>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Nie no, przywoływanie tych mistrzostw w kontekście formy katarczykow nie ma sensu, bo gdyby nie ściany to nie byłoby ich w tym finale.
Oprócz tego był jeszcze jakiś ćwierćfinał, 1/8 finału. Nawet jak było to osiągnięte dzięki naturalizowanym zawodnikom to głupotą jest pisanie że kiedyś to były ogórki.
 
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Oprócz tego był jeszcze jakiś ćwierćfinał, 1/8 finału. Nawet jak było to osiągnięte dzięki naturalizowanym zawodnikom to głupotą jest pisanie że kiedyś to były ogórki.
Jasne,ogórki nie, ale jeśli Niemcy chcą cokolwiek zaistnieć na tym turnieju to muszą rozpocząć go od zwycięstwa.
Nie pamiętam kto zaproponował ten zakład długoterminowy Niemcy 1-8 ale kurs z 2 spadł do 1.30. mam go pogranego w trzech wariantach jako budulca, dlatego już nic w ich kierunku ruszać nie będę, choć handi+7.5 wydaje się rozsądne.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie wiem, czy to jakaś pewka, czy nie, ale oglądałem trochę Niemców i wiem, że sporo grają z kołem, co potecjalnie wiąże się ze sporą liczbą rzutów karnych. W tym upatruję szans dla Juri Knorra na przekroczenie tej linii, etatowy wykonawca karych w niemieckiej ekipie. Linia na betfan najniższa ze wszystkich buków, niektóre (jak np. bet365) wystawiają nawet 7,5. Za drobne może warto spróbować?

Juri Knorr over 5,5 @1,70 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2280
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Coś czuję że polecą limity dzisiaj typerom, którzy grają u buków zagranicznych, jak ktoś wejdzie ostrzej. Kursy ok. 1,90 na wydarzenie, że Katar złapie pułap +4,5. Nie chcę kusić jak diabeł, ale 1,90 to prawie podwojenie swoich wpływów. Argumentem przeciwko moim typom na Katar z handicapem jest fakt, że spadły już kursy na Niemców z 1,30 na 1,18. Czy coś wiadomo? Nie zagra ktoś kluczowy w drużynie Kataru? To już pytanie do fachowców albo obeznanych z angielskim, twitterem, google i innymi zabawkami. Powodzenia i pozdrawiam! W naszych rodzimych bukach 1,90*0,88 to nadal 1,67. Dorzucicie sobie Carreno-Bustę z poniedziałku lub wtorku i też macie 1,90. Ja tam jednak wolę te +7,5 handi plus parę spotkań z tenisa na AO.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1231
Czy ktoś wie kto rzuca karne dla Duńczyków czy to nie jest może Hansen kursy powyżej 5.5 2 ale wydaje mi się że on w meczu raczej pogra może 5 minut na rozgrzewkę bo będzie osczeczany
Post automatycznie złączony:

Jeżeli będzie rzucał karne to powinno wejść taki kurs w sts
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś sporo fajnych meczy i linii gdzie można fajne duble potworzyc przy mniejszym ryzyku...ja dziś gram:
win Tunezji kurs 1.41 Fortuna do dubla
Zdecydowanie większe ogranie tunezyjczykow a przede wszystkim kontakt z lepszymi ekipami i wydaje mi się że to powinni wziasc...
Katar to już nie ten Katar tak uważam i Niemcy podobnie jak wczoraj Węgry rozpracuja katarczykow
Niemcy (-2.5) kurs 1.37 Fortuna do dubla
Niemcy (-4.5) kurs 1.72 Solo Fortuna

Dania (-9.5) kurs 1.32 do dubla
Różnica dwóch klas co najmniej powinna być widoczna...
Serbia ma fajny mocny skład i generację tak uważam,liczę dziś na ich pokaz siły
Serbia(-6.5) kurs 1.64 Fortuna
Serbia over 31.5 kurs 1.79Fortuna

Norwegia czyli szybka gra kontra Macedonia która odchodzi trochę od ustawianej i zamykanej i zamulonej gry więc liczę na over 60.5 kurs 1.75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1599
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Sagossen over 5,5 @1,85 superbet
Lider Norwegów i etatowy wykonawca karnych. Rzadko go oszczędzają. On zazwyczaj nie zależnie od przeciwników gra sporo.
Jesli Norwegowie chcą walczyć od złoto, to Sagossen musi od pierwszego meczu wejść na najwyższe obroty.
Poprzednie mistrzostwa Norwegia też zaczynała od łatwego meczu z Austria i tam Sagossen rzucil 9 bramek. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1494
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
18:00
Niemcy : Katar
Typ: powyżej 53.5 gola
Kurs: 1.74
Fortuna
Mistrzostwa świata pierwszy mecz Niemców.. podejmują oni Katarczyków.. idę tutaj w kierunku overu bramkowego.. Niemcy mają świetny zespół z bramkostrzelnym 22 latkiem z Rhein-Neckar Lowen J.Knorem.. po drugiej stronie 35 letni już francuz reprezentujący Katar Rafael Capote.. który też powinien porzucać dziś trochę. Jest to pierwsze spotkanie i myślę że jak Niemcy odskoczą trochę rywalowi mecz stanie się otwarty i tych goli trochę zobaczymy jak dla mnie mocno zaniżają buki tutaj linie. Niemcy ostatnie 8 spotkań wszystkie powyżej 53.5 gola.. u rywala wygląda to nieco inaczej ale też potrafią padać w ich meczu wyniki overowe. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1279
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
🇸🇯 Sagosen poniżej 5,5 gola @2,05 ebetx

Typ, który jest moim zdaniem bardzo dużym value. Sagosen oczywiście to największa gwiazda Norwegów, ale... bardzo długo nie grał z powodu złamania kości skokowej. Karne w kadrze przejął po nim skrzydłowy Barthold, a z takim rywalem jak Macedonia trener Norwegów może dać mniej minut swojemu liderowi po takiej kontuzji. Na innych bukmacherach linia na niego jest niższa.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
🇸🇯 Sagosen poniżej 5,5 gola @2,05 ebetx

Typ, który jest moim zdaniem bardzo dużym value. Sagosen oczywiście to największa gwiazda Norwegów, ale... bardzo długo nie grał z powodu złamania kości skokowej. Karne w kadrze przejął po nim skrzydłowy Barthold, a z takim rywalem jak Macedonia trener Norwegów może dać mniej minut swojemu liderowi po takiej kontuzji. Na innych bukmacherach linia na niego jest niższa.
Jak będzie to się okaże, ale czy na pewno Sagosen nie będzie rzucał tych karnych, to tego nie wiemy. To największa gwiazda Norwegów i nie zdziwię się, jeśli na mistrzostwach to on będzie rzucał, bo w tym aspekcie jest świetny. Do tego warto wspomnieć, że Macedonia to bardzo waleczna drużyna grająca dosyć agresywnie i to wcale nie będzie typowy spacerek dla Norwegów. Może Macedonczycy nie maja juz Lazarova, który im tam zawsze robił mecze, ale nadal są groźni.
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Chorwacja - Egipt
Egipt @ 2.35
Egipt Handicap -1.5 bramek @ 2.85
STS
Mohammad Sanad over 5.5 bramek @ 2.35 niestety bez karnych nie było szans
Fortuna

Dzisiaj cały dzień w podróży i nie było czasu na analizy, teraz jednak czas jest, dlatego może ryzykownie, ale zaatakuje coś w stronę Egiptu. Chorwacja ma świetny środek rozegrania, Cindric, Karacic i Duvnjak to zawodnicy wielkiej klasy, jednak trzeba powiedzieć też o tych nieobecnych, a w kadrze Chorwartów zabraknie takich zawodników jak Cupic, Pesic, Mamic, Pavlovic, Mandic, Lucin czy Jaganjac, a więc naprawdę spora lista i to naprawdę ważnych zawodników, przez co w ostatecznym składzie na mistrzostwa znalazło się aż 8 zawodników z krajowej ligi. Egipt może nie posiada wielkich gwiazd, ale kilka lat temu obrali bardzo dobrą drogę, którą dalej dążą, w składzie wyróżnia się też kilku zawodników jak Ali Zein, który zaliczył epizod w Barcelonie, Hassan Kaddah młoda gwiazda, która latem przejdzie do Vive, czy Yehia El-Deraa z Veszprem. Nie można też zapomnieć jak dużo mieszali ostatnim laty, w końcu na MŚ 2 lata temu dotarli aż do ćwierćfinału odpadając dopiero z Danią po rzutach karnych (swoją drogą piękny i wyrównany mecz z szalonymi bramkami, kto nie widział polecam obejrzeć chociażby skrót), pół roku później na Igrzyskach Olimpijskich dotarli aż do półfinału pokonując po drodze Szwecję czy Niemcy. Gdyby nie tak mocne osłabienia Chorwacji nie zagrałbym tego meczu, jednak w tym wypadku zagram w stronę Egiptu. Dorzucam również over Sanada, skrzydłowego Egiptu, który wykonuje rzuty karne. Wysoka linia, jednak Chorwaci grają agresywnie w defensywie, więc szanse na zdobywanie bramek poprzez karne mieć będzie, z drugiej strony też nie widzę dla niego wielkiego zagrożenia na skrzydle, więc jeśli tylko będzie uruchamiany, linię powinien pokryć, w meczach sparingowych przed MŚ z europesjkim drużynami Sanad zdobywał 5 bramek ze Słowacją, 3 bramki z Czechami i 6 bramek z Francją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2581
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Kurczaki zaskoczyli mnie Ci Belgowie wycofuja bramkarza i za wszelka cene chca kulac bramki a ja dalem under 25. Myslalem ze to leszczyki a cos tam rzucaja... chyba sie wylecze z recznej. Ogladam dwa mecze Norwegow i Dunczykow i raczej faworyci pod kontrola nie odpuszczaja gwiazdy graja Hansen juz np over pokryl..
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Czarnogóra - Iran

Iran coś tam powalczył z Chile, ale też sędziowie trochę pomagali, natomiast Czarnogóra niezły szczypiorniak z Hiszpanami, którzy wiadomo, że wysoko celują. Nie ma punktów dla druzyny z Bałkanów i jutro trzeba pewnie wziąć komplet i potem pograć z Chile o punkty do 2 rundy. Czarnogóra na wyższym poziomie zarówno pod kątem ekipy, którą posiada jak i też kultura piłki ręcznej w tym kraju znacznie wyższa. Musi być jutro pewne zwycięstwo, dlatego gram na handi i w pierwszej połowie i w całym meczu

Czarnogóra -6,5 @1,98
1 Połowa -3,5 @1,76

Do tego na drugą kolejkę też Katar z Algierią, bo jednak ta ekipa sklecona przed laty jeszcze częściowo się trzyma, Algieria nie jest w stanie tutaj nic wielkiego zaprezentować, dziś z Serbią chwilowe zrywy, a Katar jednak coś tam z Niemcami starał się powalczyć. Katar oczywiście gra tutaj o awans, do tego będzie trzeba jeszcze potem próbować urwać coś Serbom do drugiej rundy, ale będzie trudno. Dla mnie spokojnie Katar z handi

Katar -4,5 @1,84

Podobnie pod ścianą Chorwaci, którzy nie mają już takiej ekipy jak kiedyś, ale na pewno nie przyjechali tutaj przegrywać tak jak dziś z Egiptem, już sa w plecy jeśli chodzi o drugą rundę, teraz zaskoczenie w postaci USA, którzy wygrali z Maroko, a więc dla Chorwatów to będzie gra o punkty do drugiej rundy i do tego również przywrócenie jakies pewnosci siebie po tym co dzis się stało, dlatego też spokojnie powinni to wziąć i zaczać mocno od początku.

Chorwacja -6,5 1 Połowa @2,32
-7,5 @2,99
Mecz -12,5 @2,16
-13,5 @2,54
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Francja - Arabia
Typ: Under38.5 Francja
Kurs: 1.76 Betters

Reprezentacja Francji tak jak można się było spodziewać wygrali pierwsze spotkanie z Polska jednak wynik i przebieg spotkania pokazał że nie był to spacerek jak niektórzy się spodziewali gdyż mecz był mocno wyrównany ale ostatecznie padł wynik 26:24. Arabia natomiast dostała lanie od Słowenii 33-19. W tym meczu oczywiście faworytem zdecydowanie jest reprezentacja Francji pytanie brzmi tylko jak boleśnie ukują Saudyjczyków. Według mnie linia 38.5pkt jest zbyt duża patrząc jak wyglądał styl w pojedynku z Polakami dlatego raczej aż tyle bramek z ich strony bym się nie spodziewał.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Islandia mocna się wydaje,choć mnie nie zachwyciła w 1 meczu,Węgry tak jak pisałem metodycznie i taktycznie o klasę lepsi od Korei... tam było chyba nawet 21;11 potem wkradło się rozprężenie i Korea narzucała trochę...nie zdziwi mnie dzis win Węgrów--ja jednak pobieram bezpieczniej...
Wegry (+3.5) kurs 1.6 Fortuna do dubla fajny kurs
Węgry over 26.5 kurs 1.5 Fortuna też do dubla
Czarnogóra over 29.5 kurs 1.57 Fortuna
Zapewne Iran mocno będzie zamulal,Czarnogóra jednak bardzo fajnie w 1 meczu się pokazała więc handi jakieś niewysokie też fajna opcja się wydaje,widzę sporo możliwości w ataku i dużo bramek jeśli bramkarz Iranu nie będzie miał dnia konia.
I dwa typy luźne:
Brazylia over 35.5 kurs 1.84 Fortuna
Szwecja over 36.5 kurs 1.9 Fortuna
Czyli pod ekipy którym 1 mecz w ataku nie wyszedł do końca,dziś mają szansę trochę podreperować zdecydowanie atak i statystyki...a rywale o dwie klasy słabsi...
Próbuję jeszcze Azerbejdżan (+4.5) kurs 1.52 Fortuna eliminacje ME piłka ręczna na dokładkę oraz Nymburk w kosza over 161.5 kurs 1.5 Fortuna

Wydaje się że handi w stronę Brazylii i Szwecji też godne gry,zwłaszcza Szwedów (-11.5) kusi...i klasyczne pytanie od kiedy w starciu ze Słowenia jesteśmy faworytami?😉😉
Coś mi się nie widzą te kursy mimo że ostatnio gramy zdecydowanie lepiej...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
M 94K

michalkin

Użytkownik
Wydaje się że handi w stronę Brazylii i Szwecji też godne gry,zwłaszcza Szwedów (-11.5) kusi...i klasyczne pytanie od kiedy w starciu ze Słowenia jesteśmy faworytami?😉😉
Coś mi się nie widzą te kursy mimo że ostatnio gramy zdecydowanie lepiej...
Odpowiedzi są dwie. Po pierwsze, bliski wynik z Francja. Z tym, źe momentami miałem wrażenie, że Żabojady nie grali na 100%. Druga sprawa to spodek Katowicki. Z owych przyczyn staliśmy się faworytami tego pojedynku. Ja jednak uważam, że 2,75 na Słoweńców jest zdecydowanie przyjemne do gry.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Odpowiedzi są dwie. Po pierwsze, bliski wynik z Francja. Z tym, źe momentami miałem wrażenie, że Żabojady nie grali na 100%. Druga sprawa to spodek Katowicki. Z owych przyczyn staliśmy się faworytami tego pojedynku. Ja jednak uważam, że 2,75 na Słoweńców jest zdecydowanie przyjemne do gry.
Francja to ekipa turniejowa więc oni będą się rozkręcali z meczu na mecz więc też sądzę że trochę wynik przekłamany....my gramy lepiej i to trzeba oddac to fakt ale ja bym wystawił kursy dokładnie odwrotnie...2.7-1.8....nie ukrywam że kusi mocno ta Słowenia nawet z podpórka dobry kurs lub handi do dubla
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom