>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
chamberlain 450,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Słowenia
Słowenia over 3.5 dwuminutowych kar @ 1.85 STS

Słowenii na dobrą sprawę nie powinno być na tych Mistrzostwach Świata, ponieważ odpadli w kwalifikacjach z Serbią, jednakże dostali dziką kartę i spróbują tu namieszać. Nie ma co się oszukiwać, że Słoweńcy w ostatnich latach mocno obniżyli loty, ich skład też już nie wygląda tak bardzo gwiazdorsko, a na dodatek został mocno odmłodzony, czy sprawią nam dzisiaj problemy? Powinni, jednak to nie zmienia faktu, że my dzisiaj jesteśmy faworytami w tym spotkaniu. Ja pójdę trochę w inną stronę, a dokładnie w dwuminutowe kary Słowenii, gdzie gram na over 3.5. Mecz z bardzo wysoką stawką, gramy u siebie, więc ściany będą pomagać, a kolejna sprawa to gra Słowenii, która mając nawet mecz pod kontrolą z Arabią Saudyjską zostali ukarani cztery razy, co nie wygląda dobrze. W ostatnich trzech latach mierzyliśmy się ze Słowenią, w 2020 roku na Mistrzostwach Europy i tam Słoweńcy byli wykluczani na 2 minuty pięć razy, oraz dwa razy w eliminacjach do ME, a wtedy Słoweńcy byli wykluczani 4 oraz 1 raz. Jak dla mnie warto pograć, bo ten mecz na pewno będzie spotkaniem wielkiej walki.

Brazylia - Urugwaj
Urugwaj Handicap +17.5 bramek @ 1.61
Urugwaj Handicap +14.5 bramek @ 2.49
Betters

Trochę delikatniej gram na handicap w stronę Urugwaju. Oczywiście Urugwaj dalej mnie nie przekonuje, chociaż z dobrej strony pokazał się w meczu z WZP, ale tak samo nie przekonuje mnie Brazylia, która widać, że nie jest w za dobrej formie. Druga sprawa, to to, że ten mecz dla Brazylii nie będzie miał za dużego znaczenia, trzeba go wygrać, ale punktów za to spotkanie ze sobą nie zabiorą, trzeba będzie ograć Wyspy, dlatego uważam, że za dużego tempa mecz ten mieć nie będzie. Urugwaj jest spokojnie w stanie zakręcić się tu w okolicach 18-20 bramek, wtedy Brazylia musiałaby trafić jakieś 36:38 bramek, aby handicap nie wszedł, ale czy jest sens? Największe zagrożenie w tego typu spotkanie to oczywiście zagranie na pełnym luzie, bo wtedy bramki trafia się łatwo, jednak jestem skłonny zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2215
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Jeżeli ktoś planuje grać zwycięstwo Polski to warto się dwa razy zastanowić gdyż warto sprawdzić kto sędziuje ten mecz.

Arbitrami dzisiejszego meczu Polska - Słowenia będą Czesi Vaclav Horacek - Jiri Novotny...


Swoje "trzy grosze" dorzucili też prowadzący mecz czescy sędziowie Vaclav Horacek i Jiri Novotny, którzy w końcówce spotkania podjęli kilka dyskusyjnych i niekorzystnych dla Polaków decyzji. Dujszebajew doskonale zna ten duet i nie gryzie się w język. – Kiedy mecz się zaczął i zobaczyłem kto sędziuje, to wiedziałem, że Polacy nie wygrają. Przepraszam, że tak mówię, ale ja pamiętam tych panów z igrzysk w Rio. Mam z nimi doświadczenia. Na tym turnieju na osiem meczów oni gwizdali nam trzy: ze Słowenią, z Danią w półfinale i z Niemcami o brąz. Nie wygraliśmy żadnego z nich – wspomina. I przywołuje konkretne sytuacje:

Tam było tyle decyzji... W meczu z Danią, na kilka minut przed końcem, prowadziliśmy jedną bramką. Mateusz Jachlewski podawał do Bartka Jureckiego, został trafiony w rękę. Powinien być rzut wolny, po którym mogliśmy dorzucić na dwa gole przewagi, ale zamiast tego była kontra i remis. Może to my byśmy grali w finale? A potem, na początku dogrywki, środkowy Duńczyków Olsen robi kroki, my biegniemy do kontry, a oni oddają piłkę Duńczykom, którzy mają wtedy przewagę 6 na 4 i rzucają bramkę. I nagle zamiast jednej bramki straty, Duńczycy mają trzy gole więcej – wylicza.

Nie wiem, co oni mają do Polaków. Mówi się, że Czesi, Polacy i Słowacy to bracia, ale jak oni sędziują, to Polska nie wygrywa. Przykro mi, przepraszam, ale wiedziałem, że z Hiszpanami Polacy nie wygrają. Oczywiście, ktoś powie, że to interpretacja przepisów. No dobrze. Hiszpanie powiedzą, że było okej, a Polacy powiedzą, że nie było okej. No i możemy o tym dyskutować. Ale ja to już mówiłem w 2016 roku: z tymi sędziami w ostatnich latach Polska zagrała sześć albo siedem spotkań i wszystkie przegrała. Pecha możesz mieć jeden czy dwa razy. Ale pięć czy sześć? No nie....

Z wywiadu tvpsport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +290
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dubelek ode mnie na dziś. Typy z BETFANA.

Czarnogóra – Iran
Mecz drużyn, które w pierwszej kolejce pokazały się z bardzo dobrej strony. Iran pokonał 25:24 Chile, natomiast Czarnogóra mocno postawiła się Hiszpanom, ale ostatecznie przegrała 25:30.

Mnie w tym meczu zainteresowała linia bramkowa na jedną z gwiazd Czarnogóry, Milosa Vujovicia. Skrzydłowy Fuchse Berlin to podpora swojej kadry. Pierwszy mecz mu średnio wyszedł. Rzucił 2 bramki na 40% skuteczności, jednak po drugiej stronie byli znakomici rywale. Iran to zupełnie inny kaliber przeciwnika.

Milos jest etatowym wykonawcą rzutów karnych w swojej drużynie. Irańczycy grają ostro i pozwalają rywalom na sporo rzutów karnych. Chile w meczu z nimi miało aż 8 ,,siódemek’’. Vujovic na zeszłorocznych ME rzucił 41 bramek i był czołowym strzelcem turnieju, w jednym meczu przeciwko Islandii rzucił aż 11 goli. Dziś na skrzydle powinien mieć zdecydowanie więcej miejsca i parę razy na pewno podejdzie do linii siedmiu metrów. Linia jest niższa niż na innych bukmacherach i warto to wykorzystać.

Typ: Milos Vujovic powyżej 4,5 bramek @1,80 w 13 minut

Węgry – Islandia
Hitowe spotkanie w grupie D, które powinno zadecydować o pierwszym miejscu i o tym, kto do drugiej fazy turnieju zabierze 4 punkty. Obie drużyny w pierwszych meczach wygrały. W tym meczu faworyzowani są Islandczycy, ale nie skreślam tu Węgrów.

W tym meczu moją uwagę przykuła niska linia na kary jaką proponuje Betfan. Węgrzy w swoim pierwszym meczu z Koreą Południową złapali aż 8 kar. Ukaranych wykluczeniami zostało aż 6 graczy, a Patrik Ligetvari złapał 3 kary i skończył mecz z czerwoną kartką. Węgrzy nie patyczkują się i grają ostro. Islandia natomiast w meczu z Portugalią złapała 3 kary (Elisson 1, Gislason 2).


Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Spodziewam się tutaj dużo walki z obu stron. Linia 6,5 po takim kursie wydaje się mocno PROMOCYJNA. Dla porównania na innych bukmacherach linia na kary wynosi 8,5.

Typ: Powyżej 6,5 kar w meczu @2,03 ✅ (8 kar w meczu)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1797
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dubelek ode mnie na dziś. Typy z BETFANA.

Czarnogóra – Iran
Mecz drużyn, które w pierwszej kolejce pokazały się z bardzo dobrej strony. Iran pokonał 25:24 Chile, natomiast Czarnogóra mocno postawiła się Hiszpanom, ale ostatecznie przegrała 25:30.

Mnie w tym meczu zainteresowała linia bramkowa na jedną z gwiazd Czarnogóry, Milosa Vujovicia. Skrzydłowy Fuchse Berlin to podpora swojej kadry. Pierwszy mecz mu średnio wyszedł. Rzucił 2 bramki na 40% skuteczności, jednak po drugiej stronie byli znakomici rywale. Iran to zupełnie inny kaliber przeciwnika.

Milos jest etatowym wykonawcą rzutów karnych w swojej drużynie. Irańczycy grają ostro i pozwalają rywalom na sporo rzutów karnych. Chile w meczu z nimi miało aż 8 ,,siódemek’’. Vujovic na zeszłorocznych ME rzucił 41 bramek i był czołowym strzelcem turnieju, w jednym meczu przeciwko Islandii rzucił aż 11 goli. Dziś na skrzydle powinien mieć zdecydowanie więcej miejsca i parę razy na pewno podejdzie do linii siedmiu metrów. Linia jest niższa niż na innych bukmacherach i warto to wykorzystać.

Typ: Milos Vujovic powyżej 4,5 bramek @1,80
Ta sama linia jest na etoto i z kursem @1,85 więc troszkę więcej, poza tym też na Totalbet, na Fortunie jest wyższa, natomiast pytanie czy to on rzuca karne czy Branko?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Brazylia - Urugwaj
Brazylia under 35,5 bramki @1,90 Fortuna

Brazylia gra ewidentny piach w ofensywie, nie wiem co jest tego powodem. W meczach sparingowych przed MŚ, wygrali tylko jedno takie spotkanie, z USA 27:22, pozostałe spotkania wszystko w plecy. Oglądałem ich mecz ze Szwedami i widzę, że Brazylijczycy grają wolno w ofensywie i nie wznawiają szybko swoich akcji. Urugwaj, jak to Urugwaj, zagrał swoje, co podejrzewałem, z WZP i pokryli wysokie, przedmeczowe handicapy. Dzisiaj Brazylia musi swoje odbębnić, a potem ma teoretycznie mecz o wszystko z WZP. Dlatego obstawiam, że nie zobaczymy dzisiaj overowego spotkania.

Francja - Arabia Saudyjska
Arabia +16,5 handicap @1,88 Fortuna

Arabia na te MŚ przyjechała, jako jednak kopciuszek do bicia. Słowenia widać było, że odpuściła, a Zorman rotował składem. Dzisiaj Francuzi muszą zrobić mecz, z którego wiadomo, że nie zabiorą do następnej rundy 2 punktów, za zwycięstwo. Spodziewam się, że Francja nie wrzuci dzisiaj 5 biegu i nie będzie pogromu.

Czarnogóra - Iran
Under 55,5 bramki w meczu @1,75 Fortuna

W pierwszej kolejce konkursowej popełniłem błąd i zapomniałem, kto jest trenerem Iranu. A mianowicie Veselin Vujovic, znany z tego, że DEFENSYWA to dla niego konik i oczko w głowie. Czarnogóra bardzo fajnie zagrała z Hiszpanią, Iran natomiast rzutem na taśmę wygrał z Chile. Dzisiaj będzie mecz, w którym Iran może zapewnić sobie awans do następnej rundy, a Czarnogóra jest jednak na musiku, po pierwszej porażce. Dzisiaj żadna z ekip nie będzie forsować tempa.

Polska - Słowenia
Under 55,5 bramki w meczu @1,87 Fortuna
Czas na jedno z najważniejszych spotkań, dla reprezentacji Polski, nawet bym powiedział w XXI wieku. Ten mecz powinien dać odpowiedź na pytanie, gdzie jest Polska kadra. A oglądając mecz z Francją i mecze przygotowawcze powiedziałbym, że nie jest dobrze... Nie mamy żadnego pomysłu na atak i grę ofensywną. A mecz z Francją, gdzie graliśmy w przewadze i nie potrafiliśmy tego wykorzystać, a wręcz przegraliśmy te fragmenty, pokazuje naszą indolencję ofensywną i nie moc. Obstawiam, że dzisiaj żadna z ekip, nie będzie chciała się odkryć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +424
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Zagrałem sobie 4 kupony na podstawie pierwszej kolejki pod względem bramek danych zawodników i jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Zainwestowane 100zł

1 Kupon :
Pedro Rodríguez Álvarez (Węgry) powyżej 3.5 bramek
Jim Gottfridsson (Szwecja) powyżej 3.5 bramek
Pedro Andre Caseiro Portela (Portugalia)powyżej 4.5 bramek
Ako: 5.69 eWinner za 30zł - 149.58 PLN


Pedro Rodriguez w pierwszym spotkaniu zdobył 5 bramek.
Jim Gottfridsson w pierwszym spotkaniu zdobył 6 bramek
Pedro Portela w pierwszym spotkaniu zdobył 8 bramek

2. Kupon :
Bjarki Már Elísson (Islandia) powyżej 4.5 bramek
Ángel Fernández Pérez (Hiszpania) powyżej 2.5 bramek
Gustavo Cesar Rodrigues (Brazylia) powyżej 3.5 bramek
Ako: 4.92 eWinner za 30zł - 129.93 PLN


Bjark Elisson w pierwszym spotkaniu zdobył 9 bramek
Angel Fernandez w pierwszym spotkaniu zdobył 5 bramek
Gustavo Rodrigues w pierwszym spotkaniu zdobył 4 bramki

3 Kupon :
Tae Hyen Ha (Korea Południowa) powyżej 3.5 bramek
Alejandro Martin Velazco Fernandez (Urugwaj) powyżej 2.5 bramek
Alex Dujshebaev (Hiszpania) powyżej 2.5 bramek
Ako: 5.46 eWinner za 20zł - 96.10 PLN


Tae Hyen Ha w pierwszym spotkaniu zdobył 5 bramek.
Alejandro Velazco w pierwszym spotkaniu zdobył 3 bramki.
Alex Dujshebaev w pierwszym spotkaniu zdobył 4 bramki.

4 Kupon :
Rui Sousa Martins Da Silva (Portugalia) powyżej 3.5 bramek
Bruno Borba Rodriguez (Urugwaj) powyżej 1.5 bramek
Mojtaba Heidarpour (Iran) powyżej 3.5 bramek
Arkadiusz Moryto (Polska) powyżej 5.5 bramek
Ako: 7.33 za 20zł - 128.94 PLN


Rui Sousa w pierwszym spotkaniu zdobył 4 bramki.
Bruno Borba w pierwszym spotkaniu zdobył 1 bramke.
Mojtaba Heidarpour w pierwszym spotkaniu zdobył 5 bramek
Arkadiusz Moryto w pierwszym spotkaniu zdobył 6 bramek.

Jak widać po zdobyczach bramkowych w pierwszych kolejkach po za Bruno Borba z Urugwaju wszyscy pokryli linie które w dniu dzisiejszym proponuje bukmacher eWinner.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Bence Banhidi powyżej 3.5 @ 1.70 Totalbet / STS / Betclic tylko 3.

Podobnie jak adams235 myślałem coś w kierunku Węgier, Islandia nie przekonała mnie z Portugalią. Mimo obecnie najlepszego składu od kilku lat i aspiracji do powrotu sukcesów jak za czasów Sigurdssona czy Stefanssona to nie widzę ich na ten moment żeby mogli powalczyć z najlepszymi jak Dania, Szwecja, Francja czy Norwegia. Węgrzy fajnie zagrali z Koreą ale to tylko Korea... spróbuje więc inaczej i zagram na kołowego Węgrów. Banhidi w pierwszym meczu tylko 3 gole ale 3/3 więc skuteczność 100%. Linia obniżona względem pierwszego meczu gdzie było 4.5 i 5.5 zapewne właśnie przez tylko 3 bramki Bence ale trzeba zaznaczyć, że grał tylko pierwszą połowę. Całą drugą połowę siedział w dresie i nie podniósł się nawet z ławki, no chyba, że na czas który wziął trener. Wynik był już rozstrzygnięty i odpoczywał na dzisiejsze spotkanie. W pierwszej połowie do ataku i obrony zmieniał się z Rostą i miał trochę mniej gry ale dzisiaj nawet zmieniając się z drugim kołowym ale grając już przez dwie połowy powinien mieć spokojnie 5-6 okazji do zdobycia bramki, bo Węgrzy klasycznie grają bardzo dużo z kołem więc zawodnik Picku Szeged te 4 bramki powinien dzisiaj rzucić.

Warto też pomyśleć nad overem 5.5 Lekaia 2. kurs wszędzie około 1.85, bo on rzuca karne w ekipie z Węgier a jak wspomniałem grają oni dużo z kołem gdzie Banhidi i Rosta często są faulowani w kole przy rzucie. Z Koreą Lekai rzucił 7 goli, karnych było bardzo dużo więc dzisiaj bardzo możliwa jest powtórka.

Arkadiusz Moryto powyżej 5.5 @ 1.65 Forbet 6
Michał Daszek poniżej 3.5 @ 1.70
Forbet / 1.60 STS 2

Typy na dwóch niski naszych leworęcznych. Moryto wiadomo świetny strzelec kadry i Vive, wykonujący karne. No i właśnie trzeba opierać ten typ o karne, których pewnie te 3-4 będziemy mieć i trzeba zakładać, że Arek to trafi. Oglądając każdy mecz Vive w LM (nie patrząc w statystyki) mam wrażenie, że Arek te karne wykonuje dość pewnie a w kadrze bywa z tym różnie. Być może pudło z mistrzami olimpijskimi to efekt dużego ciśnienia, które oby dzisiaj już trochę zeszło. Kiedyś przy pudle w kadrze zmieniał go Daszek... oby nie dziś. Z Francją po jednym zmarnowanym karnym dostał drugą szansę i poprawił bramką. Zakładam, że te 3 gole wpadnie z karnych, 1 z gry i jakieś 2 z kontry, bo Moryto biega do kontry dużo szybciej niż Krajewski i parę okazji do szybkiej bramki przy mocnej obronie powinniśmy mieć. Linia 5.5 do gry, 6.5 już trochę dużo ale pewnie do ogarnięcia, bo on i Sićko muszą znowu ciągnąć nasz nieład w ataku.

Daszek na prawym rozegraniu to nie wygląda zbyt dobrze... owszem w klubie też gra nie raz na takiej pozycji ale po prostu brakuje mu wzrostu a też nie wchodzi tak dobrze w obronę jak Olejniczak czy Jędraszczyk z Francuzami. Z Francją ciężko patrzyło się na Michała. Chyba 2 albo 3 wymuszone rzuty z daleko prosto w blok lub przez blok w ręcę Gerarda, jego głupia strata przy próbie dogrania do Moryty przy naszej przewadze. Dzisiaj Słowenia na pewno nie zagra aż tak twardą obroną jak Francuzi i Daszek jakieś szanse powinien mieć to jednak liderem z drugiej linii jest oczywiście Sićko lub przy jego krótkiej zmianie Pietrasik. Jeśli Moryto nie pomyli się na karnym i szansy nie dostanie Daszek to nie widzę za bardzo jego 4 bramek z gry, bo do kontry też pierwsi pobiegną Moryto i Krajewski.
 
Ostatnia edycja:
T 211,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Dania - Bahrajn
Typ: Powyżej 59.5 goli @1.60 Betters

Po raz kolejny idę w overek w meczu Duńczyków. Liczę, że tak jak w pierwszym meczu Danii przeciwko Belgii, nie będzie żadnego odpuszczania i gwiazdy reprezentacji Danii spędzą na boisku sporą ilość czasu. W pierwszym meczu Danii padło aż 71 bramek, a sam Hansen rzucił ich aż 10. Przeciwko Bahrajnowi kolejna idealna dla niego okazja aby rzucić kolejną pokaźną ilość bramek. Bahrajn w pierwszym meczu przeciwko Tunezji zanotował remis. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że niezły wynik, chociaż w tamtym meczu mogło się zdarzyć tak naprawdę wszystko. Bahrajn zaczął mecz od serii bramkowej 6-0, by pod koniec meczu przegrywać czterema bramkami. Belgowie rzucili Duńczykom 28 bramek, czyli jak widać Dania aż tak bardzo nie skupia się na defensywie w tych meczach ze słabymi drużynami. Liczę na kolejny overowy mecz.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Francja vs Arabia
under 59 bramek @2.00 betters

Tak sobie myślę, jeśli Słowenia zatrzymała Arabie na 19 trafieniach, Bahrajn czy Dania w jednym z meczy również nie pozwolila na dużo bramek to dziś może być podobnie. Dodatkowo stosunkowo słabszy występ Trojkolorowych z Polakami mówi mi że obie strony mogą nie uzbierać 60 goli w całym meczu. Oczywiscie przyjmuje też scenariusz że to Francja zdobędzie 40 bramek, a rywal maksymalnie 18, to też pewnie nie będzie wielkim zaskoczeniem.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeżeli ktoś planuje grać zwycięstwo Polski to warto się dwa razy zastanowić gdyż warto sprawdzić kto sędziuje ten mecz.

Arbitrami dzisiejszego meczu Polska - Słowenia będą Czesi Vaclav Horacek - Jiri Novotny...


Swoje "trzy grosze" dorzucili też prowadzący mecz czescy sędziowie Vaclav Horacek i Jiri Novotny, którzy w końcówce spotkania podjęli kilka dyskusyjnych i niekorzystnych dla Polaków decyzji. Dujszebajew doskonale zna ten duet i nie gryzie się w język. – Kiedy mecz się zaczął i zobaczyłem kto sędziuje, to wiedziałem, że Polacy nie wygrają. Przepraszam, że tak mówię, ale ja pamiętam tych panów z igrzysk w Rio. Mam z nimi doświadczenia. Na tym turnieju na osiem meczów oni gwizdali nam trzy: ze Słowenią, z Danią w półfinale i z Niemcami o brąz. Nie wygraliśmy żadnego z nich – wspomina. I przywołuje konkretne sytuacje:

Tam było tyle decyzji... W meczu z Danią, na kilka minut przed końcem, prowadziliśmy jedną bramką. Mateusz Jachlewski podawał do Bartka Jureckiego, został trafiony w rękę. Powinien być rzut wolny, po którym mogliśmy dorzucić na dwa gole przewagi, ale zamiast tego była kontra i remis. Może to my byśmy grali w finale? A potem, na początku dogrywki, środkowy Duńczyków Olsen robi kroki, my biegniemy do kontry, a oni oddają piłkę Duńczykom, którzy mają wtedy przewagę 6 na 4 i rzucają bramkę. I nagle zamiast jednej bramki straty, Duńczycy mają trzy gole więcej – wylicza.

Nie wiem, co oni mają do Polaków. Mówi się, że Czesi, Polacy i Słowacy to bracia, ale jak oni sędziują, to Polska nie wygrywa. Przykro mi, przepraszam, ale wiedziałem, że z Hiszpanami Polacy nie wygrają. Oczywiście, ktoś powie, że to interpretacja przepisów. No dobrze. Hiszpanie powiedzą, że było okej, a Polacy powiedzą, że nie było okej. No i możemy o tym dyskutować. Ale ja to już mówiłem w 2016 roku: z tymi sędziami w ostatnich latach Polska zagrała sześć albo siedem spotkań i wszystkie przegrała. Pecha możesz mieć jeden czy dwa razy. Ale pięć czy sześć? No nie....

Z wywiadu tvpsport.
Sprawa nagłośniona. Może będą gwizdać już inaczej?
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Bramkarz zdobędzie gola w meczu Polska - Słowenia 4,00 Superbet
Gram takie bety od lat na dużych turniejach jak tylko jest okazja. Często wchodzi. Bardzo ważny mecz dla obu ekip w kontekście następnej fazy turnieju i liczby punktów. Zazwyczaj podczas kary wycofuje się bramkarza, a spodziewam się dzisiaj sporo wykluczeń dwuminutowych więc uważam, że jest szansa na to aby przy jakimś błędzie w ataku bramkarz szybko wznowił grę rzutem do pustej bramki.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
To ciekawe że przy największym ruchu w chodliwym przecież temacie MŚ w ręcznej siedzi w temacie góra 70 osób. Ilu mamy kibiców? Ilu mamy typerów? Czy forum bukmacherskie ma słaby serwer czy chowa faktyczną liczbę użytkowników? Zastanawiam się nad tym już od jakiegoś czasu i nie chce mi się wierzyć, żeby forum sportowe było aż tak słabo odwiedzane przez Polaków...
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
To ciekawe że przy największym ruchu w chodliwym przecież temacie MŚ w ręcznej siedzi w temacie góra 70 osób. Ilu mamy kibiców? Ilu mamy typerów? Czy forum bukmacherskie ma słaby serwer czy chowa faktyczną liczbę użytkowników? Zastanawiam się nad tym już od jakiegoś czasu i nie chce mi się wierzyć, żeby forum sportowe było aż tak słabo odwiedzane przez Polaków...
A czego spodziewasz się w sobotę wieczorem? Jest masa tematycznych grup na FB gdzie też są podawane typy i inne spostrzeżenia na temat meczów. Same mistrzostwa też jakoś specjalnie nie były specjalnie przez Polskę nagłaśniane i ja dobrą sprawę to teraz co chwila mamy jakieś wydarzenie sportowe. Niedawno mundial w nozną, później MS w darcie które też przyciągnęły masę ludzi, teraz MŚ w ręczna, za chwilę AO, do tego mecze ligowe , nie wiem, skoki w Zakopanem.. ręczna nie jest aż tak popularna jak kiedyś gdy były wyniki. Trzeba cieszyć się tym co jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
chamberlain 450,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Egipt - Maroko
Maroko Handicap +14.5 bramek @ 1.72
Maroko Handicap +12.5 bramek @ 2.32
Betters

Egipt wykonał już najważniejszy krok do awansu dalej, a więc pokonali Chorwację, teraz przyjdzie im zagrać dwa pozostałe spotkania ze słabszym Maroko i USA, gdzie liczyć będzie się tylko zwycięstwo, nieważne jak wysokim rozmiarem. Jutro pierwsze spotkanie z Maroko, a więc z drużyną, z którą znają się bardzo dobrze, bo często przychodzi im rywalizować e sobą w Mistrzostwach Afryki. Do tej pory za każdym razem lepszy był Egipt, który widać, że wszedł na wysoki poziom, ostatni mecz obie drużyny zagrały ze sobą w lipcu ubiegłego roku, Egipt wygrał 21:36, wysoka wygrana, ale też Maroko przytrafił się spory przestój w drugiej połowie, bo gdy w pewnym momencie zrobiło się 18:22 dla Egiptu i Maroko myślało już, że są o krok od dogonienia ich, to Egipt odjechał na 18:29, podwyższając jeszcze na koniec spotkania. Egipt jest tu zdecydowanym faworytem, jednak moim zdaniem w tym meczu będą chcieli trochę oszczędzić sił po meczu z Chorwacją, a dodatkowo Maroko bardzo dobrze zna swojego rywala i może się postarać, aby nie przegrać tak wysoko.

Chorwacja - USA
Chorwacja Handicap -10.5 bramek @ 1.79
Chorwacja Handicap -12.5 bramek @ 2.38
Betters

Myślę, że buki bardzo zasugerowały się wynikami pierwszych spotkań obu drużyn wystawiając kursy na to spotkanie. Chorwacja uległa wysoko Egiptowi, nie potrafiąc im się w żaden sposób postawić, zaś USA sprawiło ogromną niespodziankę ogrywając Maroko, tylko, że zespół z Ameryki to prawdziwy kopciuszek piłki ręcznej, Maroko nie powalało w meczach sparingowych, dała się ograć takim "potęgom" jak Belgia czy Iran, dlatego to zwycięstwo USA mnie mocno nie przekonuje. Chorwacja mimo słabszego składu w porównaniu do poprzednich lat, jest i tak dwie klasy wyżej od USA, mleko już się rozlało, meczu z Egiptem nie cofnął, teraz potrzebują zwycięstwa z USA, bo to wynik z nimi zabiorą do następnej rundy, uważam, że zobaczymy odmienioną Chorwację, która będzie chciała się odegrać po słabszym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2034
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Straciłem niepotrzebnie czas na nasz mecz a co zrobili Węgrzy to się dopiero w palę nie mieści. To będzie możliwe że najlepszy come back turnieju patrząc z tej perspektywy że byli dużym dogiem pre i dostawali -5 do ht łapiąc tyle kar w dodatku. Islandia i całe ich zapełnione trybuny musiały czuć się jak w 7 niebie w 1 połowie a tu taki zonk. Grubo.
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
0-0-6 ze Szwecją
0-0-4 z Hiszpanią
0-1-3 z Niemcami
0-0-1 z Danią
0-0-1 z Norwegią
0-0-1 z Francją
0-0-1 z Węgrami
1-0-3 ze Słowenią

22 mecze: 1-1-20 😱

To bilanse naszej kadry piłkarzy ręcznych z mocnymi rywalami za kadencji Patryka Rombla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom