>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
A. Dujszebajew pow. 3,5 bramki kurs 1,65 Weszło w 20 minucie
M. Hansen pow. 7,5 bramki kurs 1,55 Ale lipa brakło 2 bramek.
Może kursy nie są tak wysokie, ale i linie niewygórowane. Myślę, że 4 bramki Aleksa to obowiązek, a Mikel w tych ważnych meczach rzuca dwucyfrówki. Łącznie wychodzi jakiś tam dubel do gry.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Może niewiele osób sie z tym zgodzi, może wczoraj zbyt długo czytałem szewdzką prasę z ręczną, wywiady , oczekiwania itd. Ale juz po półfinałach ciągneło mnie w stronę Szwedów podobnie jak stawiałem na Szwedów w półfinale. Ta ekipa rośnie z meczu na mecz, nie sadziłem ze w miare dość pewnie pokonaja Francuzów , jest tam wielku niedocenianych i jak pisze prasa szwedzka nieodkrytych graczy. Duńczycy są niewatpliwie faworytem od poczatku, maja wielkiego lidera ,pokonali nie bez problemu Hiszpanów, Ci drudzy moze jakby nie chcieli za wszelka cene wyrownac moze i by doszło do dogrywki ale pojawiły sie błedy , zgubione piłki , niedkładne podania. Dzis zdecyduja chłodna głowa, stalowe nerwy i dyspozycja dnia. Szwedzi czekaja na złoto 22 lata , może dziś bedzie to ich dzień

Szwecja mistrz kurs 3,35
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Francja

Do meczu zaledwie kilka minut ale nie miałem możliwości wcześniej podać typu. Hiszpania zdecydowanie z lepszej strony pokazała się na całym turnieju. Mecz półfinałowy z Danią był najlepszym meczem na Mistrzostwach Świata (moim zdaniem), co prawa Hiszpania przegrała 2 bramkami ale bramkę stracili na 2 sekundy przed końcem, były momenty gdzie Hiszpanie mieli okazję do zremisowania lecz zawsze czegoś zabrakło a to dobrego podania a to dobrego rzutu a to wykorzystania sytuacji, nawet pod koniec meczu mieli pecha, grając na minutę przed końcem meczu przegrywali 1 bramką byli przy piłce i stworzyli sobie sytuację sam na sam i obrotowy rzucił tak, że piłka odbiła się od poprzeczki i upadla kilka naście cm przed linią bramkową.
Francuzi wyraźnie przegrali swój półfinał ze Szwecją.
Mecze o 3 miejsce rządzą się swoimi prawami lecz ja postanowiłem zagrać zakład łączony.

Hiszpania i powyżej 59,5 2,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
W mojej ocenie tytuł dziś zdobywa Szwecja. Drużyna jest na fali. W decydujących fazach turnieju wygrywają ze swoimi rywalami zdecydowanie.
Szwecja win 3,35 fortuna
Można też spróbować Dania -27,5 bramek - kurs 2,68

Szwedzi będą dalej twardo stać w obronie. Z tego właśnie wynikają dobre statystyki Palicki w szwedzkiej bramce. Wysoka obrona Szwedów sprawia rywalom dużo problemów. Niby grane są skrzydła lub koło ale jakoś nie wychodziło to za dobrze np. Francuzom. Myślę że Duńczycy też nie dadzą dziś rady Szwedom. Kursy do grania za drobne.
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Ja osobiście też zagrałem Szwedów, ale na zwycięstwo łącznie z dogrywką i karnymi. Kurs 2,95.
Postawiłem 200 zł, lepiej się będzie oglądać.
No to sobie pooglądałem .
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Szwecja

Naprawdę bardzo ciężko cokolwiek wymyślić sensownego na ten finał. Niby Dania ale kurs nie zachęca to jest finał i bardzo zależy od 1 dnia. Niby wszystko przemawia za Duńczykami nawet to, że Szwecja nie potrafi wygrać z Danią od wielu lat.
Dania bardzo pewnie przeszła do finału poza meczem z Egiptem ale mecze z gospodarzami zawsze są mega ciężkie i nawet to, że mistrz musi mieć 1 dzień gorszy wydaje się, że to właśnie tamten dzień był gorszy. Następnie kapitalny mecz w półfinale z Hiszpanią mimo, że mecz był naprawdę bardzo zacięty to Dania całe spotkanie prowadziła, nawet na minutę nie oddali prowadzenia...
Szwecja jest niespodzianką całego turnieju. 2krotnie remisowali z Białorusią i ze Słowenią.
Obie drużyny imponują skutecznością i grą w ataku, Dania rzucała odpowiednio 34, 39, 31, 32, 34, 38, 28 i 35 bramek natomiast Szwecja 32, 41, 24, 26, 28, 34, 35, 32.

powyżej 55,5 1,73

Jednak finał tak jak sądziłem dla Danii niestety over mocno przestrzelony.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Może małe podsumowanie...
Co do typów jestem zadowolony, Mistrzostwa Świata przyniosły zysk to cieszy.

Największy przegrany turnieju?
Zastanawiałem się nad 2 drużynami jednak wybrałem Chorwację.
4 miejsce w II fazie to wstyd. Zremisowali sensacyjnie z Japonią, przegrali wyraźnie z Argentyną i zostali upokorzeni przez Danię. W swoim składzie mają wiele gwiazd, oczywiście gwiazdy, które są bliższe zakończenia kariery ale jednak po coś tutaj przyjechali a ich gra wyglądała beznadziejnie.

Największy wygrany turnieju?
Myślę, że Szwecja bez swoich największych gwiazd zagrała ponad stan. Srebrny medal to na pewno ich sukces. Pewnie mają niedosyt ale z czasem docenią srebrny medal i 2 miejsce na świecie.

Drużyny na plus?
Z całą pewnością można tutaj wpisać Polskę. Chyba przez wielu uważany jest turniej za udany, co prawda ten remis z Niemcami pechowy i jest niedosyt bo niby tylko 13 miejsce a mogło by być 9 ale mimo wszystko można pozytywnie patrzeć w przeszłość.
Węgry myślę, że również możemy zapisać im plusa. O mały włos a nie wyrzucili by Francji w ćwierćfinale a tak to pewny awans do ćwierćfinału.
Egipt chyba także można zaliczyć na plus. Gospodarze byli bardzo blisko sensacji i wyrzucili by Mistrza Świata.

Drużyny na minus?
Norwegia, tak jak wspomniałem zastanawiałem się nad 2 drużynami a tą drużyną była jeszcze Norwegia. Jednak porażka w ćwierćfinale z Hiszpanią nie jest takim wstydem jak porażka z Argentyną czy remis z Japonią i nie wyjście z grupy. Jednak Norwegia miała apetyt na medal.
Słowenia moim zdaniem duży minus jak na potencjał kadrowy to tutaj zaprezentowali się kiepsko.
Niemcy na pewno myśleli o awansie minimum do ćwierćfinału. Wiadomo braki kadrowe były wyraźne mimo wszystko uważam, że turniej zakończony lekko rozczarowująco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +328
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Może małe podsumowanie...
Co do typów jestem zadowolony, Mistrzostwa Świata przyniosły zysk to cieszy.

Największy przegrany turnieju?
Zastanawiałem się nad 2 drużynami jednak wybrałem Chorwację.
4 miejsce w II fazie to wstyd. Zremisowali sensacyjnie z Japonią, przegrali wyraźnie z Argentyną i zostali upokorzeni przez Danię. W swoim składzie mają wiele gwiazd, oczywiście gwiazdy, które są bliższe zakończenia kariery ale jednak po coś tutaj przyjechali a ich gra wyglądała beznadziejnie.

Największy wygrany turnieju?
Myślę, że Szwecja bez swoich największych gwiazd zagrała ponad stan. Srebrny medal to na pewno ich sukces. Pewnie mają niedosyt ale z czasem docenią srebrny medal i 2 miejsce na świecie.

Drużyny na plus?
Z całą pewnością można tutaj wpisać Polskę. Chyba przez wielu uważany jest turniej za udany, co prawda ten remis z Niemcami pechowy i jest niedosyt bo niby tylko 13 miejsce a mogło by być 9 ale mimo wszystko można pozytywnie patrzeć w przeszłość.
Węgry myślę, że również możemy zapisać im plusa. O mały włos a nie wyrzucili by Francji w ćwierćfinale a tak to pewny awans do ćwierćfinału.
Egipt chyba także można zaliczyć na plus. Gospodarze byli bardzo blisko sensacji i wyrzucili by Mistrza Świata.

Drużyny na minus?
Norwegia, tak jak wspomniałem zastanawiałem się nad 2 drużynami a tą drużyną była jeszcze Norwegia. Jednak porażka w ćwierćfinale z Hiszpanią nie jest takim wstydem jak porażka z Argentyną czy remis z Japonią i nie wyjście z grupy. Jednak Norwegia miała apetyt na medal.
Słowenia moim zdaniem duży minus jak na potencjał kadrowy to tutaj zaprezentowali się kiepsko.
Niemcy na pewno myśleli o awansie minimum do ćwierćfinału. Wiadomo braki kadrowe były wyraźne mimo wszystko uważam, że turniej zakończony lekko rozczarowująco.
Jeśli chodzi o mecz finałowy, to kluczowa była końcówka 1 pol. Szwedzi prowadzili 13-11 i się pogubili (fakt, że w osłabieniu). Ja żegnałem się z kuponem (miałem Szwecja 1 pol. under 13,5) a tu Dania na remis ht. 13-13. I ten ostatni rzut Szwedów z syrena kończącą połowę. Horror show. Tych 2 bramek zmarnowanej przewagi potem zabrakło. To tak w skrócie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +283
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom