>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet 2022 - Polska/Holandia

pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Portorykanki walczą z Kenią o awans, mają po 3 pkt. Portoryko powinno bez problemy przejechać się po Afrykankach. 75,5 pkt poniżej @1,65 STS
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Przepraszam czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego Tajlandia jest przed Dominikana w grupie chociaż ma mniej punktów?
Czy zatem Turcja wygrywając z Polską za 3 pkt będzie miała pkt 12 i będzie za Tajlandia bo z nimi przegrała?
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Bo najpierw się liczą mecze wygrane, a tych Tajki mają więcej
Ok dzięki za odp. Czyli najpierw mecze wygrane a przegrane czyli 4:1. A potem? Pkt zdobyte z tych meczy czy bezpośredni pojedynek? Gdzie to można wyczytać? Dobrym przykładem jest grupa z Brazylia która wygrała z chinkami a jest jednak 2.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
1. Wygrane mecze
2. Duże punkty
3. Ratio setowe
4. Ratio małych pkt
5. Bezpośredni pojedynek

do II rundy przechodzą wyniki z I rundy, ale tylko drużyn, które awansowały.

EDIT: chociaż właśnie przeżyłem szok, bo na Polsacie Sport pokazali tabelkę II rundy z przepisanymi wynikami wszystkich meczów z I rundy :eek: jest to dla mnie zupełnie nielogiczne, ale muszę w takim razie poszukać jakiegoś oficjalnego potwierdzenia "na piśmie."
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Do następnej fazy przechodzą każde wyniki nawet z tymi drużynami, które nie awansowały dalej

Polki przechodzą do II fazy z 3 zwycięstwami i 2 porażkami
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Do następnej fazy przechodzą każde wyniki nawet z tymi drużynami, które nie awansowały dalej

Polki przechodzą do II fazy z 3 zwycięstwami i 2 porażkami
Masz na to jakieś potwierdzenie z regulaminu, czy też widziałeś na Polsacie? :) Bo oni się mogli je*nąć.
Post automatycznie złączony:


na stronie en.volleyballworld.com jest sugestia, że wszystkie wyniki przechodzą do II rundy. Dla mnie to totalna głupota, no ale chyba jednak rację ma zibi16 zibi16
 
Ostatnia edycja:
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nie można znaleźć żadnego polskiego artykułu na ten temat. Aż tak chaotyczna jest kobieca światowa federacja siatkówki? Nawet na polskiej Wikipedii nie ma o tym wzmianki, nie wspominając o sportowych portalach
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ładny chaos i dezinformacja 😅 ale to tylko FIVB… oni nadal te MŚ twarzą Malwiny Smarzek reklamują (która jak wiadomo nie była powołana nawet) 😅
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Pisałem już wczoraj przecież o tym że wszystkie wyniki przechodzą. Raz mówili wielokrotnie o tym na transmisjach. Dwa tak samo było 4 lata temu. Nie maco sie sugerować flashscorem bo oni mogą robić błędy.
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Powołanie Gałkowskiej to największe nieporozumienie Lavariniego. Dzisiaj środek ładnie pracuje ale w Gdańsku brakowało mi zmiany Wenerska - Obiała gdzie dziewczyny grają na codzień razem w Rzeszowie, dobrze się rozumieją i zawsze mogą coś namieszać. Wpuszczanie Gałkowskiej nie wiem co ma na celu. Byłem na meczach w Gdańsku i nie jestem w stanie sobie przypomnieć jednego kończącego ataku…
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Tajlandia powinna dzisiaj pokonać Niemki. Dziwi mnie kurs 1.8. Sam dałbym jakieś 1.4-1.5. Wewnątrz niemieckiej drużyny nie dzieje się najlepiej, a i szans na awans iluzoryczne
 
Do góry Bottom