>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mistrzostwa Świata under 17 - Mexico 2011 [18 czerwca - 10 lipca]

Status
Zamknięty.
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Lepiej na faworytów grać z maksymalnym wyprzedzeniem. Im bliżej meczu tym kursy niższe. Przykład mecz: USA - Uzbekistan. Uzbekistan baty w 1 kolejce od Nowej Zelandii 1:4, natomiast USA po zwycięstwie nad Czechami 3:0 byli wymieniani wśród tych drużyn które zaskoczyły kibiców in plus. Kurs rano gdy grałem to zdarzenie wynosił 1.44. W chwili obecnej już 1.33. Nie zdziwię się jak jeszcze spadnie bardziej.
 
K 0

krzysiek15

Użytkownik
Panowie USA i Urugwaj wygrają dzisiaj?Może ktoś ma jakieś info czy faworycie grają w pełnych składach , bo jeżeli tak to powinni swoje mecze powygrywac
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
WKS U17 - Dania U17 2.75 3.30 2.20

Ogladalem mecz Danii z Brazylia i mimo ze Dunczycy przegrali az 3-0 to zaprezentowali sie bardzo korzystnie i to oni jako pierwsi mieli dobre okazje na objecie prowadzenia, to oni prowadzili gre. Brazylijczycy w sumie nic nie mogli zrobic. Jednak strzelili bramke w zasadzie &quot;z niczego&quot; i pewnie Dunczykow to troche podlamalo. Szczegolnie Viktor Fischer zablysnal w tym spotkaniu - niejednokrotnie ogrywal po 2 albo 3 Brazylijczykow.
Malo natomiast wiem o zespole WKS. Ich sile mozna oceniac jedynie na podstawie porazki 2-1 z Australia ktora nie jest potega.

Wydaje mi sie ze Dunczycy powinni sobie poradzic. Co sadzicie o tym meczu? Bo kurs na pewno zacheca.
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Co myślicie o meczach Korei Płn z Kongiem i Meksyku z Holandią?
Ja tutaj widzę duże value na Kongo i Meksyk.
O Kongu już wcześniej było wiele napisane że drużyny afrykańskie potrafią zaskoczyć, a i ich gracze są napewno masywniejsi niż ich rówieśnicy z Europy, a o Azjatach nie wspomnę. Poza tym Kongo notuje lepsze wyniki niż Koreańczycy i mają dużą szanse na wyjście z grupy.
Co Do meczu Meksyk - Holandia to kursy po ok. 2.60 wg mnie są świetne gdyż Holandia gra naprawdę słabo zaś Meksyk, gospodarze turnieju i mimo iż mają niemal pewne wyjście z grupy to powinni to wygrać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do wczorajszych spotkań to znowu rozczarowała Brazylia. O ile w drugiej połowie to jakoś wyglądało, o tyle w pierwszej niestety było słabo. Dla mnie mecz z Australią to analogia do meczu z Danią, z tą różnicą że zmienił się wynik. Szkoda tych dwóch świetnych okazji Marlona Bici, gdyż miał idealne okazje na gole. Szkoda, że sędzia nie podyktował również dwóch karnych dla Canarinhos, bo moim zdaniem się oba należały. Szkoda, że nie widziałem popisu Souleymana Coulibaly, który po dwóch spotkaniach ma już na swoim koncie 5 goli!!! Ciekawe jak się spiszę przeciwko Brazylii, bo obawiam się, że obrona Canarinhos może nie dać mu rady. Coulibaly chyba po Mundialu przeniesie się ze włoskiej Sieny do jakiegoś mocniejszego klubu. Dania, którą się tak zachwycano na ME teraz jest o krok od odpadnięcia z turnieju i niestety sporą zasługę ma w tym bramkarz Duńczyków, Korch. Fakt, że jeszcze mogą zająć nawet drugie miejsce ale wobec faktu, że ich bilans bramkowy wynosi: -5 to raczej ciężko będzie nawet o miejsce numer 3.

Brazylia-Australia 1:0
WKS-Dania 4:2

Niemcy jak widać strzelać sobie lubią. Tym razem zlali mistrza Afryki, Burkina Faso 3:0. Szkoda, tylko że musiał im pomóc w tym sędzia, gdyż karny się kompletnie Niemcom nie należał. No cóż jednak ja jestem strasznie nastawiony anty do Niemców, to jednak muszą przyznać, że ogląda ich się z przyjemnością i są obecnie jednym z kandydatów do tytułu. Fajnie również, że Ekwador ograł Panamę i jest co raz bliżej awansu ze swojej grupy. Szkoda tylko, że Panamczycy poza pięknym golem są zdolni do takich fauli jakie popełnił Browne. Mógł zrobić wielką krzywdę swojemu rywalowi i słusznie, że dostał czerwień.

Niemcy-Burkina Faso 3:0
Ekwador-Panama 2:1


Co do dzisiejszych spotkań to jakoś ciężko wyrokować. Moim zdaniem warto zaryzykować gry na Meksyk, który będzie chciał przypieczętować swój awans wygraną z Holandią. A z kolei Oranje są w trudnej sytuacji i aż wstyd by był, gdyby mistrz Europy nie wyszedł z takiej grupy.
Ciekawe jak Francja zagra, która też już ma pewny awans. Raczej zagrają na 100%, bo będą chcieli zająć pierwsze miejsce i mieć lepszą pozycję przed 1/8 finału.
 
timao 178

timao

Użytkownik
Japonia - Argentyna 1 (DNB) @2,25 2,5/10 Bet365
Powiem szczerze , że rzadko oglądam te mistrzostwa , ale jak dla mnie:
- Japonia gra lepiej zespołowo
- bardziej zdeterminowani , większa chęć do gry
- fizycznie wyglądają lepiej
- taktycznie przygotowani lepiej , to mnie najbardziej zdziwiło , że młodzież , a tam już jest tak spory nacisk na skracanie , krycie itp. itd.
Jednym słowem value...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Mexico U17 vs Netherlands U17 [DNB 2] 2.10 Bet365 czysta 2 po 3.00 w Pinnku


Mexico, gospodarze mistrzostw, dzis w polrezerwowym skladzie.
1 miejsce w grupie zapewnione.. w Mexico straszne upaly dochodzace nawet do 38 stopni.
Holandia, mistrzostwie europy z Serbii (rozgrywane na poczatku maja) grali wtedy rewelacyjnie.. w finale rozbili 5-2 niemcow, tutaj niestety slabo zaczeli mistrzostwa.. z druzyna Congo przegrali 0-1.. nastepnie z Korea tylko 1-1 i sa teraz w bardzo trudnej sytuacji..
Jezeli Congo pokona Koreanczykow, Holendrzy mimo wszystko beda mieli szanse wyjsc z grupy z 3 miejsca (3 druzyny z 6 grup awansuja dalej)
Bilans bramkowy 1-2, przy wygranej nawet minimalnej beda mieli 4 punkty i bilans na zero, takze patrzac na sytuacje jaka jest teraz w pozostalych grupach lapia sie do fazy pucharowej.
Nie bedzie to latwy mecz, ale jest to mecz o byc albo nie byc dla Holendrow.. troche sie boje o pogode, ktora mocno nie sprzyja zespolom europejskim. Mecz rozpocznie sie o godzinie 18 czasu lokalnego, takze bedzie nieco chlodniej.. choc napewno Holendrzy chcieliby aby bylo kilka stopni chlodniej. (na 18 zapowiedaja 33 stopnie)
Tak czy inaczej.. Chcicalbym zobaczyc taka Holandie jaka czarowala na ME, wtedy grali swietna pilke.. jezeli tak zagraja wierze ze sa w stanie dzis ot wygrac.

 
timao 178

timao

Użytkownik
Nikt nie stawia na Australię ?
Taktycznie lepsi , obrona lepsza co najmniej o jedną klasę. Duńczycy bez szans. Grają strasznie niemrawo , ciężko im utrzymać piłkę.
Kangury powinni ich w tym spotkaniu spokojnie wypunktować. Z Brazylią zagrali fajnie taktycznie. Piękny gol z wolnego... bramkarz bez szans.
Australia - Dania 1 DNB @1,980 3/10 Pinnacle
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Za nami już faza grupowa mistrzostw. Do domu pojechały już reprezentacje Holandii, Rwandy, Burkiny Faso, Danii, Czech, Korei Północnej i Kanady. Największymi niespodziankami są oczywiście odpadnięcie mistrzów Europy Holendrów i Duńczyków, którzy również mieli tutaj walczyć o wysokie lokaty. Więcej się spodziewałem również po Czechach czy mistrzach Afryki czyli Burkinie Faso.
Jeśli chodzi o największe plusy. Na pewno Niemcom należy się ogromny plus za tą faze grupową. Obok nich komplet punktów wywalczyli gospodarze - Meksyk. Dla mnie sporą niespodzianką jest awans Uzbekistanu ale skoro wygrali turniej eliminacyjny w Azji to nie mogli być słaby.
Jeśli chodzi o zawodników to na pewno największym objawieniem tego turnieju jest Souleymane Coulibaly. Zawodnik WKS-u ma po fazie grupowej na swoim koncie wszystkie 8 goli swojego zespołu!!! Na pewno po Mundialu jakiś mocny klub wykupi go z włoskiej Sieny. Również z dobrej strony pokazali się Ademilson(Brazylia), Levent Aycicek, Samed Yesil i Emre Can(wszyscy Niemcy).
W środę od godziny 22 zaczynamy mecze 1/8 finału, a oto zestaw par, miejsce i daty rozegrania spotkań:
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Mecz Australia-Uzbekistan to dla mnie no bet Australia naprawde dobry solidny zespoół wszystkie mecze w grupie grali dobrze równo i gdyby nie czerwień z Duńczykami mogliby trafić na łatwiejszego teoretycznie rywala.. A Uzbekistan.. niespodzianka totalna ostatni mecz puścili przegrywając z Nową Zelandią 1:4 a wcześniej dwa dobre mecze i zwycięstwa po 2:1 z USA i Czechami .. Jedyne co można tutaj grać wg. mnie to under 2.5 Australia nie będzie się wychylała i spokojnie dobrą defensywą taką jak z Brazylią powinni zastopować zapędy Uzbekistanu..

Brazylia jak najbardziej do grania po 1.30 albo -1 1.85 powinni spokojnie pokonać Ekwador.. Niemcy wygrali z nimi 6:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mecz Australia-Uzbekistan to dla mnie no bet Australia naprawde dobry solidny zespoół wszystkie mecze w grupie grali dobrze równo i gdyby nie czerwień z Duńczykami mogliby trafić na łatwiejszego teoretycznie rywala.. A Uzbekistan.. niespodzianka totalna ostatni mecz puścili przegrywając z Nową Zelandią 1:4 a wcześniej dwa dobre mecze i zwycięstwa po 2:1 z USA i Czechami .. Jedyne co można tutaj grać wg. mnie to under 2.5 Australia nie będzie się wychylała i spokojnie dobrą defensywą taką jak z Brazylią powinni zastopować zapędy Uzbekistanu..
Brazylia jak najbardziej do grania po 1.30 albo -1 1.85 powinni spokojnie pokonać Ekwador.. Niemcy wygrali z nimi 6:1
No właśnie ciekaw jestem jak się spiszę Uzbekistan, bo niby wszyscy się kierują nazwą kraju ale jakoś sobie radzą Uzbecy i już są wysoko ogrywając po drodze choćby Czechów i Amerykanów tak jak pisałeś.
Co do Brazylii to mam mieszane uczucia, bo co prawda nie widziałem ich meczu z WKS-em ale poprzednie dwa to nic wielkiego, a Ekwador aż taki słaby nie jest co pokazali w każdym meczu, a porażka z Niemcami taka wysoka to nie efekt ich słabej gry przez cały mecz tylko po prostu spore pecha i potem braku wiary, gdy Niemcy strzelali kolejne gole i już Ekwadorczycy odpuścili kompletnie mecz. Tutaj najlepiej brać over.
Moim zdaniem warto brać Japonię, która wygrała dość trudną grupę i mogą tutaj sporo zawojować. Wygrali mecze z Argentyną i Jamajką, a z Francuzami osiągnęli remis, co jest uznawane za sukces. Co ciekawe patrząc w statystyki Japończyków można zauważyć duży procent posiadania piłki w dwóch pierwszych meczach, bo aż ponad 60%, co w starciu z wydawać by się mogło dobrymi Francuzami jest wynikiem zadziwiającym. Na przeciw siebie mają Nową Zelandię. Dla mnie sporą niespodzianką jest fakt awansu tej drużyny do 1/8 finału. W grupie wygrali jeden mecz z Uzbekistanem 4:1 po 3 golach Stephena Camrmichaela. To właśnie on zapewne będzie największym zagrożeniem bramki strzeżonej przez Kosuke Nakamure. Jeszcze sobie popatrzyłem w statystyki meczów Nowej Zelandii. No i jestem zdumiony jak oni stracili w tym turnieju zaledwie 2 gole. W każdym ze spotkań grupowych ich rywale oddali ponad 20 strzałów. To zastanawiające, że ich rywale byli tak nie skuteczni. Dzisiaj mam nadzieję, że ich skarcą dotkliwie Azjaci. Nowozelandczycy osłabieni brakiem pomocnika Camerona Howiesona, który będzie pauzował za dwie żółte kartki z fazy grupowej. Japończycy nie mają żadnych zawieszeń więc zagrają w najmocniejszym składzie jeśli nie ma kontuzji.

Mój typ:
Japonia @ 1,533 Sportingbet✅6:0

E: Ciekawa informacja - w tym turnieju nie ma dogrywek, a po remisie od razu są grane karne więc na to należy uważać przy ewentualnym graniu awansów.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na dzisiaj tak szybko napiszę o meczach. Moim zdaniem warto dzisiaj grać Meksyk i Niemców. Rywale raczej byle jacy, gdyż ani Panama, ani USA nic nie pokazali ciekawego w grupach, co mogłoby skłaniać mnie by nie grać przeciw nim. Moim zdaniem Panama to zdecydowanie najsłabsza drużyna w 1/8 finału i dzisiaj mogą dostać srogą lekcję futbolu od gospodarzy. Niemcy również fajnie grali w fazie grupowej i są zaliczani do grona faworytów turnieju. Jednak najciekawszym pojedynkiem dzisiejszego wieczoru będzie mecz Francja-WKS. Można by rzecz bardziej, że jest to mecz Francja-Souleymane Coulibaly, gdyż ten napastnik ma już na swoim koncie 8 goli po fazie grupowej. Myślę, że będzie to ciekawe starcie i Afrykańczyków stać na to by zdobyć choćby jednego gola. Tak więc stworzyłem taki oto ciekawy zestaw:
Meksyk-Panama| Meksyk over 1,5 @ 1,363✅
Niemcy-USA| Niemcy over 1,5 @ 1,40✅
Francja-WKS| WKS over 0,5 @ 1,25✅
AKO=2,38
Sportingbet✅
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: MŚ U17
Meksyk - Panama
over 3.5 gola
2.70
Sportingbet

Jutro o godzinie 1:00 czasu polskiego w rozgrywanych mistrzostwach świata do lat 17 gospodarze turnieju zmierzą się z niemal sąsiadami Panamą. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Meksyk, który w fazie grupowej wygrał wszystkie 3 spotkania.

Meksyk na mistrzostwach wygrał 3 mecze grupowe: z Kongo 2:1, Koreą 3:1 i Holandią 3:2. Jak widać w 2 spotkaniach pokryli stawiany przez mnie over. Panama w 3 meczach grupowych tylko raz zdołała wygrać z Burkina Faso. Po za tym porażki z Ekwadorem i Niemcami.

Gospodarz za wszelką cenę będzie chciał wygrać dzisiaj ze słabą Panamą i przejść w dobrym stylu do następnej rundy. Meksyk stac w tym meczu na co najmniej 3 bramki. Goście mogą strzelić co najwyżej jednego gola. Stawiam 3:1 dla meksyku, a zatem over 3.5 gola.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17 - Meksyk
Spotkanie: Francja U17 - Wybrzeże Kości Słoniowej U17
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Mistrzostwa Świata w Meksyku do lat 17 trwają, jesteśmy już po fazie grupowej, a nawet po 4 spotkaniach w ramach 1/8, która obecnie trwa. Do ćwierćfinału zakwalifikowały się już takie drużyny jak Urugwaj, który pokonał Kongo 2:1, Uzbekistan zapewnił sobie 1/8 wygrywając 4:0 z Australią, Japonia natomiast rozgromiła ekipę Nowej Zelandii aż 6:0 i na końcu Brazylia, która zapewniła sobie dalszą fazę wygrywając skromnie 2:0 z Ekwadorczykami.
Pewna osoba powiedziała mi, że ekipy z Afryki nieźle namieszają na tych Mistrzostwach i w sumie miała rację, jak pamiętamy Kongo wygrało 1:0 z Holandia. Ale skupmy się na dzisiejszym meczu i drużynie, która na prawdę nieźle sobie radzi a mianowicie Afrykańska drużyna z Wybrzeża Kości Słoniowej, która na czele z Souleymane Coulibaly, dzielnie walczyła w Grupie F z Brazylią, Australią i Danią. Wybrzeże Kości Słoniowej strzeliło 8 bramek, sęk w tym, że wszystkie 8 bramek strzelił własnie Coulibaly i to właśnie tego zawodnika, ekipa Francji powinna się bać najbardziej.
Francja natomiast, w swojej grupie przegrała rywalizację z Japonia, wygrała z Argentyna 3:0 i remisowała po 1:1 z Japonia i Jamajka.
Ekipa Wybrzeża walczyła jak równy z równym z Brazylią, po czym zremisowała 3:3 , jednak prowadziła do 90 minuty.

Dzisiaj bez wątpienia padnie ponad 2 bramki, myślę, że Sou coś trafi, śmiem nawet stwierdzić, że dziś ekipa Francji odpadnie z tegorocznych Mistrzostw Świata...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zakończyła się faza 1/8 finału Mistrzostw Świata do lat 17. Moim zdaniem obyło się bez niespodzianek i w dalszej rundzie mamy już samych najlepszych. Poniżej komplet wyników 1/8, a jeśli ktoś chce obejrzeć skrót z meczu wystarczy kliknąć na wynik meczu danego i wtedy przechodzimy do skrótu:
Uzbekistan-Australia 4:0
Brazylia-Ekwador 2:0
Kongo-Urugwaj 1:2
Japonia-Nowa Zelandia 6:0
Niemcy-USA 4:0
Anglia-Argentyna 1:1 i 4:2 po karnych
Francja-WKS 3:2
Meksyk-Panama 2:0

Ja widziałem mecz Francja-WKS i wielce mi szkoda Afrykańczyków. Świetny początek meczu i właściwie panowali na boisku do momentu feralnego karnego. Głupia ręką obrońcy i od tamtej pory wszystko się posypało. Niezmiernie ich szkoda ale Souleymane Coulibaly i tak spokojnie powinien wygrać klasyfikacje strzelców, bo ma na swoim koncie 9 goli, a Yassine Benzia 5 oraz Ademilson 4. Również miałem przyjemność oglądać Meksyk. Nie wiem czy inni podzielają moje zdanie ale gospodarzom z taką grą raczej ciężko będzie zajść daleko. Takie męki z najsłabszą w 16 drużyną to oznaka słabości czy po prostu słabszego dnia? Przekonamy się w 1/4. A pary na 1/4 finału wraz z kursami z buka Bwin wrzucam poniżej:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Niemcy po tym kursie to biorę z pocałowaniem ręki ,bardzo dobrze grają ofensywa piekielnie mocna ,taktycznie też bardzo dobrze kurs cacy ,w trudnym momentach nawet bramkarz bardzo dobrze się pokazywał .
Japonia-Brazylia obie strzelą albo jakiś over Japończycy zachwycają jak na razie ,Brazylia gra przeciętnie według mnie bramkarz kawal dobrej roboty odwala .Tak na razie na pierwszy rzut.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Popieram poprzednika Niemców trzeba brać póki są takie kursy.

Ja słówko na temat pierwszej pary. Uzbekistan to rewelacja tych rozgrywek. Wydaje mi się że powinni wygrać ten mecz Urugwaj nic wielkiego nie pokazał. W meczu z Kongo strzelili bramke dość przypadkową w ostatnich minutach.Ale jest jeden minus.. Australia miała tylko dwa dni przerwy a Uzbekistan 6 jest różnica. Było to widać więc czy ja wiem czy oni tacy dobrzy są.. ale x2 można próbować. Za to NIEMCÓW BRAĆ ????
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS


Niemcy U17 -Anglia U17
TYP:NIEMCY 1.75



I nadchodzi czas wybrać najlepszą czwórkę turnieju w Meksyku. W poniedziałek o 22:00 naszego czasu na El Coloso del Quinceo w Moreli zmierzą się reprezentacje Anglii i Niemiec. Do poniedziałku zostało trochę ale kurs jaki wystawiły buki na zwycięstwo Niemców 1.75 trzeba brać już teraz póki gorący. Ale od początku..

Obie ekipy z Europy co cieszy bo już bałem się że Afryka zaleje światowy futbol. Anglicy zmagania rozpoczęli od wygranej z Rwandą 2:0 potem remis z Kanadą 2:2 i na końcu 2:0 z Urugwajem, co dało im pierwszej miejsce w grupie. Strzelili 6 bramek stracili 2 czyli +4 całkiem nieźle ale nie rewelacyjnie co pokażą statystyki Niemców. Ich rywale.. No .. Rwanda jak się okazało chłopcem do bicia nie był ale nie oszukujmy się przyjechały dzieci z biednych rodzin i dobrze się bawiły. Trener Kanady jak i właśnie Rwandy przed meczem między tymi ekipami powiedzieli że przyjechali się to dobrze bawić a nie wygrywać każdy punkt zdobyty tutaj będzie bardzo cenny. Jak widać Anglicy ze słabeuszami z Kanady potrafili zremisować. Ale ok wyszli z grupy i trafili na Argentynę. Wydawało by się ale pech przecież wygrali grupę. Ale spokojnie Argentyna na tych mistrzostwach w grupie przegrała wysoko z Japonią (3:1) i Francją(3:0) więc dostali się do 1/8 dzięki tabeli zespołów z trzecich miejsc. W tym meczu w którym obie bramki z przypadku w którym udział miała wielka ulewa, obie ekipy nie pokazały nic ciekawego. Kilka razy Anglicy jak i Argentyńczycy zagrażali bramką swoich rywali ale bez większych rezultatów. Anglia wygrała 4:2 po karnych dzięki swojemu bramkarzowi który wypluł piłkę przed siebie w tym meczu i po tym błędzie stracili bramkę. Co ważne do zawodników z Wysp to to że trener John Peacock rotuje składem jak tylko może tylko 6 zawodników grało w podstawowym składzie w każdym z 4 meczy. Co pokazuje lista strzelców dla Anglików 7 bramek 7 różnych strzelców. No ale może to i dobrze bo ma kto strzelać. Uważam że takie ciągłe zmiany źle wpływają na drużynę nie ma pewniaków piłkarze się załamują jak nie ma ich w wyjściowym a byli a psychikę to te chłopaczki mają słabą..Ogólnie nie podoba mi się ich styl nie zachwycili mnie w żadnym meczu który oglądałem czyli z Argentyną i Rwandą. Problemów kadrowych nie mają wszyscy mogą grać jeśli chodzi o kartki nikt nie jest zawieszony. Z ekipą z Europy jeszcze nie dane im było się spotkać na tym turnieju podobnie jak Niemcom.

No właśnie to teraz o moim zdaniem wielkich faworytach tego meczu. Grupa E była podobnie jak Anglików dość słaba jednak mistrz Afryki Burkina Faso czy silny Ekwador nie należą do słabeuszy. Nasi sąsiedzi zaczęli dobrze a nawet bardzo 6:1 z Ekwadorem, potem już poleciało 3:0 z Burkina Faso i 2:0 z Panamą. W grupie strzelili 11 a stracili 1 bramkę czyli +10 widać różnicę.. trzeba jednak napisać że troszkę im pomogli sędziowie bo to co wyprawiał Meksykanin w meczu z Afrykanami to jakaś pomyłka. Karny z kapelusza, karta czerwona też. Ale było minęło. W 1/8 zagrali z Amerykanami którzy w swojej grupie zajęli miejsce drugie po wygranej z Czechami i remisie z Nową Zelandią. Niemcy przejechali się po prostu po Amerykanach wygrywając 4:0. Niemcy grają bardzo dobrze składnie szybko efektownie. Widać jak po każdej bramce się cieszą i celebrują ją z kolegami. No właśnie o tych chłopakach też coś trzeba napisać. Oczywiście lekki mix narodowości jest ???? pojawiają sie nazwiska słowiańskie i tureckie ???? ale nie ważne chyba kogo mają za rodziców ważne że grają dla Niemców i grają świetnie. Co do strzelców tych też jest kilku w ekipie Niemieckiej. Mitchell Weiser(3),Samed Yesil (3),Levent Aycicek(2),Okan Aydin(2) to tylko niektórzy strzelcy, ale to jak grają powala na kolana. Niemcy są wszechstronni grają szybko, ładnie, są kreatywni. Aycicek posiada potężne uderzenie ale zarazem techniczne co pokazał strzelając piękną bramkę z wolnego. W kadrze Niemieckiej zagrają wszyscy gracze a co istotne powróci Aydin bo w meczu z USA pauzował z powodu red Card w ostatnim meczu grupowym z Panamą Ogólnie kurs jest piękne wątpię żeby Angole pokrzyżowali plany w-ce mistrzom Europy w tej kategorii.(Anglicy 1/2finału) Niemcy są jak dobrze naoliwiona maszyna i pewnie dążą do celu ja przewiduje jakieś 3:0. Warto też wspomnieć że defensywa Niemiecka na czele z bramkarzem Odisseasem Vlachodimosem(nawet Grek nam się pokazał;))Ja tu widzę z 3:0



Weiser i Yiesil podczas meczu z USA grali na PlayStation teraz powinno być podobnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do analizy mojego poprzednika to powiem krótko: Nic dodać nic ująć. Moim zdaniem również faworytem i to zdecydowanym są Niemcy, gdyż Anglicy w sumie pokazali się nieźle tylko w starciu z Urugwajem ale tak po prawdzie, to był mecz o nic więc chyba warto zaufać Niemcom.
Co do pozostałych spotkań to mam ochotę pograć na Uzbekistan. Już zadziwili cały świat i wielu graczy jak choćby Makhistaliev(3 gole i asysta) oraz Khakimov(3 gole i 2 asysty) znajdą zatrudnienie w mocnych klubach w przyszłości jeśli będą się dobrze rozwijać. Urugwaj jakoś nie wydaję mi się zbyt mocny, a i rywali po drodze nie miał mocnych więc ciężko ich tak naprawdę ocenić. Na mnie spore wrażenie zrobiło to 4:0 Uzbeków na Australii, która w silnej grupie F zajęła 3 miejsce po niezłych bojach.
Boję się grać na Brazylię, bo jakoś do tej pory nie pokazali niczego wielkiego ale dalej są faworytem. Jednak teraz czeka ich bardzo trudna przeprawa. Japończycy strzelają sporo i właśnie oni mogą im zagrozić. Ciekawe jak Brazylia sobie poradzi bez Lucasa Piazona w tym meczu.
Na Meksyk na pewno nie postawię. Już bardziej na Francję ale oni również osłabieni brakiem czołowego gracza. Nie łatwe ćwierćfinały ale może im bliżej spotkania, to wymyśli się coś sensownego.
Poniżej wrzucam listę tych graczy, którzy są zawieszeni za kartki według tego co sam ustaliłem:
Brazylia: Lucas Piazon, Nathan
Meksyk: Carlos Guzman
Francja: Lenny Nangis
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS



Uzbekistan U17 - Urugwaj U17
TYP:UZBEKISTAN 3.45 ////UZBEKISTAN lub REMIS 1.66 (Betsson)


Niedziela 22:00 naszego czasu pierwszy mecz 1/4 finału na MŚ w Meksyku. Opisałem już mecz Niemców z Anglikami i tam nie widzę innego rozwiązania niż wygrana Niemców. Ale tutaj mamy lekkie pokrewieństwo. Urugwaj właśnie w grupie grał z Anglikami. Na przeciw nim stanie rewelacja turnieju Uzbekistan.. tak właśnie Uzbekistan niech nikogo nie zmyli ta nazwa ???? .

Ale od początku Urugwaj to jeśli chodzi o młodzież z U-17 to nigdy większych sukcesów nie odnosili. Patrząc na statystyki to na 13 rozegranych wcześniej takich mistrzostw grali w nich tylko cztery razy. W 2009 roku doszli właśnie do 1/7 ulegając Hiszpanom 4:3. Ale na każdej takiej imprezie są nowe nazwiska, nowi gracze, nowe gwiazdy. Ale czy Urugwaj powinien być w tej ósemce najlepszych na tym Mundialu? Moim zdaniem nie i na tym meczu zakończy się ich przygoda. Znowu zacznę od grupy i pewnie sie powtórzę, ale to chyba najłatwiejsza grupa jaka mogła być. Biedaczki z Rwandy i amatorka z Kanady plus niezła Anglia to drugie miejsce pewne i tak było. 6 punktów i drugie miejsce. Wygrana 1:0 z Rwandą to dość mało bo sytuacji mieli od groma! Powinno być z 6:0 jak nic... ale nie było trochę się męczyli ale w końcu przypadkowo wleciało. Potem Kanada 3:0 ale męki straszne, brutalna gra i dobra obrona dała w tym meczy wygraną karny w 85 i kontra w 93 min załatwiły sprawę a &quot;amatorzy&quot; z Kanady którzy przyjechali jak to powiedział ich trener dobrze się bawić, mogli Celeste strzelić nie jedną bramkę. Na koniec 0:2 z Anglią i to by było na tyle. Strzelili 4 stracili 2 czyli +2 malutko jak na drużynę w 1/4. W 1/8 trafili na Kongo które w swojej grupie zajęło drugie miejsce dość niespodziewanie wywalając z turnieju Holandię. Mecz przebiegał już troszkę inaczej niż z Rwandą bo Kongo zagrażało bramce Jonhatana Cubero. I strzelili w 53 min na 1:0 Urugwaj zabrał się za siebie i w końcu coś wsadzili. Druga bramka w końcówce to całkowity przypadek piłka odbiła się od obrońcy i zmyliła bramkarza. Ogólnie bo sie znowu rozpisałem. Urugwaj super defensywa, katastrofalna ofensywa. Mecz z Kongiem mógł się skończyć karniakami i kto inny by mógł grać z Uzbekistanem. I tak mieli farta że trafili na Kongo a nie na kogoś kto wygrał grupę np. Francję.

Uzbekistan rewelacja tego turnieju, czarny koń tej imprezy i wydaje się że najlepsza czwórka jest w ich zasięgu. Trener Uzbeków powiedział przed tym meczem że muszą pokazać że nie są przypadkowo w tej fazie, chcą promować futbol w swoim kraju i zagrać w 1/2. Słowa dość mocne i pokazują że nie boją się rywali. Ale zanim się stali rewelacją zimny prysznic w pierwszym meczu z Nową Zelandią 1:4 ale ten mecz powinien się zakończyć innym wynikiem 24 strzały przy 12 Nowej Zelandii mówią same za siebie w sumie to 4 akcje mieli i 4 strzelili. Uzbecy dwie bramki nie uznane. Ale dobra przyszedł drugi mecz z USA wygrali go 2:1 po na prawdę dobrym meczu i zasłużyli na te 3pkt. Trzeci mecz to Czechy i znowu 2:1 i znowu dwa razy więcej strzałów i lepsza gra. Ogólnie grupę niespodziewanie wygrali. 1/8 to mecz z mocną Australią która po wielkich bojach w bardzo silnej grupie dostała się do 1/8 z 3 miejsca . W tym meczu tylko jedna ekipa grał Uzbekistan 4:0 mówi samo za siebie. Jednak trzeba dać małą poprawkę Australia miała dwa dni mniej niż ich rywale na regeneracje to na takim turnieju bardzo dużo.. Ale wygrali i są w 1/4 tutaj nie powinni się podłożyć średniakowi z Ameryki Południowej. Ogólne grają ofensywnie i ładnie Abbosbek Makhstaliev(3) i Timur Khakimov(3) to gwiazdy ekipy z Azji. Grają bardzo dobrze i są skuteczni.

W tym meczu moim zdaniem stają na przeciw siebie dwa przeciwieństwa: dobry w defensywie Urugwaj i świetny w ofensywnie Uzbekistan. Myślę że wyjdą zwycięsko Ci drudzy. Urugwaj nie ma lidera 6 bramek 6 różnych strzelców. Uzbekistan ma dwóch już wspomnianych super strzelców oprócz nich są inni którzy dołożyli się do tych 9 strzelonych bramek. Są v-ce mistrzem Azji w finale przegrali z Japonią która również idzie jak burza w tym turnieju więc trzeba to też zauważyć. Widzę tutaj że przez ten turniej z każdym meczem dorastają do każdego szczebla tych mistrzostw. Myślę jednak że są za mało ograni w takich imprezach i na finał nie ma co liczyć ale pokonać Urugwaj mogą. Kurs gigant więc można za coś drobnego zagrać jednak z podpórką kurs też super nic tylko brać!...

Jako ciekawostkę podam że Uzbekistan grał w każdym meczu z reprezentacją innego kontynentu do kolekcji muszą dorzucić Amerykę Południową...



A tak się będą cieszyli po meczu z Celeste :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom