>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Francja - Islandia 1,40 34:28 ✅
Taki kurs to chyba prezent. Islandia okazała się rozczarowaniem turnieju. Po dobrym początku, teraz grają kichę. Sensacyjna porażka z Niemcami, później z Hiszpania i po dwóch meczach 0 puntów. Francja musi walczyć o 1 miejsce w grupie w której będą liczyć się zdobyte bramki i stracone. Im lepszy bilans tym lepiej. Hiszpania ograła Islandię, Francja pretendent do złota nie powinien mieć z tym większych problemów. Kurs fajny, warto zagrać.

Hiszpania
- Węgry 1,75 30:24 ✅
Od razu rzucił mi się w oczy kurs na Hiszpanów i od razu wiedziałem, że go zagram. Węgry ? Kto to jest. Kurs pewnie z tej racji taki wysoki, bo wczoraj ograli Niemców którzy robili masę błędów w ataku i grzeszyli nieskutecznością. Hiszpania to taki niby czarny koń turnieju. Wygrywają mecz za meczem i potrzebny jest im lepszy bilans bramkowy by stać na 1 miejscu w grupie i mieć teoretycznie łatwiejszego rywala. Na prawdę kursy fajnie wyglądają. A Węgry nic wielkiego tu nie ugrają.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Francja - Islandia 1,40

Taki kurs to chyba prezent. Islandia okazała się rozczarowaniem turnieju. Po dobrym początku, teraz grają kichę. Sensacyjna porażka z Niemcami, później z Hiszpania i po dwóch meczach 0 puntów. Francja musi walczyć o 1 miejsce w grupie w której będą liczyć się zdobyte bramki i stracone. Im lepszy bilans tym lepiej. Hiszpania ograła Islandię, Francja pretendent do złota nie powinien mieć z tym większych problemów. Kurs fajny, warto zagrać.

Hiszpania
- Węgry 1,75
Od razu rzucił mi się w oczy kurs na Hiszpanów i od razu wiedziałem, że go zagram. Węgry ? Kto to jest. Kurs pewnie z tej racji taki wysoki, bo wczoraj ograli Niemców którzy robili masę błędów w ataku i grzeszyli nieskutecznością. Hiszpania to taki niby czarny koń turnieju. Wygrywają mecz za meczem i potrzebny jest im lepszy bilans bramkowy by stać na 1 miejscu w grupie i mieć teoretycznie łatwiejszego rywala. Na prawdę kursy fajnie wyglądają. A Węgry nic wielkiego tu nie ugrają.
Kurs taki wysoki z jednego prostego powodu. Hiszpania ma już awans im jest obojętne czy będzie to Dania czy Szwecja w półfinale, co więcej mają gorszy stosunek bramkowy do Francji,więc raczej tej straty już nie nadrobią,więc mogą wyjść drugim składem oszczędzając gwiazdy na półfinał. Jeszcze jedna rzecz przemawia na ich niekorzyść grają przed Francją, a więc Francja będzie wiedziała czy Hiszpania wygrała czy przegrała i może się podpasować pod Hiszpanów tzn. jeśli Hiszpania przegra, Francja może zrobić to samo i zagrać drugim składem i tak wówczas zajmie pierwsze miejsce, natomiast jeśli Hiszpania wygra, Francja widząc,że Dania ze Szwecją gra 30 min przed nimi może sobie dostosować swój wynik meczu z Islandią na rywala w półfinale. Trochę namieszałem ale to ma sens. reasumując dzisiaj chyba warto odpuścić bo w grę wchodzi kalkulator a nie umiejętności. Prawda jest taka,że Francja zdecyduje sobie czy lepiej zagrać z kapitalnie grającą Danią czy z gospodarzami,którzy będą mieć bardzo mocne wsparcie kibiców i może również po części sędziów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dziś najlepszym rozwiązaniem jest granie live lub chociaż na bieżąco tzn.po poszczególnych spotkaniach.
Przyjmijmy, że Niemcy win, Hiszpanie jednak w rezerwowym(i tak nie wiedzą z kim zagrają) i Węgrzy zdeterminowani, ażeby być w 7... Wtedy Francja gra mecz o nic, a Islandia o msce w 7 i wg mnie, jeśli tak będzie to 2... no chyba że wszyscy podejdą do spotkań na 100% zdeterminowani, ale w to nie wierzę...
Odpowiadając na pytanie kim są Węgrzy... 6.msce na poprzednich MŚ, Hiszpanie dla porównania 13. pokonując w grupie tylko Kubę i Kuwejt..
Chorwacja do połowy 1, chyba najlepszy z możliwych typów na ten mecz 1.83✅ Betsafe...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dziś bardzo ciekawy dzień pod względem kursów.
Wczoraj oglądając mecz Niemców z Węgrami straciłem wszelkie zaufanie do naszych zachodnich sąsiadów i powiem szczerze, że bardzo zainteresowała mnie wyjątkowo mocna ekipa z Węgier. Dziś Węgry grają z Hiszpanią i myślę, że kurs 1.8 na Espane to bardzo niepewny kurs. Przeciwnik jest naprawdę mocny, aczkolwiek osobiście również pokuszę się o puszczenie 1 na Hiszpanów.
Polska raczej nie ma szans na pokonanie średniej Chorwacji, zatem trzeba szukać ciekawych alternatyw. Nie chcę grać na Chorwatów bo to popsuję atmosferę przed telewizorem ???? , mieszane uczucia nigdy nie są fajne... dlatego fajnym zakładem może być Polska under 26,5. Raczej ekipa biało-czerwonych nie pokusi się o więcej jak 26 bramek, bowiem fatalne pierwsze połowy naszych już podcinają strzeleckie skrzydła. O
 
K 0

krzysiek15

Użytkownik
Witam na dzisiaj upatrzyłem sobie Danie i Chorwacja oraz takie zakłady na liczbe rzuconych goli przez zawodników tzn: Vori +3,5 , Zrnic +5,5 , Tłuczyński +4,5 , Mocsai +3,5 , Ekberg + 4,5
Krótko i na temat : Vori to 2 metrowy kołowy Chorwatów , który jak dostanie piłke na koło to albo gol albo karny a co idzie za tym karnym jego wykonawcą jest Zrnic , który jest etatowym wykonawcą tak jak u Nas Tomek Tłuczyński , Mocsai to Węgier który ma mocny rzut i wczoraj nasi zachodni sąsiedzi się o tm boleśnie przekonaloi a jeżeli Hiszpanie mają odpuścic to niepowinno byc problemu z trafieniem 4 bramek a co do Ekberga to też wykonuje karne w swojej ekipie , może się myle ale jak dla Mnie to takie opcje są jak najbardziej do zagrania
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A czy spotkanie Danii ze Szwecją, że tak spytam jest o coś ?? Jak to mniej więcej wygląda ?? Fajnie powyżej rozpisaliście sytuacje w grupie Hiszpanii i Francji. Czy podobnie wygląda sytuacja Danii i Szwecji ? Czy Szwecja ma szansę na 1 miejsce i czy ewentualnie opłaca im się zająć to 1wsze miejsce ??
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Mecz o pietruszkę, bowiem do awansu liczą się punkty a przy równej ich liczbie bezpośredni mecz pomiędzy ekipami, dalej różnica bramek.
Tak więc w przypadku wygranej Szwedów minimum 15 golami ????
oni zajmują pierwsze miejsce w grupie, przed Danią.
Dla mnie no bet, Szwedzi gospodarz, a Duńczycy nie muszą grać na 100%,
a i remisu nie można wykluczyć.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Skoro liczy się najpierw bezpośredni mecz, to jak Szwecja wygra z Danią to awansuje na 1 miejsce.
Będą mieli po 8 punktów i zadecyduje bezpośredni mecz i wtedy Dania trafia na Francję.
Nie musi być wtedy żadnego -15 bramkami , wygrywa Szwecja ma tyle samo punktów ale wygrany bezpośredni mecz.
 
B 0

borutex

Użytkownik
Co sądzicie o zakładzie:
Podczas której połowy zdobytych będzie więcej goli? Wiecej w drugiej połowie kurs: 1.60

Co prawda kurs jakoś specjalnie nie rozpieszcza, za to gra Polaków w pierwszej połowie przemawia za zaryzykowaniem. Tylko ze Szwedami Polacy wrzucili więcej bramek w pierwszej połowie. Zazwyczaj zaczynają powoli, żeby nie powiedzieć ślamazarnie. Warto spróbować?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A czy spotkanie Danii ze Szwecją, że tak spytam jest o coś ?? Jak to mniej więcej wygląda ?? Fajnie powyżej rozpisaliście sytuacje w grupie Hiszpanii i Francji. Czy podobnie wygląda sytuacja Danii i Szwecji ? Czy Szwecja ma szansę na 1 miejsce i czy ewentualnie opłaca im się zająć to 1wsze miejsce ??
Mecz o 1.msce w grupie i uniknięcie w półfinale faworyta MŚ - Francji...
Szwecja wygrywa - ma 1.msce, X2 - Dania 1.msce...
 
G 10

goldy

Użytkownik
Co sądzicie o zakładzie:
Podczas której połowy zdobytych będzie więcej goli? Wiecej w drugiej połowie kurs: 1.60


Co prawda kurs jakoś specjalnie nie rozpieszcza, za to gra Polaków w pierwszej połowie przemawia za zaryzykowaniem. Tylko ze Szwedami Polacy wrzucili więcej bramek w pierwszej połowie. Zazwyczaj zaczynają powoli, żeby nie powiedzieć ślamazarnie. Warto spróbować?

Masz rację, dlatego również zastanawiam się nad:

Kto będzie prowadził do pierwszej połowy? Chorwacja @ 1,70.


Myślę, że Polacy sporo powalczą w tym meczu.. +1,5 Polska @ 1,65 też ciekawie wygląda... Co tu wybrać?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Analizy analizami, itd, ale nie rozumiem dlaczego ostatnia kolejka w danej grupie nie jest rozgrywana o tej samej godzinie...OK - pewnie transmisje, sponsorzy, itp...Tylko, że właśnie dzięki różnym godzinom mogą dziś w ruch pójść kalkulacje a nie walka sportowa.
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
Kolejne mecze przed nami. Dwa z nich mamy już dzisiaj


Czy Polska pożegna się z turniejem wygrywając dla swoich wiernych kibiców? Kto będzie w finale? Zapraszam do dzielenia się uwagami ????
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Polska nie będzie grała tylko dla kibiców, lecz także o awans do Igrzysk, więc to bardzo ważne spotkanie dla naszych gladiatorów. Węgry na pewno są do ogrania, będzie trzeba jednak zagrać bardzo dobre spotkanie. Ostatni mecz na MŚ, więc myślę, że Polacy dadzą z siebie wszystko i po zaciętej walce wygrają. Tylko warunek jest taki, że nie można popełniać głupich błędów co niestety zdarza się Polakom. No i oczywiście skuteczność w ataku musi być dobra, bo o obrone jestem spokojny. Myślę, że trener Wenta odpowiednio zmobilizuje drużynę i wszystko będzie funkcjonować jak należy
Polska @ 1.70
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
Polska nie będzie grała tylko dla kibiców, lecz także o awans do Igrzysk, więc to bardzo ważne spotkanie dla naszych gladiatorów.
Nie Koniecznie tak jest bo podobno jeśli któraś z 7 drużyn wygra mistrza Europy wtedy do eliminacji do IO wchodzi także 8 miejsce z mistrzostw.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Polska ma ogromne szanse ograć Węgrów tylko wszystko zależy od Wenty. O ile wyjdzie 1 skład, a kurs jest dość wysoki i kuszący. Polacy chyba mają wpisane w geny, że lubią walczyć w meczach o nic. Jak najbardziej popieram typ na Polskę, ale nie grubo bo może Wenta dać zagrać chłopakom którzy jeszcze nie grali, a chcieliby dostać swoją szansę.

Dziś chyba warto zaryzykować na Argentynę ???? .
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie Koniecznie tak jest bo podobno jeśli któraś z 7 drużyn wygra mistrza Europy wtedy do eliminacji do IO wchodzi także 8 miejsce z mistrzostw.
lepiej nie ma co kalkulować i patrzeć na kogoś tylko samemu sobie awans zapewnić

Polska na bank tego meczu nie odpuści , tym bardziej Wenta nie będzie kombinował. Jak mają być jakieś roszady to być może Wyszomirski rozegra cały mecz , ale o to jestem spokojny bo Piotrek nawet jak wchodził z ławki to trzymał poziom. Kurs na Polskę zachęcający więc śmiało można grać


:idea: Niemcy - Argentyna X2 2.75 Unibet

Mecz o pietruchę. Niemcy totalna porażka , na tych MŚ , mecz z Węgrami był tego dobrym podsumowaniem. Fatalna skuteczność w ataku. Turniej dla nich tragiczny i jak najszybciej chyba będą chcieli o nim zapomnieć , nie sądzę , aby mieli dziś ochotę i jakąkolwiek mobilizację do walki z Argentyną , z Argentyną która jakby nie było dobrze się prezentuje na tych MŚ. Ograli Szwedów , dziś okazja aby ograć Niemców , nie lada gratka by była. Moim zdaniem Argentyna dziś ten mecz wygra a kurs ... grzechu wart ????
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy na Norwegię spadają, ponieważ wiele osób typuje zwycięstwo Norwegów. Zawsze mówi się o mentalności zespołów bałkańskich, które przy meczach bez stawki często mają problemy z mobilizacją. Przed meczem z Argentyną trener Vuković mówił, że to jest trudny rywal i Serbowie mogę przegrać. Dzisiaj przeciwnik zdecydowanie mocniejszy - Norwegia.

Zdarzenie: Norwegia - Serbia ✅29:29 po dogrywce 32:31
Typ: Under 61,5
Kurs: 1.80
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 27.01.2011 godz. 20:30

Norwegia jest faworytem, ale też ma swoje problemy. Na turnieju duże problemy z kontuzjami, które dotyczą bardzo ważnych w ataku: Mamelunda, Kjelinga. Dzisiaj Norwegia bez Franka Loke i Bjornsena. Loke został wyrzucony z kadry za nieprzestrzeganie zakazu alkoholowego i niesportowe zachowanie. Wcześniej udzielił wywiadu, w którym bardzo nieprzychylnie wypowiadał się o reprezentacji Danii. Trener Hedin daje pograć nowym, młodszym zawodnikom. Na początku turnieju problem z chorobą miał podstawowy bramkarz Steinar Ege, teraz wszystko jest w porządku. W ostatnich meczach Ege prezentował się bardzo dobrze. W ostatnim meczu Norwegia miała świetną skutecznosć. Myślę, że dzisiaj takiej nie powtórzą. Serbia wydaje się słabszym zespołem, ale nie przekreślałbym jego szans. Jednak opierając grę tylko na Vujinie i Iliciu ciężko będzie zdobyć wiele bramek. Myślę, że mecz może być w miarę wyrównany. Według mnie dobrym typem jest under bramkowy w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samin1 524

samin1

Użytkownik
Francja - Szwecja

http://www.handball2011.com/news/sweden-we-are-not-under-pressure

ciekawy artykuł na temat szwedów...teraz pytanie ktoś widział choć ze 2-3 mecze Francuzów z wymagającymi przeciwnikami. Ja w tym meczu widzę mocno obronę i niski wynik. hm...under 51,5 w Tobet. Grać na Francuzów po takim kursie bez sensu, a szukać underdoga też nie jest dobry rozwiązaniem.

Węgry - Polska - dla mnie wygrana Polski...czy ktoś ma inne na ten temat zdanie? nie grałem na tych mistrzostwach ani jednego meczu na Polskę (zawsze kombinowałem z HC...). Liczę że naprawdę zepną tyłki i zagrają dobry mecz choć niedawno z nimi zremisowali.

Dania - Hiszpania - tutaj tak naprawdę poszukuję sensownego komentarzu na temat gry reprezentacji z półwyspu iberyjskiego. Duńczycy naprawdę grają kosmicznie. Patrząc na mecz ze Szwecją a Polską miałem wrażenie że grali z nami na pół gwizdka. Co prezentują Hiszpanie, ja osobiście nie wiem...ale chyba wobec takiego kursy nie przejdę obojętnie... a może over 54,5 ? też ciekawie postawiona granica patrząc na szybkość...

Islandia - Chorwacja - tak pomyślałem sobie patrząc na obydwu przegranych i tak naprawdę o pietruszkę. Ten kto bardziej się zmotywuje to wygra, czuję że to będą Islandczycy jednakże bezpieczniejsza wersja to over 55

Reasumując :

Under Francji, Dania, over Islandii a może Francja, over Dania, Islandia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom