>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet - Japonia 2010

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet - Japonia 2010

Oficjalne Strony:
FIVB ---&gt; http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldChampionships/2010/Women/
Organiser website ---&gt; http://www.sebare.com/

Podział na grupy:
Grupa A: Japonia, Serbia, Polska, Peru, Algieria, Kostaryka
Grupa B: Brazylia, Włochy, Holandia, Kenia, Portoryko, Czechy
Grupa C: USA, Kuba, Niemcy, Kazachstan, Tajlandia, Chorwacja
Grupa D: Chiny, Rosja, Korea Płd., Dominikana, Turcja, Kanada
Formuła zawodów w formie graficznej:

Przypomnienie poprzednich mistrzostw (Japonia 2006):
Półfinały:
Włochy-Rosja 0:3 (19:25, 16:25, 20:25)
Brazylia-Serbia i Czarnogóra 3:1 (25:17, 25:14, 21:25, 25:20)
Mecz o trzecie miejsce:
Włochy-Serbia i Czarnogóra 0:3 (22:25, 22:25, 21:25)
Finał:
Rosja-Brazylia 3:2 (15:25, 25:23, 25:18, 20:25, 15:13)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Będąc dzisiaj w Fortunie rzuciły mi się w oczy 2 ciekawe zdarzenia:
Chorwacja - Kuba DW 0-3 kurs 2.00
Czechy - Holandia DW 0-3 kurs 2.20
Kursy na mecze odpowiednio 1.23 i 1.27, jeżeli ktoś chce sobie dopisać to polecam, ale co sądzicie o tych zdarzeniach, zarówno Czeszki jak i Chorwatki mieliśmy okazje oglądać niedawno w meczach z Polkami. Nie wydaje mi się żeby któraś z tych drużyn była w stanie urwać seta o kilka klas lepszym drużynom.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Będąc dzisiaj w Fortunie rzuciły mi się w oczy 2 ciekawe zdarzenia:
Chorwacja - Kuba DW 0-3 kurs 2.00
Czechy - Holandia DW 0-3 kurs 2.20
Kursy na mecze odpowiednio 1.23 i 1.27, jeżeli ktoś chce sobie dopisać to polecam, ale co sądzicie o tych zdarzeniach, zarówno Czeszki jak i Chorwatki mieliśmy okazje oglądać niedawno w meczach z Polkami. Nie wydaje mi się żeby któraś z tych drużyn była w stanie urwać seta o kilka klas lepszym drużynom.
Czy ja wiem , jak dla mnie nie warte ryzyka.
Kuba w tym roku przemeblowała skład , a Chorwatki az takie słabe nie są , Kubanki niedawno potrafiły przegrać sparing z Kanadą , wiec strata seta nie jest nie realna.
Win Kuby tez bym w tym pierwszym spotkaniu nie ruszał.
Co do Holandii zalezy od dyspozycji dnia, jednak aktualnie graja bardzo nierówno i strata seta przez nie mozliwa , a te Czeszki powalczyc potrafia.
Jednak innego rozstrzygniecia jak ich zwyciestwo nie przewiduje , wiec kursik na podbicie ako przyzwoity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

auer

Użytkownik
Ja na pierwszą kolejkę stawiam na dwa zdarzenia:

Niemcy - Kazachstan (Poniżej 160,5) 1.85
W tym meczu wszystkie atuty są moim zdaniem po stronie Niemek... Giovanni Guidetti stworzył tam całkiem ciekawy zespół, zdecydowaną liderką jest Margareta Kożuch, do niej kierowana jest większośc piłek... Pozostałe zawodniczki stanowią dla niej tło, choc są w składzie solidne zawodniczki jak Christiane Furst, Corinna Ssuschke czy doświadczona libero Tzscherlich. Niemki nie błyszczały w tegorocznym WGP, zdecydowanie potraktowały te rozgrywki ulgowo, ostatnio w sparingu uległy Polkom 2-3... Wyniki te raczej nie napawają wielkim optymizmem, jednak klasa rywali z jakimi przegrywały jest zupełnie inna niż reprezentantek Kazachstanu. Moim zdaniem Niemki mają zdecydowaną przewagę w ataku i na zagrywce, jeśli te elementy zafunkcjonują tak jak powinny to taki zespół jak Kazachstan nie będzie miał za dużo do powiedzenia. Z moich obserwacji wynika, że Niemki gorzej wyglądają w przyjęciu, nie jest to ich mocna strona, jednak nie sądzę, żeby rywalki miały zrobic im jakąś krzywdę zagrywką. Bardziej obawiam się o to czy Niemki nie stracą koncentracji, reprezentacje kobiece często mają duże przestoje kończące się seryjnymi stratami punktów. Różnica klas jest moim zdaniem ogromna i spodziewam się szybkiego 3-0 dla reprezentacji Niemiec.

Chiny (-1,5) - Turcja 1.52
Chinki w tym sezonie nie mają lekko. Najpierw przebudowa zespołu, pózniej przyzwoite wyniki w WGP i 4 miejsce w FS i wreszcie z powodów zdrowotnych zmiana trenera... Jak wiadomo Azjatki zawsze mierzą w pozycje medalowe i mimo tej przebudowy składu moim zdaniem są w stanie o to powalczyc. Po swojej stronie mają spore atuty w postaci dobrej zagrywki i solidnego bloku. Z drugiej strony siatki staną reprezentantki 3 drużyny tegorocznej LE, zawodniczki reprezentacji Turcji. Szczerze powiem, że ten zespół kojarzy mi się wyłącznie z Darnel Neslihan. Gra Turczynek jest w dużej mierze uzależniona od Neslihan, pod nią praktycznie gra cały zespół... Sądzę, że Chinki będą potrafiły zneutralizowac jej poczynania. Zresztą ogranie w tak dużych imprezach jest zdecydowanie na korzyśc Chinek i moim zdaniem wszystko na co stac Turcję w tym meczu to góra jeden set. Pozdrawiam
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Polska @ 2,05 4/10 pinn

Polska +1,5 @ 1,518 8/10 pinn



Nie no ja rozumiem, ze dzisiaj Nasze Złotka przegrały wygrany mecz i ze Serbia wygrała gładko z Kostaryką 3-0, ale cały czas jest to dla mnie mecz 50/50, więc kurs na Polki jest dla mnie value mimo wszystko. Ostatnio jak graliśmy sparing wygraliśmy z Serbkami 3-2 i jutro moze skonczyc się podobnie. Dzisiaj nikt nie wierzyl, ze powalczymy, a bylismy doslownie pilke od zwyciestwa, zabraklo tej kropki nad &quot;i&quot;, mielismy pecha. Ogladalem caly mecz i jest mi przykro, bo po tej 10minutowej przerwie po drugim secie gra sie zaczela odwracac, jednak to caly czas my prowadzilismy ta gre i zalamanie przyszlo przy 19-17 w 3 secie oraz 23-21 w 4 secie. W tb mozna narzekac na sedziego w tej jednej akcji, ale to byla tylko jedna akcja, szkoda. Taka porazka bardzo boli, ale to pierwszy mecz, nie chce mi sie wierzyc, ze powtorzymy akcje ala GP tegoroczne i po przegraniu wygranego meczu z Usa poleglismy w calym turnieju sromotnie. Licze, ze dziewczyny sie odbuduja psychicznie i daja rade jutro badz co badz juz nie tej samej co kiedys Serbii. Jesli miałbym stawiac dw to postawiłbym 3-1 dla Polski. Jednak dywersyfikujac ryzyko (kobiety ah te kobiety ) stawiam na czysty win oraz lekka kontra gdyby sie Naszym powinela noga i przegrały, a jak przegraja to tylko po 5setowej walce, innego wyniku sobie nie wyobrazam. Po prostu jutro będzie walka na całego, bardzo wazny mecz dla ukladu tabeli i kolejnych rund. Dziewczyny zostawia serce na boisku, Serbki nie bronia tak jak Japonki, a z wyzszym blokiem to kto jak kto, ale nasze skrzydlowe sobie spokojnie poradzą.
Polska????
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Jesli chodzi o Kubanki no to tez jestem zdziwiony mimo wszytsko ale Chinki ... normalnie dla mnie szok ... jutro mam nadzieje ze obejdzie sie bez niespodzianek a wiec
Serbia - Polska 1 1.85 Tobet

Kto dzis ogladal mecz to wie jak prezentowaly sie Polki .. byly przeblyski dobrej a momentami bardzo dobrej gry ale całokształt do dupy ... nasze siatkarki potrafia dokonac wszytskiego i dzis to pokazaly .. potrafily z jednej strony wygral chyba ponad 7 punktow z rzedu a z drugiej strony przegrac seta a raczej i mecz majac juz wszytsko podane na tacy

Kuba - Niemcy 2 1.85 tobet


wcale nie takie mocne Chorwatki uporaly sie w trzech setach z reprezetacja Kuby .. uwazam ze Niemki rowniez powinny tego dokonac .. jak juz ktos wyzej napisal .. Kuba w przebudowie ... a Niemki naprawde solidna druzyna

Oczywiscie z kobitami nigdy nic nie wiadomo ????

edit :

proponuje takze :

Holandia - Włochy 2 1.35

Dominikana - Korea 1 1.60
Rosja - Turcja (Poniżej/powyżej: 180.5) Under 1.44

Edit :
Dwa główne typy weszły bez problemów .. chodz Polki wsumie mogły zrobic wszystko w tym meczu ;&gt; z pobocznych Dominikana zawiadla mnie calkowicie ... Under Rosji pikus ... a Wloszki walcza w TB :&lt;
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Chorwacja +2,5 @ 1,769 8/10 pinn
over 180,5 pkt @ 2,65 7/10 uni


Usa ciezko wchodziły w turniej w trakcie GP, dzisiaj rowniez miały małe kłopoty z Tajlandią. Tajlandia to znowu nie takie mega ogorki typu Kostaryka czy Algieria, ale nie jest to tez znowu az tak mocna ekipa. Usa jako jedne z faworytek nie powinny miec problemow z takimi ekipami, jednak jak juz pisałem jest to poczatek turnieju. Chorwatki pokazały się bardzo mocno na tle młodej Kuby. Wygrały bez straty seta, mocno budujace zwyciestwo z perspektywy tej ciezkiej grupy. Przyznam się, ze blizej mi było do Kubanek dzisiaj, jednak pierwsze koty za płoty. Chorwatki widziałem tylko na turnieju w Polsce, prezentowały się dobrze. Mają solidny sklad. Usa oczywiscie mocniejsze na papierze, jednak jutro na boisku wedlug mnie moze byc wyrównany mecz. Wiemy jak wyglada gra u kobiet, duzo zalaman i serii punktowych, moze byc roznie, a secik Chorwatek oraz over 180,5 pkt po takich kursach, no nie moge przejsc obojetnie i się skuszę.
Chorwacja ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Siatkówka, Kobiety, Mistrzostwa Świata, 7:30
Polska - Peru
Typ: 3:0
Kurs: 2.12
PinnacleSports

Rano czasu polskiego rozegrane zostaną spotkania 4 kolejki pierwszej fazy Mistrzostw Świata siatkarek. Turniej ten odbywa się w Japonii i do tej pory nie układa się zbyt dobrze dla naszych siatkarek. Przed turniejem nasze zawodniczki były upatrywane do miejsc 5-8, a jeśli miałyby walczyć o coś więcej wiadome było że decydować o tym będą spotkania z Japonią i Serbią, niestety oba skończyły się porażką naszych siatkarek, pomimo dobrej gry w pierwszej fazie obu tych spotkań. Widać (jak to u większości naszych sportowców) że w najważniejszych momentach z psychiką nie jest zbyt dobrze. Jeśli chodzi o te występy to prawda jest taka że nasze siatkarki nie zaprezentowały się wcale źle, a były to rywalki z najwyższej półki, o wiele lepsze od Peruwianek z którymi nasze zmierzą się jutro o 7:30 czasu polskiego. Peruwianki urwały po jednym secie Japonkom i Serbkom, ale jakoś mnie to nie przekonuje wcale, pierwsze mecze za nami, czynnik zaskoczenia będzie miał coraz mniejszy wpływ, do tego akurat przed tym spotkaniem nastąpił dzień przerwy, mam nadzieję że nasz sztab wykorzystał odpowiednio ten czas by rozpracować rywali. A o ich sile niech świadczy też fakt, że ostatnio przegrały dwa mecze wyraźnie z Dominikaną, kilka dni przed mistrzostwami na własnym terenie. Jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu, pozostaje pytanie czy Peruwianki urwą nam seta, ja uważam że nie, mimo krytyki jaka spadła na nasze siatkarki, myślę że udało się odbudować morale (pomogła w tym planowa, łatwa wygrana z Kostarykankami) i Polki wierzą w to że te mistrzostwa nie są jeszcze przegrane, osobiście uważam że w tym momencie tak faktycznie jest ponieważ to druga runda zadecyduje o awansie do strefy medalowej, a bilans 5-2 da takowy awans. Przed mistrzostwami nie było pompowania balona, trener wypowiadał się ostrożnie &quot;Mamy zaprezentować się jak najlepiej, grać w każdym spotkaniu o zwycięstwo i w końcowym efekcie wylądujemy na jakimś miejscu. Nie mam w swoim kontrakcie zapisane, że mamy zająć czwarte, szóste czy dziewiąte miejsce. Mamy wystąpić w igrzyskach olimpijskich w Londynie i to jest nasz cel&quot;, dlatego też faktycznie jestem skłonny wierzyć w to że nasze siatkarki zagrają jutro na 100%. Jutrzejsze spotkanie będzie prawie na pewno liczyć się w kolejnej fazie, nasze wiedzą że trzeba walczyć o każdą piłkę, o każdego seta, ponieważ 3:0 w tym meczu jeszcze sporo może dać w tym turnieju, niewykluczone że to właśnie sety będą ważyły o awansie. Trener Jerzy Matlak jak i jego podopieczne są przekonane że turniej się jeszcze nie skończył i by ostateczne oceny wyciągnąć w połowie listopada kiedy to turniej się zakończy, a na razie trzeba się skupić na sporej ilości meczy które jeszcze zostały. Według mnie jutrzejsze spotkanie Polki wygrają spokojnie 3:0, chcą pokazać że są naprawdę w wysokiej formie a prawda jest taka że przygotowane są dobrze, nie twierdzę że nasze w tym turnieju zwojują nie wiadomo co, wyjaśni się to w drugiej fazie w mocnymi rywalkami, a jutro nie będzie kiedy tego meczu przegrać, nie z tymi rywalkami akurat w tym momencie...
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Kuba - Tajlandia 2 1.80 tobet

Jak dla mnie dosc pewny kurs z racji skladu Kubanskiego zespolu jak juz to bylo opisywane ... mlodosc jeszcze sobie nie radzi .. natomiast Tajki jak narazie zajmuja druga lokate w grupie i w kazdym ze spotkan prezentowaly bardzo dobra forme . Nawet w przegranym spotkaniu z silna druzyna USA udalo sie wywalczyc seta i toczyc dosc rowny pojedynek . W dwoch kolejnych spotkaniach rywalki nie istnialy . Kubanki praktycznie maja juz po mistrzostwach ... bo w ostatniej kolejce spotykaja sie z druzyna znacznie silniejsza liderem grupy C , USA .

Rosja - Korea H(0 - 2.5) 2 1.85 tobet

Jak dla mnie najwieksza rewelecja tych mistrzostwa . Korea idzie jak burza .. trzy spotkania i trzy razy po 3-0 , jutro mecz prawdy ktory pozwolil im ocenic swoje szanse na tych mistrzostwach dlatego uwazam ze powinny zaprezentowac sie jak najlepiej . Co do Rosji jak narazie tracily sety ze slabszymi zespolami niz Korea .. awans juz zapewniony wiec chwila beda mogly pozwolic sobie na rozluznienie . Zobaczymy co z tego wyjdzie

Czechy - Włochy H(2.5 - 0)1 1.85 tobet

Druga rewelka mistrzostw swiata kontra grajaca w kratke druzyna wloska . Czechy stoczyly niesamowity boj z Brazylijkami przegrywajac dopiero w tb a potem zniszczyly Portoryko . Czeszki obecnie z trzecim miejscem w grupie i ze spotkaniem z Kenia maja szanse na utrzymanie tej pozycji w grupie śmierci . Ten zespol rozkreca sie z dnia na dzien .

Polska - Peru H(0 - 2.5) 2 1.85 tobet

Z taka psycha naszych siatkarek nie zdziwilbym sie niczego w tym spotkaniu . Nawet walki w tb z Peru :&lt; Rownie prawdopodobna jest wygrana naszych &quot;zlotek&quot; 3-0 jak i 3-2 luz przegrana w tb .Peru to jednak nie jest Kostaryka a wiec &quot;aż tak łatwego&quot; zwyciestwa jak poprzednie bym nie oczekiwal Osobiscie polecam moze bardziej pewniejszy kurs :
Polska - Peru (Poniżej/powyżej: 135.5) Over 1.55 tobet
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Dominikana - Chiny 1 4.00 tobet

Dominikanki zdecydowanie pod sciana w tym spotkaniu . Przegrana bedzie oznaczac koniec z mundialem . W ostatniej rundziej Chinki zmierza sie z Rosja a Dominikana z Kanada wiec praktycznie na drodze do awansu stoja juz tylko Chinki . Chodz wiadomo ze w kobiecej siatkowce wszystko jest mozliwe . W niedawno rozgrywajacym sie World Grand Prix Women Dominikanki pokonaly Chinki w tb i zaprezentowaly sie bardzo dobrze w przekroju calej imprezy ... Potrafily wlaczyc w tb z Holandia czy tez Wlochami , dlatego kursik +1.5 wydaje sie naprawde ciekawy. Na MŚ niestety ani Chiny ani Dominikana nie błyszczy dlatego ciezko jest wytypowac kto wygra ten pojedynek a wiec kurs 4.0 warty ryzyka ...
Albo :

Dominikana - Chiny (Handicap Setowy) H(1.5 - 0) 1 2.55 tobet

calkowicie nie trafiony typ
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Brazylia - Włochy (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet) ✅
Typ: Brazylia -1,5 seta
Kurs: 1,719
Buk: PinnacleSports
Analiza: Głównym argumentem przemawiającym za moim typem jest to, że Włoszki będą miały jeszcze w głowach niezwykle wyczerpujący fizycznie i psychicznie mecz z Czeszkami. Wydawało się, że po wygranych po dużej walce dwóch pierwszych partiach (gdzie w każdej z nich Czeszki miały piłkę setową), reprezentantkom Italii w kolejnej części meczu pójdzie już z górki. Nic z tych rzeczy. Nasze południowe sąsiadki wygrały 3 partię, zwyciężyły też w kolejnej odsłonie. Doszło do TB, w którym Włoszki miały na początku przewagę, ale przeciwniczki wszystko odrobiły i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Czech. Tuż po ostatnim gwizdku wydać było, że siatkarki Italii były skonsternowane i nie wiedziały jak doszło do tej porażki. Ten mecz przypomniał mi nieco spotkanie Polek z Japonkami. Nasze dziewczyny też były blisko zwycięstwa i również ostatecznie przegrały. Następnie dnia trudno było zmobilizować się na równie ciężkiego rywala - Serbię i nastąpiła kolejna wtopa. Podobnie będzie jutro z włoskimi siatkarkami w meczu z Brazylią. Jeśli chodzi o czysto sportowe walory, to lepsze są zawodniczki z Ameryki Południowej, ale tylko nieznacznie, ponieważ Włoszki także dysponują świetnym składem. Uważam, iż w tym meczu zdecyduje psychika (zmęczenie psychiczne Włoszek). Brazylia wygra pewnie to spotkanie.
 
S 2

szpakowski

Użytkownik
Spotkanie : Brazylia - Włochy
Typ : DW 3-0
Kurs : 3.15
Bukmacher : Betclic

Włoszki w mistrzostwach zawodzą. Wygrane z Kenią i Puerto Rico to oczywiście formalność dla ekipy mierzącej w medale, ale oba mecze z rywalami o wyższej klasie wypadły w moich oczach bardzo słabo. Wygrana 3-2 nad Holandią moim zdaniem jest wynikiem fatalnych błędów Holenderek w końcówkach setów. Mecz z Włoszkami Holenderki powinny były wygrać, bo przez 3/4 każdego z setów byly lepsze.
Natomiast wczorajsza porażka Włoszek z Czeszkami 2-3 to co prawda sensacja, ale jednak z przebiegu gry można powiedzieć, ze nie widać było różnicy poziomow w grze obu ekip. Mecz był wyrównany od początku do końca i wydaje się, że Włoszki prezentują w tej chwili poziom nie zaliczanych do faworytek Czeszek.
Widać to tez w statystykach. Włoszki grają na niskim procencie skuteczności. Przyzwoity poziom ataku utrzymuje tylko środkowa Gioli, do której kiedy tylko to możliwe kierowane są piłki. Pozostałe włoskie atakujące w klasyfikacjach indywidualnych są bardzo nisko. Podobnie jest z przyjęciem, gdzie tylko del Core jest w pierwszej dziesiątce, a pozostałe poniżej 30 miejsca. A jedną przyjmującą grać przecież w siatkówkę się nie da. Libero Cardullo jest 19 wśród libero, a rozgrywająca Lo Bianco 18 wśród rozgrywających.
Dziś słabe w tym turnieju Włoszki zagrają z faworytkami mistrzostw Brazylijkami. Brazylia wygrała dotąd wszystkie mecze, choć z poziomem było różnie. Jednakże dla mnie wyróżnikiem siły Brazylijek jest ich mecz z Holandią, która była co najmniej równorzędnym przeciwnikiem dla Italii. Brazylijki zmiotły z parkietu silne Holenderki w godzinę i dwie minuty, tracąc tylko 52 małe punkty, wygrywając w poszczególnych setach do 19, 18 i 14, choć tak na dobrą sprawę mogły wyżej ale w samych końcówkach setów przytrafiały się Brazylijkom chwile dekoncentracji, kiedy to pozwalały przeciwniczkom odrobić kilka punktów. Mecz z Holandią pokazał prawdziwą siłę Brazylii. W moim przekonaniu Włoszki nie są w stanie zbliżyć się w
chwili obecnej do tego poziomu. Kurs jaki daje Betclic na wygraną Brazylii do zera jest wg mnie wyśmienity i warto go zagrać.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Ostatnie spotkania tej fazy i kursy naprawde ciekawe

Japonia - Serbia 1 1.65

Gospodynie jak narazie zgodnie z planem wygrywaja mecz za meczem . Jutro walka o pierwsza pozycje w grupie i odrazu przewage nad rywalem w nastepnej rundzie dlatego tez jest o co walczyc . Grupa A łączy sie z D i sadze ze bedzie to dosc ciekawa grupa chodz swoich faworytow do awansu juz mam . Jesli jutro Japonki poradza sobie z zespolem Serbi to zrobia duzy krok do polfinalow poniewaz patrzac na grupe D widze jednego godnego rywala dla zespolu gospodyni i jest nim Rosja .


Włochy - Brazylia H(1.5 - 0) 2 1.55
Włochy - Brazylia (Poniżej/powyżej: 180.5) Under 1.65


Ja poprostu nie widze tu innego rozwiazania jak dość gładnie 3-0 badz 3-1 . Wielkie faworytki tego mundialu pokazaly juz w meczu z Holenderkami ze potrafia sie skupic na mocnego rywala a patrzac na akutalna dyspozycje druzyn tej grupy mozna stwierdzic ze Wloszki sa pokroju Holenderek . Dzisiaj juz pokazaly ze jak sie nie mocniej przycisnie a przeciez zostaly przycisniete przez Czeszki to nie radza sobie zupelnie ... Skoro Czeszki potrafiy tak przycisnac swojego rywala to boje sie pomyslec co moga jutro zrobic Brazylijki . Oczywiscie to jest siatkowka kobieca tutaj zdarzaja sie takie cyrki ze niczego nie mozna byc pewnym

Chiny - Rosja (Poniżej/powyżej: 180.5) Under 1.65
Chiny - Rosja H(1.5 - 0) 2 1.66


To ze Chinki dzis wygraly o niczym nie swiadczy a kursy moga naprawde dziwic . Chodz obronczynie zlota sprzed czterech lat narazie nie blyszcza forma i daja sobie urwac seta z przeroznymi rywalkami to jednak uwazam ze na Chinki zmotywuja sie jeszcze bardziej niz do tej pory . Bedzie to ostatni mocny trening przed prawdziwa wojna o medale . Po tym spotkaniu 2 dni odpoczynku wiec mozna z siebie wycisnac ostatnie poty . Druga sprawa ze nawet jesli nie na pelnych obrotach to i tak Rosjanki sa zdecydowanym faworytem tego spotkania patrzac na slaba dyspozycje Chinek .

Bardzo mozliwe ze jutro dosc dobrym prezentem od bukow bedzie typ na Koreanki ktore graja naprawde dobrze a jutrzejsze spotkanie to walka o druga pozycje w grupie .
Korea - Turcja 1 2.20

i jeszcze kilka typow na jutro :
Niemcy - Tajlandia (Poniżej/powyżej: 180.5) Under 1.70
Czechy - Kenia (Poniżej/powyżej: 120.5) Under 1.85
Kuba - USA (Poniżej/powyżej: 180.5) Under 1.50
Algieria - Polska (Poniżej/powyżej: 118.5) Under 1.85


Wszystkie typki dzis pieknie powchodzily jesli chodzi o te analizowane ... niestety w czterech ostatnich strzalach zabraklo troche szczescia ????
 
A 4

alex123

Użytkownik
co na dzisiaj?mi wczoraj udało sie puscic rosjanki i brazylijki że wygraja do zera po 1,35,dzisiaj juz kursy spadły,ale mysle jeszcze żeby postawic na polki,korea na papierze o wiele gorsza od nas,ale chyba maja forme w tym turnieju bo wyniki w grupie bardzo dobre,oby złotka sobie poradził
 
P 0

picek86

Użytkownik
Kursy na Canarki i Saszki bardzo kiepskie, ale do tasiemca pobrałem po 1,25. Jutro szybkie 3:0 zarówno Brazylijek z przeciętną Tajlandią jak i Rosjanek z kiepskim Peru. Innej opcji jak -2,5 obu zespołów nie ma. ✅✅
Ciekawie zapowiada się mecz Polek z Koreankami, raczej zagra już Bednarek, martwi mnie tylko, że Polki miały tak dużo odpoczynku, Koreanki waleczność pokazały w meczu z Turczynkami. Spodziewam się jutro 5 setów, mimo, że na papierze Polki są zdecydowanymi faworytkami. ✅
Warty uwagi jest również mecz USA - Czechy i +2,5 na Czeszki @1,58. Pepiczki pokazały w meczu z Włoszkami, że grają do samego końca, a z przestojami amerykanek set z pewnością będzie w ich zasięgu.⛔
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Już jutro rozpoczenie się walka o faze medalową MŚ . Kilka spotkan naprawde ciekawych co mozna zauwazyc po kursach . Zdecydowanymi faworytkami do awansu z grup są rezprezentacje Brazyli i Rosji . Tyle ze jutro nie ma co postawic na te dwie ekipy gdys kursy wynosza 1.01 .. mozna by tu sie doszukiwac jakies lini bo wiadomo ze spotkania powinny sie zakonczyc po 3-0 dla faworytek dlatego tez co do Brazyli

Brazylia - Tajlandia Suma Punktów – Pierwsze Dwa Sety 85,5 Under 1.72

Nie ma co ukrywac jesli Brazylia zagra to co do tej pory no to szkoda mi Tajek ???? mysle tez o under 125.5 po 1.85 a co do meczu Ruskich nie ruszam chodz tez powinny wbic rywalki w parkiet .

Holandia - Kuba 1 1.50
Holandia - Kuba H(0 - 1.5) 1 2.00


Powiem szczerze ze spodziewalem sie slabszej dyspozycji Holenderek na tych mistrzostwach a jak narazie to Wloszki mnie zadziwiaja negatywnie . Jesli chodzi o to spotkanie nie widze innego rozstrzygniecia . Kubanki sa slabe .. a moze byly do tej pory ?? Jesli nic nadzwyczajnego nie zmieni sie w ich grze przez te dwa dni to powinismy zobaczyc szybki mecz z gładkim 3-0 badz 3-1 dlatego -1.5 mysle ze takze do gry jak najbardziej

Japonia - Chiny 1 1.50

No nie ma bata .. wierze w zespol Japoni od poczatku mistrzostw z racji dobrej gry w ostatnim turnieju . Ogladalem wiele ich spotkan w tym roku i musze powiedziec ze robia na mnie wielkie wrazenie . Te pilki ktore potrafia wybronic to jest magia ... to jak lecą do kazdej akcji , dla nich nie ma straconej pilki kazda jest do obrony i kazda jest do wyciagniecia . Chinki wiadomo ostatnio wygraly z Japonia ( w moim przekonaniu dosc nieoczekiwanie) ale na tym turnieju nie blyszcza . Gospodynie MŚ jesli marza o medalach to musza to wygrac . Tutaj -1.5 polecac nie bede bo Japonki jak i potrafia dobrze grac to tak samo potrafia przegrac mase punktow z rzedu co pokazaly nie raz z nami wiec set a moze nawet dwa moga uciec jesli glowa nie bedzie pracowac jak nalezy .
 
dreju 1

dreju

Użytkownik
Popieram typ poprzednika odnośnie wygranej Holandii. U mnie na Sportingbet kurs na Holenderki odrobinę wyższy, bo 1.60. Moim zdaniem Kubanki zakończą obecne zmagania na MŚ totalną klapą. Holandia poradzi sobie dzięki swojemu zgraniu i doświadczeniu.
Holandia v Kuba 1 1.60
Drugi typ to typ patriotyczny. Oczywiście będę grał Polskę. Dla naszych dziewczyn będzie to mecz o wszystko. Porażka wyrzuca nas z walki o medale. Wygrana jedynie zwiększa szanse na nie i przedłuża nasze nadzieje. Myślę, że dziewczyny wyjdą na ten mecz wyjątkowo zmotywowane. Mam nadzieję, że będą grały odważnie zagrywką i przede wszystkim dokładnie przyjmowały. Bez tego będzie ciężko.
Polska v Korea Południowa 1 1.50
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Holandia - Kuba
Typ : Mniej niż 160,5
Kurs : 3,55
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-11-06 03:00
Analiza:
Kubanki zawodzą na całej lini, grają słabo, przewidywalnie,maja duże problemy w przyjęciu, troszke lepiej jeśli chodzi o serwis.Pierwszy mecz Kubanek na tych MŚ to totalna klapa bo przegrały 3-0 z Chorwacja.Drugi mecz to szybka porazka z Niemkami,trzecie spotkanie to nastepna klapa bo zwyciestwo z Kazachstanem dopiero w tie breaku,czwarty mecz to zwyciestwo 3-0 co mnie zdziwiło no i piąty to jak zapowiadano porazka z USA 3-1.
Holenderki grają na równym poziomie bez zwyżek i bez znizek formy.Wyniki są takie jak miały być bo wiem na ile te zawodniczki stać.
Liderka reprezentacji Holandii Manon Flier zajmuje 5 miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujacych i miejsce trzecie w klasyfikacji najlepiej atakujących.
Holenderki w pierwszym spotkaniu wygrały 3-0 z Czeszkami,drugie spotkanie to porażka z Włoszkami,trzecie to również porażka 3-0 ale z Brazylią.Kolejne dwa spotkania to zwycięstwa po 3-0 z Kenia i Portoryko.
Spodziewam sie krótkiego spotkania 3-0 .A zwyciezyć moga tylko Holenderki bo za nimi przemawia wszystko.Kubanki sa w słabej formie z przeciętnym składem, co prawda sa to zawodniczki z ogromnym potencjałem ale musza sie jeszcze dużo nauczyć.
Nie sądze by zdołały dzis podjąć walke z Holenderkami
Zdecydowanie typuje under 160,5 i polecam ten typ.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: Włochy (-2,5 seta)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Z takiego kursu grzech nie skorzystać. Może i Włoszki przegrały frajersko mecz ze znakomitymi walecznymi Czeszkami 2-3, czy też uległy będącej poza zasięgiem wszystkich Brazylii 0-3, ale są one na tyle doświadczonym zespołem, że na porażkę z Niemkami sobie nie pozwolą. Mogła by być ona brzemienna w skutkach, bo w następnym dniu Włoszki grają z USA, a tutaj o zwycięstwo będzie niezwykle trudno. Więc w razie porażki z Niemkami i USA Włoszki byłyby w bardzo trudnej pozycji w tabeli. Niemki nie czarują na tym turnieju, grają co najwyżej solidnie, wygrywają z kim mają wygrać, przegrywają z kim mają przegrać. Teoretycznie z Włoszkami &quot;mają&quot; przegrać i myślę, że tak się stanie, bo w swoim składzie nie posiadają zawodniczek, które mogłyby się równać potencjałem z Lo Bianco, Ortalani, Gioli czy Piccinini. Oczywiście, w składzie Niemek także znajduje się kilka bardzo ciekawych zawodniczek (jak chociażby polka Małgorzata Kożuch czy Maren Brinker), ale są to zawodniczki raczej perspektywiczne, które nie posiadają jeszcze na tyle dużego doświadczenia, by rywalizować jak równy z równym z doświadczoną ekipą Włoszek. Pokazały to chociażby mecze na Word Granx Prix w tym roku, gdzie Niemki zajęły dopiero 8. miejsce, wyprzedzając jedynie Tajlandię, Portoryko i Tajwan. Moim zdaniem jutro obejrzymy pewne zwycięstwo Włoszek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom