>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Polska - Francja, mecz otwarcia
Typ: Under 58,5 bramki @1,82 Betters
No to lecimy z meczem otwarcia, z Francuzami. Trójkolorowi mają niebywałe armaty i zawodników, którzy zagrozić mogą bardzo dobrym rzutem z drugiej linii. Potwierdzają to 43 bramki rzucone Holandii i 33 rzucone Egiptowi, w dwóch meczach przygotowawczych, przed MŚ. Polacy w meczach przygotowawczych raz zagrali bardzo overowo, z Tunezją, gdzie padły w sumie 63 bramki. Trener Rombel powtarzał, że kluczem do dobrej gry ma być defensywa. Ćwiczyli to bardzo mocno, tu na potwierdzenie można przywołać ostatnią akcję meczu z Belgami, gdy na time out Rombel mówił, że nie muszą nasi zdobyć bramki, tylko mają grać tak, żeby nie stracić piłki. Mocny nacisk na brak własnych strat i odpowiedzialność w obronie, kładzie były trener MMTS Kwidzyn. Wydaje mi się, że dzisiejszy mecz otwarcia nie będzie obfitował w bramki. Nie możemy pójść na wymianę ciosów z Francją, bo to skończy się dla nas katastrofalnie. Dlatego typuję, że dzisiaj królować będzie żelazna defensywa i zobaczymy mniej niż 59 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2955
M 94K

michalkin

Użytkownik
Polska - Francja
Typ: Największa różnica wyniku +6,5 @2.40 superbet
W dowolnym momencie spotkania różnica wyniku będzie minimum 7 bramek. Dobrze wiemy, że to we Franzuzach pokładam nadzieje w tym typie. Polska do czołówki nie należy od dawna, co innego nasz rywal. Jeden z głównych faworytów do zdobycia złotego medalu. Z ostatniej chwili wypadł nam też Kamil Syprzak. No ale Dlaczego ten typ na przewagę bramkową? W trzech meczach friendly tego roku Polska prezentowała się dość średnio w moim odczuciu, a rywaliśmy mieliśy conajmniej klasę niższą. W każdym z tych towarzyskich nasz rywal miał potrafił mieć serię 4 bramek z rzędu. Ponadto, w naszej grze występowały straszne przestoje. 6 min 18 sek bez bramki w meczu z Belgią, 6 min 41 sek w meczu z Maroko, 7 min 17 sek w meczu z Iranem. W dzisiejszym meczu za coś podobnego szybko zostaniemy skarceni. Szybki odjazd Franzuców i spokojnie już do końca meczu. Jedynym minusem tego typu jest Katowicki spodek. Może nas nieść, ale czy na tyle żeby powstrzymać Francuzów. Nie sądzę.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Francja vs Polska

Francja - 2 AH @1.86
Francja - 3 AH @ 1.61

Czy możemy oczekiwać po naszej reprezentacji powtórki sukcesów z IO 2016 czy MS 2015. Wydaje mi się że nie i dużym sukcesem będzie awans do fazy pucharowej. Na początek mocny rywal, kandydat do TOP3, aktualny mistrz olimpijski.
Nasz turniej towarzyski pomijając 1szy mecz z Tunezja przyniósł same zwycięstwa, jednak żaden z rywali nie był z wysokiej półki. Nie będę zaskoczony jeśli będziemy mieli dużo problemy nie tylko w tym spotkaniu ale na przestrzeni całej fazy grupowej. Musimy opierać swoją grę na filarach Moryto-Sicko i w defensywie Olejniczak-Kornecki - oni najlepiej prezentowali się na Mistrzostwach Europy. Szukam handi ale myślę że under bramek Polski może być warty pobrania.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Francja vs Polska

Francja - 2 AH @1.86
Francja - 3 AH @ 1.61

Czy możemy oczekiwać po naszej reprezentacji powtórki sukcesów z IO 2016 czy MS 2015. Wydaje mi się że nie i dużym sukcesem będzie awans do fazy pucharowej. Na początek mocny rywal, kandydat do TOP3, aktualny mistrz olimpijski.
Nasz turniej towarzyski pomijając 1szy mecz z Tunezja przyniósł same zwycięstwa, jednak żaden z rywali nie był z wysokiej półki. Nie będę zaskoczony jeśli będziemy mieli dużo problemy nie tylko w tym spotkaniu ale na przestrzeni całej fazy grupowej. Musimy opierać swoją grę na filarach Moryto-Sicko i w defensywie Olejniczak-Kornecki - oni najlepiej prezentowali się na Mistrzostwach Europy. Szukam handi ale myślę że under bramek Polski może być warty pobrania.
Korneckiego nie ma dzisiaj nawet w 18' meczowej, więc ciężko opierać na nim defensywę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Polska - Francja powyżej 59.5 @2.34 betters
Francja często dostosowuje się do tempa przeciwników szczególnie gdy maja komfortową przewagę. Myślę, że poprzednie spotkania Francuzów na wielkich imprezach pokazały, że można im sie skutecznie przeciwstawić. Jeżeli Polacy od poczatku beda skuteczni, to jest szansa na over. O składzie Francuzów nie ma co sie rozpisywac, bo maja topowych graczy czy to z Barcelony czy PSG. Atutem przyjezdnych na pewno bedzie ich uniwersalność - maja graczy bardzo dobrze rzucajacych zza linii jak Mem czy radzacych sobie w polu karnym jak chociazby Fabregas. Polacy nie mogą w tym meczu opierac sie totalnie na defensywie i spowalnianiu gry, bo Francja prędzej czy później podkreci tempo. Wierzę, że otwarty mecz jest możliwy szczegolnie że mamy do czynienia z pierwszym spotkaniem i to jeszcze przy wsparciu naszych kibiców.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Polska - Francja powyżej 59.5 @2.34 betters
Francja często dostosowuje się do tempa przeciwników szczególnie gdy maja komfortową przewagę. Myślę, że poprzednie spotkania Francuzów na wielkich imprezach pokazały, że można im sie skutecznie przeciwstawić. Jeżeli Polacy od poczatku beda skuteczni, to jest szansa na over. O składzie Francuzów nie ma co sie rozpisywac, bo maja topowych graczy czy to z Barcelony czy PSG. Atutem przyjezdnych na pewno bedzie ich uniwersalność - maja graczy bardzo dobrze rzucajacych zza linii jak Mem czy radzacych sobie w polu karnym jak chociazby Fabregas. Polacy nie mogą w tym meczu opierac sie totalnie na defensywie i spowalnianiu gry, bo Francja prędzej czy później podkreci tempo. Wierzę, że otwarty mecz jest możliwy szczegolnie że mamy do czynienia z pierwszym spotkaniem i to jeszcze przy wsparciu naszych kibiców.
Screenshot_20230111-130518_forBET.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +493
K 683

kaczkadziwaczka

Użytkownik
Panowie i Panie, znawcą piłki ręcznej to ja nie jestem, ale coś niecoś się orientuje. Pytanie natomiast mam, czy ktoś się orientuje dlaczego kurs na Francję tak rośnie ?
Obecnie kurs 1.70 na -2.5 Francja biorę z pocałowaniem ręki. Według mnie Francja weźmie ten mecz w okolicach 5/6 bramek zapasu, a na 3 bramki to nawet zakładając wyrównany mecz (w co średnio chce mi się wierzyć) mogą odskoczyć w dwie minuty na koniec meczu. Według mnie kursy warty gry. Ktoś chciałby mnie wyprowadzić z błędu ?
 
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Polska
Ariel Pietrasik over 1.5 bramek @ 2.05 Fortuna

Dorzucam jeszcze jeden typ na mecz naszych, dodam już w kolejnym poście, bo w edycji tamtego typ przepadnie. A więc gram na bramki Pietrasika, linia bardzo niska, bo ustawiona raptem na 1.5, co według mnie jest do osiągnięcia. Ariel to nasza młoda gwiazda o świetnych warunkach fizycznych, który w ostatnich latach mocno się rozwinął, przecież jeszcze w 2021 roku grał w amatorskim klubie w Luksemburgu, teraz występuję w TSV St. Otmar St. Gallen, czyli szwajcarskim średniaku, jednak tam pokazuje się ze znakomitej strony, tylko w tym sezonie w 8 spotkaniach (sporo spotkań opuścił przez kontuzję) trafił aż 86 bramek, głośno było o tym, że Ariel zmieni drużynę na lepszą, miał nawet oferty z Bundesligi, ostatecznie zostanie w szwajcarskiej lidze, ale przejdzie do Kadetten, a więc do dominatorów rozgrywek, którym Ariel w tym sezonie potrafił rzucać już 14 i 5 bramek. W reprezentacji oczywiście nie gra pierwszych skrzypiec pod względem ofensywnym, jednak swoje okazje ma, w sparingach rzucał 3 bramki z Tunezją, 2 z Koreą Południową, 2 z Brazylią, 1 z Iranem, 3 z Maroko i 1 z Belgią. Francja będzie bardzo trudnym przeciwnikiem, na pewno postarają się o to by wyłączyć z gry Moryto, od którego głównie oczekujemy bramek, ale dzięki temu otworzą się okazje dla innych piłkarzy. Jak dla mnie niska linia z ciekawym kursem do zagrania.

EDIT: Kurs właśnie podskoczył do 2.25.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2950
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dla mnie typ do dubla:
Polska under 28.5 kurs 1.52 Fortuna

Solo Polska under 27.5 kurs 1.86 Fortuna
Powiem tak... dużo mi się wydaje jak na połówkę to by kolo 14 wychodzilo....jak się gra z Francją to wiadomo...1 mecz duży stres,podejrzewam że będziemy cierpieć w ataku i linia na poziomie 27-28 ciężka do przeskoczenia....rywale na sparingach a Francja na dużej imprezie to inny kaliber trochę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2877
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Niech kurs rośnie do meczu jak najwięcej zagra się u zagranicznego bez podatku za grubo bo darmowa kasa będzie. Wszystko wszystkim ale to nie ten kaliber na Francję
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wyspy Zielonego Przylądka - Urugwaj -> Urugwaj +11.5 @1.80 Fortuna

1.01 kurs na WZP? No kurczę, nie. Urugwaj to oczywiście Kopciuszek, jeżeli chodzi o handball, ale popatrzmy z kim dostawali wpierdziel, a z kim grali na styku. Plecy z Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Polska, Węgry, Niemcy. Natomiast, z drużyna podobnego kalibru, jak WZP, czyli z Chile Urugwaj toczył ciężkie boje, a raz nawet udało im się wygrać.WZP to oczywiście wicemistrzowie Afryki, ale jaką oni mieli do tego drabinkę. WZP, grając z drużynami z pułapu Urugwaju, wygrywali, ale nie były to znaczące zwycięstwa, 35:29 z Nigerią, 29:26 z WKS, czy 22:19 z Kamerunem. Nie spodziewam się pogromu, tak jak obstawiają to bukmacherzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1375
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Panowie i Panie, znawcą piłki ręcznej to ja nie jestem, ale coś niecoś się orientuje. Pytanie natomiast mam, czy ktoś się orientuje dlaczego kurs na Francję tak rośnie ?
Obecnie kurs 1.70 na -2.5 Francja biorę z pocałowaniem ręki. Według mnie Francja weźmie ten mecz w okolicach 5/6 bramek zapasu, a na 3 bramki to nawet zakładając wyrównany mecz (w co średnio chce mi się wierzyć) mogą odskoczyć w dwie minuty na koniec meczu. Według mnie kursy warty gry. Ktoś chciałby mnie wyprowadzić z błędu ?
Mówią żeby uważać o co się prosi.
Ty nie uważałeś (to od oś ie ostatniego zdania). Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać ;).
Myślę, że Polacy wszystkich mocno zaskoczyli. Ale obstawiam, że niestety ze Słowenią zagrają o wiele gorzej.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Czekałem od tygodnia na linie handicapu i overów bramkowych Urugwaju by coś zagrać w ich kierunku. Poszperałem trochę w necie i mam mieszane uczucia czy to ruszać. Natrafiłem na zdjęcie reprezentacji zrobione niby przed wylotem na zgrupowanie do Katalonii to wyglądają jak banda amatorów. Do tego wyniki sparingów z zespołami z niższych klas rozgrywkowych w Hiszpanii nie rzucają na kolana.

Najbliżej mi do ich overa 21,5 Po kursie 2.00 w betzerk ale to tylko dlatego że WZP słabo broni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +835
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Nie znam sie kompletnie na recznej, ale znalazlem takie info na necie odnosnie typu na Iran:



Chile - Iran
Iran To Win (Game Lines) @ 2.35



Iran finnaly got two important players to the tournament.He win in the preparations Maroko and Korea for the first time in history,the best team in Asia.The coach the Iran, famous Veselin Vujovic,said that if he doesn't beat Chile he will leave everything and go fishing:))Let's believe him ...type 2

Ktos cos wiecej moze powiedziec czy warto ?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Czekałem od tygodnia na linie handicapu i overów bramkowych Urugwaju by coś zagrać w ich kierunku. Poszperałem trochę w necie i mam mieszane uczucia czy to ruszać. Natrafiłem na zdjęcie reprezentacji zrobione niby przed wylotem na zgrupowanie do Katalonii to wyglądają jak banda amatorów. Do tego wyniki sparingów z zespołami z niższych klas rozgrywkowych w Hiszpanii nie rzucają na kolana.

Najbliżej mi do ich overa 21,5 Po kursie 2.00 w betzerk ale to tylko dlatego że WZP słabo broni.
Fakt, kadra Urugwaju jest prawie w całości z ich kraju. 4 zawodników gra w niższych ligach hiszpańskich. Ale nadal myślę sobie, że WZP grając z drużynami z podobnego pułapu, jak Urugwaj, nie wygrywali z nie wiadomo jak dużą przewagą. Skład WZP również nie rzuca na kolana, ale są bardziej doświadczeni, ich zawodnicy to głównie wychowankowie portugalskich klubów, a najbardziej znany zawodnik to Semedo, lewy rozgrywający.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Urugwaj jest słabiutki,ale WZP to też żadna potęga ja bym tu jednak próbował zagrać maxymalny handi Urugwaju lub ominął ten mecz...ja na tapetę biorę głównie dwa mecze...
Iran z dwoma zawodnikami którzy bodajże nie grali w sparingach....od początku myślałem o winie Iranu choć kurs wysoki więc pobieram bezpieczniej:
Iran +2.5 do dubla idealnie kurs 1.5 Fortuna
Chile-Iran over 52.5 kurs 1.36 do dubla Fortuna
Chile-Iran over 55.5 kurs 1.8 solo Fortuna
Mecz z gatunku tych gdzie może paść 38 bramek albo strzelnica i nie zdziwię się jak padnie te 60....skłaniałbym się jednak do overa tutaj...zwłaszcza Chile powinno podkręcać tempo

Korea mnie na sparingach nie przekonała,wydaje mi się że już Europa coraz mniej nabiera się na ich szybki styl gry....Węgry po dwóch mocnych sparach że Słowenia mają sporą przewagę fizyczna i taktycznie i dyscyplina powinni rozbić Koreę tak sądzę😉
Węgry (-3.5) kurs 1.44 Fortuna do dubla
Węgry (-5.5) kurs 1.82 Fortuna solo

Z pozostałych spotkań napewno zagram w kierunku Słowenii handi ale ten najmniejszy -8.5 na fortunie i to na ten moment tyle z moich odczuć😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1894
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Arabia Saudyjska - Słowenia
Słowenia over 33.5 bramek @ 1.70
Słowenia over 35.5 bramek @ 2.45
Betters

Drugi mecz naszej grupy, który ma jednego faworyta, jest to oczywiście Słowenia, na którą można znaleźć kursy na zwycięstwo 1.01, dlatego w tym meczu pytanie nie brzmi kto, a ile. Jak dla mnie mecz, który Słowenia będzie chciała wygrać jak najwyższej, bo nie ma co ukrywać, że to z Polską powalczą o wyjście z grupy z punktami, a gdyby przydarzyłby im się remis z nami, wtedy decydować będzie ilość trafionych bramek w grupie, z Francją nie powalczą o bramki, ale z Arabią Saudyjską jak najbardziej mogą. Arabia rozegrała przed mistrzostwami kilka sparingów, między innymi dwa mecze z Danią, oba przegrali 43:16 i 41:27, gdyby Dania grała na 100%, pewnie skończyłoby się jeszcze wyżej. Słowenia to oczywiście nie ta klasa to Dania, jednak lubią zacząć mistrzostwa z przytupem, na poprzednich MŚ w pierwszym meczu dostali Koreą Południową i wygrali z nimi 51:29, w 2017 roku (bo w 2019 nie grali) na otwarcie dostali Angolę i wygrali 42:25. Myślę, że i w tym meczu ich wynik bramkowy może zakręcić się w okolicach 40 bramek.

EDIT: W przypadku remisu bramki aż tak liczyć się nie będą, bo i tak obie drużyny wyjdą z 1 punktem. Także argument do kosza, za szybko się z tym wyrwałem. W każdym razie przy overze zostaje, myślę, że linie wyjściowe mogłyby być spokojnie wyższe.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Szwecja - Brazylia

Szwecja -5,5 1P @2,49

Ja pójdę dziś w kierunku Szwedów, którzy graja u siebie i są zaliczani do grona faworytów turnieju. Osobiście ich właśnie widzę w tym turnieju ze złotem, również z tego względu, że będą grać u siebie i to pewnie będzie w tych najważniejszych spotkaniach jakichś handicap dla nich. Ekipa jest mocna i zbilansowana, natomiast na początek dostają bardzo prostego przeciwnika. Brazylię, która swoje udane lata ma już za sobą i tutaj o wiele nie powalczą, na pewno dwa kolejne spotkania będą dla nich dużo ważniejsze, będą musieli wygrać z Urugwajem i powalczyć z WZP o punkty w kolejnej rundzie. Szwedzi natomiast uważam, że będą chcieli zacząć mocno, właśnie z tego względu, że grają na swoim terenie, dlatego liczę na szybki początek z ich strony i odjazd od przeciwnika od samego początku ku zadowoleniu kibiców w hali.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom