>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet 2022 - Polska/Holandia

R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Poczekałem i warto było, kursy wzrosły, więc jeszcze raz wtrące popierając kolegę wyżej.

Wyjdzie dzisiaj prawdziwe oblicze Polski czy poradzą sobie na wysokim bloku przeciwko silnemu zespołowi, według mnie nie. Przypomnę, że w pojedynkach bezpośrednich zdecydowanie na korzyść Dominikany 12-7 w tym w ostatnich 5 meczach 4 razy góra były Karaibki.
Braylin, Jineiry czy wchodząca Bethania powinny zrobić robotę, wczoraj niewiele zabrakło z Turcją.

Powodzenia

🇩🇴 Dominikana win @2.40
Superbet
Serio patrzysz na h2h i używasz to za argument jak większośc tych meczów była w czasach jak Polska była w głębokim kryzysie? Ostatni mecz to porażka 3:2 po wyrównanym meczu i był to dopiero początek pracy nowego trenera i Polki grały dużo gorzej niż teraz. No i tenwczorajszy tiebreak Dominikanek też może wpłynąć na mecz dzisiaj. I do tego grają u siebie
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Serio patrzysz na h2h i używasz to za argument jak większośc tych meczów była w czasach jak Polska była w głębokim kryzysie? Ostatni mecz to porażka 3:2 po wyrównanym meczu i był to dopiero początek pracy nowego trenera i Polki grały dużo gorzej niż teraz. No i tenwczorajszy tiebreak Dominikanek też może wpłynąć na mecz dzisiaj. I do tego grają u siebie
Nie kolego, przede wszystkim to widzę większy potencjał w zespole Dominikany, gdzie zawodniczki grają w lidze brazylijskiej np. Dentil Praia czy też w Dinamie Kazań. Jeśli zagrają na swoim najwyższym poziomie i nie przestraszą się pełnej hali to są dla mnie faworytkami, a właśnie dlatego też, ze regularnie ogrywaly Polki.
Uważam, że nie leży nam Dominikana i dlatego taki typ, totalnie nie przekonuje mnie nasza reprezentacja bez lewego skrzydła. Jak będzie zobaczymy to tylko sport.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dominikana kurs @2.22 Fortuna
Widzę, że opinie są mocno podzielone. Ja zdecydowanie kieruje swój typ w stronę Dominikanek. Od początku turnieju prezentują się znakomicie. Bez problemu ograły Koreanki z południa, z resztą podobnie jak Polki. Chorwatki również zostały rozgromione, a z nimi już Półki bardzo się męczyły. Do tego jak równy z równym walczyły z wyżej notowanymi Turczynkami. Przed MŚ bez problemu wygrały dwa turnieje rangi mistrzowskiej, w których udział brały zespoły obu Ameryk. Dokonały tego bez żadnej porażki. Ich siła fizyczna, skoczność, zasięg są na kapitalnym poziomie. Do tego praktycznie cały skład to zawodniczki występujące w niezwykle silnych zespołach m.in. ligi brazylijskiej. Pena, Braylin Martinez, De La Cruz, Gaila Gonzalez, Jineiry Martinez wszystkie to absolutny światowy top. Polkom z tak silnymi fizycznie rywalkami zwyczajnie zabraknie pary. Do tej pory mierzyły się z zespołami preferującymi zdecydowanie inna siatkówkę, która oparta była głównie na technice. Dominikana to o wiele większy kaliber, na który Polki nie są gotowe. Będące w fenomenalnej formie Dominikanki są mocnymi faworytkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +745
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Ktoś napisał, że siła ofensywna słabsza, bo nie ma Smarzek, dawno takich pierdół nie czytałem...Smarzek jak wróciła z Rosji to wóz z węglem i kręciła w półfinałach/finałach wynik w ataku na granicy 2/18 i zjeżdżała do bazy. Na tą chwilę Stysiak ja zjada na miękko, a pisanie, że jest chimeryczna to już wogole przesada. Jak dla mnie ona trzyma atak tylko i dołącza do niej czasami Różański i tyle. Akurat na tym turnieju nasze w ataku nie graja, aż takiego piachu jak zdążyły wszystkich przyzwyczaić, ale też przeciwniczki nie były z najwyższej półki. Dziś napewno wyższy blok niż w tych meczach wcześniejszych, będzie dla niektórych naszych dużą przeszkodą. Dominikana gra fajnie. Narazie na nic się nie zdecydowałem, ale najbliżej mi do jakiegoś overka na sety i na punkty.
Rzeczywiście, straszna przesada, że napisałem o Stysiak chimeryczną. Co ten dzisiejszy mecz tylko potwierdził.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Rzeczywiście, straszna przesada, że napisałem o Stysiak chimeryczną. Co ten dzisiejszy mecz tylko potwierdził.
Cwaniaczysz po meczu , każdy tak potrafi. Stysiak jako jedyna trzymała grę Polek , i jest tak od dawna , zresztą zdobyła dziś ponad 20 pkt, jednak dziś Dominikana bezbłędna...
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Poczekałem i warto było, kursy wzrosły, więc jeszcze raz wtrące popierając kolegę wyżej.

Wyjdzie dzisiaj prawdziwe oblicze Polski czy poradzą sobie na wysokim bloku przeciwko silnemu zespołowi, według mnie nie. Przypomnę, że w pojedynkach bezpośrednich zdecydowanie na korzyść Dominikany 12-7 w tym w ostatnich 5 meczach 4 razy góra były Karaibki.
Braylin, Jineiry czy wchodząca Bethania powinny zrobić robotę, wczoraj niewiele zabrakło z Turcją.

Powodzenia

🇩🇴 Dominikana win @2.40
Superbet
+++ może nie mam wielu punktów reputacji, bo jestem tu rzadko ale poproszę o szacuneczek ;) gdybym nie był przekonany o typie to bym go nie wrzucał, a dostałem od razu atak, ze na podstawie h2h oceniam hahaha.
Wszystko było składniową. Pozdro

🇩🇴 Dominikana win @2.40
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Stysiak , nie licząc Wołosz, która jest jedną z najlepszych na świecie na swojej pozycji , to czołowa zawodniczka w naszej drużynie i potwierdza to formą w każdym spotkaniu. Chimeryczna to może być Różanski, Górecka itp.
Uwielbiam jak ktoś cytuje swój własny post z trafionym typem, to jest wspaniałe♥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kilka słów sprowadzania pojawi się za kilka minut

29 dnia października miałem możliwość obejrzenia w GelreDome Arnhem zmagań siatkarek podczas Mistrzostw Świata.

Koszt biletu na dwa spotkania Włochy vs Kenia oraz Portoryko vs Kamerun wynosił 27 euro.

Jak to wyglądało z wysokości. Hala duża, ogromna, ale publiczność nie dopisała. W pierwszych kilku rzędach była publiczność, zainteresowanie. Spiker starał się poruszyć do zabawy, zachęcić do dopingu. Z pewnością gdyby grała Holandia więcej ludzi by się pojawiło.

Pierwszy set jednoznacznie wygrany przez Włoszki, drugi set okazał się wyrównany, gdyż Kenijki były w stanie z wyniku 23:19 doprowadzić do 23:23 po czym Włoszki zdobyły dwa punkty i wygrały drugiego seta. Trzeci set wyrównany do 11:10, po czym odskok dzięki serwisowi i pewna wygrana 25:17. Już na dziś mówię, że Kenia URWIE seta Portoryko w sobotę. Czekam tylko na kursy.

W drugim spotkaniu również był zdecydowany faworyt. Podczas rozgrzewki i dobry początek pierwszego seta spodziewałem się, że Kamerun ugra przynajmniej jednego seta. Każdy z pierwszych dwóch setów zaczynał się wyrównanie. Trzeci set i na początku 6:0 było już nie do odrobienia. Mecz bez większej historii.

Z takiej luźnej obserwacji przyznam, że nie wiem kto jest w gronie faworytek, ale Włoszki nie zachwyciły. Może uda się pojawić w Apeldoorn na ćwierćfinale lub półfinale więc też postaram się zdać jakąś relację.

Zieloności 💸



Dokonam edycji, ponieważ wielce panujący pan marcen nie zrozumiał postu, a może wstał lewą nogą. Mój wpis miał na celu pokazanie w jaki sposób wyglądało to z wysokości trybun i tu żadnej roli nie odgrywało jakie to byłoby spotkanie. Dla mnie mogłyby grać nawet Bezludne Wyspy. Takim wpisem jest zepsuta dobra zabawa w moim pamiętniczku z którym zapoznał się chcąc lub nie chcąc ten użytkownik. W żaden sposób to nie jest atak, ale życzę Tobie z całego serca, abyś kiedyś pojawił się na takim turnieju
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1758
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Krzysiu, no rozumiem, że poszedłeś na mecz, ale kogo to obchodzi w temacie? Widać, że to dla Ciebie duże przeżycie, cieszymy się razem z Tobą. Mi osobiście szkoda byłoby czasu oglądać mecz Włochy Kenia i Portoryko Kamerun nawet jakby dawali bilety za frajer.
Wytłumaczę Ci. Włoszki grały ławka i pewnie dlatego Cię nie zachwyciły, bo Egonu to 75% tej reprezentacji.
A szczerze w siatkówce kobiet ciężko, żeby w ogóle jakaś gra zachwycała, a jeszcze tak topowych zespołów na które się wybrałeś.
Jak już dobawisz na te ćwierćfinały to napisz u siebie w pamietniczku relacje, po co tutaj.
Z fartem🍻

Dokonam edycji, ponieważ wielce panujący pan marcen nie zrozumiał postu, a może wstał lewą nogą. Mój wpis miał na celu pokazanie w jaki sposób wyglądało to z wysokości trybun i tu żadnej roli nie odgrywało jakie to byłoby spotkanie. Dla mnie mogłyby grać nawet Bezludne Wyspy. Takim wpisem jest zepsuta dobra zabawa w moim pamiętniczku z którym zapoznał się chcąc lub nie chcąc ten użytkownik. W żaden sposób to nie jest atak, ale życzę Tobie z całego serca, abyś kiedyś pojawił się na takim turnieju
Mordzia, cieszę się, że znasz swoje miejsce w szeregu :) . Nie musisz mi życzyć, abym pojawił się na takim wydarzeniu, ponieważ mnie to nie rusza z 3 powodów - kibiców brak, mecze nieatrakcyjne (poziom marny) i śmieszne miejsce do rozgrywania meczów.
A jak robisz takie swoje pamiętniki to Ci mogę powiedzieć , że byłem u nas na Narodowym na otwarciu mundialu, byłem na finałach w spodku 2014/2022 i wiele innych meczów panów co atrakcyjność i atmosfera bije na głowę takie wydarzenie na którym byłeś :).
Koniec tematu😀.
Miłego dnia 👍.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Rzeczywiście, straszna przesada, że napisałem o Stysiak chimeryczną. Co ten dzisiejszy mecz tylko potwierdził.
Proponuję zapoznać się z definicją słowa "chimeryczna".... może chodziło tobie o inną zawodniczkę, a może myślałeś o czymś innym a co innego napisałeś.Dziewczyna zagrała na miarę swoich możliwości, to że nie kończy czasami piłek.....normalna sprawa. Mógłbyś tak napisać o Cristiano Ronaldo bo twoja "chimeryczność" pasowała by idealnie.No chyba że znasz Stysiak w życiu prywatnym w co wątpię i taką jest osobą.....ja na parkiecie tego nie widziałem mimo że kilka piłek nie skończyła
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czechy +24.5 @1.7

Początkowo Chinki nie przekonywały. Aż przyszedł fantastyczny mecz z Japonkami. No i fajnie, pokazały swój potencjał, natomiast dzisiejsze spotkanie żadnego znaczenia dla nich na 99 procent mieć nie będzie. Powinny to wygrać ale po co się przemęczać i gonic punktowo skoro za kilkadziesiąt godzin znacznie ważniejsze starcie z Brazylijkami
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Krzysiu, no rozumiem, że poszedłeś na mecz, ale kogo to obchodzi w temacie? Widać, że to dla Ciebie duże przeżycie, cieszymy się razem z Tobą. Mi osobiście szkoda byłoby czasu oglądać mecz Włochy Kenia i Portoryko Kamerun nawet jakby dawali bilety za frajer.
Wytłumaczę Ci. Włoszki grały ławka i pewnie dlatego Cię nie zachwyciły, bo Egonu to 75% tej reprezentacji.
A szczerze w siatkówce kobiet ciężko, żeby w ogóle jakaś gra zachwycała, a jeszcze tak topowych zespołów na które się wybrałeś.
Jak już dobawisz na te ćwierćfinały to napisz u siebie w pamietniczku relacje, po co tutaj.
Z fartem🍻



Mordzia, cieszę się, że znasz swoje miejsce w szeregu :) . Nie musisz mi życzyć, abym pojawił się na takim wydarzeniu, ponieważ mnie to nie rusza z 3 powodów - kibiców brak, mecze nieatrakcyjne (poziom marny) i śmieszne miejsce do rozgrywania meczów.
A jak robisz takie swoje pamiętniki to Ci mogę powiedzieć , że byłem u nas na Narodowym na otwarciu mundialu, byłem na finałach w spodku 2014/2022 i wiele innych meczów panów co atrakcyjność i atmosfera bije na głowę takie wydarzenie na którym byłeś :).
Koniec tematu😀.
Miłego dnia 👍.
Każdego to obchodzi, jeśli wchodzi w ten temat. Bo jest to temat o mistrzostwach świata kobiet w siatkówce. Więc nie wiem Mordzia o co toczysz pianę, bo to jest forum dyskusyjne i powyższy wpis jest zamieszczony prawidłowo. Jeśli nie interesują cie informacje dot. tego tematu to tu nie wchodź. Z kolei nikogo nie interesuje W TYM TEMACIE ze byles na Narodowym.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dominikana + Turcja @1,90 - Fortuna

Dominiczki mi bardzo zaimponowały w meczu z Polską. Szczególnie Bethania De La Cruz. Grały bez kompleksów i miały naprawdę dobre przyjęcie. Wydaje się że Tajlandii zabraknie trochę w meczu z Dominikana. Już z mocno bijącą Polską pokazały się fatalnie. Dominikana na fali więc myślę, że zanotuja stosunkowo łatwe zwycięstwo.

O drugim meczu niewiele napiszę. Nie umiemy grać z Turcją. Leja nas na każdym froncie i tak też będzie dzisiaj. Jesteśmy trochę pod ścianą i presja zadziała na nasze niekorzystnie. Czysto siatkarsko jesteśmy o klasę niżej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom