>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Ja nie wiem czemu aż tyle osób ma problem z interpretacją drabinki. Dla mnie sprawa jest jasna od początku. To co wstawiałes odnosi się jedynie rozpoczęcia spotkań. Jak będą znani półfinaliści to wtedy zadecyduja kto o której gra. Trochę głupota, bo nie możesz sobie piątku zaplanować mając wykupiony bilet. Chodzi tu zapewne o prawa telewizyjne. Wejdą Szwedzi to zagrają o 20.30. wejdą Egipcjanie to na prime-time wrzuca Danię. I zespołem który będzie do Polski przyjeżdżał a później wracał na decydujące spotkania do Szwecji już wiadomo że będą Duńczycy
Czyli uważasz, że puszczą półfinał w Sztokholmie o 18, żeby o 20.30 rozegrać w tej samej hali mecz o miejsca 5-8? Ciekawe..
W dniu półfinałów są dwa mecze 5-8 w Sztokholmie. Dodatkowo na bilecie na półfinał w Gdańsku jest godzina 18:00. To jak z tą interpretacją drabinki?
 
Pablito91 528,7K

Pablito91

Użytkownik
Fajnie.Wszystkie 4 propozycje ode mnie weszły dzisiaj na sporym luzie. Mam nadzieję, że ktoś sobie skorzystał :) można było zwielokrotnić to Ako i zagrać odważniej, ale wybrałem bardzo bezpieczne typy by się zrehabilitować za Gidsela, gdzie rzucił wtedy bramkę w ostatnich sekundach i typ nie wszedł .
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czyli uważasz, że puszczą półfinał w Sztokholmie o 18, żeby o 20.30 rozegrać w tej samej hali mecz o miejsca 5-8? Ciekawe..
W dniu półfinałów są dwa mecze 5-8 w Sztokholmie. Dodatkowo na bilecie na półfinał w Gdańsku jest godzina 18:00. To jak z tą interpretacją drabinki?

Ale to Ty się spodziewałeś Szwedów w Gdańsku? Bo nie rozumiem. Skoro masz na bilecie 18.00 to po cóż był ten post? Bo z tego co ja zrozumiałem to po prostu dopytywałes o godzinę a nie o to kto u nas zagra.

Ok. STS wystawił kursy i godziny spotkań. Wszystko jest tak jak być powinno. Szwedzi u siebie o 20.30

W Gdańsku Dania - Hiszpania.

Niepotrzebny zamęt. jest parę osób które tu tworzą nieporozumienia. Podałem że mecz Norwegia - Niemcy jest o coś to tłumaczono że oni w półfinale na siebie trafia i podaje zła drabinkę.teraz też jakieś kombinacje.

gość z handball w nicku się nabija że nikt do nas ze Szwecji nie przyleci, następnie chowa głowę w piasek

Pablito - jeden z niewielu przytomnych
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Zacznijmy może drobne prognozowania jutrzejszych meczów.

Niemcy - Egipt
Niemcy @2.05 STS
Druga połowa liczba goli: -29.5 @1.96 Fortuna
Niemcy -2.5 @2.96 STS

Wyrównane kursy w takiej parze? No dla mnie coś tu nie gra i pobieram od razu zachodnich sąsiadów bo do jutra pewnie będziemy mieć jakieś 1.87.
Rewanż za ćwierćfinał igrzysk olimpijskich w 2021 , gdzie górą byli Egipcjanie tryumfujący wtedy 31:26. Teraz myślę,że bramkowo zobaczymy podobny wynik, ale zwycięzca będzie inny. Egipt udanie rozpoczął Mistrzostwa. Pięć zwycięstw z rzędu, ale wśród drużyn prezentujących jakikolwiek poziom to była tam tylko Chorwacja, reszta drużyn półkę lub dwie półki niżej. Mecz z Danią pokazał nam właściwe miejsce Egipcjan, a wczorajszy mecz ćwierćfinałowy ze Szwecją tylko potwierdził, że afrykańska drużyna spuściła trochę z tonu i mecze z europejskim potęgami w których przede wszystkim trzeba było wykazać się dobrą defensywą poprostu im nie wyszły. Choć mecz o niewielką stawkę to głównym celem będzie tutaj rewanż za ostatnią porażkę. Niemcy również podejdą do tego meczu niezadowoleni, ponieważ przez pierwszą połowę swojego ćwierćfinału rozgrywkami naprawdę dobre zawody. W drugiej połowie meczu z Francuzami prowadzili 20:18 i od tego momentu gra się posypała, trójkolorowi złapali kontakt, później zdobyli kilka bramek przewagi i było już po meczu. Myślę że Niemcy w starciu z Egiptem nie popełnią ćwierćfinałowego błędu i będą chcieli w pierwszej połowie rozstrzygnąć mecz, by w drugiej tylko kontrolować jego przebieg. Nie spodziewam się też wielu bramek dlatego drugim typem na to spotkanie będzie tym łączony na zwycięzcę i under bramkowy, który w spotkaniu Szwecji z Egiptem dosyć gładko został pokryty.
Idę tutaj zdecydowanie w stronę Niemców i każdy wynik niż ich pewne zwycięstwo będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +599
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
🇸🇪 Jim Gottfridsson nie zagra w dwóch ostatnich meczach MŚ. Środkowy rozgrywający doznał złamania lewej ręki na początku ćwierćfinału z Egiptem. Wielka strata Szwedów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Hiszpania - Dania/ Handicap - DANIA -3.5 @1.75
Betters
Pierwszy półfinał MŚ. Idę w stronę ujemnego handicapu Duńczyków. Dania prócz remisu z Chorwacja w grupie po świetnym meczu 32:32 wygrywa z każdym i to wygrywa bardzo wyraźnie, w fazie pucharowej rozbili zespół Węgrów 40:23. Hiszpanie po męczącym 80 minutowym meczu wygrali z Norwegami dodatkowo czekał ich przelot z Polski do Szwecji w odróżnieniu od Duńczyków. W październiku te ekipy spotkały ze sobą w meczu EHF Euro Cup gdzie Dania wygrała 39-31. Jutro spodziewam się podobnego wyniku.
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Trzeci rok z rzędu mamy w męskim handballu ten sam skład półfinalistów i układ par! Sytuacja niebywała. 😳

MŚ 2021
🇪🇸 - 🇩🇰 33:35
🇫🇷 - 🇸🇪 26:32

🥇 🇩🇰
🥈 🇸🇪
🥉 🇪🇸
4️⃣ 🇫🇷

ME 2022
🇪🇸 - 🇩🇰 29:25
🇫🇷 - 🇸🇪 33:34

🥇 🇸🇪
🥈 🇪🇸
🥉 🇩🇰
4️⃣ 🇫🇷

MŚ 2023
🇪🇸 - 🇩🇰 godz. 18
🇫🇷 - 🇸🇪 godz. 21
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
T 212,3K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Norwegia - Węgry
Typ: Norwegia(-3.5) @1.60

Co prawda zwycięzca tego meczu nie będzie miał dane zagrać o medale, bo jest to tylko mecz o miejsca 5-8. Z tego co kojarzę, to czołowa siódemka tych mistrzostw miała mieć zapewnione prawo startu w kwalifikacjach do igrzysk 2024, ale jako że gospodarz IO - Francja powalczy tutaj o medale, to kolejna drużyna otrzyma taką szansę. Czyli wychodzi na to, że cała czołowa ósemka tych mistrzostw zapewniła sobie kwalifikację. Liczę jednak na to, że skoro już rozgrywają te mecze o miejsca 5-8, to zawodnicy obu reprezentacji normalnie podejdą do tego starcia, a nie jakieś rezerwy.
Norwegia jak dotąd na tych mistrzostwach nie przegrała meczu w regulaminowym czasie (porażka z Hiszpanią po dogrywkach). Wygrywali między innymi z Serbią, czy Niemcami.
Węgrzy według mnie prezentują się dużo gorzej, wygrali m.in. z Islandią i Brazylią, ale również zostali rozgromieni przez Portugalię (7 bramkami), Szwecję (9 bramkami), czy Danię (17 bramkami)
Myślę, że Norwegia podejdzie na serio i pewnie wygra ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
U 36,3K

undertaker87

Użytkownik
Francja i under 58,5 @ 3,25 sts

Po wypadnięciu Gottfridssona chyba raczej jedynie trybuny mogą tylko przepchnąć Szwedów do finału bo jednak na papierze mają sufit sporo niżej od Francuzów. Zostaje im tylko maksymalne spowalnianie i brudzenie gry bo raczej nie można tutaj iść na wymianę ciosów i jak największe ilości posiadan z ekipa która ma takie możliwości ofensywne. Francuzi pomimo cięższego rywala wygrali swój ćwierćfinał pewniej, kontrolując już sytuację od ok 45minuty spotkania natomiast u Szwedów widać było problemy ofensywne. Gdyby nie uraz lidera zespołu Szwedzkiego to bym raczej tego nie zagrał ale tak to te dwie opcje wydają mi się prawdopodobne.

Węgry +4,5@ 1,95 sts

No cóż ja tutaj jednak liczę na większe zmęczenie Norwegów którzy musieli zostawić sporo więcej sił na boisku od Węgrów którzy zostali wyjaśnieni po kilkunastu minutach. Do tego dochodzi bardzo możliwy kac moralny u Skandynawów po tym co odwalili w końcówce spotkania oddając prawie pewny awans do polfinalu. Kwestia kwalifikacji IO jest rozstrzygnięta także też nie trzeba raczej się tak ostro spinać jak by mozna. Na pewno na to spotkanie raczej Węgrzy podejdą z lepszym nastawieniem i nie liczylbym na jakiś pogrom. Norwedzy choćby tutaj rzucili 45bramek to czasu nie cofną.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Francja vs Szwecja

Francja win @1.74

Francja -1.5 @2.24

Over 57.5 @1.75


Myślę że to Trojkolorowi zagrają w finale. Dobrze prezentują się na przestrzeni całego turnieju, rzucają dużo bramek. Pewnie wygrali z Niemcami, a wcześniej w kluczowym momencie potrafili odskoczyc Hiszpanom na 3 gole mając względny spokój w końcówce. Szwedzi mieli łatwiejsze zadanie w postaci Egiptu w poprzedniej rundzie I także nie mieli większych problemów. Stracili dużo mniej goli, ale to zasługa słabszej grupy wstępnej, gdzie nie mieli godnego rywala. Patrząc na wynik Francuzów wybieram rynek na conajmniej 58 goli, jedynie z Polska na inaugurację oraz z Hiszpania nie pokryli tej linii, Skandynawowie w fazie głównej pokrywali ta linię w każdym.spotkaniu, a w wstępnej 2/3 mecze z pokryta linia.
Liczę na spotkanie obfitujace w gole i wygrana Francji ✌
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Hiszpania - Dania/ Handicap - DANIA -3.5 @1.75
Betters
Pierwszy półfinał MŚ. Idę w stronę ujemnego handicapu Duńczyków. Dania prócz remisu z Chorwacja w grupie po świetnym meczu 32:32 wygrywa z każdym i to wygrywa bardzo wyraźnie, w fazie pucharowej rozbili zespół Węgrów 40:23. Hiszpanie po męczącym 80 minutowym meczu wygrali z Norwegami dodatkowo czekał ich przelot z Polski do Szwecji w odróżnieniu od Duńczyków. W październiku te ekipy spotkały ze sobą w meczu EHF Euro Cup gdzie Dania wygrała 39-31. Jutro spodziewam się podobnego wyniku.
Typu nie neguję, ale mecz jest w Gdańsku więc to Duńczycy podróżowali że Sztokholmu po swoim ćwierćfinale
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Dania
Dania (-3.5)
@1.84 Betters

Konsekwentnie w stronę Duńczyków jako głównego faworyta do tytułu. Do ćwierćfinałów mieli średnią zdobytych goli 34,8 na mecz, co było bardzo dobrym prognostykiem na drabinkę turniejową, a w ćwierćfinałowym spotkaniu jeszcze tę statystykę poprawili za sprawą wygranej 40-23 nad Węgrami. Dziś mają za przeciwników Hiszpanów, którzy zmierzyli się z Danią przed trzema miesiącami (39:31 dla Skandynawów) i wyeliminowali Norwegów z 1/4 finału, co osobiście uznaję za mininiespodziankę. Jednak Duńczycy idą po swoje i każde inne rozstrzygnięcie niż pewne zwycięstwo Skandynawów będzie niespodzianką. Handicap na ich czterobramkowe zwycięstwo wydaje się być najzupełniej atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
U 36,3K

undertaker87

Użytkownik
Orientuje się ktoś, czy Carlsbogard gra w pierwszym składzie Szwedów?
Patrząc na Play by Play np przeciwko Egiptowi czy Islandii to można zauważyć, że z Egiptem w 2:18 a z Islandią w 37s blokował rzuty rywali więc raczej tak. Wiadomo, że jest to zawodnik bardziej ukierunkowany na defensywę w której spędza jakieś 60proc czasu gry jednak te 1-2 bramki przeważnie wsadza.
 
Ostatnia edycja:
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
M. Hansen liczba goli: - 6.5 @2.04 Fortuna

Dzisiaj próbuję w tym kierunku. Moim zdaniem kurs zbyt wysoki. Hiszpanie tracą na tym turnieju mało bramek, więc nie spodziewam się tu strzelaniny. Dodatkowo u Duńczyków najwięcej bramek rzucają Pytlick i Gidsel, przez co trochę mniej punktuje Hansen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +714
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Szwecja
Szwecja zwycięży @ 2.30 Superbet

U innych bukmacherów kursy w okolicach 2.00, na Superbecie 2.30 i według mnie warto pograć. Wiadomo, że w Szwecji wypadł Gottfridsson, wielka strata, bo przed turniejem jak dla mnie był faworytem do wygrania MVP, teraz raczej straci tą szansę, ale cóż. W każdym razie liczę, że Szwedzi godnie zastąpią tego zawodnika, a mają kim, prym w ofensywie wiedzie Johansson, mniejszy niż spodziewałem się, udział ma Wanne, tyle, że kto wie, czy w tak ważnym spotkaniu to ten zawodnik nie odpali. Szwecja do tej pory była bezbłędna, wygrywała każde spotkanie dosyć łatwo, największe problemy teoretycznie sprawiła Portugalia, z którą jednak Szwedzi grali na pełnym luzie bez ciśnienia na wynik. Francja na tym turnieju miała swoje problemy, o ile tak to można nazwać, skoro wygrali wszystkie spotkania, jednak w meczach, w których przeciwnik grał mocno w obronie, tak łatwo nie było, pamiętamy spotkanie z Polską, gdzie gdyby nie nasze przestoje, może byśmy nawet urwali jakieś punkty, mecz z Hiszpanią przez większość spotkania przegrywali, jednak dzięki dobrej końcówce wygrali go, wszystko było pięknie, kiedy przeciwnicy dawali im rzucać ponad 30 bramek, a jak wiemy Szwecja bronić potrafi. Ogromnym handicapem według mnie będzie też fakt, że Szwecja gra u siebie, bo nie dość, że ściany pomogą, to dodatkowo dla Francji mecz ze Szwecją będzie pierwszym spotkaniem nie w Polsce, bo Francuzi do tej pory rozgrywali mecze w Katowicach, Krakowie i Gdańsku, a to może być już widoczne w ich grze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Francja - Szwecja
Szwecja zwycięży @ 2.30 Superbet

U innych bukmacherów kursy w okolicach 2.00, na Superbecie 2.30 i według mnie warto pograć. Wiadomo, że w Szwecji wypadł Gottfridsson, wielka strata, bo przed turniejem jak dla mnie był faworytem do wygrania MVP, teraz raczej straci tą szansę, ale cóż. W każdym razie liczę, że Szwedzi godnie zastąpią tego zawodnika, a mają kim, prym w ofensywie wiedzie Johansson, mniejszy niż spodziewałem się, udział ma Wanne, tyle, że kto wie, czy w tak ważnym spotkaniu to ten zawodnik nie odpali. Szwecja do tej pory była bezbłędna, wygrywała każde spotkanie dosyć łatwo, największe problemy teoretycznie sprawiła Portugalia, z którą jednak Szwedzi grali na pełnym luzie bez ciśnienia na wynik. Francja na tym turnieju miała swoje problemy, o ile tak to można nazwać, skoro wygrali wszystkie spotkania, jednak w meczach, w których przeciwnik grał mocno w obronie, tak łatwo nie było, pamiętamy spotkanie z Polską, gdzie gdyby nie nasze przestoje, może byśmy nawet urwali jakieś punkty, mecz z Hiszpanią przez większość spotkania przegrywali, jednak dzięki dobrej końcówce wygrali go, wszystko było pięknie, kiedy przeciwnicy dawali im rzucać ponad 30 bramek, a jak wiemy Szwecja bronić potrafi. Ogromnym handicapem według mnie będzie też fakt, że Szwecja gra u siebie, bo nie dość, że ściany pomogą, to dodatkowo dla Francji mecz ze Szwecją będzie pierwszym spotkaniem nie w Polsce, bo Francuzi do tej pory rozgrywali mecze w Katowicach, Krakowie i Gdańsku, a to może być już widoczne w ich grze.
W superofercie w Superbet masz 2.7
 
Otrzymane punkty reputacji: +243
Pablito91 528,7K

Pablito91

Użytkownik
Jest gdzieś oficjalna informacja co z Gottfridsonem? Bo np widzę, że STS ma w ofercie na jego bramki w spotkaniu. Co prawda linia 2.5 ale jest. Media piszą, że czeka go 2 miesięczna absencja a STS wystawia na niego linie? Zastanawiające.
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Jest gdzieś oficjalna informacja co z Gottfridsonem? Bo np widzę, że STS ma w ofercie na jego bramki w spotkaniu. Co prawda linia 2.5 ale jest. Media piszą, że czeka go 2 miesięczna absencja a STS wystawia na niego linie? Zastanawiające.
Nic w tym dziwnego że wystawiają linię, bo w bukach analitycy nawet nie śledzą takich informacji... ile razy w koszykówce w PLK gość poza klubem dawno, a na dany mecz wystawiona linia na niego. Ale JIM wiadomo że nie zagra dziś i przez następne miesiące.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom