>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet - Japonia 2010

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Polska - Korea Południowa ✅
Typ: Korea Południowa +1,5 seta; @1,60
Bwin

Jak dla mnie szanse obu drużyn na zwycięstwo są wyrównane. Teoretycznie faworytem są Polki, ale spójrzmy na wyniki. Koreanki potrafiły urwać seta Rosjankom, wygrały 3:0 z Chinkami (chociaż trzeba obiektywnie przyznać, że Chinki grają nie najlepiej na tym turnieju), no i pokonały przynajmniej przyzwoite Turczynki. Poza tym zwycięstwa nad dwoma najsłabszymi zespołami w grupie w pierwszej fazie turnieju. Można sobie mówić, że to mecz ostatniej szansy dla Polek, ale przecież dla Koreanek to także bardzo ważne spotkanie (są wyżej od Polek w tabeli i mają większą szansę na ewentualny półfinał od naszych dziewczyn). Myślę, że handi +1,5 seta na Koreanki to dobry typ.
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: Włochy (-1.5)
Kurs: 2.25
Bukmacher: bwin

Analiza: Moim zdaniem jest zbyt duże ryzyko na wygraną Włoszek &quot;do zera&quot;. Włoszki spisują się na tym turnieju grubo poniżej oczekiwań i ich gra nie wygląda najlepiej , ale to w końcu Włoszki - ekipa o największym potencjale wśród drużyn europejskich. Kiepskie mecze z Brazylia i Czechami i mistrzynie Europy wychodzą do drugiej rundy z zaledwie jedną wygraną na koncie. Jednak w tej grupie jest ciasno i poza Tajkami wszystkie ekipy mają szansę na zajęcie drugiej pozycji (pierwsza oczywiscie dla Brazylijek)
Dla Włoszek warunkiem jest wygranie 4 pozostałych spotkań (Niemki, Kuba, Tajlandia, USA ) każda z tych drużyn jest w ich zasięgu.
Niemki niby bilans bardzo dobry ale tak naprawdę grupa słabiutka (Kuba w przebudowie, przeciętne Chorwatki i Tajki i outsider z Kazachstanu ) - w meczu z USA już tak kolorowo nie było. Gra Niemek opiera sie jak do tej pory na Kożuch i dobrym bloku - na przecietniaków wystarczy , na Włoszki nawet w kiepskiej formie może się okazać niewystarczające. Dlatego pewniejszym typem będzie Włochy (-1.5), ponieważ myślę że Niemki mają spore szanse ugrać chociaż jednego seta.
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Skrobniemy coś ????


Zaczne oczywiscie od spotkania Naszych Złotek. Przeciwnik z rodzaju tych mniej wygodnych, bo dobrze broniacych i z powodu slabszych warunkow fizycznych opierajacy swoja gre na wiekszej ilosci kombinacji. Korea to jednak gorsza wersja Japonek czy Chinek(wyłączając te MS, na ktorych Chinki grają piach). Recepta na Koreanki jest prosta, konsekwentna i &quot;mocna&quot; gra, zeby nie dac im sie wykazac w defensywie. Zagrywke przyjmuja bardzo dobrze, lecz zeby przebic sie przez Nasz blok będą musiały sobie bardzo dokladnie dogrywac do siatki, a to przez caly mecz moze nie byc realizowane - Nasze dziewczyny potrafia pogonic zagrywką. My niedokladnosci w pozostalych elementach potrafimy nadrobic w ataku, bo mamy wysokie i silne skrzydłowe. Koreanki moga miec z tym problem, ale najpierw te niedokladnosci musza u nich wystapic. Ja wierze, ze wygramy ten mecz, ostatnie 3 sptotkania mysle, ze pozwoliły się zregenreowac psychicznie naszym dziewczynom i z dobrymi nastrojami przystapia do 2 fazy. Szansa na połfinał jest, trzeba tylko dobrze grac i wygrywac, a na dobra gre nas stac, bo jestesmy odpowiednio przygotowani. Jesli miałbym typowac dokladny wynik to stawiam 3-1 dla Polek. Biorąc pod uwagę, ze to kobiety itp itd ogranicze się tylko do typu na czysty win.

Polska @ 1,68 ✅

Kolejny ciekawy mecz to mecz Serbia vs Turcja. Takie małe bałkańskie derby, chociaz tylko czesc Turcji lezy na Bałkanach. Ale trzymajmy się tego określenia derby. Druzyny znają się jak łyse konie, grają ze sobą od lat w lidze europejskiej kobiet. Wieksze sukcesy odnosni tam Serbia - pokonała kilkakrotnie Turcję. To pierwszy argument za Serbkami. Obie ekipy grają bardzo chaotycznie na tym turnieju. Potrafia wygrac z dobrym zespołem, aby dzien pozniej meczyc sie z outsiderem, jednak Turczynki sie bardziej &quot;męczyły&quot; i to one były bardzo bliskie przegranej czy to z Kanadą czy to z Dominikaną. Dlatego kolejny argument za Serbią. Na ostatnich MS Serbia zajęła 3 miejsce i teraz na pewno będzie chciałą powtorzyc ten sukces, tym bardziej, ze mezczyzni zdobyli braz, wiec federacja liczy na bardzo dobry rok siatkarski w Serbii. A więc mamy już 3-0. Pewnie znalazłbym jeszcze kilka &quot;za&quot; Serbią oraz jakies &quot;za&quot; Turcja, ale szczerze mowiac nie zmieni to mego zdania co do tego meczu. Typuje 3-1 dla brazowych medalistego ostatnich mistrzostw.

Serbia @ 1,60 ⛔


Co do meczu Rosjanek to ciezko pisac inaczej niż pod 3-0 i jakis under, jednak ja ten mecz odpuszczam. Po pierwsze kursy są słabiutkie, a po drugie Peruwianki seciki juz urywały gospodyniom oraz Serbkom. I dodatkowo po 3, Rosjanki mogą jakiegoś wałka wykrecic lub zlekcewazyc zbytnio zawodniczki z Peru.
Co nie zmienia faktu, ze inny wynik niz 3-0 dla Sbornej nie miesci mi sie w głowie. ✅


Odnosnie meczu Japonia vs Chiny to sam nie wiem jak to ugryzc. Chinki zaczely turniej bardzo zle, widac brak podstawowych zawodniczek. Jednak im dalej w las tym sie troszke rozegraly. Porazka z mocna Rosja hanby nie przynosi. To lokalne derby, znaja sie na wylot, mecz moze rzadzic sie innymi prawami niz reszta meczów. Chinki zawsze lubiły grac przeciwko Japonkom, w wiekszosci meczów wychodziły zwycięskie z tych potyczek. Dodam, ze i w tym oslabionym skladzie ogrywały Japonie. Moze doszukuje sie jakis &quot;cudów&quot; ze strony Chinek, ale jest to dla mnie mecz 50/50 i kursy są dlatego zle wystawione. Moze jestem zbytnim optymista, ale zaryzykuje stwierdzenie, ze Chinki powalcza w tym meczu i ugraja przynajmniej te 2 sety. Moze Japonia to wygra, ale nie widzi mi sie jakis gladki mecz typu Rosja-Chiny czy Korea-Chiny. Dlatego doszukiwałbym się overka jakiegoś.

CHN-JPN over 180,5 pkt @ 1,813 ✅


Co do meczu Usa-Czechy. Wczesniej już tutaj chłopaki pisali, ja podtrzymuje ich zdanie. Stany wygrają, ale raczej nie będzie to 3-0. Blizej mi do 3-1 i pod ten wynik postawię. Amerykanki grają w kratkę, ale wazne ze wygrywają. Czeszki równiez tak troszke falują, w sumie to wszystkie zenskie ekipy falują :grin: Jednak tym razem patrzac na amerykanska sinusoidę wypada dobry mecz, a Czeszki owszem są w stanie powalczyc, ale zeby ograc jedne z faworytek do medalu, oj nie, juz wyczerpały limit niespodzianek w 1 fazie turnieju stawiajac twarde warunki Brazylijkom oraz wygrywajac z Włoszkami. Wystarczy.

Usa -1,5 @ 1,42 ✅
Usa -11,5 @ 1,85
✅

Apropo Brazylijek o ktorych wspominałem wyzej. Przydarzyl im sie jeden slaby mecz, byc moze jakis kolejny z dni aklimatyzacji lub po prostu im nie szło. Nie wiem, wazne ze otrzasneł się z tego i wygrały tamten mecz przeciwko Czeszkom oraz kolejne, miazdzac po drodze Włoszki i Holenderki. Tym razem brazylijski walec ma przed sobą Tajki. Kazdy kto choc raz gral w siatke(ale nie tylko) przeciwko duzo slabszej ekipie wie jak to jest. Wie sie doskonale, ze sie wygra, ale jesli sie zlekcewazy rywala to moze to przyjsc z kłopotami. Jesli jednak przystapi sie z koncentracja i &quot;szacunkiem&quot; dla tego rywala, bo wszystkim ten szacunek sie nalezy, to wtedy nie ma co zbierac. Ja mam tylko nadzieje, ze Brazylijki bedą miały ten szacunek dla przeciwniczek i zmiazdza je. Moze brzmi to smiesznie, ale tak to juz jest.
Brazylia 3-0 @ 1,35 ✅
under 125,5 pkt @ 1,85
⛔


Holandia - Kuba to dla mnie mecz zagadka. Holenderki to bardzo dobra ekipa. Kuba rowniez, jednak tutaj graja slabo. Jednak nikt nie zna dnia ani godziny kiedy te młode siatkarki mogą wystrzelic z formą i zaczac grac tak jak sie od nich oczekuje. Wedlug mnie moga sprawic duze problemy Holenderkom, bo w ost meczu juz sie budziły budziły, jednak Amerykanki na czas wyłączyły budzik i uratowały się z opresji.
Zostawiam ten mecz, nawet nie probuje typowac wyniku, chociaz nie, wytypuje, 3-2 dla Holandii, lecz kibicuje Kubankom. ✅⛔


Na koniec zostawiłem sobie mecz Włochy vs Niemcy, bo tutaj wyczuwam najbardziej prawdopodobną niespodzianke jutro(co do innych niespodzianek to moze wygrana Kuby, secik Peru i tb w meczu Japonek? w innych meczach jakos dziwnie przekonany jestem, ze bedzie po mysli faworytów). Wracajac do meczu Włoszek z Niemkami. Picinnini i kolezanki bardzo, ale to bardzo faluja z forma na tym turnieju, ale trzeba przyznac, ze widełki falowan maja obnizone porownujac z ich potencjałem. Graja slabo i nie ukrywajmy tego, meczy ich ta gra. Miały teraz dwa dni na ogarniecie sie, ale czy to cos pomoze? Ja jestem skłonny stwierdzic, ze nie, bo juz w GP grały słabo - jedynie szczesliwe zwyciestwo z Polska i dobry uklad innych meczow pozwoliły im na zajecie trzeciego-nieadekwatnego do ich gry - miejsca. Niemki prezentuja sie bardzo fajnie, Małgosia w swietnej formie. Zaryzykuje i powierze im moje pieniądze.

Niemcy +1,5 @ 1,769 ⛔


Hmm nie ma wiecej meczow juz? No nic to pozdro :grin:
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Dzisiejszy dzien troche mnie zadziwil ... szczegolnie tyczy sie to reprezentacji Serbi i Japoni . Nie wiem co Japonki sobie myslaly po wygranym trzecim secie ?? moze ze juz jest po meczu ze Wang zaraz zejdzie i bedzie po sprawie ?? no ale to sa kobity wlasnie .

No jak dla mnie poprostu typ dnia :

Polska - Rosja
typ : Polska +2,5 seta
kurs: 1.72
unibet

Nie wyobrazam sobie aby Polki jutro nie wygraly seta . Ruskie tracily seta z Korea Turcja czy Dominikana a patrzac na nasza gre ktora &quot;momentami&quot; wyglada bardzo dobrze i srednio spisujacych sie rywalek ale rozkrecajacych oceniam szanse tego typu na 90 % te 10 to wlasnie to ze kobity sa nieobliczalne :p Oczywiscie jutro o wygrana bedzie ciezko Ba nawet bardzo ciezko . Polki dzis meczyly sie nieprawdopodobnie . Mecz na wage obecnie trzeciego miejsca w grupie i caly czas nadzieja i szanse na awans . Osobiscie w tym spotkaniu wierze w tb a tam szanse 50/50


Japonia - Turcja
typ : 2
kurs :2.10
unibet

Tym razem kurs bardziej ryzykowny i mecz ciezki do wytypowania . Ten typ bardziej z mysla o tym co sie dzis dzialo na parkiecie . Ogladalem spotkanie Japonek i bylem w szoku . Koncowki setow to byl ich naslabszy punkt a czwarty set to tak jakby nie bylo ich na parkiecie . Dlatego tez jesli mam wybierac miedyz druzyna ktora dostala baty i wplynie to napewno na psychike w jutrzejszym spotkaniu a druzyna ktora gladko poradzila sobie z dobra druzyna to wybieram tam gdzie morale poszly w gore ???? Japonki jutro napewno podwojny stres . Chec zamazania plamy i dalsza walka o polfinal . Osobiscie uwazam ze mecz nie zakonczy sie w trzech setach i moze byc to rownie dobre spotkania jak dzisiejsze Japonek z Chinkami .


Oraz dwa typki bez komentarza ale i tak warte gry

Serbia -Chiny 2 1.50

Włochy - USA 2 1.45
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Rosja - Polska (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet) ✅
Typ: Rosja -2,5 seta
Kurs: 2,410
Buk: PinnacleSports
Analiza: Rosjanki to dla mnie, obok Brazylijek i Amerykanek, najlepiej grający jak do tej pory zespół na MŚ. Powinny w cuglach wygrać obecną grupę. Nasze dziewczyny dzisiaj rozegrały długi mecz. Już premierowa odsłona pokazała, że to będzie ciężkie spotkanie. Na koniec mieliśmy TB, w którym to Polki osiągnęły dużą przewagę, ale Koreanki wszystko odrobiły i wyszły nawet na jednopunktowe prowadzenie. Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie dla naszej reprezentacji. Jeśli chodzi o najbliższy mecz, to nie daję Polkom najmniejszych szans. Uważam, że handi -2,5 seta na reprezentację Rosji po takim wysokim kursie jest smakowitym kąskiem, dlatego też polecam ten typ.
 
dreju 1

dreju

Użytkownik
Obserwując to co się działo dziś w MŚ nasuwa się jedna myśl. Nasza grupa była słaba. Nie wiem jak można inaczej wytłumaczyć tak łatwą porażkę Serbek. W żadnym z setów nie podjęły walki. To samo Japonki. Wszyscy mówili, że Chinki nie trafiły z formą, a tu dziś pyk pyk i 3-1 z Japonią, czyli ekipą, która jak do tej pory nie zaznała goryczy porażki. Polki zagrały przede wszystkim dobry mecz. Zagrywka i przyjęcie było na prawdę dobrze. Oby tak samo było z Rosją. One mogą wygrać choć nie muszą. Jednak mecz Polek zostawiam sobie do stawiania na live. Jedynie co można się pokusić, to granie to co proponuje pawoman czyli Polska +2.5seta.
Ja dziś specjalnie dla siatki dziś przelałem kasę do Unibet.
Pierwsza propozycja:
Peru v Korea Południowa
W tym wypadku spróbuję zagrać:
Korea -2.5 seta 1.80
Koreanki pokazały w dzisiejszym meczu z Polkami, że zrobiły olbrzymi postęp i jej wcześniejsze wyniki nie były dziełem przypadku. Dziś przegrały co prawda z Polską, ale wszyscy wiemy, że różnie mogło być. Dziś w nocy Koreanki trafią na o wiele łatwiejszego przeciwnika. Peru wygrało w rundzie zasadniczej z Kostaryką i Algierią i to dało im awans. Co prawda urwały po secie Serbkom i Japonkom, ale myślę, że to był raczej wynik lekceważenia rywala a nie wyjątkowych możliwości ekipy Peru. Druga runda to już gra całkiem na poważnie i nie ma tu miejsca na potknięcia. W tej grupie każdy set będzie ogromnie ważny.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Obserwując to co się działo dziś w MŚ nasuwa się jedna myśl. Nasza grupa była słaba. Nie wiem jak można inaczej wytłumaczyć tak łatwą porażkę Serbek. W żadnym z setów nie podjęły walki. To samo Japonki. Wszyscy mówili, że Chinki nie trafiły z formą, a tu dziś pyk pyk i 3-1 z Japonią, czyli ekipą, która jak do tej pory nie zaznała goryczy porażki. Polki zagrały przede wszystkim dobry mecz. Zagrywka i przyjęcie było na prawdę dobrze. Oby tak samo było z Rosją. One mogą wygrać choć nie muszą. Jednak mecz Polek zostawiam sobie do stawiania na live. Jedynie co można się pokusić, to granie to co proponuje pawoman czyli Polska +2.5seta.
Ja dziś specjalnie dla siatki dziś przelałem kasę do Unibet.
Pierwsza propozycja:
Peru v Korea Południowa
W tym wypadku spróbuję zagrać:
Korea -2.5 seta 1.80
Koreanki pokazały w dzisiejszym meczu z Polkami, że zrobiły olbrzymi postęp i jej wcześniejsze wyniki nie były dziełem przypadku. Dziś przegrały co prawda z Polską, ale wszyscy wiemy, że różnie mogło być. Dziś w nocy Koreanki trafią na o wiele łatwiejszego przeciwnika. Peru wygrało w rundzie zasadniczej z Kostaryką i Algierią i to dało im awans. Co prawda urwały po secie Serbkom i Japonkom, ale myślę, że to był raczej wynik lekceważenia rywala a nie wyjątkowych możliwości ekipy Peru. Druga runda to już gra całkiem na poważnie i nie ma tu miejsca na potknięcia. W tej grupie każdy set będzie ogromnie ważny.
Hmm, z Japonkami wcale nie było tak pyk pyk, oprócz ostatniego seta 2x 25;53 i 27;25, więc się babki napracowały i mogło być tak samo 3-0 dla Japonek jak i 3-0 dla Chinek. Nie wiem jak grały Japonki, może wynikało to ze znakomitej gry Chinek, albo słabej Japonek, nie wiem, ale do rzeczy.
Podoba mi się typ under 160,5 w meczu Korea - Peru, wygląda mi tu na 3-0, mocno się zdziwię, jeśli Peruwianki ugrają tutaj seta. Koreanki mają szansę na wyjście z grupy, więc, żeby się nie przemęczać muszą wygrać jutro gładko 3-0(chociaż i tak Polki wyjdą ;p) Kursik @1,85 ⛔
Aplikuję także Amerykanki. Włoszki jak się załamią to nie grają nic. Brazylijki przycisnęły i dostały seta do 7. Dzisiaj Włoszki mogły już przegrywać 2-0, ale wyrwały seta do 30 i zapewne Niemki się załamały i dostały później do 8 i 15. Na ten mecz nie patrzę jakoś szczególnie, jakiś taki dziwny. Amerykanki dzisiaj pewnie wszystkie sety z Czeszkami, a Czeszki nieprzewidywalne, już pokazały, że mogą zamieszać. Jednak dla mnie Amerykanki są dużo lepsze od Włoszek. Sądzę, że zadecyduje siła fizyczna, wzrost i blok Amerykanek. Może to dziwne, ale wygląda mi to na 3-0, ale Włoszki ew. secika mogą urwać, nie więcej. Mimo wszystko boję się grać -1,5, bo Włoszki są cholernie nieprzewidywalne, aczkolwiek nie sądzę, żeby jutro zamieszały w szykach Amerykanek. Kursik na win USA @1,47.
⛔
Mam na oku jeszcze win Chinek z Serbkami. Serbia dzisiaj baty od Turczynek. Jak dla mnie Serbki nie grają na tym turnieju nic specjalnego, a Chinki się przełamały dzisiaj, sporo punktów Wang, widać, że ona wiodła prym w swojej drużynie. Ale... Chinki się dzisiaj namęczyły trochę, więc mogą być troszkę osłabione, w szczególności Wang, ale nawet gdy będą zmęczone, nie sądzę, żeby Serbki wygrały te spotkanie. Serbki mogą być w pewnym stopniu załamane mentalnie po wysokiej porażce z solidnymi Turczynkami i to jeszcze bardziej przemawia za typem na Chinki, tym bardziej, że kurs jest jak dla mnie zachęcający. @1,57 ⛔
Pozostałych mecze zostawiam, bo albo są to kursy w granicach 1.05, albo mecze, w których moim zdaniem nic nie jest wiadomo. No i oczywiście Polki, zostawiam kompletnie, tylko kibicowanie. Polki mogą zagrać tragicznie, jak też znakomicie, więc boję się zagrać dodatnie handi na zdobycie chociaż jednego seta.
Więc do boju dziewczyny, w szczególności Poleczki. Gosiu, Aniu i reszto proszę wygrajcie z gidyjami z Rosji.
E: Takiego dnia to już dawno nie miałem, żeby nic nie weszło z siatkówki ????
Ale cóż, Koreanki się trochę pomęczyły i mnie zawiodły, Chinki wygrywają ze znakomitymi w obronie Japonkami, (które wygrywają z Serbkami), po to by umoczyć z Serbkami ważny dla nich mecz oraz mecz Amerykanek, który mógł się skończyć tym samym wynikiem, tyle, że w drugą stronę. 3 ostatnie sety na przewagi i tylko zimna krew zadecydowała o tym, że to Włoszki cieszyły się ze zwycięstwa(meczu nie oglądałem). Ale z drugiej strony nie wiem jak tragicznie musiały zagrać Amerykanki albo jak znakomicie Włoszki, żeby wynik 3-1 był na korzyść Italii. Gratulacje.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
@Kasztaneiro
To bardzo dobrze, że nie oglądałeś meczu USA - Włochy. W obu ostatnich setach USA prowadziło na 2 przerwie technicznej 3-4 punktami, potem gdzieś 23-21, a potem przegrywały po głupich błędach. Myślałem, że krew mnie zaleje ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
a ja postawiłem włoszki, więc miałem bardzo miłą niespodziankę hihi ???? faktem jest, że libero włoska wyczyniała cuda w obronie (generalnie bardzo ładny mecz w defensywie obu ekip) i to właśnie ta obrona przede wszystkim zaważyła, bo atak włoszek pozostawiał sporo do życzenia.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Bosky, gratuluję udanego typu, ja bym nie postawił na Włoszki, nie mam do tego najmniejszych wątpliwości. Polska przedupiła przeokropnie tego 3 seta. Jeśli 22:18 nie starcza na wygranie seta to nie wygrają żadnego. Ale trzeba trzymać kciuki, bo mają jeszcze szanse. Muszą wygrać teraz 2 ostatnie mecze, Rosjanki tak samo, plus wygrana Koreanek nad Japonkami i porażka Koreanek z Serbkami. Jest to możliwe, aczkolwiek niezbyt wierzę w to, że Korea wygra z Japonią. Polska z Turcją może wygrać, jednak z Chinkami będzie zajebiście trudno, chyba, że odpuszczą, ale w to szczerze wątpię. Tymczasem dzień przerwy dla zespołów, może to dobrze wpłynie na nasze siatkarki.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Polska - Chiny
Typ : Chiny -2,5 set
Kurs : 5,00
Bukmacher : Unibet
Data: 2010-11-09 07:45
Analiza:
Przed ostatnia kolejka w grupach E i F.Polska zajmuje 5 miejsce a Chinki 7 ale nie ma co patrzeć na tabele tylko na poczynania obu ekip.
Polki w pierwszym meczu mistrzostw przegraly z gospodarzami 3-2 i to chyba był najlepszy mecz w wykonaniu naszych siatkarek, przynajmniej przez 3 sety.Potem ta gra już tak dobrze nie wygladała.Zdecydowanie najlepszą siatkarką w tamtym spotkaniu w reprezentacji Polski była Joanna Kaczor,która zdobyła 26 pkt.Drugie spotkanie to emcz z Serbią przegrany 3-1.Ten mecz zdecydowanie powinien sie zakończyć zwyciestwem polek ale głupie błędy w końcówkach setów sprawiły ze zamaist wygrać 3-0 ,przegralismy 3-1..Najlepiej zaprezentowała sie Anna Werblińska zdobywajac 17 pkt.
Kolejne 3 mecze to lekkie przeprawy kolejno z Kostaryka,Peru i Algerią.Wszystkie trzy spotkania zakończyły sie po 3-0.
Nastepne spotkanie to mecz z Koreą wygrany po meczarni 3-2 ,a nastepny mecz to porażka z Rosją.
Myśle ze siatkarki bedą podłamane po tej porazce z Rosją i dzis bedzie cieżko podjąc im walke z Chinkami,które prezentuja sie przyzwoicie w ostatnich meczach.
Wydaje mi sie,że zaważy w tym meczu blok a ten maja lepszy Chinki .Polki nie zabardzo radzą sobie z ekipami ,które maja dobry blok bo to powoduje spora liczbe błedów w ataku naszych siatkarek jak i bezpośrednio zdobytych punktów blokiem przez rywalki.
Do tej pory Glinka trzymała przyzwoita forme ale ta zawodniczka moim zdaniem nie jest przygotowana na taką ilosc piłek jaaką dostaje do ataku w kolejnym już 8 spotkaniu.
Kaczor też miała gorszy dzień z Rosją a to była zawodniczka ,która zdobywała spora ilosc pkt, bardzo czesto najwiecej z ekipy polek.
Po stronie Chinek najlepiej gra Wang i myśle ze w tym meczu udowodni to.
Spodziewam sie porazki Polek i to w trzech setach dlatego typuje 3-0 dla Chinek.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
SerbiaRosja

Typ:2
Kurs:1.25

Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet powoli wkraczają w decydującą fazę. Jeszcze tylko każda drużyna zagra po dwa mecze w grupie i przyjdzie czas na półfinały. Jak na razie znakomicie spisują się Rosjanki, które w swoim kolejnym meczu zmierzą się z grającą dość nierówno ekipą Serbii. Myślę, że zdecydowanym faworytem będzie zespół rosyjski, który jak już wcześniej wspomniałem zna znakomicie o czym najlepiej przekonał się nasz zespół, który przegrał gładko 3:0. Rosjanki jak na razie są zespołem, który wygrał wszystkie mecze i jest jednym z głównych kandydatów do zdobycia mistrzostwa świata. Drużyna Serbii natomiast uległa już dwukrotnie na tych mistrzostwach i miała ogromne kłopoty z Polską reprezentacją, z która żadnych problemów nie miały Rosjanki. Myślę, że warto postawić na to spotkanie mimo iż kurs nie jest zbyt wysoki, bo spotkanie wydaję się być bardzo pewne.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Spotkanie : Polska - Chiny
Typ : Chiny -2,5 set
Kurs : 5,00
Bukmacher : Unibet
Data: 2010-11-09 07:45
Bez sensu typ. Chiny to już nie jest ta potęga siatkówki co kiedyś, na tym turnieju są bezbarwne, przewidywalne i po prostu bez formy... Polki też grają słabo, ale z takimi Chinkami to 2 sety powinny wygrać... Taki typ to wyrzucenie kasy w błoto.
 
ste 21

ste

Użytkownik
Spotkanie : Polska - Chiny
Typ : Polska
Kurs : 2.1
Bukmacher :Betsafe
Analiza:
Jestem odmiennego zdania niz kolega benqsimens.Glownym argumentem jest fakt,iz podopieczne Matlaka nadal maja ,czysto teorytyczna szanse na awans.Aby tak sie stalo musza wygrac dwa ostatnie mecze ,oprocz Chinek czekaja jeszcze Turczynki.
Jutrzejsze rywalki nie maja juz szans na awans do polfinalu,co w moim odczuciu znacznie wplynie na gre zawodniczek.
Dzisiejszy dzien jest przerwa w Mistrzostwach,co powinno pomoc naszym zawodniczkom w odpoczeciu i mobilizacji na jutrzejsze spotkanie.
Drzuna Chin nie prezentuje sie jakos okazale na tym turnieju.Poza meczem z Japonkami (wygranym 3:1) ,nie przekonaly mnie swoja gra.Porazki z Rosja i Korea 0:3,z Turcja i Sebia 1:3. Gre tego zespolu ,,prowadzi&#39;&#39; Wang,choc w meczu przeciwko Japonkom miala wyrazne problemy z kolanem.
Druzna Polski niestety nie pokazuje tego co moglaby zagrac.Jutrzejszy dzien bedzie pozegnaniem ze zdobycia medalu,badz minimalna szansa na awans.
Jesli cala nasz druzyna zagra tak jak potrafii doloza do tego zagrywke (Werblinska ,ale inne zawodniczki rowniez)to mysle ze po tym meczu nie stracimy nadziei na medal.Stawiam na 3:1 lub 3:2 dla Polek.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: USA - Holandia (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet) ⛔
Typ: Holandia +2,5 seta
Kurs: 1,55
Buk: Bwin
Analiza: Sam nie wiem co myśleć o Amerykankach. Po tym jak wygrały grupę w pierwszej fazie wydawało się, że to murowany kandydat do medalu. Wszystko było ok, aż do meczu z Włoszkami. Może to oznaczać, iż amerykańska grupa w pierwszej fazie była dużo słabsza od tej brazylijsko-włoskiej. Teraz na przeciw USA staje Holandia, która nie zachwyca na tym turnieju. Pomarańczowe mają ogromny potencjał, jednak nie zawsze potrafią go wykorzystać. Liczę na to, że Holenderki powalczą w tym meczu. Stać je bez problemu na ugranie seta w meczu z każdym zespołem. Zatem: Holandia do boju!
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Bez sensu typ. Chiny to już nie jest ta potęga siatkówki co kiedyś, na tym turnieju są bezbarwne, przewidywalne i po prostu bez formy... Polki też grają słabo, ale z takimi Chinkami to 2 sety powinny wygrać... Taki typ to wyrzucenie kasy w błoto.
Chiny 3-0 Polska✅
Polki zagrały to co miały zagrac czyli padake .
To ze Chinki nie sa potega w siatke na dzień dzisiejszy to ja wiem doskonale ale to ze Polska siatkówka w wykonaniu żeńskim to jest amatorstwo i błazenada.I na przyszłość nie wypisuj takie głupoty w stylu &quot;Taki typ to wyrzucenie kasy w błoto&quot; .Ok wyraziłes swoją opinie ale ostatnie zdanie to już przesada...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 4

alex123

Użytkownik
jak jest z półfinałami?grają zwycięzcy z zespołami z drugich z miejsc czy jest jakies losowanie?jak jest z takim samym bilansem tzn.wtedy kiedy np.rosja przegra z japonia to liczy sie ratio małych punktów?bo jeśli tak to zarówno rosja jak i brazylia jutro moga troche odpuscic sobie te mecze
Wszystko jest w pierwszym poście, szukamy najpierw przed zadaniem pytania. W przypadku tej samej ilosci pkt decyduje ratio małych pkt. // Marnik
a wiec zarowno brazylia jak i rosja moga dac odpocząć swoim zawodniczkom gdyz maja juz pewne pierwsze miejsca w tabeli,niewidzę zreszta innej mozliwosci żeby te dwa zespoły trafiły na siebie w finale,choc ruskie w amerykankami moga miec troche problemów gdyz one tez maja fantastyczny turniej
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Holandia - Niemcy
Typ : Niemcy -2,5 set
Kurs : 5,75
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-11-10 08:15
Analiza:
Ani Niemki nie mają szans na awans do strefy medalowej ani tym bardziej Holenderki.
Niemki rozpoczęły te mistrzostwa bardzo dobrze.Po dwóch zwyciestwach po 3-0 atmosfera w zespole była fantastyczna ale przyszła porażka z USA po bardzo zacietych pierwszych 2 setach i te emocje troszke sie ostudziły.Do czwartego spotkania Niemki wyszły bardzo skoncentrowane by z Chorwatkami wygrać bez nerwówki.Tak zrobiły bo wygrały 3-0 jak i nastepne spotkanie z Tajlandia.Ale już w kolejnych 3 meczach tak dobrze nie było bo porażka 3-1 z Włoszkami,choć Niemki powinny prowadzić w tym meczu 2-0 to przegrały 3-1
,kolejny mecz grały z Czeszkami i wygrały 3-0 ale Brazylia wygrała z Niemkami równeiż 3-0 i o awansie do najlepszej czwórki nie było już mowy.
Nasze sąsiadki przy grze Holenderek i wynikach tej reprezentacji to po porównaniu mozna stwierdzic ze Niemki przy Holandii to jak Brazylia przy Włoszkach.
Holenderki wygrały to co powinny wygrac ale nic wiecej nie zrobiły na tych mistrzostwach.Gra mometami dosc dobra ale sama Flier wygrywać nie bedzie co okazalos ie w dzisiejszym meczu z USA gdzie Flier chyba już z przemeczenia nie grała już tak dobrze bo zdobyła ledwo 6 pkt,a amerykanki wygrały 3-0 a wcześniejszy emcz przegrały z Tajlandią 3-1.
Kiepska gra w ostatnim czasie i chyba jutro nie zdołają sei podnieśc po takich porażkach.
Zdecydowanie stawiam na Niemki i typuje ze wygraja 3-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Rosja - Japonia (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet) ✅
Typ: Rosja -1,5 seta
Kurs: 1,735
Buk: PinnacleSports
Analiza: Rosjanki grają od zwycięstwa do zwycięstwa. Japonki także bardzo dobrze, ale swoich spotkań nie wygrywają aż tak pewnie jak Sborna. Japonki osiągnęły już to chciały - awans do 1/2 finału, choć tak naprawdę nie jest to zespół TOP5 światowej siatkówki. Myślę, że Azjatki począwszy od tego meczu, poprzez półfinał i spotkanie o trzecie miejsce zostaną sprowadzone we właściwe miejsce. Wiadomo, że jakby ten turniej był grany gdzie indziej, to reprezentantki Kraju Kwitnącej Wiśni nie miałyby szans na czołową czwórkę. Rosjanki powinny ten mecz wygrać bez problemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom