>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Serbia - Polska
typ: Polska (-1,5 seta)
@1.60 FORTUNA

Jak już kolega wyżej wspominał Serbowie będą grali trzeci dzień z rzędu. Na pewno będzie to miało wpływ na ich grę, bowiem czasu na regenerację mieli naprawdę mało. Również się dziwie kto układał taki terminarz ale za coś takiego powinien być kryminał! Nasi siatkarze zagrali do tej pory jedno spotkanie i mieli dzień przerwy, więc mogli się spokojnie przygotować do meczu. Po wpadce na Igrzyskach Olimpijskich teraz w naszym sztabie jest pełna mobilizacja aby zagrać w finale ME, szczególnie, że siatkarze mogą liczyć na dodatkowego zawodnika jakim jest nasza wspaniała publiczność. Pięć ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy obydwami reprezentacjami kończyło się zwycięstwem Polaków i tylko raz był potrzebny do tego piąty set a cztery razy handi 1,5 seta zostało pokryte. Dziś również stawiam, że tak będzie i liczę na pełną koncentrację chłopaków a nie tak jak w meczu ze słabiutką Portugalią, gdzie przegrali seta na własne życzenie.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Rosja - Finlandia
poniżej 185.5 pkt.
@1.38
fortuna
Nie są to najlepsze ME w wykonaniu Rosjan, ale dzisiejszy mecz pokazał, że ich gra może być z meczu na mecz coraz lepsza. Takie mecze jak z Holandią powinno się wygrywać za 3 punkty. Tym razem znów się nie udało, ale Holandia to wydaje się lepsza drużyna potencjałem niż Turcja. Trener Rosjan jest Finem, więc kto jak kto, ale on powinien mieć fińską reprezentację w miarę obcykaną. Zakładam, że tak jak dzisiaj w meczu z Holandią przynajmniej jeden set będzie z małą ilością punktów co powinno sprawić, że pomimo 4 setow jutro jest szansa na powodzenie tego typu. Rosja powinna zdobyć tu jutro trzy punkty.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Grecja - Polska
Typ: Powyżej 128,5 pkt
Kurs: 1,53
Buk: Fortuna

Oj, działo się wczoraj dość dużo i na pewno pięć rozegranych w Krakowie setów wpłynie na kondycję fizyczną siatkarzy - nawet w pomeczowych wypowiedziach dominowało przekonanie, że pierwszą rzeczą, na której należy się skupić, jest teraz regeneracja i przygotowanie do kolejnego spotkania, które już niebawem.

Patrząc na przeciwników grupowych teoretycznie nie powinniśmy mieć kłopotu z zachowaniem tak misternie wczoraj wypracowanej przewagi, jednak znając życie i patrząc na inne dotychczasowe wyniki na turnieju wcale nie będzie to zadanie łatwe.

Pierwszy z gatunku meczów "zagrać, zwyciężyć, zapomnieć" już dziś - z Grecją nie graliśmy od 2014 roku, jednak pod żadnym względem nie jest to rywal, który powinien nam zaszkodzić. W turnieju również poniósł porażkę po zaciętym meczu z Ukrainą, po czym nadspodziewanie gładko uległ Belgom.

Musimy jednak na ten mecz spojrzeć pod kątem naszego wyczerpującego meczu z Serbami, po którym mamy jedynie kilkanaście godzin do rozpoczęcia kolejnego boju, i mieć na uwadze, że tym razem trener może dać szansę zmiennikom. Co to oznacza? Teoretycznie nic i mimo tego spodziewamy się łatwej wygranej, jednak pozwala przeciwstawić się bardzo niskiej linii punktowej wystawionej (przynajmniej dziś rano) przez buki. 128,5 pkt oznacza ni mniej ni więcej 25:18, 25:18 25:18 i nie sądzę, aby aż tak gładko to dziś wyglądało. Wystarczy, że w jednej partii Grecy cokolwiek powalczą i linia wpada, a pamiętajmy, że oba mecze w 2014 roku to wygrane Polaków 3:1.

W swojej propozycji zawarłem najniższą możliwą linię do pokrycia, jednak propozycje z gatunku +131,5 pkt za 1,84 również prezentują się póki co solidnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
barti2000 750,9K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Mecz: Grecja - Polska
Typ: Polska poniżej 75,5 pkt
Kurs: 1,52
Buk: Fortuna

Spotkanie Polaków z Grekami. Faworyt w tym meczu jest jeden. Oczywiście Polacy są po bardzo cięzkim meczu z Serbami, ale po to Vital Heynen ma rezerwowych, żeby korzystać z nich w takim meczu. Dziś powinniśmy zobaczyć drugą szóstkę, która i tak przewyższa Greków o dwie klasy. Grecy na tej imprezie przegrali już dwukrotnie, z Ukrainą 3:2 i Belgią 3:0. Dzisiaj spodziewam się łatwej przeprawy naszej kadry.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Włochy - Czarnogóra
typ: DW 3:0
@1.47 FORTUNA

Każde inne rozstrzygnięcie niż pewne zwycięstwo Włochów 3:0 będzie tutaj sporą niespodzianką. Włosi po wpadce na Igrzyskach Olimpijskich - porażka w 1/4 finału z Argentyną - będą chcieli udowodnić swoją wartość i powrót bez medalu z ME, będzie dla nich kolejnym wymierzonym policzkiem w twarz. W pierwszym meczu rozgrywanym w piątek rozbili Białoruś w setach do 18,12 i 15. Teraz kolej na następnego outsidera grupy, czyli Czarnogórę. Siatkarze z Czarnogóry rozegrali już dwa spotkania i oba zakończyły się porażkami 3:0: pierw z Bułgarią a następnie ze Słowenią. W meczach towarzyskich przed ME Czarnogóra również zaliczyła dwie porażki 3:0 z Macedonią Północną oraz ze Słowacją. Dziś też próżno spodziewać się innego rezultatu niż 3:0.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Bułgaria - Włochy
Typ: Włochy
@1.40 ETOTO
Włosi zgodnie z moimi przewidywania pokonali wczoraj outsidera grupy w trzech setach. Nie obeszło się bez nerwówki w trzecim secie, lecz przy prowadzeniu 2:0 z tak słabą drużyną ciężko utrzymać pełną koncentrację przez całe spotkanie. Jednak Włosi pokazali charakter i wydarli trzeciego seta pomimo, że przegrywali 19:22. Dziś czeka ich pojedynek o pierwsze miejsce w grupie z Bułgarią. Tutaj determinacji ani koncentracji już Włochom na pewno nie zabraknie. Spodziewam się również, że zagrają w najmocniejszym ustawieniu aby zapewnić sobie spokojny awans z pierwszej lokaty. Bułgarzy do tej pory wygrali 3:0 z Czarnogóra i 3:2 z Czechami. Obydwie drużyny mierzyły się już że sobą w tym roku w Lidze Narodów, gdzie lepsi okazali się Włosi wygrywając 3:2. Cztery wcześniejsze spotkania zakończyły się również wygraną Włochów lecz w stosunku 3:1. Dziś również stawia, że Bułgarów co najwyżej będzie stać na ugranie seta lecz jeśli Włosi zagrają na swoim poziomie to mecz może się nawet zakończyć w trzech setach.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Bułgaria - Włochy
Typ: Włochy
@1.40 ETOTO
Włosi zgodnie z moimi przewidywania pokonali wczoraj outsidera grupy w trzech setach. Nie obeszło się bez nerwówki w trzecim secie, lecz przy prowadzeniu 2:0 z tak słabą drużyną ciężko utrzymać pełną koncentrację przez całe spotkanie. Jednak Włosi pokazali charakter i wydarli trzeciego seta pomimo, że przegrywali 19:22. Dziś czeka ich pojedynek o pierwsze miejsce w grupie z Bułgarią. Tutaj determinacji ani koncentracji już Włochom na pewno nie zabraknie. Spodziewam się również, że zagrają w najmocniejszym ustawieniu aby zapewnić sobie spokojny awans z pierwszej lokaty. Bułgarzy do tej pory wygrali 3:0 z Czarnogóra i 3:2 z Czechami. Obydwie drużyny mierzyły się już że sobą w tym roku w Lidze Narodów, gdzie lepsi okazali się Włosi wygrywając 3:2. Cztery wcześniejsze spotkania zakończyły się również wygraną Włochów lecz w stosunku 3:1. Dziś również stawia, że Bułgarów co najwyżej będzie stać na ugranie seta lecz jeśli Włosi zagrają na swoim poziomie to mecz może się nawet zakończyć w trzech setach.
Ale wiesz, że składy w tamtych meczach były inne? Włosi postanowili na obecne ME pojechać bez swoich dwóch największych armat - Juantorena i Zaystev. To nieco zmienia układ sił i naprawdę daleki jestem od stwierdzenia, że Włosi powinni być w tym meczu aż takim faworytem.

"Włosi zagrają na swoim poziomie to mecz może się nawet zakończyć w trzech setach." - tego nie mogłem zostawić, skoro Włosi w składzie galowym regularnie tracili przynajmniej seta z Bułgarami, to teraz bez dwóch najlepszych zawodników logika zmusza do przeciwnych wniosków, nieprawdaż?

Analiza naprawdę naciągana...no offence.

Ja z kolei polecam dubelka:

Bułgarzy +2,5 seta + Polska (-13,5) @2,15 Etoto

Bułgaria wczoraj pokazała jaja do końca, uciekli spod topora z nieobliczalnymi Czechami. Skrzydłowych BUL cenię wyżej niż obecne zestawienie Włochów. Nie będę się powtarzać. Kto się interesuje siatkówką, wie jakie braki są we Włoskim obozie i ile Ci zawodnicy znaczyli dla drużyny ITA. Ja tu widzę value kursowe na BUL, odważniej można +1,5 seta / WIN zaatakować.

Drugi mecz nieco kontrowersyjnie po wczorajszym "popisie", ale ja to czytam krótko. Wczoraj pograli głównie zmiennicy, słabo wyszło. Dzisiaj wychodzimy na galowo, nie po to wygrywali z Serbią, by teraz gubić punkty. Drużyna Belgii nam wybitnie leży, sparingi z tego roku 4-0/4-0 z pogromami w każdym secie. Zagrałbym POL 3-0, ale wydaje mi się, że jakieś rozluźnienie może jednak przyjść, a hcp stosunkowo niski. Polacy wygrywają sety raczej sporym zapasem, więc nawet w przypadku 3-1 hcp -13,5 powinni pokryć.
Serbowie ograli BEL 3-1 i -20 w pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
J 3K

josh91

Użytkownik
Ale wiesz, że składy w tamtych meczach były inne? Włosi postanowili na obecne ME pojechać bez swoich dwóch największych armat - Juantorena i Zaystev. To nieco zmienia układ sił i naprawdę daleki jestem od stwierdzenia, że Włosi powinni być w tym meczu aż takim faworytem.

"Włosi zagrają na swoim poziomie to mecz może się nawet zakończyć w trzech setach." - tego nie mogłem zostawić, skoro Włosi w składzie galowym regularnie tracili przynajmniej seta z Bułgarami, to teraz bez dwóch najlepszych zawodników logika zmusza do przeciwnych wniosków, nieprawdaż?

Analiza naprawdę naciągana...no offence.

Ja z kolei polecam dubelka:

Bułgarzy +2,5 seta + Polska (-13,5) @2,15 Etoto

Bułgaria wczoraj pokazała jaja do końca, uciekli spod topora z nieobliczalnymi Czechami. Skrzydłowych BUL cenię wyżej niż obecne zestawienie Włochów. Nie będę się powtarzać. Kto się interesuje siatkówką, wie jakie braki są we Włoskim obozie i ile Ci zawodnicy znaczyli dla drużyny ITA. Ja tu widzę value kursowe na BUL, odważniej można +1,5 seta / WIN zaatakować.

Drugi mecz nieco kontrowersyjnie po wczorajszym "popisie", ale ja to czytam krótko. Wczoraj pograli głównie zmiennicy, słabo wyszło. Dzisiaj wychodzimy na galowo, nie po to wygrywali z Serbią, by teraz gubić punkty. Drużyna Belgii nam wybitnie leży, sparingi z tego roku 4-0/4-0 z pogromami w każdym secie. Zagrałbym POL 3-0, ale wydaje mi się, że jakieś rozluźnienie może jednak przyjść, a hcp stosunkowo niski. Polacy wygrywają sety raczej sporym zapasem, więc nawet w przypadku 3-1 hcp -13,5 powinni pokryć. Serbowie ograli BEL 3-1 i -20 w pkt.
Jeśli chodzi o sparingi z Belgią w tym sezonie to nawet nie ma co brać pod uwagę tych wyników, oni wtedy przyjechali czwartym garniturem z rodzimej ligi. Max 1 zawodnik z tamtych sparingów jest dzisiaj w składzie.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Jeśli chodzi o sparingi z Belgią w tym sezonie to nawet nie ma co brać pod uwagę tych wyników, oni wtedy przyjechali czwartym garniturem z rodzimej ligi. Max 1 zawodnik z tamtych sparingów jest dzisiaj w składzie.
Trzech gra w I składzie (2x MB, 1x L) + kilku obecnych rezerwowych, ale racja, zbytnie uogólnienie z mojej strony.
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Łotwa - Słowacja
Słowacja wygra
@1.62
Fortuna
Ostatnio stawiałem Słowację z handi w pierwszym secie i nie zawiodłem się i choć Słowacja przegrała mecz mimo wyniku 2:0 to pozostawili po sobie nie najgorsze wrażenie. Jeżeli chcą zająć 3 lub 4 miejsce w grupie muszą to spotkanie wygrać i stać ich na to. Mając w perspektywie potem spotkanie z Chorwacją to jak najbardziej mogą liczyć o awansie dalej. Łotysze w meczu z Chorwacją sporo się napracowali i na pewno mają w głowach to spotkanie, ponieważ wygrana za 3 punkty z Chorwacją co było możliwe dałaby im praktycznie awans do dalszej fazy. Szanse tutaj oceniam na 70% do 30% na korzyść Słowaków.
 
Ostatnia edycja:
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Panowie co sądzicie o dublu Włochy + Francja ? Wydaje się, że znacznie lepsi od swoich rywali.

Bułgaria wczoraj oglądałem, mega wymęczyła wygrana przeciwko Czechom.
Należałoby sprawdzić rozpiskę dalszej fazy turnieju. Francuziki znani są z tego, że lubią przykombinować. Wygranie grupy wcale nie musi leżeć w ich interesie.
O meczu Włochy-Bułgaria kolega korver napisał w zasadzie wszystko.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Belgia, over 3.5 setów, 1.96, Fortuna

Polacy mimo wygranych lubią mieć przynajmniej jeden set słabości, w którym niżej notowani rywale po prostu to wykorzystują i ostatecznie go wygrywają, tak było m. in. z Grecją czy Portugalią. Belgowie ostatnio grają całkiem nieźle i mimo porażek potrafili ugrywać sety m. in. z Włochami czy Serbią. Nie zdziwi mnie jak sprawią Polakom spore problemy i także urwą seta po niezłym kursie. Forma Polaków wcale nie jest optymalna, co dodatkowo zwiększa potencjał na over 3.5 setów.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,9K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Niemcy - Francja

Typ: Gyorgy Grozer najlepiej punktujący
Kurs: 3,00
Bukmacher: betclic
Analiza:



Spotkanie dwóch niepokonanych drużyn w grupie D, która swoje mecze rozgrywa w Tallinie. To spotkanie powinno rozstrzygnąć o zwycięstwie w tej grupie, gdyż reszta rywali się zbytnio nie liczy. Francuzi są w tym meczu faworytem. To drużyna zdecydowanie bardziej zbilansowana. W składzie mają lepszych graczy i są opromienieni mistrzostwem olimpijskim. Do tej pory nie stracili jeszcze seta. Pokonali 3:0 Słowację i Chorwację. W obu meczach najlepiej punktującym był Jean Patry, który zdobył odpowiednio 16 i 13 punktów. Francuski atakujący od Igrzysk Olimpijskich jest w znakomitej formie. Dużo punktów dla drużyny zdobywają też Earvin Ngapeth i Trevor Clevenot.

Niemcy także jeszcze nie stracili żadnej partii. Pokonali 3:0 Chorwatów i Estonię. Gra naszych zachodnich sąsiadów skupiona jest na jednej gwieździe. Mowa tu o Gyorgim Grozerze, który po raz kolejny wrócił do kadry. 36-latek na tych mistrzostwach pokazuje, że nadal jest czołowym atakującym na świecie. W dwóch meczach zdobył 33 punkty (16 z Chorwacją, 17 z Estonią) i jest zdecydowanie najlepiej punktującym drużyny. Grozer dostaje najwięcej piłek. Do tej pory atakuje ze skutecznością 55%, a swoje potrafi dołożyć też na zagrywce.

W takim meczu jak dziś, od Grozera będzie zależeć jeszcze więcej niż dotychczas. Niemiecki atakujący jest w świetnej formie, a kurs @3,0 na to zdarzenie, że będzie najlepiej punktującym to mega value. Realnie jedynie może zagrozić mu Jean Patry, ale francuski atak jest rozłożony na więcej zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Niemcy - Francja
Typ: Wygrana Francji
@1.35 Fortuna

Dziś będziemy mogli obejrzeć całkiem ciekawy mecz gdzie Niemcy zmierzą się z Francją. Faworytem tego meczu jest Francja a ja się w tym w 100% zgadzam. Francja gra całkiem ciekawą siatkówkę, ostatni mecz który przegrali był na Igrzyskach z Brazylią ale jak wiemy Francja zdołała wygrać całe Igrzyska i ograć Polske oraz Rosję. Niemcy natomiast grają dość mocno w kratkę na ME jak narazie wygrali z Chorwacją oraz Estonią a jak wiemy te drużyny nie należą do światowej czołówki i prawdziwy test będą mieć dopiero dzisiaj.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No dobra to popatrzmy Panie i Panowie

Zwycięzca grupy D

1/8 finału - Czechy/Slowenia
1/4 - Bułgaria/Włochy
1/2 - Polska

2 miejsce grupa D
1/8 finału - Słowenia/Czechy
1/4 finału - Włochy /Bułgaria
1/2 finału - Turcja / Holandia /Serbia

A zatem tak naprawdę dopiero w półfinale będzie różnica jeżeli chodzi o poziom rywala. I to dosc znacząca bo nie dość ze na zwycięzcę grupy D czeka w półfinale Polska to jeszcze czeka w Spodku

Jak dla mnie zdecydowanie Francuzi dziś zakombinuja. Dla Niemców juz półfinal będzie mega sukcesem i oni będą zadowoleni

Francuzi po złocie w Tokio mogą zagrać all-in na mistrzostwach i próbować pokombinować z droga do finału

Granie Francuzów po 1.35 mija się z celem. Ale każdy kowalem swego budżetu ;-)
 
J 3K

josh91

Użytkownik
No dobra to popatrzmy Panie i Panowie

Zwycięzca grupy D

1/8 finału - Czechy/Slowenia
1/4 - Bułgaria/Włochy
1/2 - Polska

2 miejsce grupa D
1/8 finału - Słowenia/Czechy
1/4 finału - Włochy /Bułgaria
1/2 finału - Turcja / Holandia /Serbia

A zatem tak naprawdę dopiero w półfinale będzie różnica jeżeli chodzi o poziom rywala. I to dosc znacząca bo nie dość ze na zwycięzcę grupy D czeka w półfinale Polska to jeszcze czeka w Spodku

Jak dla mnie zdecydowanie Francuzi dziś zakombinuja. Dla Niemców juz półfinal będzie mega sukcesem i oni będą zadowoleni

Francuzi po złocie w Tokio mogą zagrać all-in na mistrzostwach i próbować pokombinować z droga do finału

Granie Francuzów po 1.35 mija się z celem. Ale każdy kowalem swego budżetu ;-)
Nie wiem jak Ty wyliczasz Słowenię na możliwym 4 miejscu w grupie. Zajmą zapewne 2 miejsce za Włochami, bo już raczej nie uda się im ich wyprzedzić.
 
Do góry Bottom