starają się delikatnie oszczędzać bo turniej jest wymagający i gra co 2 dni wymaga rozsądnego gospodarowania siłami. Chorwatki chcąc coś ugrać w tym meczu nie mogą iść na otwartą wymianę ognia bo zginą biorąc pod uwagę potencjał w ofensywie zespołu Norweskiego. Kluczem do dobrego wyniku będzie żelazna defensywa i konsekwencja w ataku. Chorwatki dość wolno rozgrywają akcje i będą chciały za wszelką tak konstruować akcje i oddawać rzuty aby do minimum ograniczyć kontrataki Norweżek, które są ich ogromną siłą. Spodziewam się zatem twardej walki ze i ambicji ze strony niedocenianych Chorwatek, które jak do tej pory rozgrywają kapitalny turniej.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
T 1K

thomas850

Użytkownik
Chorwacja- Norwegia
Norwegia under 31,5
Kurs: 1,92
Fortuna
Stawka 8/10

lub

Chorwacja +9,5
Kurs: 1,88
Bet 365
Stawka 6/10

lub

Typ: under 54,5
Kurs: 1,90
Bet 365
Stawka 6/10


Nie ogarniam kursów na to spotkanie, Chorwatki są rewelacją turnieju, nie sądzę jednak aby jakoś poważnie zagroziły kapitalnie prezentującym się Norweżką, jednak nie uważam aby zostały one stłamszone przez zespół skandynawski. Norweżki jakoś nie forsują tempa na tych ME, jak mają przewagę 5-6 bramek to starają się delikatnie oszczędzać bo turniej jest wymagający i gra co 2 dni wymaga rozsądnego gospodarowania siłami. Chorwatki chcąc coś ugrać w tym meczu nie mogą iść na otwartą wymianę ognia bo zginą biorąc pod uwagę potencjał w ofensywie zespołu Norweskiego. Kluczem do dobrego wyniku będzie żelazna defensywa i konsekwencja w ataku. Chorwatki dość wolno rozgrywają akcje i będą chciały za wszelką tak konstruować akcje i oddawać rzuty aby do minimum ograniczyć kontrataki Norweżek, które są ich ogromną siłą. Spodziewam się zatem twardej walki ze i ambicji ze strony niedocenianych Chorwatek, które jak do tej pory rozgrywają kapitalny turniej.​
Norweżkom
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
To co zrobiły Chorwatki pomiędzy 35 a 50 minutą to jakiś totalny absurd. Przegrały ten fragment meczu 2-13, masa strat, błędów i nonszalancja. Nie pojmuję jak po 35 minutach świetnej i wyrównanej gry z silnymi Norweżkami odwalić taki numer..... dramat!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Rumunia over 25.5 @1.88 fortuna
No to mamy ostatni mecz w poniedziałek, jutro wszystkiego sie dowiemy. Sytuacja Rumunek i Węgierek jest taka jak każdy widzi, zero punktów w grupie. Rumunki wydaje sie ze duzo bardziej zawiodza, wygrana jedynie z Polska, nie wyglada to za dobrze. O ile Wegierki tez nie sa w lepszym momencie, to jednak miala duzo lepsze momenty gry. Mecz o pietruszke, dla tego dla obydwu druzyn powinien to byc mecz na lajcie, bez presji, tak aby powoli zegnac sie z turniejem i pokazac sie z jak najlepszej strony. Rumunki nie sa faworytkami, ale tutaj zarowno jedna i druga druzyna moze wygrac. Mam nadzieje, ze Rumunia chociaz poprawi skutecznoc i teraz postara sie zagrac zdecydowanie lepiej w ataku, bo na ten moment przekroczyly granice tylko z Polkami. Plus ze mialy wiecej odpoczynku.
 
psychol32 421,5K

psychol32

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Co jest brane pod uwagę w przypadku równej ilości punktów?
Jeżeli mecze bezpośrednie to Holenderki bez szans z tego co widzę i jutro mogą odpuścić.
 
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Hej, ktoś się orientuję czemu kursy na Chorwatki wzrosły w ciągu 2 godzin z 2,20 do 3,05? Myślę że Chorwatki są faworytkami w meczu z Niemkami patrząc na przebieg turnieju. Dzisiejszy mecz Niemek z Holenderkami stał na średnim poziomie. Chorwatki wypoczęte. Jeśli ktoś ma jakieś info to proszę o przekazanie.
Post automatycznie złączony:

Co jest brane pod uwagę w przypadku równej ilości punktów?
Jeżeli mecze bezpośrednie to Holenderki bez szans z tego co widzę i jutro mogą odpuścić.
Na livescorze jest napisane że bilans bezpośredni, ale co np w przypadku zwycięstwa Holenderek z Rumunkami a Niemek z Chorwacja?
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Co, by się nie wydarzyło, to Holenderki są poza półfinałami. Mają niekorzystny bilans bramkowy, między zainteresowanymi drużynami w przypadku, gdyby każda z tych trzech drużyn zgromadziła 6 pkt.

Teraz pozostaje kwestia czy Niemki, czy Chorwatki. Tu są możliwe dwie opcje. Holenderki grają wcześniej i jeśli wygrają, to Niemki aby awansować muszą wygrać co najmniej dwoma bramkami. W przypadku gdyby Holandia nie wygrała, to Niemkom wystarczy po prostu wygrać.

Remis lub zwycięstwo Chorwatek daje im awans bez względu na te wszystkie okoliczności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Również i mnie zastanawiają wzrosty kursów na Chorwatki po poniedziałkowym meczu Niemek. Można było to chwilę szybciej przewidzieć, że ten mecz będzie i tak i tak o bardzo dużą stawkę i nie rozumiem w tej chwili aż takich spadków na Niemki, a chciałbym poznać powód. Bo z samej gry na turnieju nie wiem czy miałbym się czym zachwycać. A w przeciwieństwie do nich nad Chorwatkami można to zrobić i zupełnie nie widzę ich na straconej pozycji. Niemki to dobry początek turnieju z Rumunią run 7-1 co prwada skończyły mecz wygraną +3, ale był moment gdzie Rumunki wróciły do remisu w 36 minucie. Kolejny mecz to ostry wjeb od Norweżek, gdzie straciły ponad 40 bramek, można to rozumieć poprzez nie wiem odpuszczenie meczu(?) już z góry bo ciężko zrozumieć taki wynik. No i ostatni mecz grupowy z Polską, gdzie zakładając że jesteśmy jako kraj najsłabsi na tych mistrzostwach to biły się z nami zupełnie do samego końca o pozytywny rezultat. Gdzie w przeciwieństwie do Niemek Rumunki raz dwa ogarnęły Polki w drugiej połowie i tu nawet nie chodzi, że remis im dawał i tak i tak awans, czy że mogły grać na granicy utrzymania bilansu bramek. Po prostu nie wyglądały dobrze i pewnych rzeczy się nie oszuka. Następnie nowa faza i Niemki wygrały z Węgierkami czyli idealnym rywalem na początek tej fazy, bo Węgry są najzwyczajniej w świecie słabo dysponowane w tym turnieju, dla mnie niespodzianki nie ma. Mecz mógł pójść w dwie strony, wygrały go Niemki, zero historii. Natomiast teraz oglądałem ich ostatni mecz wczorajszy z Holandią i tam pomimo bliskiego wyniku przegrały (ostatnia akcja na remis wybroniona przez Wester), ale trzeba tu na pewno zwrócić uwagę jak w ataku grały Holenderki, a grały słabo. Nie trafione karne, tracone łatwo piłki typowa Holandia z tego turnieju czyli nie za dobra. Fakt faktem, porażka za dużo nie zmienia w sytuacji Niemek zwłaszcza przegrana -1, ale swoje wybiegać musiały a nie mają dnia przerwy co stawowi tu na pewno korzyść. Nie będę po kolei wymieniał jak i która zawodniczka gra dotychczas w turnieju, to można zobaczyć w statystykach, Bolk na linii może nie przyzwoitej a co najwyżej ponadprzeciętny poziom. I tak można o każdej z nich powiedzieć, nie ma kogoś tam w mega formie co można by stwierdzić, że może udźwignąć samemu mecz i dać wygraną, no nie ma i tyle. Chorwacja jak na razie bez słabych punktów, był jeden moment w turnieju gdzie zagrały źle a mowa o drugiej połowie z Norweżkami, powtórzę - jedyny zły moment turnieju to 30 minut z Norweżkami czyli najlepszą drużyną tego turnieju bezapelacyjnie przynajmniej na ten moment. Gram na Chorwatki, ale podobnie jak to miało miejsce z Rumunią bardziej gram przeciwko ich rywalkom a więc przeciwko Niemkom, z buforem na remis który daje wymarzony półfinał.

Chorwacja 1X 2,21 23-20
 
Ostatnia edycja:
psychol32 421,5K

psychol32

Użytkownik
Mnie wcale ten wzrost kursu na Chorwatki nie dziwi. Bukmacherzy wiedzą że to ten etap turnieju gdzie dziewczynki trzeba oddzielić od kobiet.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wydaje mi się że wzrosty na Chorwatki mogą być spowodowane zbyt niską przegraną Niemek. Gdyby Niemki dostały od Holenderek np. trzema bramkami to zapewne puściłyby Chorwatki dalej - wiadomo jakie relacje łączą naród niemiecki i holenderski. Natomiast skoro jednak Niemki mają realna szanse na awans - kurs na nie automatycznie spadł. Jak dla mnie najpewniejszy do grania jest under 50.5 po 1.82. Ten mecz śmiało można nazwać cwierfinałem mistrzostw świata z ta jedynie różnica ze Chorwatkom awans daje nawet porazka 1 bramka. Wyłączając mecze z Norwezkami które grają w innej lidze to oba zespoły dość underowe. Czy w meczu o wszystko będą szybkie akcje? Nie wydaje mi się. Jedyne czego można się obawiać to mecz na styku i nagłe szaleństwo w końcówce Niemek które mogą zacząć się spieszyć. Ale z kolei wtedy Chorwatki nigdzie nie beda gonic. No jak dla mnie przez caly mecz czy jednej czy drugiej druzynie bedzie zalezalo na tym aby ten mecz spowalniac. Również under 24.5/ht jak najbardziej moim zdaniem do grania
Post automatycznie złączony:

Przepraszam bo nie mogę edytować. Powyższa analiza rzecz jasna zakłada zwycięstwo Holenderek nad Rumunkami. Nie spodziewam się raczej by Holenderki odpuściły i tym samym ułatwiły sprawę Niemkom. Natomiast gdyby jednak Holenderki nie wygrały swojego spotkania - to under w meczu o wszystko wydaje się jeszcze pewniejszy
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom