>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Chorwacja cały turniej gra kiepsko i bez błysku. Jaki ma niby Dania interes w tym, żeby tu odpuszczać mecz jak dla nich absolutnie bez znaczenia czy wyjdzie Katar, Argentyna czy Chorwacja. Grają swoje i szykuje się pewne lanie, bo Chorwaci chyba jak forum myślało, że się Dania położy, bo grają tak jakby im kompletnie nie zależało. Pomysłu żadnego i chyba liczą, że Dania zejdzie z boiska :D
 
sunrise82 71,4K

sunrise82

Użytkownik
Argentyna - Katar
Madadi under 3,5 bramki @2,03 fortuna


Madadi to lewoskrzydłowy drużyny Kataru, który na początku MŚ prezentował się bardzo dobrze. Dużo strzelał i wykonywał rzuty karne.
W pierwszym meczu z Angolą zdobył 8 z czego 4 z rzutów karnych. Natomiast w drugim meczu z Japonią 6 bramek z czego 3 z rzutów karnych. I wszystko zapowiadało się, że będą w to bardzo dobre MŚ w jego wykonaniu, do momentu aż nadszedł mecz z Chorwacją, w którym to Madadi zmarnował 3 rzuty karne. Ogólnie w tym meczu zdobył 4 bramki z czego 2 z rzutów karnych.
Od feralnego meczu z Chorwatami dużo stracił w oczach trenera. Odebrano mu przywilej wykonywania rzutów karnych jak również jego czas przebywania na parkiecie także się skrócił. Z Danią wystąpił 26 minut, zero bramek, a z Bahrajnem 29 minut i 1 bramka. Gdzie wcześniej grał 37 min. z Angolą, 53 min. z Japonią i 49 min. z Chorwacją.
Argentyna to najlepsza drużyna Ameryki Południowej, która swoją siłę opiera na bardzo dobrej grze defensywnej. Traci mało bramek. Tylko grający szybko i ofensywnie Duńczycy potrafili im strzelić 31 bramek, a Katar to nie Dania.
Jedni i drudzy z szansami na awans, choć Argentynie wystarczy remis, a Katar musi wygrać i liczyć na potknięcie Chorwacji.
Spodziewam się, że Argentyna postawi twarde warunki, zwłaszcza w obronie, bo nie musi atakować na ura i Katarowi będzie trudno o zdobycze bramkowe.

Capote under 6,5 bramki @1,85
Zawodnik wrócił po chorobie i z Bahrajnem zagrał swój pierwszy mecz na tych MŚ i zdobył aż 9 bramek, ale nie wydaje mi się, że w meczu z Argentyną będzie mógł aż tak łatwo zdobywać bramki. Tak jak pisałem wyżej, Argentyna gra świetnie w obronie. Szczególnie
trudno jest zdobyć bramkę z 9 metra.
- z Kongo stracone 4 na 14 prób z 9 metra
- z Bahrajnem 4/15
- z Danią 5/9
- z Japonią 6/24
- z Chorwacją 6/17
Capote to typ zawodnika, który bazuje na rzutach z 9 metra i właśnie z Bahrajnem zdobył tak 4 bramki, ale tu będzie o to dużo trudniej i nie wydaje mi się aby przy tak dobrze grającej w defensywie Argentynie mógł zdobyć 7 bramek
Madadi under 3,5 bramki @2,03 fortuna
Wszystko szło zgodnie z tym co napisałem, do momentu aż Ali Youssef 🤬pomylił się z rzutu karnego, a nastąpiło to dość szybko bo na początku pierwszej połowy. Szansę ponownie otrzymał Madadi i jak na nieszczęście ją wykorzystał. Bez karnych Madadi rzucił tylko jedną bramkę. Co za pech z tym przestrzelonym karnym przez Ali Youssefa 🤬

Capote under 6,5 bramki @1,85
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie może ja jestem mało kumaty ale...
Hiszpania - Norwegia

Wie ktoś dlaczego kursy na Norwegów w niektórych bukach aż tak bardzo spadają? 1,90 a nawet poniżej...
Hiszpania meczami z Niemcami i Węgrami pokazała, że ich forma rośnie a Norwegia? Porażka z Francją, ledwo wygrana z Portugalią no i mimo wszystko z Islandią także nie pokazali zbyt dużo.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie może ja jestem mało kumaty ale...
Hiszpania - Norwegia

Wie ktoś dlaczego kursy na Norwegów w niektórych bukach aż tak bardzo spadają? 1,90 a nawet poniżej...
Hiszpania meczami z Niemcami i Węgrami pokazała, że ich forma rośnie a Norwegia? Porażka z Francją, ledwo wygrana z Portugalią no i mimo wszystko z Islandią także nie pokazali zbyt dużo.
A mnie dziwi tak wysoki kurs na Norwegów :) osobiscie dalbym 1.70max
 
M 0

marecki12

Użytkownik
Myślicie, że Francja jutro da radę?

Dania - Egipt 1,3 Dania
Francja - Węgry 1,45 Francja
Szwecja - Katar 1,3 Szwecja

Łączny kurs 2,45

Ja na jutro stawiam taki tripelek. Nie wyobrażam sobie, żeby którąkolwiek z tych drużyn nie wygrała. Katar znalazł się w ćwierćfinale bo fatalna była Chorwacja i w starciu z dobrze zorganizowaną Szwecją nie ma czego szukać. Egipcjanie zagrają o najwyższą stawkę w swojej historii i myślę, że na tym się skończy. Dania jest świetnie dysponowana i upora się z gospodarzami którzy zagrają bez kibiców. Dunczycy mimo wielu plotek grają swoje i większość męczy wygrywają +10. Najbardziej zastanawia mnie Francja z racji swojego podejścia.. Mam nadzieję że wyjdą zmobilizowani. Patrząc na grę Węgrów to tak naprawdę nie mieli trudnego rywala z którym nawiązaliby równorzędną walkę. Grali z Urugwajem, Niemcami, Polską i Hiszpanią i co prawda wygrali trzy mecze ale w starciu z Hiszpania odnieśli dość wyraźną porażkę. Niemcy na tym turnieju byli cieniem siebie, natomiast Polacy wiadomo.. I tak osiągnęli wiele, w dodatku w meczu z Madziarami wypadł Olejniczak. Wierzę że ten tripel zakończy się sukcesem.
Wszystko zagrane w totalbet.

A wy co myślicie?
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
A mnie dziwi tak wysoki kurs na Norwegów :) osobiscie dalbym 1.70max
A mnie dziwi Twoje zdziwienie ;).
Ale tak serio mówiąc, po tym co widziałem na tych mistrzostwach, to absolutnie nie ustawiałbym Norwegii na pozycji faworyta. Grają po prostu słabo. Hiszpania też nie gra swojego najlepszego handballa ale wygląda lepiej od Norwegów. Patrząc na historię spotkań między tymi drużynami, to wg flashscore, od roku 2000 rozegrali między sobą 9 spotkań. Wynik tych spotkań to ....... 9 wygranych Hiszpanii.
To dobitnie pokazuje, że w jakiej by formie nie była Norwegia, to Hiszpania im wybitnie nie leży. Kursy na to spotkanie są co najmniej dziwne więc wg mnie warto pograć coś w stroną Hiszpanów. Albo czysty win na singlu. Albo jakieś handi na dubelku/tripelku czyli np. Hiszpania +2,5 po kursie 1,4-1,5 i do tego dołożyć coś z trójki Francja/Dania/Szwecja.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Myślicie, że Francja jutro da radę?

Dania - Egipt 1,3 Dania
Francja - Węgry 1,45 Francja
Szwecja - Katar 1,3 Szwecja

Łączny kurs 2,45

Ja na jutro stawiam taki tripelek. Nie wyobrażam sobie, żeby którąkolwiek z tych drużyn nie wygrała. Katar znalazł się w ćwierćfinale bo fatalna była Chorwacja i w starciu z dobrze zorganizowaną Szwecją nie ma czego szukać. Egipcjanie zagrają o najwyższą stawkę w swojej historii i myślę, że na tym się skończy. Dania jest świetnie dysponowana i upora się z gospodarzami którzy zagrają bez kibiców. Dunczycy mimo wielu plotek grają swoje i większość męczy wygrywają +10. Najbardziej zastanawia mnie Francja z racji swojego podejścia.. Mam nadzieję że wyjdą zmobilizowani. Patrząc na grę Węgrów to tak naprawdę nie mieli trudnego rywala z którym nawiązaliby równorzędną walkę. Grali z Urugwajem, Niemcami, Polską i Hiszpanią i co prawda wygrali trzy mecze ale w starciu z Hiszpania odnieśli dość wyraźną porażkę. Niemcy na tym turnieju byli cieniem siebie, natomiast Polacy wiadomo.. I tak osiągnęli wiele, w dodatku w meczu z Madziarami wypadł Olejniczak. Wierzę że ten tripel zakończy się sukcesem.
Wszystko zagrane w totalbet.

A wy co myślicie?
Według mnie "za proste" by to było chodź nie wykluczone że takie rozstrzygnięcia będą ale ja uważam, że będzie jakiś remis, niespodzianka typu np. Katar wyeliminuje Szwedów. Bardziej bym się zastanowił nad 4 ćwierćfinałem gdzie typowo turniejowa drużyna rozkręcająca się z meczu na mecz zagra z Norwegią i tak jak tutaj pisał kolega wyżej mnie równiez dziwi tak wysoki kurs na Hiszpanów ale trzeba korzystać i tyle.
 
B 26

bolitarmyron

Użytkownik
Również wydaje mi się że kursy na Hiszpanie zawyżone. Ciężko tutaj wskazać zwycięzcę gdyż według mnie tutaj typowo 50/50 więc jeśli kursy na Hiszpanie tak poszły do góry to uważam że jeśli grać w którymś kierunku to prędzej bym się kierował właśnie w ich stronę.

Pytanie do kolegów: Czy Lekai nie zagrał w ostatnim meczu z Hiszpanami ze względów zdrowotnych, czy po prostu trener mu dał odpocząć i dzisiaj wyjdzie na Francuzów?
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie
Nie udzielam sie w zakładce ręcznej ale pochodzę z miasta gdzie szczczypiorniak to wazny sport i interesuje sie handballem
Zgadzam sie kilkoma kolegami wyżej ze kurs na Hiszpanie zawyzony, wg mnie oni sie rozpędzają ich forma widac że rosnie , my mielismy szczescie ze gralismy z nimi na poczatku bo oni z meczu na mecz wygladaja na coraz silniejszych. Norwegia z całym szacunkiem dla ich mocy nie pokonała przekonywujaca i pewnie nikogo z topu. Z Portugalia wygrali jedna bramką i wydaje mi sie ze południowy styl gry im specjalnie nie lezy o czym moze swiadczyc tez fakt, że jeszcze nigdy nie pokonali Hiszpanów a Espania to półka wyżej jak nie dwie od sasiada zza miedzy. Nie znalazlaem żadnego info odnoscie covid w obu ekipach lub kontuzjach graczy, jezeli sie myle poprawcie mnie ale nie zmienia to faktu ze dzis ide w strone Hiszpanii, powodzenia.

Hiszpania kurs 2,35 ✅
Hiszpania minus 2,5 kurs 3,4✅
oba fortuna
 
Ostatnia edycja:
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Pytanie do kolegów: Czy Lekai nie zagrał w ostatnim meczu z Hiszpanami ze względów zdrowotnych, czy po prostu trener mu dał odpocząć i dzisiaj wyjdzie na Francuzów?
[/QUOTE]
Na ławce siedzieli oprócz Lekaia, jeszcze Banhidi, Mikler i Sipos.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
Dziś na dobre rozpoczynają się MŚ w handballu, i już mamy pojedynek na miano finału tych rozgrywek. Hiszpanie podejmują Norwegów. O tym meczu już wiele napisano powyżej, owszem kursy powinny być nieco bardziej wyrównane, gdyż oba zespoły prezentują bardzo podobny poziom. Hiszpanie po niemrawym początku turnieju zaczęli się rozkręcać, z kolei Norwegowie cały czas wyglądaj na uśpionych, jakby chcieli dwie pierwsze rundy przebrnąć najmniejszym nakładem sił.
Uważam że nie będzie to jednostronne spotkanie, lecz zobaczymy dużo ciekawych akcji bo wkraczamy w handball na najwyższym światowym poziomie. Imponująco zapowiada się pojedynek dwóch genialnych rozgrywających jak Sagosen i Alex.

Osobiście proponuję tutaj over bramkowy bo obu zespołom idzie ofensywa niż defensywa. Norwegia na przestrzeni ostatnich 10 lat bardzo zmieniła swój styl gry, jeszcze dekadę temu w mojej ocenie byli to murarze, którzy całą grę opierali na defensywie, teraz z kolei ich gra wygląda o wiele przyjemniej dla oka, no i widać znaczny progres w grze do przodu.
Hiszpanie mają również mega doświadczony skład, z najlepiej obsadzoną bramką na świecie. Trzon zespołu tworzą już mocno leciwi zawodnicy jak Raul Entrerios czy Viran Morros, uzupełniani przez braci Dujshebajev czy niezwykle szybkich skrzydłowych jak Angel, Sole, Gomes czy Arino.

Moim zdaniem Norwegowie wygrają to spotkanie, uważam że drzemie wtym zespole duży potencjał, mają bardzo szeroki i wyrównany skład, ich siłą jest kolektyw. Głównym problemem w osiągnięciu zwycięstwa Norwegów może być dzień konia , któregoś z bramkarzy, których mają fenomenalnych, zarówno PdV jak i Rodrigo są w mojej ocenie na poziomie Landina czy Omeyera z przed lat. Mając takich grajków między słupkami zdecydowanie gra się lepiej.

Moje propozycje:
over 57,5 @ 1,85 Bet 365
Norwegia wygra @ 1,99 Marathonbet
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Egipt +4.5 @1.76 fortuna
Egipt pokazal na tych mistrzostwach, ze jest w stanie nawiazac rownorzedna walke ze Slowenia czy Rosja, wiadomo ze Dania to znacznie lepsza półka i ich styl idynamika gry na pewno sprawia ze sa faworytem tego spotkania. Ja jednak widze potencjal w ataku Egiptu. Jest paru grajkow na ktorych warto zwrocuc uwage w ataku jak Sanad czy Elahmar. Dania gra szybka reczna, mysle ze Egipt moze sie sprawdzic w takim stylu. Podejrzewam ze jesli Egipt przegra, to nie wieksza liczba niz 5 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Norwegia

Przed nami najciekawszy ćwierćfinał ze wszystkich, najciekawszy i najrówniejszy. Jedna z potęg już odpadnie z walki o Mistrzostwo Świata. Mnie osobiście strasznie dziwią kursy na Hiszpanów. Kurs na Norwegów już spadł prawie do 1,8 a po 1 ani nie przekonują jakoś na tych Mistrzostwach - porażka z Francją -4, wygrana z Portugalią zaledwie 1 bramką a w końcówce mogli stracić prowadzenie i tylko zremisować, w meczu z Islandią mając nóż na gardle także nie pokazali jakiejś pewności siebie natomiast Hiszpania po dość przeciętnym początku rozgrywają się - wygrana z Niemcami +4 no i z Węgrami +8.
Nawet mecze bezpośrednie pokazują, że Hiszpanie mają "patent" na Norwegów wygrywając wszystkie 9 starć.
Oczywiście nie mówię, że Norwegia nie ma żadnych szans bo nie jest to prawdą i bym skłamał gdybym tak napisał, Norwegia ma zawodników, którzy mogą wygrywać z każdym i taka jest prawda jednak ja po przemyśleniu postanowiłem zagrać na minimum 30 bramek Hiszpanów.
Widać, że Hiszpanie bardzo luźno grają w ataku, nie mają zbytnio problemów z obroną przeciwników a Norwegia potrafi tracić dużo bramek 28 z Francją, 29 z Austrią, 28 z Portugalią czy 33 z Islandią.


Hiszpania powyżej 29,5 2,22
Hiszpania (A) 2,13
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Norwegia powyzej [email protected] fortuna
Ja dodam od siebie, ze spotykaja sie dwie ekipy dla ktorych wysokie tempo jest podstawą w kazdym meczu. Norwedzy sa uwazani za faworytow, mysle ze ciezko jest przewidzieć zwyciezce tego spotkania bo wynik moze isc w obie strony natomiast jestem pewien ze Norwegie stac tutaj na 30 bramek. Hiszpania nie odpusci w ataku, oni lubia napedzac ataki. Podobnie wyglada u Norwegów.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
zibi16 zibi16 co tam się działo bo nie oglądałem?
Najpierw przy wyniku 28:28 i 30 sekund do końca Egipt miał piłkę, ale (nie wiem, czy to o to chodziło) podczas robienia zmiany mieli zbyt wiele zawodników, tzn. jeden wszedł zanim zdążył inny zejść i piłka dla Danii, która mogła rozstrzygnąć mecz w regulaminowym czasie dzięki temu. Przy 5 sekundach do końca Dania wzięła time-out i grała ostatnią akcję bez bramkarza. Akcję rozegrali tak, że poszło złe podanie na skrzydło i Egipcjanin rzucił szybko na pustą bramkę, ale wysoko przestrzelił. W ostatniej akcji dogrywki po gwizdku sędziego Duńczyk wyrzucił piłkę, co jest niedozwolone wedle tej zasady:
EswjMa9W4AUjsA5.jpg
I Egipt miał rzut karny, wykorzystał i doprowadził do wyrównania.
Potem sytuacja się odwróciła i Duńczyk przy prowadzeniu w dogrywce nie pozwolił na rzut Egipcjaninowi, przez co sędzia zarządził rzut karny dla Egiptu i też sytuacja była - strzeli, to konkurs karnych, nie strzeli, to Dania awans. Strzelił, ale piłka odbiła się od poprzeczki i została w bramce... Więc emocji było sporo 🤣😎
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom