>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
W 63

Wzór

Użytkownik
Ale jednak dostrzegam różnice między wczorajszym meczem Francuzów a dzisiejszym meczem Duńczyków. Francuzi jeszcze przed wczorajszym meczem nie mieli awansu, mogli wyrzucić Norwegię ale gdyby za luźno podeszli to mogli i sami odpasc. Dzisiaj nikt i nic zwycięstwa Duńczykom w grupie nie zabierze. Kiedy jak nie w takim meczu dać się ograć głębi składu?

A tak poza wszystkim to teraz sobie przypominam że w zeszłym tygodniu czytałem wywiad z Wenta i on wspominał ze bardziej niż wirusa można się bać problemów żołądkowych. Ze za jego czasow właśnie na turnieju w Egipcie problemy zmiotly kadrę Serbii
W pełni się z tym zgadzam. Nie możemy porównywać drużyn, gdzie jedna ma pewny awans, a druga jeszcze tego awansu nie ma i tak było w przypadku Francji. Ewentualne roszady w składzie mogły być możliwe w końcówce kiedy ten mecz był już rozstrzygnięty. Dzisiaj sytuacja jest zgoła odmienia i myśle, ze Duńczycy wyjdą rezerwowym składem. Jedyny minus typu skierowanego w stronę Chorwacji jest fakt, ze w przypadku porażki Kataru nie maja oni szans na awans i może z nich zejść powietrze.
 
sunrise82 78,6K

sunrise82

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Argentyna - Katar
Madadi under 3,5 bramki @2,03 fortuna


Madadi to lewoskrzydłowy drużyny Kataru, który na początku MŚ prezentował się bardzo dobrze. Dużo strzelał i wykonywał rzuty karne.
W pierwszym meczu z Angolą zdobył 8 z czego 4 z rzutów karnych. Natomiast w drugim meczu z Japonią 6 bramek z czego 3 z rzutów karnych. I wszystko zapowiadało się, że będą w to bardzo dobre MŚ w jego wykonaniu, do momentu aż nadszedł mecz z Chorwacją, w którym to Madadi zmarnował 3 rzuty karne. Ogólnie w tym meczu zdobył 4 bramki z czego 2 z rzutów karnych.
Od feralnego meczu z Chorwatami dużo stracił w oczach trenera. Odebrano mu przywilej wykonywania rzutów karnych jak również jego czas przebywania na parkiecie także się skrócił. Z Danią wystąpił 26 minut, zero bramek, a z Bahrajnem 29 minut i 1 bramka. Gdzie wcześniej grał 37 min. z Angolą, 53 min. z Japonią i 49 min. z Chorwacją.
Argentyna to najlepsza drużyna Ameryki Południowej, która swoją siłę opiera na bardzo dobrej grze defensywnej. Traci mało bramek. Tylko grający szybko i ofensywnie Duńczycy potrafili im strzelić 31 bramek, a Katar to nie Dania.
Jedni i drudzy z szansami na awans, choć Argentynie wystarczy remis, a Katar musi wygrać i liczyć na potknięcie Chorwacji.
Spodziewam się, że Argentyna postawi twarde warunki, zwłaszcza w obronie, bo nie musi atakować na ura i Katarowi będzie trudno o zdobycze bramkowe.

Capote under 6,5 bramki @1,85
Zawodnik wrócił po chorobie i z Bahrajnem zagrał swój pierwszy mecz na tych MŚ i zdobył aż 9 bramek, ale nie wydaje mi się, że w meczu z Argentyną będzie mógł aż tak łatwo zdobywać bramki. Tak jak pisałem wyżej, Argentyna gra świetnie w obronie. Szczególnie
trudno jest zdobyć bramkę z 9 metra.
- z Kongo stracone 4 na 14 prób z 9 metra
- z Bahrajnem 4/15
- z Danią 5/9
- z Japonią 6/24
- z Chorwacją 6/17
Capote to typ zawodnika, który bazuje na rzutach z 9 metra i właśnie z Bahrajnem zdobył tak 4 bramki, ale tu będzie o to dużo trudniej i nie wydaje mi się aby przy tak dobrze grającej w defensywie Argentynie mógł zdobyć 7 bramek

 
Otrzymane punkty reputacji: +176
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
W pełni się z tym zgadzam. Nie możemy porównywać drużyn, gdzie jedna ma pewny awans, a druga jeszcze tego awansu nie ma i tak było w przypadku Francji. Ewentualne roszady w składzie mogły być możliwe w końcówce kiedy ten mecz był już rozstrzygnięty. Dzisiaj sytuacja jest zgoła odmienia i myśle, ze Duńczycy wyjdą rezerwowym składem. Jedyny minus typu skierowanego w stronę Chorwacji jest fakt, ze w przypadku porażki Kataru nie maja oni szans na awans i może z nich zejść powietrze.
Nawet w przypadku remisu Kataru, Chorwacja nie ma o co grać.
 
B 38

Buki Płac(z)ą

Użytkownik
Argentyna - Katar
Madadi under 3,5 bramki @2,03 fortuna


Madadi to lewoskrzydłowy drużyny Kataru, który na początku MŚ prezentował się bardzo dobrze. Dużo strzelał i wykonywał rzuty karne.
W pierwszym meczu z Angolą zdobył 8 z czego 4 z rzutów karnych. Natomiast w drugim meczu z Japonią 6 bramek z czego 3 z rzutów karnych. I wszystko zapowiadało się, że będą w to bardzo dobre MŚ w jego wykonaniu, do momentu aż nadszedł mecz z Chorwacją, w którym to Madadi zmarnował 3 rzuty karne. Ogólnie w tym meczu zdobył 4 bramki z czego 2 z rzutów karnych.
Od feralnego meczu z Chorwatami dużo stracił w oczach trenera. Odebrano mu przywilej wykonywania rzutów karnych jak również jego czas przebywania na parkiecie także się skrócił. Z Danią wystąpił 26 minut, zero bramek, a z Bahrajnem 29 minut i 1 bramka. Gdzie wcześniej grał 37 min. z Angolą, 53 min. z Japonią i 49 min. z Chorwacją.
Argentyna to najlepsza drużyna Ameryki Południowej, która swoją siłę opiera na bardzo dobrej grze defensywnej. Traci mało bramek. Tylko grający szybko i ofensywnie Duńczycy potrafili im strzelić 31 bramek, a Katar to nie Dania.
Jedni i drudzy z szansami na awans, choć Argentynie wystarczy remis, a Katar musi wygrać i liczyć na potknięcie Chorwacji.
Spodziewam się, że Argentyna postawi twarde warunki, zwłaszcza w obronie, bo nie musi atakować na ura i Katarowi będzie trudno o zdobycze bramkowe.

Capote under 6,5 bramki @1,85
Zawodnik wrócił po chorobie i z Bahrajnem zagrał swój pierwszy mecz na tych MŚ i zdobył aż 9 bramek, ale nie wydaje mi się, że w meczu z Argentyną będzie mógł aż tak łatwo zdobywać bramki. Tak jak pisałem wyżej, Argentyna gra świetnie w obronie. Szczególnie
trudno jest zdobyć bramkę z 9 metra.
- z Kongo stracone 4 na 14 prób z 9 metra
- z Bahrajnem 4/15
- z Danią 5/9
- z Japonią 6/24
- z Chorwacją 6/17
Capote to typ zawodnika, który bazuje na rzutach z 9 metra i właśnie z Bahrajnem zdobył tak 4 bramki, ale tu będzie o to dużo trudniej i nie wydaje mi się aby przy tak dobrze grającej w defensywie Argentynie mógł zdobyć 7 bramek
Pierwszy typ usunięty z oferty fortuny. Natomiast drugi typ system odrzuca stawkę 500, 300, 200 :)
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam Typerów,tak przeglądam wasze wpisy tu na Forum i tak sobie myślę,że co nie którzy powinni robić w polityce,bo tam tez są same intrygi,knucia,spiskowe teorie dziejów itd,to chyba jest juz w naturze nas Polaków że zawsze szukamy dziury w całym,ktos napisze że Ci sie zatruli inny np.że jako trener to by odpuścił,ktoś jeszcze inny że lepiej się polożyc i wywalić Norwegów itp.
Ja osobiście uważam że jeżeli nie wiadomo kto się położy i czy wygrają to lepiej pograć coś z innej mańki,bramki zawodników,overy czy undery,może cos do przerwy,wybór wszak jest duży.
Owszem co niektórzy podają coś ciekawego i może ktoś skorzystać,a czy to wejdzie to już inna historia.
Ja dla przykładu typuje Julius Kuhn-Niemcy,under 2.5 po kursie 2.3 z Tipico.
Ten post do nikogo nie jest pisany,jest to tylko moja reflekcja.
Ja wczoraj osobiście pograłem Francję choć inny mecz zawalił mi kupon.Pech to pech.
A wszystkim życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Węgry
Mecz o 1 miejsce i tak naprawdę dla obu drużyn chyba wszystko jedno jest grać z Francją czy z Norwegią - oba te zespoły są groźne.
Hiszpania z meczu na mecz pokazuje, że potrafią się rozkręcać na turnieju, pierwsze mecze remis z Brazylią i ledwo wygrany mecz z Polską i można było pomyśleć w jak słabej formie są. Jednak już mecz z Niemcami pokazał, że formę mają i jest to drużyna turniejowa.
Kurs na Hiszpanów z Węgrami całkiem całkiem więc można korzystać.
Jeszcze wiadomość chociaż nie na 100% M. Lekai nie zagra z Hiszpanami co jeszcze bardziej upewnia mnie w typie.

Hiszpania 1,63
Hiszpania -2,5 2,14 <-- Na ryzyko

Dania - Chorwacja
No nic, nie ma wyjścia trzeba wchodzić w Chorwację póki kursy jeszcze są dobre.
Katar wygrywając z Argentyną daje szanse Chorwacji.
Kursy już mocno poleciały w dół tak jak sądziłem... M. Hansen dziś nie zagra.

Chorwacja 1,90

Polska - Niemcy
Mecz tak naprawdę o nic. Z jednej strony to dla nas chyba lepiej bo moim zdaniem mecz z Węgrami przegraliśmy w głowach, za bardzo zawodnicy uwierzyli, że mogą... niestety bardzo dużo błędów mieli w tamtym meczu no ale jest to bardzo dobra lekcja dla naszych młodych przyszłościowych graczy.
Niemcy na pewno mocno rozczarowani, że nie zagrają w ćwierćfinale.
Polski atak stoi na wysokim poziomie na tych Mistrzostwach i jeśli tylko A. Wolf nie zaczaruje bramki to wydaje mi się, że linie na bramki Polski są atrakcyjne.

Polska powyżej 25,5 1,63
Polska powyżej 26,5 1,99
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No jeszcze rano kursy byly @2,3 na Chorwatów. Teraz po @1.5 chodzą.

Co do problemów zoladkowych. Duńczycy mówią o nich od 2 dni, teraz wywiad z trenerem Słowenii który mówi o zatruciach 12 zawodników na 24 godziny przed meczem. Rzut oka na drabinkę i Dania - Egipt w ćwierćfinale. Duńczycy absolutnie dzisiaj muszą się oszczędzać, im wisi wyrzucenie Chorwatów z turnieju bo juz się z nimi tu nie spotkają.

Do wygranej wcześniej pogranej dorzucę jeszcze -3,5 po kursie @2,95

Szybki odjazd i mecz zakończony wysokim pewnym zwycięstwem. Inaczej nie będzie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wiele już tu zostało powiedziane o meczu Dani z Chorwacją. Jest to faktycznie trochę inna sytuacja, niż choćby wczoraj z Francją. Ona jeszcze mogła wczoraj odpaść, więc miała nad sobą bat, ale czy taki duży? Musiałaby przegrać kilkoma bramkami, więc nie było aż takiej presji, żeby dziś pisać, że już napewno Chorwacja wygra.

Generalnie takie przemyślenie - w bukmacherce często właśnie opierają się typy, przynajmniej tu na forum, o argumenty, że "oni muszą", "im zależy" itp. ale nie zawsze się to sprawdza i to w różnych dyscyplinach. W brazylijskiej Serie A ostatnio Sao Paulo grali z Coritibą, praktycznie pewną spadku i musieli wygrać, szczególnie u siebie z takim przeciwnikiem, żeby gonić Internacional w wyścigu po mistrzostwo. Skończyło się 1:1. W brazylijskiej Serie B Avai grało mecz, który musieli wygrać, żeby przedłużyć szanse na awans i rozstrzygnąć go w meczach bezpośrednich (tak im się ułożył terminarz, że ostatnie kolejki grają z rywalami do awansu). Ale też tylko zremisowali u siebie z Vitorią 2:2 i szanse pogrzebali.

Dobrym przykładem może też być nasz mecz z Węgrami, gdzie po szybciej bramce na 1:0 mieliśmy rzut karny i 2min kary dla Węgrów. Bramki na 2:0 nie strzeliliśmy, przewagi nie wykorzystaliśmy, zaliczyliśmy kilka niecelnych podań, które przejmowali Węgrzy i odskoczyli na kilka bramek i zaczęła się nerwówka i presja i stres naszych zjadł. Wczoraj podobna sytuacja z Portugalią była, też parę głupio straconych bramek i się posypała całkiem gra, zmuszeni byli grać bez bramkarza, ryzykując szybkie i łatwe bramki Francuzów, co też się zdarzało, chociaż parę razy ratował Portugalczyków słupek przy strzałach do pustej bramki.

Nie mówię oczywiście, że Chorwacja przegra, ale weźcie też pod uwagę to podczas obstawiania. Dania zagra dziś na luzie. Nawet, jak rezerwowi dostaną więcej minut, to inaczej gra się bez presji. Ja wymyśliłem na ten mecz bramki Duńczyków. Nie wyklucza to oczywiście zwycięstwa Chorwatów. Zobaczymy, czy przeczucie i intuicja mnie nie pomylą 😉

Dania - Chorwacja
Typ: Dania over 25,5
Kurs: 1,74 w betx
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Typu na over nie neguje gdyż mogą sobie rzucać i rzucac jak juz Chorwacja odjedzie.

Weźmy pod uwagę jeszcze jedno. Dania wyrzucając Chorwatów daje awans Katarczykom. Jakie jest podejscie świata handballu do reprezentacji Kataru? Tu Europa się dogada

I wiecie co? Nie lubię takich kombinacji odpuszczania itp. Ale w tym wypadku nawet jak Dania dzisiaj się skompromituje to w 1/4 będę km kibicowac. Za tą organizacje mistrzostw co i Norwegowie nazwali żartem
 
M 510

mican

Użytkownik
Panowie kto awansuje jak Duńczycy zremisują? Chorwacja , Katar czy Argentyna? Ważne bo nie wiem czy warto grać teraz w przerwie na win Chorwatów kurs 2.40 i dwie bramki w plecy ale jeśli wystarczy im do awansu remis to sobie odpuszczę.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie kto awansuje jak Duńczycy zremisują? Chorwacja , Katar czy Argentyna? Ważne bo nie wiem czy warto grać teraz w przerwie na win Chorwatów kurs 2.40 i dwie bramki w plecy ale jeśli wystarczy im do awansu remis to sobie odpuszczę.
Tworzy się między nimi mała tabela z bezpośrednimi meczami, a tam:

Argentyna - Chorwacja 23:19
Argentyna - Katar 25:26
Chorwacja - Katar 26:24

I z tego powstaje tabela:

1. Argentyna 48:45 (+3) 2pkt
2. Katar 50:51 (-1) 2pkt
3. Chorwacja 45:47 (-2) 2pkt
Post automatycznie złączony:

Chyba że Katar wszedł z grubą premią dla Duńczyków....
Ja rozumiem, że w dzisiejszym świecie pieniądz rządzi światem, ale naprawdę czy konieczne jest wszędzie szukanie teorii spiskowych i kombinacji? Czy nie można sobie wyobrazić, że dana reprezentacja czuje się silna i w dupie ma jakieś kombinacje, patrzenie, żeby wyrzucić innych, tylko gra po prostu swoje, bo czuje, że jest w stanie pokonać każdego? 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Porazka, totalna porażka jeżeli chodzi o Chorwatów. Przepraszam wszystkich którzy kierowali się tym co sobie ubzduralem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom