>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata w lotach-Vikersund,23-26.02.2012

Status
Zamknięty.
dig 106

dig

Użytkownik
Panowie, już nie przeżywać proszę decyzji sędziów, to jest sport i jak i w skokach tak i w innych sportach często jesteśmy świadkami niesprawiedliwości. To wg. was ... sprawiedliwość by była wtedy, gdyby klasyfikacja ułożyła się tak, jak sugerowały to buki ? Tj. 1 - Koch, 2 - Kraniec, 3 - Ito ? No proszę was ... To powiedzcie teraz to Velcie, że medal zdobył poprzez idiotyzm sędziów. I tak jakiś wielkich zaskoczeń nie było ... Koch i Kraniec na podium ? Na podium. Stoch w 10 ? W 10. Tyle ode mnie. Sport zawsze będzie sportem. Wiec jeśli widzicie jakieś niesprawiedliwości, wszystko przed wami, proszę zrobić odpowiednie kursy i licencje, wtedy to wy będziecie ustalać numer belki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jeśli chodzi o drugą parę mam nadzieje że Czescy skoczkowie powtórzą swoje wczorajsze osiągnięcia i zdominują Japończyków. Koudelka przegra w bezpośrednim starciu z Ito, jednak nie powinna być to ogromna różnica. Hlava powinien bez problemu łyknąć Takeuchiego który mimo iż dobrze prezentował się w treningach wczoraj nie wszedł do drugiej serii. Janda który ewidentnie złapał wiatr w żagle powiniem pokonać Watase którego pierwszy wczorajszy świetny skok okazał sie &quot;wypadkiem przy pracy&quot; co potwierdził drugim swoim skokiem. I została nam ostatnia para czyli przeciętny Matury w parze z Tochimoto który w Vikersund cały czas klepie bule. Podsumowując Czechów stawiam na Piątym miejscu z szansami na Czwarte (jeśli Damjan/Judez będą klepać bule), a natomiast Japończycy powinni zadowolić się miejscem 6.
Wprowadzasz ludzi czytających dział w błąd.Drugi skok Watase,który według Ciebie pokazał jego aktualną dyspozycję(bo nie był wypadkiem przy pracy) był o 3 metry dalszy niż 2 skok Jandy. Oczywiście Japończyk jechał z wyższej belki,ale miał wiatr w plecy,a Czech pod narty. Moim zdaniem dziś ta dwójka skoczków zaprezentuje się bardzo podobnie i równo.Tochimoto cały czas klepie bulę? 197,4+202,5 w treningach.W kwalifikacjach 179,5 m i 16 miejsce.Klepał bulę w 2 skokach konkursowych,gdy nie poradził sobie z niskim najazdem i trudnymi warunkami. Dziś może być podobnie oczywiście,ale Matura może zrobić to samo w ekipie czeskiej.

@Dig


Masz swoje zdanie,ja mam swoje.Oglądam skoki od ponad 15 lat i nie zmienię zdania,że system z punktami za wiatr i za zmianę belki jest chory. Wczoraj skończyło się szczęśliwie bo dwaj lotnicy stanęli na podium.I to jedyny pozytyw tego konkursu w moich oczach.Przykładów bezsensownych decyzji sędziów jest mnóstwo w tych MŚ.Popatrz na wczorajszą pierwszą rundę: Tepes,który dzień wcześniej oddał mega daleki skok,który w treningach latał daleko-puszczają go z 13 belki.A młody Estończyk,Kanadyjczyk czy Tochimoto,którzy jak skaczą każdy wie-oni wczoraj jechali z 11 belki a wiatr przy ich skokach był poniżej 1 m/s pod narty,podczas gdy Tepes miał 1,6 m/s. Inny przykład: Fannemel skacze 26 metrów dalej od Velty i przegrywa z nim o 7 pkt pierwszą serię. Koleś który skacze najdalej jest 4 po serii.Dla mnie to jest totalna paranoja.Przecież w skokach chodzi o to żeby skoczyć jak najdalej,a nie żeby wygrywać dzięki decyzjom jury. Gdyby wczoraj rozegrano tylko 1 serię,to okazałoby się że nawet pobicie rekordu świata nie dałoby nawet srebrnego medalu.I do wyrażania takich opinii nie potrzebuję specjalnych kursów.To co tu piszę to jest zdania większości ludzi którzy tym sportem interesują się na poważnie.

----------Wyniki serii próbnej-------------
Wyniki serii próbnej:

1. SLO 125,9+174,0+158,2+208,7= 666,8
2. AUT 142,1+179,4+147,8+186,7= 656,0
3. GER 123,2+168,5+117,2+198,3= 607,2
4. FIN 148,9+145,3+153,9+157,4= 605,5
5. NOR 119,5+148,8+158,9+171,1= 598,3
6. JPN 87,9+131,1+152,8+197,9=569,7
7. CZE 130,8+106,4+118,9+146,3= 502,4
8. RUS 145,3+59,9+78,3+149,6= 433,1
9. POL 84,7+141,8+62,2+128,2= 416,9
10. KAZ 46,4+65,6+58,8+48,0= 218,8

Finlandia największa niespodzianka,Słowenia również pozytywnie. Norwegowie i Czesi poniżej możliwości,Polacy beznadziejnie. Wiatr jest słaby i nie przekracza 1m/s.Jak się nie zmieni to będziemy mieć w końcu zawody oddające siłę poszczególnych ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Bardzo pozytywnie zaskoczyli Finowie, a w Totomixie na Finów z Polakami było 1,55 po serii próbnej jestem spokojny ,że wejdzie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś nie było przypadków,wiatr nie przeszkadzał więc wszystkie typy trafione. Ito pokazał,że jest w mega formie i wczorajszy 1 skok to był bardzo zły zbieg okoliczności. W ostatniej serii dziś odrobił mnóstwo punktów,a Hlava i Koivuranta pokazali ile im brakuje do najlepszych gdy nie wieje pod narty. Trochę drżałem o japończyków,bo Takeuchi fatalnie skakał dziś,a Tochimoto 2 razy miał obniżoną belkę przez dalekie skoki Żyły.Rekord Polski Żyły-brawo dla niego,może to będzie dla niego duży bodziec żeby skakać jeszcze lepiej!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czechy - Finlandia 1 1,30 [6-8]✅

Czesi lepiej prezentują się na tym mamucie. Wczoraj gdyby policzyc noty poszczególnych zawodników wychodzi że Czesi by się okazali o ponad 100pkt lepsi.Ogólnie na treningach i w konkursie bardziej powtarzali i równi w swoich skokach sa Czesi i widzę ich dziś w TOP5.Finowie skaczą również nieźle jednak Koudelka zrobi tu różnicę do tego Hlava i Janda skaczą bardzo podobnie i wypadają lepiej niż Koivuranta czy też Hautameki.

Japonia - Polska 1 1,40 [5-7]✅

Liczyłem,że kurs może będzie ciut wyższy no ale i tak nie jest źle. Japończycy wczoraj w indywidualnym wypadli bez rewelacji ale też nie mieli za dobrych warunków(Takeuchi).Na treningach ten zawodnik latał po 200metrów więc dziś liczę na Niego. Ito skoczy swoje natomiast Watase i Tochimoto mam nadzieję że nie zepsują skoków czyli minimum te 170 metrów skocza a wtedy jestem spokojny o wynik tej pary. W Polsce oczywiście wszyscy licza na Stocha. Ale dalej to już jest wielka niewiadomo bo Żyła może polecieć nawet 210metrów ale może też skoczyć 160 podobnie Miętus. O Kocie nie wspomne bo On tu nawet nie polatał sobie jeszcze (142m,159,5,182m).

Niemcy - Słowenia 1 1,55 [2-3]✅

Niemcy wczoraj drużynowo wypadli naprawdę dobrze. 4miejsce Freunda 9 Freitaga 17 Wank i Mechler 23. Słoweńcy to Kranjec który dzisiaj napewno zrobi dużo pkt do tego Tepes jeśli będzie miał warunki też odleci natomiast Sinkovec i Damjan tu już nie jest tak pięknie i ci zawodnicy mogą sporo stracić drużynie.

Ja gram osobiście pierwsze 2 typy AKO - 1,82

buk Tobet

Dzisiaj 3/3 dziękuję;)
Dzisiaj super wynik 3/3✅
Ogólnie ✅460zł jestem bardzo bardzo szczęśliwy z tego powodu;)
Co do samego konkursu i moich typów to musze przyznać że Fini mnie dość mocno zdenerwowali po I serii. W II dobrze że Hautameki i Koivouranta popsuli skoki bo by nie było tak wesoło...Japończycy ogólnie nieźle bo niespodziewałem się czegoś więcej sam Ito nie był w stanie ich dalej pociągnać. Co do Polaków naprawdę jest zaskoczony mega skokami Żyły to co On wyprawiał naprawdę szacunek. Dla mnie na minus postawa Norwegii jedynie Velta skoczył na swoim poziomie reszta zdecydowanie za krótko.
Niemcy potwierdzają że mają dobrą ekipe mimo że Wank,Mechler nie są w czołówce potrafili dorównać Freundowi i Freitagowi i zdobyć srebro. Austria było to do przewidzenia że będa walczyć o złoto no i je wywalczyli jednak słabo Schili.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Ja na dzisiejsze zawody obstawil taki oto debel w Fortunie:

Niemcy - Słowenia 1 Kurs: 1.45 ✅
Czechy - Japonia 1 Kurs: 1.60 ⛔

AKO: 2.32 ⛔⛔⛔
To co zrobil Hlava w ostatnim skoku to nieporozumienie;/
Czlowiek ktory w tym sezonie reprezentuje stabilną forme w okolicach 15 miejsca w PŚ może zepsuć skok w tak ważnym momencie. Wystarczyło żeby skoczył 185 metrów i Czesi wyprzedzili Japończyków. No niestety takie są uroki Skoków.

PS.

levy42 jeśli uważasz że wprowadziłem ludzi w błąd to przepraszam.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No i po mistrzostwach. Z typów jestem zadowolony bo 2 na 2 weszły. Kranjec w konkursie indywidualnym pokazał się z bardzo dobrej strony i zasłużenie zdobył złoty medal, trochę zawiódł Koch który był murowanym faworytem do triumfu. Ale medal na MŚ to chyba nie jest najgorzej. Rekordu skoczni nie ma, tylko przez organizatorów. Warto takie typy grać, bo to nie tylko zależy od samego zawodnika. Po każdym dłuższym skoku belka o dwie niżej także zawodnicy nie mieli możliwości by latać na 247m. Polacy? w indywidualnym Stoch trochę poniżej oczekiwań, każdy po cichu liczył na podium i to 10 miejsce nie cieszy w żaden sposób. W drużynówce Polacy zrobili tyle ile mogli. Skok Żyły ???? Objawienie MŚ - Rune Velta kapitalny lotnik czy w konkursach indywidualnych czy dzisiaj w drużynowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom