>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010


Oficjalne strony:

FIVB ---&gt; http://www.fivb.ch/en/volleyball/Competitions/WorldChampionships/2010/Men/
Organiser website ---&gt; http://www.volley2010.com/

Podział na grupy:
GRUPA A (Milano) : Włochy, Japonia, Egipt, Iran
GRUPA B (Verona) : Brazylia, Hiszpania, Kuba, Tunezja
GRUPA C (Modena) : Rosja, Portoryko, Australia, Kamerun
GRUPA D (Reggio Calabria) : USA, Argentyna, Wenezuela, Meksyk
GRUPA E (Torino) : Bułgaria, Chiny, Francja, Czechy
GRUPA F (Trieste) : Serbia, Polska, Niemcy, Kanada

Formuła zawodów w formie graficznej:




Skład reprezentacji Polski:


Przyjmujący
Michał Winiarski
Bartosz Kurek
Michał Bąkiewicz
Zbigniew Bartman
Michał Ruciak

Rozgrywający
Paweł Zagumny
Grzegorz Łomacz

Atakujący
Mariusz Wlazły
Piotr Gruszka

Środkowi
Marcin Możdżonek
Piotr Nowakowski
Patryk Czarnowski

Libero
Krzysztof Ignaczak
Piotr Gacek

Kursy na końcowe zwycięstwo (Expekt):
Brazylia - 2,15
Włochy - 4,00
Rosja - 5,00
Serbia - 8,00
Polska - 9,00
Bułgaria - 10,00
Kuba - 10,00
USA - 12,00
Francja - 25,00
Hiszpania - 75,00
Japonia - 100,00
Czechy - 200,00
Argentyna - 200,00
Niemcy - 200,00
Wenezuela - 200,00
Chiny - 200,00
Iran - 500,00
Australia - 500,00
Tunezja - 500,00
Kanada - 1000,00
Egipt - 1000,00
Kamerun - 2000,00
Meksyk - 2000,00
Portoryko - 2000,00

Przypomnienie poprzednich mistrzostw (Japonia 2006):

Półfinały:
Polska-Bułgaria 3:1 ( 25:20, 26:28, 25:23, 25:23 )
Brazylia-Serbia i Czarnogóra 3:1 ( 25:19, 15:25, 25:22, 25:12 )
Mecz o 3 miejsce:
Bułgaria - Serbia i Czarnogóra 3:1 ( 22:25, 25:23, 25:23, 25:23 )
Finał:
Polska-Brazylia 0:3 ( 12:25, 22:25, 17:25 )​
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Trener drużyny Canarinhos Bernardo Rezende podał oficjalny skład kadry, która poleci do Włoch na Mistrzostwa Świata. Wśród zawodników zabraknie m.in. Thiago Alvesa.

Skład Brazylii na MŚ:

Rozgrywający:

Bruno Mossa de Rezende
Marlon Muraguti Yared

Atakujący:
Leandro Vissotto Neves
Theo Fabrizio Lopes

Przyjmujący:
Gilberto &quot;Giba&quot; Amauri de Godoy Filho
Dante Guimaraes Amaral
Murilo Endres
Joao Paulo Bravo
Joao Paulo Tavares

Środkowi:
Rodrigo &quot;Rodrigao&quot; Santana
Lucas &quot;Lucao&quot; Saatkamp
Sidnei &quot;Sidao&quot; Junior

Libero:
Mario Pedreira Junior
Alan Domingos Barbarosa

Źródło: http://www.siatkowka.net
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Jako, ze jestem wielkim fanem ( nie tylko biernym ) siatkowki, wiec odliczam juz dni do tego wielkiego swieta. Faworyt jest oczywiscie jeden - Brazylia, mialem okazje ogladac mecze towarzyskie Brazylijczykow, i sa naprawde w swietnej formie. Niestety, sa raczej poza zasiegiem naszych chlopakow, chociaz bardzo bym chcial by zdarzyla sie jakas niespodzianka. Mam nadzieje, ze ktorys z bukmacherow wystawi jakas obszerna oferte, bo ten sport jest jednym z najbardziej zaniedbanych pod wzgladem mnogosci roznych form obstawiania danego spotkania...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Wg mnie siatkówka to jeden z lepszych sportów do stawiania.Często można trafić na fajne kursy.Wydaje mi się,że spokojnie można postawić w pierwszym meczu na Brazylię,Rosję,USA że wygrają 3-0,ewentualnie jakiś under
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
oj nie nie... Brazylia uwielbia 1 mecz zagrac bardzo slabo ( nawet przegrac ) kursy se wtedy na nie 1,05 a wielu ludzi sie na to nabiera. Takie mecze zdarzają sie regularnie od kilku lat na wiekszych imprezach. Z pewnosci inni fani sie ze mna zgodza i pamietają takie sytuacje ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kadra Francji na mistrzostwa świata:
rozgrywający:
Pierre Pujol (Treviso)
Benjamin Toniutti (Arago de Sète)
środkowi:
Gérald Hardy-Dessources (Cannes)
Kevin Leroux (Cannes)
Oliver Kieffer (Poitiers)
przyjmujący:
Nicolas Maréchal (Poitiers)
Earvin Ngapeth (Tours)
Guillaume Samica (Iskra Odińcowo)
Stéphane Antiga (Skra Bełchatów)
Edouard Rowlandson (Sète)
atakujący:
Antonin Rouzier (Poitiers)
Romain Vadeleux (Macerata)
libero:
Jean-François Exiga (Monza)
Hubert Henno (Cuneo)

------------------------------------------------------------------

Skład Bułgarów na MŚ:


Rozgrywający:
Andrej Żekow,
Konstantin Mitew

Przyjmujący:
Matej Kazijski,
Todor Aleksiew,
Walentin Bratoew,
Nikołaj Penczew

Środkowi:
Nikołaj Nikołow,
Christo Cwetanow,
Wiktor Yosifow,
Swetosław Gotsew

Atakujący:
Władimir Nikołow,
Cwetan Sokołow

Libero:
Teodor Salparow,
Władysław Iwanow

Źródło: www.siatka.org
 
M 0

mientik

Użytkownik
oj nie nie... Brazylia uwielbia 1 mecz zagrac bardzo slabo ( nawet przegrac ) kursy se wtedy na nie 1,05 a wielu ludzi sie na to nabiera. Takie mecze zdarzają sie regularnie od kilku lat na wiekszych imprezach. Z pewnosci inni fani sie ze mna zgodza i pamietają takie sytuacje ????
No ale chyba nie na Mistrzostwach Swiata ? Kiedy ostatnio byla taka sytuacja ? Jak juz przegrywaja to nie dlatego ze maja w zwyczaju przegrac jeden mecz tylko dlatego ze inni trafili na super day
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Nie tyle Brazylia gra bardzo slabo pierwszy mecz, gdyz drugi czy trzeci tez wcale nie musi byc rewelacyjny z racji tego ze zespol Brazylii rokreca sie w miare stopnia zaawansowania turnieju (tj kolejnych rozgrywanych rund). Bylo to widac w calej tegorocznej LŚ gdzie chocby przegrali u siebie z Holandia 0-3 albo tracili sety z Korea Pd z ktora nikt nie mial zadnych problemow. Ogolnie kursy na Brazylie vs &quot;ogórki&quot; sa kompletnie niegrywalne i mecze te sam zostawilbym w swietym spokoju. Dobrym przykladem jest tez porazka z Polska 2-3 w pierwszym meczu towarzyskim w Gdansku, gdzie Brazylijczycy zagrali naprawde slabo, zas w nastepnym meczu ktory byl 2 dni po tejze porazce pokazali Polakom ze prezentuja o wiele wyzszy poziom i dali sobie urwac 1 seta.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Kadra USA na Mistrzostwa Świata we Włoszech

Rozgrywający:
Kevin Hansen
Jonathan Winder

Przyjmujący:
William Priddy
Riley Salmon
Sean Rooney
Matt Anderson
Paul Lotman

Środkowi:
David Lee
Russell Holmes
Max Holt

Atakujący:
Clayton Stanley
Carson Clark

Libero:
Rich Lambourne
Alfee Reft

źródło: www.reprezentacja.net
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
odnośnie typowania zbliżajacych się mistrzostw. może paść wiele &quot; ciekawych&quot; wyników. nie zdziwie się jeśli bukmacherzy wycofają dużą część spotkan ze swojej oferty.
Cytat za wp.pl:
&quot;System rywalizacji w siatkarskich mistrzostwach świata promuje... porażki i zachęca do kombinowania. Jednak nasi reprezentanci i trener zapewniają, że od początku do końca będą grać uczciwie.
Niedorzeczny, niesprawiedliwy, demobilizujący - tak o systemie rywalizacji w mistrzostwach świata siatkarzy (25.09-10.10) mówi trener reprezentacji Polski siatkarzy Daniel Castellani. Suchej nitki na formule rozgrywek nie zostawiają siatkarze. I trudno się dziwić, bo tak bzdurnego systemu walki o mistrzostwo w siatkówce jeszcze nie było.
Polacy na nielogiczność trafią już w pierwszej fazie rozgrywek. Okazuje się bowiem, że Biało-Czerwonym nie opłaca się wygranie grupy w Trieście. Dużo łatwiejszą drogę do półfinałów będą mieli wtedy, gdy przegrają dwa mecze i awansują do II rundy z trzeciego miejsca! - To chyba pierwszy w historii sportu przypadek, gdy pierwsze miejsce jest gorsze od trzeciego - mówi Castellani. Awans z pierwszej pozycji będzie oznaczał prawdopodobnie konieczność konfrontacji w drugiej fazie z silną Kubą, a w trzeciej z Rosją i Serbią. Drugie miejsce to prawdziwa droga śmierci, bo czekają na niej najpierw Brazylia, a potem Bułgaria, Rosja i Kuba.
Zajęcie trzeciego miejsca w Trieście otwiera Polakom prawdziwą autostradę do półfinału. Na Brazylię, Rosję i Bułgarię, czyli faworytów imprezy, w tym wariancie trafia się dopiero w półfinale. W drugiej fazie zespół Castellaniego zagrałby prawdopodobnie z Włochami i Portorykańczykami, a w trzeciej z Francją i Argentyną lub w najgorszym wypadku z USA i Kubą. Łatwiejszej drogi do strefy medalowej nie sposób sobie wymyślić. Wszystko dlatego, że zajmując trzecie miejsce w grupie biało-czerwoni wchodzą na ścieżkę przygotowaną dla gospodarzy.
Włosi tak sprytnie wymyślili sobie ten system, że omijają największe rafy w drodze do Rzymu, gdzie odbędą się decydujące mecze. Polacy też mogą ułatwić sobie drogę, ale musieliby przegrać dwa mecze w Trieście.&quot;
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
oj nie nie... Brazylia uwielbia 1 mecz zagrac bardzo slabo ( nawet przegrac ) kursy se wtedy na nie 1,05 a wielu ludzi sie na to nabiera. Takie mecze zdarzają sie regularnie od kilku lat na wiekszych imprezach. Z pewnosci inni fani sie ze mna zgodza i pamietają takie sytuacje ????
zgadza się czesto pierwszy lub 2 mecz zdarza im się przegrać lub zagrać słabiej, a później już jadą wszystkich równo. Ja pamiętam jak pare lat temu ustrzeliłem piękny kursik na ich porażce z bułgarami(pierwszy mecz finalsix w LŚ ), zagrałem wtedy b.grubo jak na mnie i opłaciło. A później i tak brazylia zmiotła wszystkich
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeszcze się MŚ nie zaczęły, a już jestem sceptycznie nastawiony do nich...
Wszystko oczywiście przez ten system rozgrywania meczów. Wcześniej, aż tak dokładnie nie analizowałem tego wszystkiego kto wyjdzie z którego miejsca i gdzie może zajśc, na kogo trafiając itp.
Dzisiaj w Przeglądzie Sportowym przeczytałem o tym artykuł i tak jak mówiłem na wstępie to wszystko ewidentnie ustawione pod ... Włochów!
W ostatnich latach FIVB dwukrotnie strzeliła sobie w kolano, najpierw eksperymentując z zasadą &quot;złotej formuły&quot; podczas Klubowych MŚ w Katarze. DLa przypomnienia dodam, że chodziło o przymusowy atak z drugiej linii po przyjęciu zagrywki. Teraz z kolei strzał w drugie kolano z zasadą na najważniejsza siatkarską impreze globu! Bo jak tak się wczytałem to naprawde nie opłaci się wygrywac i paradoksalnie jak się może wydarzyc zespół, który wygra ledwo 4 mecze może zostac mistrzem świata!! Czy zatem o to chodzi w sporcie ja się pytam ? Jeżeli takie coś się wydarzy to będzie chyba na szeroką skale wydarzenie. A co z zespołami które będą wygrywały sporo meczów? Chyba opłacic się to może tylko ... Włochom. W Gr A mają Japonie, Iran i Egipt więc przyjmuję że powinni każdy z meczow wygrac. W dalszej fazie trafiają na zespół z 3msc z naszej grupy, a także drugą drużyne z grupy C gdzie graja Rosja, Portoryko, Kamerun i Australia. Chciałbym aby to byli Polacy(tak więc muszą przegrac Nasi dwa mecze... ????).
Czy zatem z bukmacherskiego punktu widzenia te mistrzostwa będą udane? Kursy, które wkleił filip_r2 napewno nie zachwycają. A i formuła rozgrywek też jest &quot;chora&quot; więc trzeba będzie się przyglądac meczom pod kątem szukania niespodzianek.
I takich sytuacji jest wiele więcej niestety... Szkoda nawet o tym pisac.
Wracając już do spraw czysto sportowych to Castellani powiedział, że zna już 90% wyjściowej szóstki. Waha się tylko na pozycji atakującego. Ale jak podkreślił obaj zawodnicy tj Wlazły i Gruszka się uzupełniają więc nie ma tego pierwszego tak na dobrą sprawe. Reszta zespołu prezentowac się ma tak Zagumny, Nowakowski, Możdzonek, Winiarski, Kurek i co mnie bardzo cieszy Igła na libero.
Nie na takie święto siatkówki czekałem! Pozostaje jednak wierzyc, że każdy z zespołów zagra na maxa i nie będą to tylko kurtuazyjne wywiady, że gramy zawsze o zwycięstwo itp. Bo kto normalny otwarcie powie, że chce przegrac... Chyba jakiś desperat tylko :p
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Kilka słów odemnie na pierwsze mecze MŚ
Egipt vs Iran Typ:Over 185.5
Mecz zapowiada się na zacięty dwie drużyny które wraz z Japonią będą rywalizować o drugie miejsce w grupie bo wiadomym jest że z pierwszego wyjdą Włosi. Mecz jak dla mnie bez faworyta ale jezeli miał bym już kogoś wskazać to delikatnie na Iran chodz najlepszym wyjscie w tym meczu jest Over 185.5 pkt
Brazylia vs Tunezja Typ:Brazylia -2.5 seta
Nie może by,ć inaczej niż szybkie gładkie zwyciestwo 3-0 nawet drugą szóstką nie może być inaczej.
Rosja vs Cameroon Typ:Rosja -2.5 seta lub Rosja Win -30 pkt
Podobnie jak wyżej Rosjanie przejadą po zespole z Afryki i nawet się nie zatrzymają zwyciestwo róznicą 30 punktów jest tu wielce prawdopodobne.
Wenezuela vs Argentyna Typ:Argentyna Win
Troche walki w tym meczu zdarzyć się może ale równiejszym pewniejszym teamem jest Argentyna i to ona powinna wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Wenezuela może się postawić ale 2 sety to max co wg mnie mogą z tego pojedynku wyciagnac.

Francja vs Czechy Typ:Francja -1.5 seta lub Over 185.5
Faworyt meczu jest jeden Francja chodź Czesi tanio skóry nie sprzedadzą to nie wyobrażam sobie aby Francuzi ten mecz przegrali. Czesi dobrze spisują się w meczach przygotowawczych ale za przeciwników mieli Tunezję, Kanadę . . . a Francja to juz inna bajka pogromu się nie spodziewam ale obstawiam Win Trójkolorowych po 4 w miare zacięstych setach

Polska vs Kanada Typ:polska -1.5 seta
Biało - czerwoni na starcie zmierzą się z Kanadą i nie powinni mieć problemów z wygraniem tego meczu Kanada jest zespołem który potrafi zaskoczyć ale w meczach przygotowawczych formą nie błyszczeli 3x po 3:0 z Czechami dobrze o nich nie świadczy. Jak dla mnie 1 seta to max co Kanada możę tutaj ugrać.
Włochy vs Japonia Typ:Włochy -2.5 seta
Gospodarze kontra zespól z Azji ściany pomagają sędziowie również chodź w tym meczu to i tak nie ma dłużnego znaczenia Włosi przewyższają o kilka klas zespół Japoński który w tym roku nie pokazuje się z dobrej strony brak awansu do LŚ ... 3-0 inaczej być nie powinno.
Hiszpania vs Kuba Typ:Kuba -2.5 seta
Kubańczycy który są jednym z faworytów tych MŚ zmierzą się z byłymi mistrzami europy Hiszpania w tym roku nie błyszczy formą w ostatnich tygodniach rozgrywali baraż z Belgią o awans do przyszłorocznych ME który z kretesem przegrali. Kubańczycy to drużyna nieobliczalna potrafi pokonać najlepszych ale potrafi też przegrać z kretesem. Jednak Hiszpania to zespół który nie błyszczy ja na ME w 2007 roku a Kubańczycy początki mają dobre i spodziewam się tutaj ich zwycięstwa 3-0 w najgorszym wypadku 3-1.

Australia vs Portoryko Typ:Australia Win

Ciekawie zapowiadającą się konfrontacja w której powinniśmy zobaczyć wyrównany pojedynek. Portoryko można by powiedzieć że mają dobry rok awans do LŚ nie mniej jednak gra w tej drużynie obiera się głownie na atakującym Soto i jeżeli on zawodzi to Portoryko nie ma za wiele do powiedzenia. Australia ma bardziej wyrównano kadrę z roku na rok grają co raz lepiej i myśle że mogą sprawić w tym meczu małą niespodzianke.
USA vs Meksyk Typ:USA -2.5 seta
Mistrzowie Olimpijscy zmierzą się z Meksykiem inny wynik niż pewne zwycięstwo USA 3-0 będzie tutaj sporym zaskoczeniem.
Bułgaria vs Chiny
Bułgaria ma w tym roku bardzo dobry sezon byli o włos od awansu do FS LŚ grają bardzo równo i nie powinni mieć problemu aby dobrze wystartować w MŚ. Chiny co prawda czasem potrafią zaskoczyć lecz w tym roku grają zdecydowanie poniżej oczekiwań i nie sądze aby ugrali tutaj choćby seta.
Niemcy vs Serbia Typ:Niemcy +2.5 seta lub Niemcy +1.5
Chyba najciekawszy pojedynek pierwszego dnia MŚ. Kursy zdecydowanie wskazują na Serbie ale Ja jakoś nie wierze aby Serbia miała tutaj łatwą przeprawę. Podopieczni Raula Lozano mają świetny sezon mają mecz w który prezentują się naprawdę solidnie i mogą napsuć Serbą sporo krwi. Wartą zagrania opcją w tym meczu bedzie napewno +2.5 seta na Niemcy a nawet +1.5 seta.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Nie ma co się użalać nad tym systemem. Cztery lata temu to my skorzystaliśmy na tym, że gospodarze sobie ułożyli łatwą drabinkę i w drodze do półfinału musieliśmy zmierzyć się jedynie z Serbią i Rosją. Rok temu również drabinka nie była w pełni sprawiedliwa, bo w naszej części z mocniejszych drużyn byli jedynie Francuzi, omineliśmy dzięki temu Rosjan, Bułgarów, Serbów i Włochów, co było znacznym ułatwieniem. Na wszystkich imprezach tego typu jedne drużyny mają łatwiej, a inne gorzej, wszystko jest układane według rankingu FIVB, więc teoretycznie jest sprawiedliwie.

Co do samych typów to w tej chwili myślę jedynie nad grą na Niemców w jakimś handicapie, lub nawet bez. W późniejszym czasie podam swoje zakłady na pierwszą kolejkę.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja też bardzo się ciesze, że na libero zagra Krzysztof Ignaczak. Troche szkoda, że Daniel Pliński nie zdążył się wykurować, dla mnie jeden z lepszych środkowych na świecie( widać gra w plażówkę opłaciła mu się), zgadam się z tym co asus napisał, nie ma sensu się użalać nad takim ustawieniem całego turnieju. Jedyną drużyną, nieosiągalną jeszcze dla nas jest Brazylia, z każdym innym mamy równe szanse na zwycięstwo. Ruscy poczynili duże postępy, ale zawsze pojedynki z nimi nie należały do jednostronnych. Na mundialu liczę bardzo na etatowego wypoczynkowca polskich parkietów Mariusza Wlazłego. Dobrze, że jest jeszcze Kurek, bo w trudnych momentach skończy ważną świecę, w przeciwieństwie do Winiarskiego( ale za to Ty Winiar trzymaj przyjęcie).
Niemcy mogą namieszać w Polskiej grupie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Szykuje się super turniej jednak jedna rzecz jest debilna , mianowicie system rozgrywania MŚ , nie wiem co za kretyn wymyślił system w którym warto przegrać pare meczów w pierwszej fazie aby trafić na słabszego rywala ???? , myśle że ten system może zniszczyć MŚ a wiele drużyn będzie grało tak aby przegrać ???? , dlatego trudno będzie się to stawiało , no chyba że na niespodzianki ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Przez ten debilny system jest szansa na łapanie sporych kursów (gratka dla wielbicieli teorii spiskowych), a równoczesnie większy problem dla typujących, bo nie zawsze wygra mocniejsza. Trzeba będzie analizować możliwe rozwiązania przed spotkaniami i kombinować, kto na kogo chce lub nie chce wpaść. Tacy np. Włosi to na pewno będą kręcić - tak mi się wydaje przynajmniej.
 
M 0

matigt

Użytkownik
Zgadzam się z powyższym postem. Będzie trzeba uważać przy stawianiu na faworytów, bo niekoniecznie w ich zamiarze będzie wygrana. Sądzę, jednak,że pierwsza kolejka meczy minie bez niespodzianek (bo każdy zespołów chcąc nie chcąc musi jeden mecz wygrac,by wyjść z grupy ???? )
PS
Wie ktoś może co jest z wczorajszym meczem Brazylia-Niemcy? Bodajże mężczyzn. Obstawiłem na BWIN a nigdzie wyników nie ma..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom