>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet - Japonia 2010

Status
Zamknięty.
A 4

alex123

Użytkownik
obecnie brazylijki dosc pewnie ogrywaja usa,a zatem otwarta droga dla włoszek sie robi w betako mam je z hand -14 po 1,8,włoszkom to da awans a kubankom krzywda sie niestanie gdyz i tak zagraja o miejsca 9-12
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dubelek do grania:
Rosja
- Stany Zjednoczone 3:1 ✅
Tu nie kombinowałbym z jakimś handi, ale dla odważniejszych polecałbym +1,5 na USA i zwycięstwo Rosjanek. Rosja idzie przez turniej jak burza, amerykanki jak nadzieją się na kogoś lepszego to po zawodach, 3:1 z Brazylią, 3:1 z Włoszkami. Amerykanki sobie mogą powalczyć w meczu o 3 miejsce z Japonią, ale nie z Rosją. Teoretycznie to handi tutaj powinno również spokojnie wejść, ale chyba lepiej wybrać bezpieczniejszą wersję z racji, że jest to siatkówka kobiet ???? .
Brazylia
- Japonia (+1,5) 3:2 ⛔
No chyba tutaj faworyt może być tylko jeden. Trudno sobie wyobrazić, żeby Brazylia tutaj straciła 2 sety bo to wręcz niemożliwe, albo żeby ograli Brazylię i Japonia w finale ? No proszę nie oszukujmy się. Finał Brazylia - Rosja i być może powtórka z przed 4 lat. Według mnie handi spokojnie wejdzie, patrząc na mecz Japonia - Rosja, gdzie Japonki zostały zlane równo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Zastanawia mnie typ na Serbki, podobno Włoszki punktami i przegranym meczem 2:3 na przewagi w tie-braku 22-24 przegrały walkę o półfinał, teraz grają o miejsca (5-8) ale czy starczy im motywacji po takiej porażce ?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Polska - Holandia (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet) ✅
Typ: Polska +1,5 seta
Kurs: 1,50
Buk: Tobet

Analiza: Oglądałem wczoraj wieczorem powtórkę meczu Holenderek z Niemkami. To co grały w dwóch pierwszych setach Pomarańczowe, wołało o pomstę do nieba. No i jeszcze ta końcówka czwartego seta, kiedy to reprezentantki Holandii roztrwoniły bardzo dużą przewagę i przegrały. W tej partii Flier była kilka razy blokowana w ataku z trzeciego metra. Pomarańczowe to reprezentacja o dużym potencjale, ale chyba tylko raz to pokolenie holenderskich siatkarek naprawdę pokazało ten potencjał (podczas ostatnich Mistrzostw Europy). Według mnie powinno się zwolnić i to jak najszybciej trenera Salingera. Jeżeli chodzi o nasz zespół, to o tym, że polskie siatkarki nie grają o nieco wyższą stawkę zadecydował mecz z Chinkami, przegrany w fatalnym stylu. Zarówno Polki, jak i Holenderki grają na tych Mistrzostwach poniżej oczekiwań. Są to zespoły o zbliżonym potencjale, dlatego myślę, że nasze dziewczyny stać na ugranie w tym spotkaniu przynajmniej dwóch setów.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Brazylia - Rosja (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet) ✅
Typ: Rosja +1,5 seta
Kurs: 1,549
Buk: PinnacleSports
Analiza: Obydwa zespoły nie przegrały jeszcze meczu na tym turnieju, zatem widać, że w wielkim finale zagrają dwie najlepsze ekipy tych mistrzostw. Pewniej jednak swoje spotkania wygrywały reprezentantki Sbornej. Brazylijki dzisiaj stoczyły niesamowicie wyrównany bój z Japonkami. Był to drugi w kolejności półfinał, zatem bardziej wypoczęte będą Rosjanki. Nie chce mi się wierzyć, żeby reprezentantki Rosji nie ugrały w tym meczu przynajmniej dwóch setów. Praktycznie w każdym kolejnym meczu niszczyły swoje przeciwniczki. Tutaj będzie ciężej, ale jeżeli zagrają tak jak np. w dzisiejszym półfinale, to powinny bez problemu ugrać dwa, a może nawet trzy sety.
 
S 2

szpakowski

Użytkownik
Spotkanie: Rosja - Brazylia
Typ: Rosja
Kurs: 2.12
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Bukmacherzy sugerują, że to Brazylijki są faworytkami meczu. Według mnie szanse są co najmniej 50/50, a być może większe są po stronie europejek.
Rosjanki w tym turnieju grają świetnie, brylują zwłaszcza w ataku, gdzie Koszeliewa, Gamowa i Ljubov Sokołowa są bardzo wysoko w klasyfikacji z wyśmienitą średnią skuteczności (wszystkie powyżej 50%). Rosjanki też dobrze zagrywają i są też wyższe od Brazylijek, więc po pierwsze powinny sporo punktów zdobywać blokiem, a po drugie nawet z wysokiej piłki potrafią zaatakować nad blokiem. Brazylijki miały wczoraj w meczu z Japonkami olbrzymie kłopoty z przyjęciem zagrywki. Jeśli dziś się to powtórzy, to Rosjanki powinny spokojnie wygrać i to być może nawet 3-0.
Brazylia z Rosją może wygrać tylko przy dobrym przyjęciu, kiedy to będą mogły grać Brazylijki szybkim i urozmaiconym atakiem. Przy gorszym przyjęciu skazane są na grę przy wysokiej piłce granej do skrzydeł i wówczas natrafią na wysoki blok i atakujące brazylijskie, które nie są w najlepszej formie bedą miały kłopoty. Jeśli Brazylijki zagrają na przyjęciu tak jak w półfinale z Japonią to nie mają żadnych szans w starciu z Rosją.
Dodatkowym argumentem jest to, że Rosjanki przystąpią do meczu wypoczęte po łatwym i krótkim półfinale z USA, a Brazylia musiała grać ponad 2,5 godziny bardzo ciężkiego meczu z wieloma długimi akcjami. Im dłużej będzie trwał finał, tym bardziej zmęczenie będzie dawało się we znaki Brazylijkom.
W poprzednich mistrzostwach świata w finale spotkały się te dwie drużyny. Z tym, że wg mnie wówczas Brazylia grała na wyższym poziomie niż w tej chwili, a Rosja teraz jest lepszym, bardziej doświadczonym i grającym na wyższym poziomie zespołem. Cztery lata temu Rosjanki pokonały Brazylię, więc tym bardziej pokonają ją teraz.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Rosja - Brazylia
Typ : 3:1
Kurs : 5,00
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-11-14 11:30
Analiza:
Przed wczorajszymi meczami faworytkami do złotego medalu dla mnie były Brazylijki ale to co pokazały z Japonia spowodowało ,ze zmieniłem zdanie i typuje zwyciestwo Rosjanek.
Brazylia w pierwszych 2 setach popełniała masakryczną ilosc błędów .Mając około siedmiu piłek setowych w drugim secie potrafiły przegrać .Potem ta gra troszke sie poprawiła i ostatecznie to Brazylia wygrała 3-2 i zagra w finale.
Najlepiej zaprezentowła sie Castro Sheilla zdobywajac 6 pkt blokiem a w sumie zdobyła 26 punktów.
W całym spotkaniu Brazylia popełniła 34 błędy przy 20 błędach Japonek.
Rosjanki zakończyły swoje spotkanie w 4 setach a mecz trwał zaledwie godzine i 33 minuty.Natomaist Brazylia wyszła 3 godziny później i męczyła sie 2 godziny i 20 minut co przed jutrzejszym spotkaniem może być kluczowe.
Rosjanki zagrały dobre spotkanie nie licząc drugiego seta ,w którym to Rosjanki grały jak amatorki i przegrały tegos eta do 13.
Spodziewam sie podobnego scenariusza tzn. ze Rosjanki beda dominowały ale przegrają jednego seta bo nie wyobrazam sobie by finał skończył sie w 3 setach.
Dla rosjanek najwiecej pkt zdobyła oczywiscei Gamova.Musze wspomnieć że imponowała mi siła ataków rosjanek.To bedzie kluczowym elementem co pozwoli zdobyć reprezentacji rosji upragnione mistrzostwo.
Rosjanki dosc pewnie uporały sie z japonkami,a brazylii sprawiła ta reprezentacja sporo problemów.Japonki mimo tego ze sa gospodyniami turnieju to i tak zaliczałem je do klasy wyższej tzn na równi z Niemkami,Turczynkami i Włoszkami a jak wiadomo Brazylia dwie z tych trzech drużyn pokonały po 3-0 .A wiec z kąd taka odmiana na gorsze?? Cieżko mi powiedziec ,moze sa już zmeczone tym turniejema a jeśli tak to dzis przed południem czeka je cieżka lekcja siatkówki.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Rosja - Brazylia
Typ : 2
Kurs : 1.74
bwin


Finał mistrzostw świata ... dokładnie taki sam jak cztery lata temu z tym ze wynik będzie inny ???? Obie druzyny na tym mundialu graja genialnie a to ze wczoraj Brazylia meczyla sie z Japonią to nie znaczy ze jest w slabszej formie .. zobaczmy dzisiejsze spotkanie o trzeci miejsce i wygrana Japoni po TB ... ta druzyna poprostu ma najlepszą obronę na swiecie . Spotkanie Brazil - Rosja a Brazil - Japan sa sobie nie rowne z racji wlasnie stylu gry ... JAponki genialnie bronia ... Kanarki i Ruskie genialnie atakuja ... dzisiaj zobaczymy bomby w ich wykonaniu i walke na siatce .. uwazam ze Kanarki sa lepsze racji tego iz potrafia sie skupic na mocniejsze rywalki i napewno nie zagraja tak jak wczoraj .
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Klasyfikacja końcowa:
1. Rosja 2. Brazylia 3. Japonia 4. USA
5. Włochy
6. Turcja
7. Niemcy
8. Serbia
9. Polska
10. Chiny
11. Holandia
12. Kuba
13. Korea Płd.
. Tajlandia
15. Czechy
. Peru
17. Kostaryka
. Chorwacja
. Dominikana
. Portoryko
21. Algieria
. Kanada
. Kazachstan
. Kenia

Mecz finałowy:
Rosja - Brazylia 3:2 (21:25, 25:17, 20:25, 25:14, 15:11)

Rosja:
Borodakowa (6), Perepełkina (13), Szaszkowa (14), Gamowa (35), Starcewa (6), Koszeliewa (10), Kriuczkowa (libero) oraz Machno, Gonczarowa
Brazylia: Fabiana Claudino (9), Thaisa (9), Jaqueline (16), Natalia (18), Sheilla (26), Fabiola (2), Fabiana de Oliveira (libero) oraz Danielle, Welissa (1), Joyce, Fernanda

Nagrody indywidualne:
Najlepsza atakująca: Tatiana Koszeliewa (Rosja)
Najlepsza blokująca: Christiane Fürst (Niemcy)
Najlepsza zagrywająca: Maret Grothues (Holandia)
Najlepsza libero: Stacy Sykora (USA)
Najlepsza przyjmująca: Logan Tom (USA)
Najlepsza rozgrywająca: Wei Qiuyue (Chiny)
Najskuteczniejsza: Neslihan Darnel (Turcja)
MVP mistrzostw świata: Jekaterina Gamowa (Rosja)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom