>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Chyba odwrotnie. To Egipt prowadził 35-34 i Duńczycy tego karnego trafili na sam koniec. Dla mnie to wyglądało tak jakby piłka od słupka poszła pod poprzeczkę.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Później to Egipcjanin w ostatniej sekundzie drugiej dogrywki przy prowadzeniu jedna bramka zamiast ustawić mur to ruszył w stronę Duńczyka. Ten wykorzystał sytuacje rzucil przy bezpośrednim kontakcie z murem i dostał rzut karny. Gdyby ustawili mur to na 99 procent by awansowali - takie bramki nie padaja, zwłaszcza ze Hansen juz siedział ma ławce z czerwem
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Najpierw przy wyniku 28:28 i 30 sekund do końca Egipt miał piłkę, ale (nie wiem, czy to o to chodziło) podczas robienia zmiany mieli zbyt wiele zawodników, tzn. jeden wszedł zanim zdążył inny zejść i piłka dla Danii, która mogła rozstrzygnąć mecz w regulaminowym czasie dzięki temu. Przy 5 sekundach do końca Dania wzięła time-out i grała ostatnią akcję bez bramkarza. Akcję rozegrali tak, że poszło złe podanie na skrzydło i Egipcjanin rzucił szybko na pustą bramkę, ale wysoko przestrzelił. W ostatniej akcji dogrywki po gwizdku sędziego Duńczyk wyrzucił piłkę, co jest niedozwolone wedle tej zasady:
Pokaż załącznik 6447
I Egipt miał rzut karny, wykorzystał i doprowadził do wyrównania.
Potem sytuacja się odwróciła i Duńczyk przy prowadzeniu w dogrywce nie pozwolił na rzut Egipcjaninowi, przez co sędzia zarządził rzut karny dla Egiptu i też sytuacja była - strzeli, to konkurs karnych, nie strzeli, to Dania awans. Strzelił, ale piłka odbiła się od poprzeczki i została w bramce... Więc emocji było sporo 🤣😎
Raczej odwrotnie to Dania przegrywała w dogrywce i Egipcjanin sfaulował na 2 sekundy przed końcem a pozostałe inne się zgadza. Wyglądało to tak jak by żadna z drużyn nie chciała wygrać meczu
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kolega w emocjach się pomylił. Napisał przecież ze sytuacja się odwróciła a opisał tak samo ;-) tak czy siak - dobrze się stało, gospodarze out

I jeszcze jedno. Dania 5 sekund przed końcem nie wycofała bramkarza. Egipt grał w osłabieniu ale Landin w bramce stał przy rzucie przez całe boisko gospodarzy
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zasadnym pytaniem jest sens brania czasu 5 sekund przed końcem i nie oddania w tej sposób rzutu na bramkę. Pytanie na które chyba nikt nie będzie znał odpowiedzi kto tu się bardziej sfrajerzył. Bo od 16-13 po pierwszej połowie później co Dania wyczyniała to naprawdę mają kupę szczęścia że to udało się doprowadzić do karnych. A Hansen z czerwoną to po kim jak po kim, ale po nim czegoś takiego w życiu bym się nie spodziewał. Wystarczyło odłożyć piłkę na 3 sekundy przed końcem. Egipt to już ewidentnie był zagrzany do granic możliwości pod same końcówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oczywiście ze Dania tez ciała dawała. Z tym ze oni jutro o tym zapomną i będą grać dalej. A ten Egipcjanin do końca życia będzie sobie plul w brodę ze wystarczyło stać w miejscu a mieliby półfinal mistrzostw świata u siebie
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do półfinałów widze to tak:
Dania-Hiszpania
Dla mnie taki przedwczesny finał. Dunczycy główny faworyt imprezy wczoraj mieli sporo szcześcia bo przy chłodniejszych głowach Egipcjan mogli pojechać do domu, jutro bardzo trudny rywal , który z meczu na mecz wyglada lepiej i jak dla mnie to Hiszpanie wygladaja na ten moment na stabilniejszy zespół, i to na nich stawiam jutro. Mysle tez że są realne szanse by Hiszpania po 7 latach powróciła na podium i to na ten najwyższy stopień.

Hiszpania kurs 2,28
Hiszpania mistrz kurs 3,4

W drugim półfinale ( a w zasadzie pierwszym jezeli chodzi o godzinę rozegrania meczu) jezeli Francuzi, źle wejda znów w mecz i beda miec przestoje jak w meczu z Wegrami to kto wie czy nie bedzie niespodzianki, mimo tego, że Szwedom akurat Francuzi specjalnie nie leżą
 
Ostatnia edycja:
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Co do półfinałów widze to tak:
Dania-Hiszpania
Dla mnie taki przedwczesny finał. Dunczycy główny faworyt imprezy wczoraj mieli sporo szcześcia bo przy chłodniejszych głowach Egipcjan mogli pojechać do domu, jutro bardzo trudny rywal , który z meczu na mecz wyglada lepiej i jak dla mnie to Hiszpanie wygladaja na ten moment lepiej, z i to na nich stawiam jutro. Mysle tez że są realne szanse by Hiszpania po 7 latach powróciła na podium i to na ten najwyższy stopień.

Hiszpania kurs 2,28
Hiszpania mistrz kurs 3,4

W drugim półfinale ( a w zasadzie pierwszym jezeli chodzi o godzinę rozegrania meczu) jezeli Francuzi, źle wyjda znów w mecz i beda miec przestoje jak w meczu z Wegrami to kto wie czy nie bedzie niespodzianki, mimo tego, że Szwedom akurat Francuzi specjalnie nie leżą
Zgadzam się z przedmówcą. Dla mnie też w tym meczu faworytem są Hiszpanie, a że kursy są jakie są, to trzeba skorzystać. Hiszpania dwa ostatnie mecze rozegrała popisowo. Najpierw rozjechali Węgrów a wczoraj pełna kontrola w meczu z Norwegią, która tak na prawdę w żadnym momencie nie zagroziła Hiszpanii.

Jeśli chodzi o drugi półfinał, to tu jednak myślę, że Francja wyjdzie już w pełni skoncentrowana na mecz. Wczoraj fakt, mieli przestoje ale wynikały one chyba z przekonania, że Węgrzy niewiele im zrobią. Mało brakło a by się okrutnie przejechali na takim podejściu do meczu. Szwecja ok, gra swoje, ale dla mnie to są tacy rzemieślnicy. Bez błysku. Ewidentnie wczoraj Katar się obsrał i stąd taki pogrom. Myślę, że skoncentrowana Francja powinna na spokojnie wygrać ze Szwecją.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Francja - Szwecja under 54.5

na dzisiaj wydaje mi się to najpewniejsze. To już polfinal, nie będzie zbyt otwartej gry, każda bramka będzie ważyć. Ponadto oba zespoly to zespoły underowe - spodziewałem się o wiele niższej linii. Jak dla mnie tutaj będzie około 50 bramek, taka linie biorę z pocalowaniem ręki
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Francja - Szwecja under 54.5

na dzisiaj wydaje mi się to najpewniejsze. To już polfinal, nie będzie zbyt otwartej gry, każda bramka będzie ważyć. Ponadto oba zespoly to zespoły underowe - spodziewałem się o wiele niższej linii. Jak dla mnie tutaj będzie około 50 bramek, taka linie biorę z pocalowaniem ręki
Hmm, Francja średnio na tych mistrzostwach rzuca 29,6 bramki na mecz (nie liczę tu dogrywki z Węgrami). Szwedzi średnio 31,4 bramki na mecz. Underami tych średnich bym nie nazwał. Jedyne co może przemawiać za Twoim typem to stawka meczu i to, że drużyny będą się starały dopieszczać każdą sytuację.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Ok, ale po co patrzeć kto ile średnio rzuca, skoro graly ogórki. Czy jeżeli np Szwecja rzucilaby Urugwajowi 50 bramek a Duńczykom 20 to średnia 35 jest miarodajna?
Oczywiście, że nie jest. A zatem biorąc pod uwagę tylko mecze nie z ogórkami to mamy: Francja 28 bramek (Norwegia), 28 (Islandia), 32 (Portugalia) i 30 (Węgry). A Szwedzi 35 (Katar), 34 (Ruski), 28 (Słowenia), 26 (Białoruś) i 24 (Egipt - tu faktycznie mało). Na czymś trzeba opierać swoje przemyślenia. Te 54,5 to może być na styku. Nie widzę w tym jakiejś mega okazji. Ale oczywiście trzymam kciuki, tym bardziej, że nie będę grał overa. Mi wystarczy typ na awans Francji.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No ja nie widze tutaj dzisiaj żadnego wyrazmego faworyta. Ale będę trzymał kciuki za Twoja Francje

Stara prawda mówi ze najpiękniejsze mecze to mecze cwiercfinalowe. Półfinały to już będzie gra byle awansowac. O ile tylko któryś z zespołów nie odjedzie na 5-6 bramek to widzę tu twarde defensywy od początku do końca. Rozum tex mówi ze Francja, ale ta końcówka z Węgrami no taka nie bardzo. A Szwedzi mecz o awans z Ruskimi i z Katarem gładko - tak czy siak życzę powodzenia
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dzisiejsze mecze są nie do grania. Można sobie je obejrzeć, bo powinny być emocje. Bardzo podoba mi się gra Szwedów. Będę im kibicował, ale grosza nie postawię. Szwedzi fajnie zagrali z Rosją i wcześniej Egiptem. Tak naprawdę jako jedyni ograli Egipcjan, którzy zagrali nadspodziewanie dobrze w turnieju. Egipt w meczu Danią tak naprawdę miał remis. Ze Szwedami długo prowadzili, ale ci zdecydowaną i twardą obroną odrobili straty. Ruscy przez około pierwszych 15 minut rzucili Szwedom tyko 3 bramki (mogę się nieznacznie mylić). Jeśli miałbym coś grać to under bramkowy Francuzów np. do 15 minuty. Ale powtarzam lepiej pograć Raków-Pogoń ilość bramek 1,5 (po 1,45) niż cokolwiek ryzykować na tym szczeblu mundialu. Tu jest wszystko możliwe. Sborna nie istniała w meczu ze Szwedami w pierwszej połowie. Tu Francuzi też mogą mieć problem ze skoncentrownymi Szwedami.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Dania

Przedwczesny finał? Zdecydowanie tak, dla mnie dwie najrówniejsze drużyny na tych Mistrzostwach Świata.
Hiszpania zdecydowanie z meczu na mecz "rośnie" widać, że tam jest naprawdę bardzo dobra atmosfera, jest wiele gwiazd i to wszystko daje znakomite efekty. Kto nie wejdzie na rozegranie to poziom nie spada czy to jest A. Dujshebaev, R. Enterrios, J. Maqueda, J. Canellas.
Dania to przede wszystkim M. Hansen, jak jego zabrakło w dogrywce z Egiptem widać było dużo braków.
Mnie osobiście bardzo imponuje gra Hiszpanów i to właśnie na nich stawiam a patrząc na ich ofensywę również na ofensywę Danii wychodzi mi over. Oczywiście, że to już jest półfinał i ten mecz może być również rozgrywany na niższym poziomie intensywności i wolniejszy jednak ja ryzykuję.

Hiszpania (A) 2,15

Mimo wszystko, że typ na minus to mecz godny półfinału i chyba najlepsze spotkanie na tych Mistrzostwach Świata.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Hiszpania powyzej 28.5 bramek @2.01 fortuna
Skoro Egipt byl w stanie rzucic Danii 28 bramek w regulaminowym czasie, to Hiszpania w obecnej formie powinna sobie poradzic z ta linia. Sa w bardzo dobrej formie strzeleckiej, ich ofensywa nie bez powodu sprawia problemy kazdej defensywie. Do tego dodac ich ostatni mecz z Norwegia, z ktora zagrali koncertowo przynajmniej w 1 polowie. O wyniku nie bede mówił, bo to wciaz jest Dania i moga postawic trudne warunki Hiszpanom. Natomiast w defensywie na pewno bedzie im ciężko ich zatrzymać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Hiszpania @1.57

Francja całe zawody bez polotu, zbiór gwiazd ale tam drużyny nie ma na medale i uważam że go nie zdobędą. Hiszpania jak wspomniał zibi16 zibi16 z meczu na mecz się rozkręca , z Dania się nie udało, być może zabrakło skuteczności na bramce a być może Dania jest tu najmocniejsza :)

Dania @1.51

Są moim faworytem od poczatku mistrzostw (obok Norwegów którzy zawiedli) i stawiam ich także w meczu finałowym że Szwedami.
Drużyn nie dzieli może taka przepaść jaki oferują nam kurs ale Dania to jednak większą możliwość w ofensywie, defensywy bym ocenił lekko w stronę Szwedów ale patrząc przez pryzmat turnieju a tu znowu nie grali z tak ofensywna drużyna jak Dania.
Hansen jutro wieczór wygra ten turniej dla Danii 👌
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom