>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No i właśnie kolega pisał wyżej o cwiercfinale.

A Czesi jak przegrają to nie prawdopodobnie a bankowo spadają na 4 lokatę i grają od razu z Francja. No czyli to trochę jednak przemawia za tym ze będą grali maxa

Psychol graj sobie na faworytow - powodzenia. Na tym wlasnie zbieraja zniwa buki - wchodzisz, widzisz potencjal i wrzucasz na kupon. Tylko później nie przychodź i nie mów ze siatkowka jest chora

Bo trener Niemców byłby chory gdyby grał dziś podstawa. To samo trener Włochów. A to już sprawia że kursy powinny być zdecydowanie bardziej wyrównane skoro jedni z góry wiadomo ze zagrają o pietruszkę a drudzy o życie

Co do Francuzów - tu zdania nie mam, Estonia mega słaba i tez juz mogą nie mieć szans. Chociaż niby każda strata seta przez Slowaków otwiera im szanse
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Najgorzej to jest uwierzyć w jakąś swoją teorię spiskową i szukać argumentów tylko to potwierdzających... wiem po sobie :D

FAKTY:

Włosi grają O NIC
, nie spadną i nie awansują wyżej. Znając włoską mentalność i zdrową logikę (5 mecz w ciągu 8 dni) powinny wyjść rezerwy LUB I skład na I seta, nie mając zbytnich ambicji do grania i potem rotację. Ja wybrałbym rezerwy od razu, ale tego być pewni nie możemy.
Czesi na upartego i tak awansują.
Białoruś przegrywając 2-3, przy porażce Czechów 0-3 będzie miała i tak gorsze ratio setowe. Więc Czesi grają tylko o lokatę z której awansują. Jest to dość istotne, bo do wyboru są mecze w 1/8 (dalej nie idę, dla nich sukcesem jest sam awans z grupy) z rywalami: FRA, CRO, GER. Wydaje mi się, że każdy zdroworozsądkowy trener/siatkarz zrobi wszystko, żeby zagrać z Chorwacją, a więc spróbują ograć ITA za 3pkt, wygrana 3-2 sprawi, że będą mieli gorsze ratio setowe od SLO i lądują na III miejscu, ale nie spadną na IV. Każda porażka z ITA to IV miejsce, bo liczba zwycięstw gorsza od BLR/BUL.

Grupa D:

Tu mam problem, bo o ile łatwo mi się postawić w skórze Czechów i nie mam pojęcia co siedzi w głowach trenerów FRA/GER. Jedni i drudzy są uznawani za faworytów, może nawet do medalu (GER po to ściągnęli znowu dziadka Grozera), ale roszady w meczu FRA-GER pozwalają przypuszczać, że i dzisiaj Niemcy będą kombinować składem.

Pierwszy jest mecz SVK-GER, Słowakom tylko wygrana daje SZANSE na awans, porażka 2-3 czy 0-3 absolutnie nic nie zmienia. Niemcy z kolei przy wygranej 3-0 chociaż na chwilę mają szanse wejść na I miejsce w grupie, ale to już wiemy, że niezbyt im na tym fakcie zależy... Niemcy muszą przegrać min. seta, by NIE MIEĆ SZANS na I miejsce. Wczoraj nie grali, cholera wie czy nie pograją I składem w ramach treningu, a potem ewentualne zmiany?

FRA-EST zależne od I spotkania tylko dla FRA, dla Estonii dalej to będzie jedyna szansa na awans, bez znaczenia nawet czy i ile wygra Słowacja. Estonia i Słowacja mają obecnie identyczny bilans wygranych, pkt, setów, ale Estonia ma wyraźnie lepsze ratio punktowe. Wystarczy więc, że Estonia powtórzy wynik Słowaków i ich przeskoczy (zakładając, że nie będzie rozjazdu w małych punktach). Na III miejsce nikt nie ma szans, walka tylko o przeskoczenie Łotwy i zarówno SVK jak i EST, by to osiągnąć MUSZĄ mecze wygrać.

Czy tak będzie? Sami sobie odpowiedzcie. Sport różne sytuacje widział i nikt już chyba nie pamięta o słynnych MŚ we Włoszech z 2014 roku. Sytuacja jest dość skomplikowana, wiele jest podejrzeń, ale fakty są takie, że:

Słowacja MUSI wygrać
Estonia MUSI wygrać

FRA/GER mogą się pobawić i wielkich szkód sobie nie zrobią

PS. jeżeli gdzieś coś zakręciłem to piszcie, bo dużo pisałem z głowy, ale takie są efekty mojej wczorajszej wieczornej analizy przy kilku drinkach % :D
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Gdyby mecze były w inne kolejności to być może nie szedłbym w Slowaków.

Ale nie po to Niemcy oddali mecz Francuzom by teraz stworzyć im okazję do tego by oddali smierdziucha

Niemcy celuja w ćwierćfinal z Włochami. Z całym szacunkiem do Lotyszy ale bardziej się Włosi spoca ze Slowakami niż z nimi. Dla mnie to kolejny argument by grać dzisiaj na naszych południowych sasiadow

Czy da pograć podstawie? Jeżeli tak to góra na seta. Skoro trzymal ich na ławie w meczu z Francja to i teraz nie będzie ekspoatowal - zwłaszcza ze na horyzoncie Bulgaria

Ten mecz snierdzi. Nie ma przypadku ze buki nie wystawiaja kursów na seta dla Slowaków


Włochów najbardziej satysfakcjonuje wynik 3:2 dla Pepiczkow. Tu warto czekać na live co się wydarzy bo poki co nie wydaje mi się żeby Włochom chciało się grać tyle czasu.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Dlatego wątpie aby mieli się podkładać. W mojej opinii wybiorą ćwierćfinał z GER/CZE/BUL/BLR, a nie z GER/SLO.
Gdyby mecze były w inne kolejności to być może nie szedłbym w Slowaków.

Ale nie po to Niemcy oddali mecz Francuzom by teraz stworzyć im okazję do tego by oddali smierdziucha

Niemcy celuja w ćwierćfinal z Włochami. Z całym szacunkiem do Lotyszy ale bardziej się Włosi spoca ze Slowakami niż z nimi. Dla mnie to kolejny argument by grać dzisiaj na naszych południowych sasiadow

Czy da pograć podstawie? Jeżeli tak to góra na seta. Skoro trzymal ich na ławie w meczu z Francja to i teraz nie będzie ekspoatowal - zwłaszcza ze na horyzoncie Bulgaria

Ten mecz snierdzi. Nie ma przypadku ze buki nie wystawiaja kursów na seta dla Slowaków


Włochów najbardziej satysfakcjonuje wynik 3:2 dla Pepiczkow. Tu warto czekać na live co się wydarzy bo poki co nie wydaje mi się żeby Włochom chciało się grać tyle czasu.
Generalnie się z Toba zgadzam. Szkopuł jednak w tym, że Niemcy wcale nie muszą przegrać żeby zająć drugie miejsce. Jeden przegrany set też robi im robotę. Aby więc zachować pozory uczciwej gry mogą po prostu wygrać ze Słowacją 3:1 i nikt im nie będzie mógł zarzucić cwaniakowania.
 
kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Gdyby mecze były w inne kolejności to być może nie szedłbym w Slowaków.

Ale nie po to Niemcy oddali mecz Francuzom by teraz stworzyć im okazję do tego by oddali smierdziucha

Niemcy celuja w ćwierćfinal z Włochami. Z całym szacunkiem do Lotyszy ale bardziej się Włosi spoca ze Slowakami niż z nimi. Dla mnie to kolejny argument by grać dzisiaj na naszych południowych sasiadow

Czy da pograć podstawie? Jeżeli tak to góra na seta. Skoro trzymal ich na ławie w meczu z Francja to i teraz nie będzie ekspoatowal - zwłaszcza ze na horyzoncie Bulgaria

Ten mecz snierdzi. Nie ma przypadku ze buki nie wystawiaja kursów na seta dla Slowaków


Włochów najbardziej satysfakcjonuje wynik 3:2 dla Pepiczkow. Tu warto czekać na live co się wydarzy bo poki co nie wydaje mi się żeby Włochom chciało się grać tyle czasu.

Na betsonie masz na seta Słowaków 1.4
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Niemcy oddali mecz Francuzom 🤣. Normalnie żart dnia. Francuzom to by mogła Polska oddać mecz ale nie Niemcy.

Wytłumacz mi jedno W Wieczorek85 skoro Niemcy oddają mecz Francuzom to muszą czuć się mega mocni. Po co więc podkładać się Słowakom by uniknąć jakiejś Polski czy innego mocarstwa w drodze po złoty medal?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Niemcy oddali mecz Francuzom 🤣. Normalnie żart dnia. Francuzom to by mogła Polska oddać mecz ale nie Niemcy.

Wytłumacz mi jedno W Wieczorek85 skoro Niemcy oddają mecz Francuzom to muszą czuć się mega mocni. Po co więc podkładać się Słowakom by uniknąć jakiejś Polski czy innego mocarstwa w drodze po złoty medal?
Nie chce mi się wchodzić w polemikę z kimś kto nie rozumie o co chodzi. Graj te kursy po 1.23 i dalej wylewa żółć na wszystkie inne typy :)

A w sumie wytłumaczę. Ale powoli żebyś zrozumiał

Niemcy przegrywają z Francja właśnie po to by uniknąć Polski. Bo nie czują się na tyle mocni by na nas wjeżdżać. Czy już rozumiesz czemu musza stracić seta ze Slowakami ?

Bo nie czują się mega mocni i nie chcą trafic na Polskę.

Powoli przeczytaj raz jeszcze

Oczywiście mogłoby tak być ze uczciwie przegrywają z Francja. Ale gdybyś obejrzał mecz a nie bazowal tylko na cyferkach to byś wiedzial
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Niewiele rozumiesz z tej całej zabawy. Pogrywaj zawsze i wszędzie faworytów. Na bank dobrze na tym wyjdziesz ;) .
Ja już 3-4 lata gram samych dogów. Może się zagalopowałem czasami zagram faworyta jak w czasie meczu zrobi się dogiem.
Post automatycznie złączony:

Nie chce mi się wchodzić w polemikę z kimś kto nie rozumie o co chodzi. Graj te kursy po 1.23 i dalej wylewa żółć na wszystkie inne typy :)
Żeby wejść w polemikę to trzeba mieć argumenty a nie swoje przypuszczenia.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ale tu nie ma przypuszczeń tylko FAKTY. Niemcy zagrali w meczu z Francją całym rezerwowym składem. We wcześniejszych meczach i późniejszych grali I składem. Przypadek?

Przypuszczenia są o dzisiejszym meczu ze Słowacją, ale z Francją grał II skład i nie zmieni tego Twój prześmiewczy ton.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ale tu nie ma przypuszczeń tylko FAKTY. Niemcy zagrali w meczu z Francją całym rezerwowym składem. We wcześniejszych meczach i późniejszych grali I składem. Przypadek?

Przypuszczenia są o dzisiejszym meczu ze Słowacją, ale z Francją grał II skład i nie zmieni tego Twój prześmiewczy ton.
Na podstawie tego mogę tylko stwierdzić że gdyby zagrali pełnym składem to by Francuzów ograli.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Fakty są takie ze Ty mi piszesz ze Niemcy czują się mega mocni skoro oddaja mecz Francuzom

Do tej pory Twój mózg nie pojął tego że lepsze jest w tej grupie miejsce 2 niż 1
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Po pierwsze słabo się nabijać z paraolimpijczyków

Po drugie - mało widziałeś. Jeżeli Niemcy wygraliby 3:0 to tak wtedy warto wejść w Estonię 3:0. I zobaczyłbyś jak błyskawicznie kursy spadają

Ale Niemcy nie wygrają 3:0
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Każde zwycięstwo da Estonii awans w przypadku porażki Słowacji. Matematyka, ja wiem...
Ty o jednym ja o drugim. Co mnie interesuje awans Estonii skoro mówimy o miejscach 1-2. Wygrywają Niemcy 3:0 a i tak mają drugie miejsce bo Francja z Estonią nie dostanie 0:3
Post automatycznie złączony:

No właśnie Niemcy nie wygrają 3:0 tylko 3:1 żeby zachować pozory i z tym się mogę zgodzić.
Post automatycznie złączony:

No właśnie Niemcy nie wygrają 3:0 tylko 3:1 żeby zachować pozory i z tym się mogę zgodzić.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ty wiesz co to znaczy słowo dog skoro proponujesz mi przedmeczowe grać faworyta? Na Niemców pogram jak będą przegrywać 0:2 bądź 1:2 w setach
 
Do góry Bottom