>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Rowniez uwazam ze trzeba grac Francuzow. Kursy opierają sie na zalozeniu ze Francja bedzie chciala wyrzucic Norwegow. Ale czy mozna zakladac na 100% ze nie zagraja fair play? Wydaje mi sie ze nie. Jezeli tylko będą chcieli wygrac to wygraja, kurs poszedl w gore juz zdecydowanie za bardzo
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Rowniez uwazam ze trzeba grac Francuzow. Kursy opierają sie na zalozeniu ze Francja bedzie chciala wyrzucic Norwegow. Ale czy mozna zakladac na 100% ze nie zagraja fair play? Wydaje mi sie ze nie. Jezeli tylko będą chcieli wygrac to wygraja, kurs poszedl w gore juz zdecydowanie za bardzo
Tylko ze francja jest bezjajeczna na tych mistrzostwach i nawet w czysto sportowym pojedynku Portugalia może ich spokojnie pokonac
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dobra, trzeba coś w końcu narzucić, bo bańka na naszych pękła wczoraj pięknie.

Macedonia under 23,5 bramki @3,35 Fortuna
Macedończycy na tych mistrzostwach mieli być jak zawsze składem złożonym z Kiryła i reszty która powalczy pokazując macedoński charakter. Niestety to co grają na tych mistrzostwach woła o pomstę do nieba. Macedończycy na turnieju (nie licząc meczu z Chile, które jest overowe) rzucało średnio 20 bramek na mecz. Przewiduję, że dziś będzie podobnie. Białorusini nie będą grali run and gun, punktując na spokojnie Macedonię.

Francja win @2,70 Fortuna
Francja dość bezpłciowa na tym turnieju, ale oglądając mecze Portugalczyków na tym turnieju odnoszę takie samo wrażenie. Kursy z 1,30-1,50 poszybowały niebotycznie, fakt Francuzi mogą wyrzucić z turnieju groźnych Norwegów, ale sądzę, że chęć zemsty na wyrzucenie z ostatnich ME Francuzów przez Portugalczyków jednak wygra z kunktatorskim myśleniem.

Chile over 33,5 bramki @2,60 Fortuna
Chile przedstawiać nie trzeba, od lat jest to bardzo overowa ekipa na turniejach rangi światowej, czy turniejach Pan American, czy innych z ich kontynentu. Mecze z kategorii o pietruszkę, co widać po ostatnich wynikach mocno overowe. Ekipa chilijska ma zdecydowanie lepszą kadrę niż Marokańczycy, dlatego liczę na zdecydowany over z ich strony w tym spotkaniu.

Norwegia under 32,5 bramki @1,90 Fortuna
Bardzo ważny mecz dla Norwegów z kategorii o być albo nie być na turnieju. Historia, a także dotychczasowe wyniki na turnieju przemawiają na korzyść typu. Islandczycy grają dość wolno bez Palmarsona, prezentując typową filozofię trenera Gudmundsona, którą można było widzieć w klubach, które prowadził. Norwegowie również w okrojonym składzie na turnieju, nie licząc osłabionej Austrii i słabej Algierii ich średnia bramek wynosi około 28 bramek. Liczę na to, że nie będą się spieszyć, dodatkowo z przebiegu turnieju widać, że Islandczycy grają akcje do końca i nie tracą głupich piłek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Co sądzicie o meczu RHF ze Szwecją? Mecz o awans do 1/4. Zastanawiam się nad typem na Skandynawian. Co prawda ostatnie 2 mecze to remisy (z Białorusią i Słowenią) jednak ogólnie wyglądają dość pewnie. Swoją grę opierają na twardej defensywie. I jako jedyna drużyna ograli Egipt. RHF to trochę taka Rosja "B", która tutaj i tak prezentuje się dobrze. Nikt nie spodziewał się, że do końca będą walczyć o faze play-off. Co myślicie? 1,60 na Szwedów to myślę dobra opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Słowenia vs Egipt

Słowenia 2.45 1xbet

Co jak co ale stawiam na Słowenię, ma trochę więcej doświadczonych graczy niż Egipcjanie. Mecz o awans a więc i mobilizacja będzie duża. Gospodarze turnieju nie są tutaj bez szans bo grają solidnie ale za Słoweńcami dziś doświadczenie i indywidualizm zawodników co daje im delikatny handicap a kurs warty ryzyka.

Szwecja vs RHF
Under 53.5 @1.83

Underowe drużyny do tego z możliwością awansowania dziś do dalszej fazy turnieju co sprawi że mecz będzie pełen walki i przerw. Zwycięsko widzę delikatnie Szwecję ale wolę tutaj dać under
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zagra normalny mecz na mistrzostwach i nie będzie kombinować. To, że grają bez większego polotu na tych mistrzostwach, to inna sprawa. Mają jednak rachunki do wyrównania z Portugalią za ostatnie Mistrzostwa Europy, gdzie przegrali z nimi i odpadli. Myślę, że takie sytuacje z możliwością wyrzucenia innego pretendenta często wywołują takie ruchy kursów, jak w tym meczu. Szczególnie dlatego, że spora liczba osób też to gra. Moim zdaniem to błąd, gdyby była sytuacja, że obie reprezentacje walczą o awans i w przypadku wygranej Portugalii oni wychodzą z drugiego miejsca, a Francja z pierwszego, można by było próbować. Francja jednak awans ma zapewniony i nie myślę, żeby chcieli udupić Norwegów. W końcu przede wszystkim trzeba patrzeć na siebie. Takie moje zdanie. Nie powinno być jednak sporej przewagi wygranej, dlatego ja próbuję coś takiego:

Portugalia - Francja
Typ: Francja wygra różnicą 1-5 bramek
Kurs: 3,15 w betx Kierunek dobry, jednak się skończyło pogromem :unsure::poop:


Na czyste zwycięstwo kurs 2,70, a nie wydaje mi się, żeby tu miałby być pogrom ;)
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jako trener wolalbym pooszczędzać czolowych zawodników rep Francji w miare możliwości, wyrzucic Norwegow , dlatego pogralem grubiej Portugalia win:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jako trener wolalbym pooszczędzać czolowych zawodników rep Francji w miare możliwości, wyrzucic Norwegow i zagrac z ćwierćfinale z Węgrami zamiast Hiszpanami, dlatego pogralem grubiej Portugalia win:)
Tylko że to nie zagwarantuje nawet im meczu w ćwierćfinale z Węgrami, bo oni jutro dopiero grają z Hiszpanią. Więc zajęcie drugiego miejsca w przypadku wygranej Hiszpanii z Węgrami jutro daje im właśnie mecz z mistrzami Europy ;) Inna sprawa, ze takie oszczędzanie nie zawsze jest dobre i czasem lepiej utrzymać zawodników w rytmie meczowym, aniżeli kombinować :cool:
 
P 947

paskal

Użytkownik
Polska - Niemcy
typ: Polska

Polska jako młody skład podejdzie do tego meczu z dużo większymi ambicjami niż wyrachowani i pragmatyczni Niemcy, tak przynajmniej widzę to ja. Nie ukrywam, że głównym czynnikiem decyzji postawienia na naszych są emocje - które nie są najlepszym wskaźnikiem, ale także kurs, który uznaję za promocję. Patrząc nawet na moje własne argumenty - nie zachęcam nikogo, ale ja osobiście tak zagram i trzymam kciuki, musimy się budować na takich meczach pod imprezę, która odbędzie się na naszym podwórku za 2 lata. Miłej niedzieli!
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Chorwacja jutro powinna raczej ogarnąć mecz. Nawet jeżeli wczesniej Argentyna ogarnie awans to myślę że Chorwaci zepna się by godnie po 20 latach pozegnac selekcjonera. Plus fakt ze Dania juz wygrała grupę i jutro będzie ospoczywać. I jeszcze to info o zatruciach. No wszystko przemawia za Chorwatamj
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
I jeszcze to info o zatruciach.
Można jakieś źródło albo artykuł?

Dzisiaj Słoweńcy też mieli problem z zatruciem co biorąc pod uwagę że grali z Egiptem jest mocno zastanawiające. Chyba dwóch zawodników nawet z tego powodu nie zagrało a następni siłą rzeczy musieli grać.

Następna sprawa, czemu Argentyna już chodzi po +3 kurs gdzie na otwarcie było prawie po równo z Katarem. Wiadomo tyle, że Chorwaci zagrali katastrofalnie i w dużej mierze to oni przegrali a nie Argentyna wygrała, ale swoją drogą to musi być niezły ogień w reprezentacji Argentny jak i w kraju bo mają olbrzymią okazję awansować.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Można jakieś źródło albo artykuł?

Dzisiaj Słoweńcy też mieli problem z zatruciem co biorąc pod uwagę że grali z Egiptem jest mocno zastanawiające. Chyba dwóch zawodników nawet z tego powodu nie zagrało a następni siłą rzeczy musieli grać.

Następna sprawa, czemu Argentyna już chodzi po +3 kurs gdzie na otwarcie było prawie po równo z Katarem. Wiadomo tyle, że Chorwaci zagrali katastrofalnie i w dużej mierze to oni przegrali a nie Argentyna wygrała, ale swoją drogą to musi być niezły ogień w reprezentacji Argentny jak i w kraju bo mają olbrzymią okazję awansować.

Ale również i Katar ma taką szansę wygrywając z Argentyną. Chorwacja nie jest taka mocna więc Dania może ich także wyrzucić z turnieju wygrywając z nimi.
Dzisiaj już Francuzi pokazali, że wcale drużyny nie grają na odpadnięcie swoich najgroźniejszych rywali.
A porównując Katar a Argentynę mimo wygranej Argentyny z Chorwacją wyżej jednak trzeba cenisz "Katarczyków".
Chociaż oczywiście nie neguję bo sam osobiście się zastanawiam nad Argentyną bo kurs bardzo zachęca... ciężka sprawa.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Wielu zawodników z wielu drużyn ma kłopoty z żołądkiem, wyizolować ich nie można bo brak pokoi. 11 duńskich zawodników, również
trener i fizjoterapeutka maja dolegliwości.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ale jednak dostrzegam różnice między wczorajszym meczem Francuzów a dzisiejszym meczem Duńczyków. Francuzi jeszcze przed wczorajszym meczem nie mieli awansu, mogli wyrzucić Norwegię ale gdyby za luźno podeszli to mogli i sami odpasc. Dzisiaj nikt i nic zwycięstwa Duńczykom w grupie nie zabierze. Kiedy jak nie w takim meczu dać się ograć głębi składu?

A tak poza wszystkim to teraz sobie przypominam że w zeszłym tygodniu czytałem wywiad z Wenta i on wspominał ze bardziej niż wirusa można się bać problemów żołądkowych. Ze za jego czasow właśnie na turnieju w Egipcie problemy zmiotly kadrę Serbii
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom