>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Hiszpania -Niemcy over [email protected] fortuna
Wiemy jak to wyglada w przypadku gry Hiszpanow -wysokie tempo i ofensywna gra. Na mistrzostwach pokazali ze potrafia to robic. Niemcy jako ekipa tez naleza do druzyn ktore nieraz przekraczaly overy. Pytanie tylko czy pojda na wymiany z Hiszpanami. Ja mimo wszystko uwazam, ze predzej czy pozniej do tego dojdzie. za moment mecz, nie przedłużam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Oczywiście czekałem na kursy na następny mecz Polaków i chyba ktoś na głowę jednak upadł wystawiając kursy w okolicach 1.17 na Węgrów. Najlepszy był LV bet, który wyrwał się rano przed szereg wystawiając kursy w ok. 1.65 😅 Nigdy nie ufam naszym w jakimkolwiek sporcie, tym bardziej po tym co widziałem w ofensywie, ale bez przesady. Kurs ponad 6.0 z Węgrami to nawet i ja pogram w stronę Naszych. Pamiętajmy, że Nasi przeciwnicy jeszcze nie przegrali. W końcu przyjdzie słabsze spotkanie. Liczę, że wydarzy się to w sobotę.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Ferguson2... Z całym szacunkiem ale jaki ma sens wrzucać analizę z typem 4ry minuty przed rozpoczęciem spotkania??? Mogłeś wrzucić lepiej na typy na żywo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja nie dowierzam. Dałem na tych Niemców +4,5 i zamykają mi kupon. Na chwilę wyszedłem przy stanie 25-23 a tu 26-31.

Niemcy są słabi. Hiszpanie mają 7 pkt po meczu z Urugwajem. Madziarom do awansu wystarczy remis. Za to my wygrywając przywracamy tez Niemców do turnieju
Post automatycznie złączony:

Jakimś absurdem weszlo. Mają Niemcy na -3 10 sekund przed końcem sam na sam a on linie przekracza. A Hiszpanie jeszcze cisną w ostatniej akcji. Absurd


Sytuacja jest jasna.

Hiszpania w półfinale na 99 procent. Może ich jedynie wyrzucić porazka z Węgrami przy jednoczesnych naszych dwóch zwyciestwach

Węgrzy do półfinału potrzebują remisu z nami

Ale ale. Zależymy tylko od siebie - 2 zwycięstwa i wjezdzamy. To wcale nie jest niemożliwe, Niemcy słabi Węgrzy zagadka. Problem tylko w tym ze jak pokonamy Węgrów to i Niemcy będą prawdopodobnie mieli się o co bić (o ile wygrają z Brazylia)
Post automatycznie złączony:

Przepraszam. Jest Jeszcze opcja ze przy remisie z Węgrami mamy szansę na awans. Tyle tylko że tu juz wjezdzaja bramki i może się okazać że to podejście do spotkania z Urugwajem nas wyrzuci
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
W Wieczorek85 nie do polfinalu tylko do ćwiercfinalu

Pobieram 5,60 na Polskę. Nawet suche statystyki pokazują że tutaj szanse nie są aż tak marne. My z Hiszpanią lepiej utrzymaliśmy wynik niż Niemcy. Na tle Brazylii również wynik dla naszych nie jest gorszy niż Węgrów. Zupełnie nie widzę powodu aż takich dysproporcji. W tej grupie nas tu przy odrobinie szczęścia serio było stać na awans do ćwiercfinalu przy tak słabych czasach pilki recznej. Szkoda tego meczu z Hiszpanią. To było do wygrania
 
F 860

fasolkin

Użytkownik
To dla odmiany podam typy na zawodników..
Bombac D. - 2,5.
Słoweńcy grają z mocną Szwecją. Należy spodziewać się raczej under w meczu. I wyrównane spotkanie. Nie wydaje się, żeby Dean był w formie która go zadowala. Poza tym jest fachowcem od asyst..

Reinkind - 3,5
Myślę, że sporo rotacji będzie u Norwegów. Nie da się grać co 2 dni w dużym wymiarze czasu. Tonnesen i koledzy z ławki pograją chyba znacznie dłużej. Pokazał to trochę chyba mecz z Austrią.. Lekki minus bo o awansie może decydować bilans bramek, ale do tego daleka droga..
Po 1,8 kursy.

Portugalia 1,38
Oglądałem ich mecz z Norwegia. Imponowali swoją grą i dziś myśląc o awansie muszą wygrać że Szwajcarią. Nie chce mi się wierzyć, żeby Schmid aż tak wyciągnął drużynę, żeby zaszkodzić rywalom..
Powodzenia
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zakład się liczy jak postawi stopę na parkiecie choćby na kilkanaście sekund. Jak nie wejdzie wcale jest zwrot.
Mylisz się.. Zawodnik musi być w skladzie na mecz żeby zakład był ważny. Nie musi pojawic sie na parkiecie. Przynajmniej tam gdzie gram 1xbet, unibet, sts. Chyba ze fortuna ma jakies inne Zasady
Post automatycznie złączony:

Reinkind - 3,5
Myślę, że sporo rotacji będzie u Norwegów. Nie da się grać co 2 dni w dużym wymiarze czasu. Tonnesen i koledzy z ławki pograją chyba znacznie dłużej. Pokazał to trochę chyba mecz z Austrią.. Lekki minus bo o awansie może decydować bilans bramek, ale do tego daleka droga..
Po 1,8 kursy.
Bilans bramek będzie decydował miedzy zainteresowanymi drużynami. Więc wielkość wygranej z Algieria nie ma znaczenia. Liczay sie tylko wygrana
 
Ostatnia edycja:
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Przed nami ostatni mecz fazy wstępnej Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej, w których uczestniczą polscy szczypiorniści. Z tej okazji mamy dla Was specjalną promocję!

Zagraj BEZ RYZYKA na zwycięstwo Polaków!


ZASADY SĄ PROSTE:

1. Zagraj za 99, 199 lub 299 zł na zwycięstwo Polski z Węgrami.


Do promocji kwalifikują się kupony singiel lub AKO. Do promocji kwalifikuje się tylko typ PREMATCH na zwycięstwo Polski.

2. Bez Ryzyka!


Jeśli typ na zwycięstwo Polski będzie jedynym typem, który nie wszedł Ci na kuponie, to na Twoje konto bonusowe wpłynie 100, 200 lub 300 zł bonusu.

3. Obróć bonusem


Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupony AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i z ogólnym kursem kuponu nie mniejszym niż 3.0. Bonus jest aktywny przez 72 godziny.

4. Promocja jest ważna od 22.01.2021 r. do rozpoczęcia meczu.

Bonus zostanie przepisany do 48h roboczych po rozliczeniu zakładów.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Od kliku lat mając zawodnika w protokole a zero minut gry w meczu dostawałem zwrot. A mówię tu o prawie wszystkich możliwych ziemniakach w PL.
Jest dokładnie tak jak pisze Grac45.
To jest taka sama sytuacja jak w piłce nożnej. Co z tego, że zawodnik jest w protokole meczowym ale siedzi na ławce rezerwowych? Jak nie zagrqa ani minuty to zwrot. Jak zagra choćby minutę to zakład jest rozliczany wg postawionego typu.
 
T 37

tomasson15

Użytkownik
Panowie jakieś typy w strone Białorusi z Egiptem? Kurs wysoki, a jak wiemy przy twardej obronie którą potrafią grać Białorusini, Egipt miał problem w drugiej połowie z Szwedami.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Panowie jakieś typy w strone Białorusi z Egiptem? Kurs wysoki, a jak wiemy przy twardej obronie którą potrafią grać Białorusini, Egipt miał problem w drugiej połowie z Szwedami.
Ja się zastanawiam nad +6,5 w kierunku Białorusi (1,41). Białorusini dobrze grają w defensywie, ostatnio remis ze Szwedami. Ciężko im rzucić, dobrze bronią. Egipt jest faworytem, wiadomo że sędziowie im trochę pomagają, ale nie wydaje mi się że dadzą radę wygrać tak znacząco. Ostatnio już grałem handi przeciwko Egiptowi gdy grali z Rosją (wtedy +4,5). Przegrali jednak 5 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
T 37

tomasson15

Użytkownik
Ja tutaj myślę o Handicapie +1,5 lub czysty win na Białorusinów. Egipt wg. mnie na taki kurs mocno przeceniony. Białoruś groźna. Ktoś się jeszcze wypowie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ja tutaj myślę o Handicapie +1,5 lub czysty win na Białorusinów. Egipt wg. mnie na taki kurs mocno przeceniony. Białoruś groźna. Ktoś się jeszcze wypowie?
Najlepszy dog z dnia. Również gram dodatnie handi. Rosja w starciu z Egiptem wyglądała dramatycznie słabo w ofensywie, dawno nie widziałem tak fatalnego meczu. Karne przestrzelone, sam na sam leci i ładuje w bramkarza, przekroczenie linii, tam tylko dwóch zawodników zagrało na poziomie Zinitkov i Kosorotov. Wydaje mi się, że gorzej nie da się zagrać w ataku, a Białoruś stawiam chyba jednak wyżej od obecnej Rosji albo przynajmniej na podobnym poziomie co skutkuje tym, że nie powinni wysoko przegrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ja dzisiaj puściłem taką taśmę w Totalbet i to wszystko jeszcze singlami.
Maroko Korea pon. 61,5 1,8 32-25
Soroka pow..4,5 1,85 rzucił 6
Austria Chile 2 4
Kulesz pow. 3,5 1,7
Dolenec pow. 4,5 1,7
Łączny kurs na to 38,48
Poprawiłem singlami, zobaczymy co z tego będzie.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, dziś kilka ciekawych spotkań i myślę, że kursy są lekko zawyżone ale po kolei.

Maroko - Korea
Jeśli teraz nie wygra tego meczu Korea to z kim? Jest to w sumie dla obojgu zespołów ostatnia szansa na wygranie meczu na Mistrzostwach Świata. Korea w moim odczuciu lepiej się prezentuje jak na "możliwości" zawodników, którzy przyjechali do Egiptu. Maroko mimo, że wygrywali do połowy z Algierią 15:8 to i tak przegrali.
Na pewno ofensywnie dużo lepiej wygląda Korea niż Maroko zaś w defensywie lepiej Maroko.
Uważam, że kurs 4 jest do zaryzykowania na Koree.

Korea 4,00
Korea powyżej 28,5 1,65

Szwajcaria - Portugalia
Obie drużyny na tych Mistrzostwach grają wolno w ataku ich najlepsze wyniki bramkowe to Szwajcarii 28 z Austrią a Portugalii 33 z Maroko.
Szwajcaria wygrała z Islandią, przegrała 1 bramką z Francją. Portugalia również wygrała z Islandią natomiast przegrała z Norwegią po bardzo zaciętym meczu.
Uważam, że która z drużyn nie będzie prowadziła to mecz będzie prowadzony w wolnym tempie. Kurs na Szwajcarię jest dość wysoki dlatego myślę, że najlepsza moim zdaniem opcją jest.

Szwajcaria +3,5 1,79

Macedonia - Rosja
Tutaj kurs jest naprawdę imponujący na Macedonie ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić skoro grają tak jak grają na tych Mistrzostwach. Rosjanie grają mimo wszystko uważam, że lepiej niż każdy się spodziewał. Ostatni mecz przegrany z Egiptem pokazał, że z biegiem czasu mają już problemy w ataku a ich skuteczność była bardzo niska. Mimo, że Macedonia przegrywa z mocnymi drużynami póki co co najmniej 10 bramkami to w tym meczu już tak nie będzie.

Macedonia +6,5 1,70
Macedonia powyżej 23,5 1,60
Macedonia +4,5 2,40

Zobaczymy jakie będą wyniki w tych meczach o 15:30 i potem zobaczymy co dalej w kolejnych spotkaniach.

Jeszcze 1 mecz póki kurs jest opłacalny:

Słowenia - Szwecja
Przed nami bardzo ciekawe ale również bardzo ważne dla obu drużyn.
Słowenia mocno skomplikowała sobie sytuację przegrywając z Rosją aż 25:31 natomiast pozostałe spotkania wygrała już dość pewnie z Korea, Białorusią i Macedonią.
Szwecja póki co bez porażki, zwycięstwa z Macedonią, Chile i Egiptem na pewno dało im przysłowiowego "kopa" gdzie z Egiptem przegrywali do przerwy -3 to potrafili jeszcze odwrócić losy i wygrali 1 golem. Natomiast kolejne spotkanie to "tylko" remis z Białorusią.
W tabeli Szwecja prowadzi z dorobkiem 5 punktów natomiast Słowenia jest 3 z dorobkiem 4 punktów.
Jeśli miałbym porównywać obie kadry to zdecydowanie przewaga jest po stronie Słowenii, przypomnę, że Szwecja nie zabrała najmocniejszego składu dlatego kurs jaki proponują nam bukmacherzy uważam za bardzo atrakcyjny dlatego już teraz wchodzę w zwycięstwo Słowenii.

Słowenia 1,72

Poczatek dnia kompletnie nieudany, no nic czasem się tak zdarza, że faworyci jednak wygrywają dość pewnie.

Na 18 tylko taki dubelek mocniejszy, żeby odrobić dzisiejsze straty.

Egipt - Białoruś Białoruś +5,5 1,48
Austria - Chile Austria powyżej 31,5 1,33

W 2gim spotkaniu myślę, że będzie ofensywne spotkanie, obie drużyny lubią dużo porzucać. Chile nie ma mocnej obrony dlatego Austria spokojnie powinna rzucić ponad 30 goli.
Białoruś z dobrej strony pokazała się w meczu z Rosją, Szwecją czy nawet ze Słowenią, którego finalnie przegrała. Myślę, że bezpieczna opcja z dodatnim handi.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Korea-maroko powyzej [email protected] etoto
Troche zastanawialem sue nad typem i doszedlem do wniosku, ze Korea wreszcie ma realne szanse na zwyciestwo i do tego niewątpliwie potrzebuja skuteczności w ataku. Przyzwyczaili nas do szybkiego tempa co skutkowalo kilkoma wysokimi wynikami m.in ostatnio z Chile. Dużo zalezy od rywala. Jesli Maroko pojdzie na wymiany to jak najbardziej linia do pokrycia. Podejrzewam, ze tym razem troche przyspiesza rozgrywanie bo obrona Korei wiadomo jak wyglada i nie powinna stanowić dla nich wiekszego problem.Oczywiscie dla Maroka to tez teoretycznie jedna z ostatnich szans na wygrana. Moze i obie ekipy nie maja szans na awans ale mysle ze powalcza i pokaza sie z dobrej strony.
 
Ostatnia edycja:
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ja tutaj myślę o Handicapie +1,5 lub czysty win na Białorusinów. Egipt wg. mnie na taki kurs mocno przeceniony. Białoruś groźna. Ktoś się jeszcze wypowie?
Jeżeli miałbym cos doradzić to over 56.5 po 1.85.Ja osobiscie gram powiekszony over 58.5 za 2.4.
Uważam że w tym meczu padnie sporo bramek i warto pobrac taki kurs.
Dorzucam undery w meczach Słoveni i Islandii ,oba -51.5 po takich samych kursach 2.4.
Buk-Tipico.Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom