>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet - Japonia 2010

Status
Zamknięty.
A 4

alex123

Użytkownik
obecnie brazylijki dosc pewnie ogrywaja usa,a zatem otwarta droga dla włoszek sie robi w betako mam je z hand -14 po 1,8,włoszkom to da awans a kubankom krzywda sie niestanie gdyz i tak zagraja o miejsca 9-12
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dubelek do grania:
Rosja
- Stany Zjednoczone 3:1 ✅
Tu nie kombinowałbym z jakimś handi, ale dla odważniejszych polecałbym +1,5 na USA i zwycięstwo Rosjanek. Rosja idzie przez turniej jak burza, amerykanki jak nadzieją się na kogoś lepszego to po zawodach, 3:1 z Brazylią, 3:1 z Włoszkami. Amerykanki sobie mogą powalczyć w meczu o 3 miejsce z Japonią, ale nie z Rosją. Teoretycznie to handi tutaj powinno również spokojnie wejść, ale chyba lepiej wybrać bezpieczniejszą wersję z racji, że jest to siatkówka kobiet ???? .
Brazylia
- Japonia (+1,5) 3:2 ⛔
No chyba tutaj faworyt może być tylko jeden. Trudno sobie wyobrazić, żeby Brazylia tutaj straciła 2 sety bo to wręcz niemożliwe, albo żeby ograli Brazylię i Japonia w finale ? No proszę nie oszukujmy się. Finał Brazylia - Rosja i być może powtórka z przed 4 lat. Według mnie handi spokojnie wejdzie, patrząc na mecz Japonia - Rosja, gdzie Japonki zostały zlane równo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Zastanawia mnie typ na Serbki, podobno Włoszki punktami i przegranym meczem 2:3 na przewagi w tie-braku 22-24 przegrały walkę o półfinał, teraz grają o miejsca (5-8) ale czy starczy im motywacji po takiej porażce ?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Polska - Holandia (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet) ✅
Typ: Polska +1,5 seta
Kurs: 1,50
Buk: Tobet

Analiza: Oglądałem wczoraj wieczorem powtórkę meczu Holenderek z Niemkami. To co grały w dwóch pierwszych setach Pomarańczowe, wołało o pomstę do nieba. No i jeszcze ta końcówka czwartego seta, kiedy to reprezentantki Holandii roztrwoniły bardzo dużą przewagę i przegrały. W tej partii Flier była kilka razy blokowana w ataku z trzeciego metra. Pomarańczowe to reprezentacja o dużym potencjale, ale chyba tylko raz to pokolenie holenderskich siatkarek naprawdę pokazało ten potencjał (podczas ostatnich Mistrzostw Europy). Według mnie powinno się zwolnić i to jak najszybciej trenera Salingera. Jeżeli chodzi o nasz zespół, to o tym, że polskie siatkarki nie grają o nieco wyższą stawkę zadecydował mecz z Chinkami, przegrany w fatalnym stylu. Zarówno Polki, jak i Holenderki grają na tych Mistrzostwach poniżej oczekiwań. Są to zespoły o zbliżonym potencjale, dlatego myślę, że nasze dziewczyny stać na ugranie w tym spotkaniu przynajmniej dwóch setów.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Brazylia - Rosja (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet) ✅
Typ: Rosja +1,5 seta
Kurs: 1,549
Buk: PinnacleSports
Analiza: Obydwa zespoły nie przegrały jeszcze meczu na tym turnieju, zatem widać, że w wielkim finale zagrają dwie najlepsze ekipy tych mistrzostw. Pewniej jednak swoje spotkania wygrywały reprezentantki Sbornej. Brazylijki dzisiaj stoczyły niesamowicie wyrównany bój z Japonkami. Był to drugi w kolejności półfinał, zatem bardziej wypoczęte będą Rosjanki. Nie chce mi się wierzyć, żeby reprezentantki Rosji nie ugrały w tym meczu przynajmniej dwóch setów. Praktycznie w każdym kolejnym meczu niszczyły swoje przeciwniczki. Tutaj będzie ciężej, ale jeżeli zagrają tak jak np. w dzisiejszym półfinale, to powinny bez problemu ugrać dwa, a może nawet trzy sety.
 
S 2

szpakowski

Użytkownik
Spotkanie: Rosja - Brazylia
Typ: Rosja
Kurs: 2.12
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Bukmacherzy sugerują, że to Brazylijki są faworytkami meczu. Według mnie szanse są co najmniej 50/50, a być może większe są po stronie europejek.
Rosjanki w tym turnieju grają świetnie, brylują zwłaszcza w ataku, gdzie Koszeliewa, Gamowa i Ljubov Sokołowa są bardzo wysoko w klasyfikacji z wyśmienitą średnią skuteczności (wszystkie powyżej 50%). Rosjanki też dobrze zagrywają i są też wyższe od Brazylijek, więc po pierwsze powinny sporo punktów zdobywać blokiem, a po drugie nawet z wysokiej piłki potrafią zaatakować nad blokiem. Brazylijki miały wczoraj w meczu z Japonkami olbrzymie kłopoty z przyjęciem zagrywki. Jeśli dziś się to powtórzy, to Rosjanki powinny spokojnie wygrać i to być może nawet 3-0.
Brazylia z Rosją może wygrać tylko przy dobrym przyjęciu, kiedy to będą mogły grać Brazylijki szybkim i urozmaiconym atakiem. Przy gorszym przyjęciu skazane są na grę przy wysokiej piłce granej do skrzydeł i wówczas natrafią na wysoki blok i atakujące brazylijskie, które nie są w najlepszej formie bedą miały kłopoty. Jeśli Brazylijki zagrają na przyjęciu tak jak w półfinale z Japonią to nie mają żadnych szans w starciu z Rosją.
Dodatkowym argumentem jest to, że Rosjanki przystąpią do meczu wypoczęte po łatwym i krótkim półfinale z USA, a Brazylia musiała grać ponad 2,5 godziny bardzo ciężkiego meczu z wieloma długimi akcjami. Im dłużej będzie trwał finał, tym bardziej zmęczenie będzie dawało się we znaki Brazylijkom.
W poprzednich mistrzostwach świata w finale spotkały się te dwie drużyny. Z tym, że wg mnie wówczas Brazylia grała na wyższym poziomie niż w tej chwili, a Rosja teraz jest lepszym, bardziej doświadczonym i grającym na wyższym poziomie zespołem. Cztery lata temu Rosjanki pokonały Brazylię, więc tym bardziej pokonają ją teraz.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Rosja - Brazylia
Typ : 3:1
Kurs : 5,00
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-11-14 11:30
Analiza:
Przed wczorajszymi meczami faworytkami do złotego medalu dla mnie były Brazylijki ale to co pokazały z Japonia spowodowało ,ze zmieniłem zdanie i typuje zwyciestwo Rosjanek.
Brazylia w pierwszych 2 setach popełniała masakryczną ilosc błędów .Mając około siedmiu piłek setowych w drugim secie potrafiły przegrać .Potem ta gra troszke sie poprawiła i ostatecznie to Brazylia wygrała 3-2 i zagra w finale.
Najlepiej zaprezentowła sie Castro Sheilla zdobywajac 6 pkt blokiem a w sumie zdobyła 26 punktów.
W całym spotkaniu Brazylia popełniła 34 błędy przy 20 błędach Japonek.
Rosjanki zakończyły swoje spotkanie w 4 setach a mecz trwał zaledwie godzine i 33 minuty.Natomaist Brazylia wyszła 3 godziny później i męczyła sie 2 godziny i 20 minut co przed jutrzejszym spotkaniem może być kluczowe.
Rosjanki zagrały dobre spotkanie nie licząc drugiego seta ,w którym to Rosjanki grały jak amatorki i przegrały tegos eta do 13.
Spodziewam sie podobnego scenariusza tzn. ze Rosjanki beda dominowały ale przegrają jednego seta bo nie wyobrazam sobie by finał skończył sie w 3 setach.
Dla rosjanek najwiecej pkt zdobyła oczywiscei Gamova.Musze wspomnieć że imponowała mi siła ataków rosjanek.To bedzie kluczowym elementem co pozwoli zdobyć reprezentacji rosji upragnione mistrzostwo.
Rosjanki dosc pewnie uporały sie z japonkami,a brazylii sprawiła ta reprezentacja sporo problemów.Japonki mimo tego ze sa gospodyniami turnieju to i tak zaliczałem je do klasy wyższej tzn na równi z Niemkami,Turczynkami i Włoszkami a jak wiadomo Brazylia dwie z tych trzech drużyn pokonały po 3-0 .A wiec z kąd taka odmiana na gorsze?? Cieżko mi powiedziec ,moze sa już zmeczone tym turniejema a jeśli tak to dzis przed południem czeka je cieżka lekcja siatkówki.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Rosja - Brazylia
Typ : 2
Kurs : 1.74
bwin


Finał mistrzostw świata ... dokładnie taki sam jak cztery lata temu z tym ze wynik będzie inny ???? Obie druzyny na tym mundialu graja genialnie a to ze wczoraj Brazylia meczyla sie z Japonią to nie znaczy ze jest w slabszej formie .. zobaczmy dzisiejsze spotkanie o trzeci miejsce i wygrana Japoni po TB ... ta druzyna poprostu ma najlepszą obronę na swiecie . Spotkanie Brazil - Rosja a Brazil - Japan sa sobie nie rowne z racji wlasnie stylu gry ... JAponki genialnie bronia ... Kanarki i Ruskie genialnie atakuja ... dzisiaj zobaczymy bomby w ich wykonaniu i walke na siatce .. uwazam ze Kanarki sa lepsze racji tego iz potrafia sie skupic na mocniejsze rywalki i napewno nie zagraja tak jak wczoraj .
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Klasyfikacja końcowa:
1. Rosja 2. Brazylia 3. Japonia 4. USA
5. Włochy
6. Turcja
7. Niemcy
8. Serbia
9. Polska
10. Chiny
11. Holandia
12. Kuba
13. Korea Płd.
. Tajlandia
15. Czechy
. Peru
17. Kostaryka
. Chorwacja
. Dominikana
. Portoryko
21. Algieria
. Kanada
. Kazachstan
. Kenia

Mecz finałowy:
Rosja - Brazylia 3:2 (21:25, 25:17, 20:25, 25:14, 15:11)

Rosja:
Borodakowa (6), Perepełkina (13), Szaszkowa (14), Gamowa (35), Starcewa (6), Koszeliewa (10), Kriuczkowa (libero) oraz Machno, Gonczarowa
Brazylia: Fabiana Claudino (9), Thaisa (9), Jaqueline (16), Natalia (18), Sheilla (26), Fabiola (2), Fabiana de Oliveira (libero) oraz Danielle, Welissa (1), Joyce, Fernanda

Nagrody indywidualne:
Najlepsza atakująca: Tatiana Koszeliewa (Rosja)
Najlepsza blokująca: Christiane Fürst (Niemcy)
Najlepsza zagrywająca: Maret Grothues (Holandia)
Najlepsza libero: Stacy Sykora (USA)
Najlepsza przyjmująca: Logan Tom (USA)
Najlepsza rozgrywająca: Wei Qiuyue (Chiny)
Najskuteczniejsza: Neslihan Darnel (Turcja)
MVP mistrzostw świata: Jekaterina Gamowa (Rosja)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom