>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
K 683

kaczkadziwaczka

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
SuperBet ma taką opcję jak dana drużyna wygra obie połowy. Skleiłem ako z drużyn, które są zdecydowanymi faworytami i choćby zremisowanie którejś połowy będzie dla mnie mega zaskoczeniem. Mianowicie Słowenia(vs Arabia) + Szwecja (vs Brazylia) + Serbia (vs Algieria) + Dania (vs Belgia) @ 3.04
Według mnie taka zbitka z takim kursem jest całkiem fajną opcją na dwa dni. Co myślicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa świata, runda wstępna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chile - Iran
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Powiem szczerze, że kursy mnie w tym meczu trochę zdziwiły, bo osobiście według mnie powinny być jeszcze bardziej zbliżone a dla mnie osobiście to Iran jest faworytem tego meczu więc tym bardziej próbuję tu pograć w ich stronę. Iran według mnie lepiej przepracował okres przygotowania się na te Mistrzostwa. Grali sparing z Polską przegrany 27-32, z Belgią przegrany 31-35 i z Maroko wygrany 29-28. Natomiast Chile zagrało tylko ze Slowacją przegrywając 29-40. Kadrowo na papierze dla mnie to drużyna Iranu wydaje się być groźniejsza od swego rywala a do tego ich trenerem jest Veselin Vujovic, który w przeszłości będąc zawodnikiem sięgnął z kadrą Jugosławi po złoto Olimpijskie (w Los Angeles w 1984 roku) i Mistrzostwo Świata (we Szwajcarii w 1986). Po zakończeniu kariery zawodnika został trenerem i prowadził wiele bałkańskich drużyn takich jak Vardar, RK Zagrzeb czy Zeljeznicar. Był również przez pewien okres selekcjonerem Macedonii. Myślę, że on kadrę Iranu odpowiednio zmotywuje i woli walki po ich stronie nie zabraknie. Chile to nie jest nie wiadomo jak mocna drużyna żeby tu takie kursy wystawić (oczywiście to tylko moja opinia). Dla mnie lepiej wygląda Iran i po takich kursach nic tylko próbować.
24-25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2272
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa świata, runda wstępna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chile - Iran
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Powiem szczerze, że kursy mnie w tym meczu trochę zdziwiły, bo osobiście według mnie powinny być jeszcze bardziej zbliżone a dla mnie osobiście to Iran jest faworytem tego meczu więc tym bardziej próbuję tu pograć w ich stronę. Iran według mnie lepiej przepracował okres przygotowania się na te Mistrzostwa. Grali sparing z Polską przegrany 27-32, z Belgią przegrany 31-35 i z Maroko wygrany 29-28. Natomiast Chile zagrało tylko ze Slowacją przegrywając 29-40. Kadrowo na papierze dla mnie to drużyna Iranu wydaje się być groźniejsza od swego rywala a do tego ich trenerem jest Veselin Vujovic, który w przeszłości będąc zawodnikiem sięgnął z kadrą Jugosławi po złoto Olimpijskie (w Los Angeles w 1984 roku) i Mistrzostwo Świata (we Szwajcarii w 1986). Po zakończeniu kariery zawodnika został trenerem i prowadził wiele bałkańskich drużyn takich jak Vardar, RK Zagrzeb czy Zeljeznicar. Był również przez pewien okres selekcjonerem Macedonii. Myślę, że on kadrę Iranu odpowiednio zmotywuje i woli walki po ich stronie nie zabraknie. Chile to nie jest nie wiadomo jak mocna drużyna żeby tu takie kursy wystawić (oczywiście to tylko moja ooinia). Dla mnie lepiej wygląda Iran i po takich kursach nic tylko próbować.
Typu nie neguje bo mecz 50/50 ale pisanie że Iran kadrowo jest mocniejszy od Chile wydaje się dla mnie śmieszne bo nie wiem czy przejrzałeś składy czy nie ale w Iranie jest tylko jeden zawodnik który gra poza rodzimą ligą a dokładnie w 16 drużynie 2 Bundesligi. W Chile mamy za to chociażby Salinasa z Bidasoa Irun, drugiego Salinasa z Granollersu czy Feuchtmanna z Tuluzy a do tego jeszcze np kilku zawodników grających w niższych hiszpańskich ligach
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Pytanko takie, kto wykonuje rzuty karne w Węgrach? Jest jakaś strona kto wykonuje karne w danym kraju?
Na ME w poprzednim roku głównie rzucał Dominik Mathe, którego tutaj zabraknie, co nawiasem mówiąc jest wielką stratą dla Węgrów. W spotkaniach towarzyskich przed mistrzostwami karne wykonywał Miklos Rosta i Mate Lekai.
 
T 0

termis966

Użytkownik
SuperBet ma taką opcję jak dana drużyna wygra obie połowy. Skleiłem ako z drużyn, które są zdecydowanymi faworytami i choćby zremisowanie którejś połowy będzie dla mnie mega zaskoczeniem. Mianowicie Słowenia(vs Arabia) + Szwecja (vs Brazylia) + Serbia (vs Algieria) + Dania (vs Belgia) @ 3.04
Według mnie taka zbitka z takim kursem jest całkiem fajną opcją na dwa dni. Co myślicie ?
Gdzie znaleźć taka ofertę ?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Typu nie neguje bo mecz 50/50 ale pisanie że Iran kadrowo jest mocniejszy od Chile wydaje się dla mnie śmieszne bo nie wiem czy przejrzałeś składy czy nie ale w Iranie jest tylko jeden zawodnik który gra poza rodzimą ligą a dokładnie w 16 drużynie 2 Bundesligi. W Chile mamy za to chociażby Salinasa z Bidasoa Irun, drugiego Salinasa z Granollersu czy Feuchtmanna z Tuluzy a do tego jeszcze np kilku zawodników grających w niższych hiszpańskich ligach
No przecież napisałem, że według mnie 🙂 według Ciebie Chile i okej każdy ma prawo do własnej oceny. Jak dla mnie to irańska liga też jest ciekawa. Owszem nie tak mocna jak hiszpańska gdzie grają wymienieni przez Ciebie gracze ale i tak w mojej ocenie Iran na papierze wygląda na groźniejszy 😉
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
🇲🇪 Branko Vujovic over 3,5 gola @1,72 GO+BET ✅✅✅ do przerwy

Prawy rozgrywający Czarnogóry nadal jest zawodnikiem VIVE Kielce, ale obecnie przebywa na wypożyczeniu w niemieckim Hannoverze. W tym sezonie Bundesligi do tej pory rzucił 40 goli. Kolejną część sezonu ma spędzić jednak w Veszprem, gdzie ma zastąpić kontuzjowanego Omara Yahię. Branko to lider swojej reprezentacji. Na zeszłorocznych ME rzucił 38 goli, w tym m.in. zaaplikował po 7 bramek Duńczykom czy Chorwatom. Hiszpanie twardo bronią i Czarnogórcy pewnie będą zmuszeni do oddawania wielu rzutów z drugiej linii, a tam królować powinien Branko. On w swojej reprezentacji zazwyczaj oddaje bardzo dużo rzutów, średnio około 10/mecz. Linie na innych bukmacherach na niego są wyższe, nawet 5,5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2841
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
To co wyprawiał sędzia w meczu Iran-Chile to naprawdę się w pale nie mieści.Koniec końców nie udało mu się wydrukować meczu dla Chile.

Panowie jak widzicie mecz Szwedów?Brazylia jest w stanie powalczyć czy raczej handicap w kierunku gospodarzy -7.5 i w górę??
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Koreance z wegrami wygladali jak dzieci we mgle, dałem Wyspy over 30,5 bo forbet sie kulnal ( mial nizszy kurs na over 31,5 ) i tak weszło , generalnie trzeba by było ogladac i stawiac na live , Szwedzi sie z Brazylia meczyli kursy na faworytów smieszne, jutro Chorwacja Egipt i na Chorwatów 2,05 , a zawsze wydawali mi się mocni , pytanie czy jest coś czego nie wiem ?
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Koreance z wegrami wygladali jak dzieci we mgle, dałem Wyspy over 30,5 bo forbet sie kulnal ( mial nizszy kurs na over 31,5 ) i tak weszło , generalnie trzeba by było ogladac i stawiac na live , Szwedzi sie z Brazylia meczyli kursy na faworytów smieszne, jutro Chorwacja Egipt i na Chorwatów 2,05 , a zawsze wydawali mi się mocni , pytanie czy jest coś czego nie wiem ?
Też chętnie się dowiem o co tu chodzi z tym kursem na Chorwatów. Egipt aż taki mocny się zrobił czy Chorwacja tak zjechała? Ja laik z ręcznej od dobrych kilku lat śledzę jedynie wyniki pobieznie
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Z tego co idzie kilka opinii znaleźć na socjal mediach to koniec kariery El-Ahmara blisko półtora tysiąca bramek w kadrze i co ważniejsze kontuzja Yahii Omara występującego w węgierskim Veszprem mocno krzyżuje im plany. Też bym się skłaniał ku Chorwacji przy takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
-7.5 Szwedów na grubym farcie.Gra gospodarzy w ataku pozostawiała wiele do życzenia,kto oglądał przyzna mi rację.Mnóstwo strat.handicap tak naprawdę uratowany przez Palickę.

Jutro pewnym betem wydaje się być Dania -7.5 w 1 połowie oraz Dania -13.5 w meczu.Belgów by nie było na turnieju gdyby nie wykluczenie Ruskich,mieli grać z nimi w meczu finałowym kwalifikacji.
Belgów nie można zaliczyć nawet do europejskich średniaków.Jutro zobaczymy dominację Danii i jestem przekonany że Belgowie wysoko przegrają to spotkanie.

-7.5 Dania 1 połowa //2.02
-13.5 Dania //1.84 fortuna
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Maroko (-3,5 handi) - USA 1 1.88 betzerk
Jak wchodziłem w ofertę to spodziewałem się kursu rzędu 1.01 na Maroko. Obie ekipy słabe ale USA to totalni amatorzy. Jeszcze w meczu towarzyskim może miałbym wątpliwości na taką linię ale nie na mistrzostwach świata. Maroko to brązowi medaliści z Afryki z przed pół roku. Według mnie biorą ten mecz dość pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Maroko (-3,5 handi) - USA 1 1.88 betzerk
Jak wchodziłem w ofertę to spodziewałem się kursu rzędu 1.01 na Maroko. Obie ekipy słabe ale USA to totalni amatorzy. Jeszcze w meczu towarzyskim może miałbym wątpliwości na taką linię ale nie na mistrzostwach świata. Maroko to brązowi medaliści z Afryki z przed pół roku. Według mnie biorą ten mecz dość pewnie.
Problem tego meczu bierze się ze spotkań przygotowawczych, przed MŚ. USA jakoś tam się postawiło Brazylii, Norwegii i Portugalii, dlatego buki tak typują. Szczerze przed meczem myślałem, że linie będą tu wystawione, jak przy meczu WZP - Urugwaj.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Francja - Arabia
under 61.5 bramek
@1.52
Fortuna
Dla Francji będzie to mecz do odbębnienia i nie będą się zbytnio na niego spinać. W meczu z Polską pokazali, że skuteczność jest jeszcze do poprawy także nie spodziewam się, że w tym meczu co akcja to będzie gol dla nich. Oczywiście będzie o bramki dużo prościej niż z Polską, ale linie wystawione na ten mecz 37.5 bramek Francji i 21.5 Arabii są wg mnie dość wymagające do pokrycia. O ile Francja przy jakimś naprawdę dobrym meczu byłaby w stanie zakręcić się koło 40 bramek, o tyle Arabia może mieć ze swoją linią duże problemy, więc nawet zakładając 40+19 bramek to do 62 trochę braknie. Arabia rzuciła 19 bramek ze Słowenią i nie wydaje mi się, że nagle rzucą 22-23 bramek. Prędzej spodziewałbym się właśnie liczby mniejszej niż 20.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Katar +7,5
Katar dość dobrze grał w towarzyskich z Czarnogórą. Ostatni mecz zresztą z Niemcami mają na plus. W Betclicu ten typ chodzi po kursie 1,37, czyli w sam raz do dubla czy trebla gdzieś gdziekolwiek, np. pod Australian Open w poniedziałek. Linia jak najbardziej wydaje się do pokrycia. Katar to już nie takie ogórki jak kiedyś, a Niemcy lubią się męczyć. Przypuszczam, że Katar może się zbliżyć nawet na odległość 2-3 bramek, ale 7,5 to piękna granica dla większego spokoju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +835
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom