>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet 2022 - Polska/Holandia

tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska - Korea Południowa

Korea +27,5 pkt @1.70 Fortuna


Do powyższych typów dokładam jeszcze hc w kierunku Koreanek i gram bez prowizji. To, że Polki wygrają, to nie mam żadnych wątpliwości, tylko w jakim stosunku. Wczoraj o dziwo bez żadnych problemów zmiotły z kortu Tajki. Myślę, że dziś przy zdecydowanie słabszych rywalkach, trener Lavarini może dać odpocząć swoim kluczowym zawodniczkom i dać szansę zmienniczkom, bo przed dziewczynami trudny mecz z Dominikaną jeszcze jutro i w sobotę na rozkładzie Turcja, więc jak odpoczywać, to tylko dziś z mizerną Koreą. Liczę na rozluźnienie po bardzo dobrym meczu w wykonaniu naszych Reprezentantek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1335
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Brazylia - Kolumbia

Wczoraj było bardziej „nerwowo” niż zakładałem z hcp na Kolumbijki, ale dzisiaj mimo wszystko kontynuuję grę w ich stronę. Tym bardziej, że mam wrażenie, iż STS mocno przesadził. Zarówno Kolumbia do tej pory tak wysoko nie przegrała meczu (JPN i CHN), jak i Brazylia tak wysoko nie wygrała (CZE i ARG). Do tego dochodzi aspekt nazwijmy to lokalny - Kolumbijki bardzo często biły się z Brazylia na różnych turniejach w Am Płd.i strefie PanAm i mecze bywały zacięte, a przynajmniej bardziej niż dzisiejszy handicap. Nie daleko szukając - ostatnie mistrzostwa Am Pld i sensacyjna wygrana Kolumbii. Z tego co pamietam Brazylia miała już pewne złoto, ale wynik pozostanie na zawsze w historii, a skład Brazylijek wtedy słaby nie był. Liczę na mocniejszy fizycznie mecz niż wczoraj z Chinkami, a wtedy braku Kolumbijek w przyjęciu nie powinny być aż tak widoczne. Owszem, nie będą miały szans coś ugrać w tym meczu, ale takie 0-3 i 3x do 20 dlaczego nie? Handicap raczej przesadzony.

TYP: Kolumbia +24.5 @1.7 STS

Pod typem na Japonki pozostaje mi się podpisać i nie dublować argumentów, ładnie to znowu zostało opisane.

Tajki w moim mniemaniu również poradzą sobie z Chorwatkami, tu jednakże trochę mi kurs nie pasuje (za nisko).
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Ja natomiast absolutnie nie mogę się zgodzić z przedmówcami, którzy gloryfikują Japonki, a zarazem tak deprecjonują Chinki. Oba zespoły o bardzo zbliżonym potencjale, natomiast kursy dosyć sporo rozstrzelone. W Lidze Narodów w fazie grupowej osiągnęły niemalże identyczne rezultaty. Następnie w fazie pucharowej obie pożegnały się z turniejem już w 1/4. Jednak warto zaznaczyć, że stawiły opór wyżej notowanym rywalkom. W mojej opinii kurs 2.50 na Chinki jest zdecydowanie do gry. Co prawda grają bez swojej liderki Ting Zhu, ale cała reszta składu jest dostępna. Przez wiele lat były hegemonem siatkówki i w takim turnieju jakim są MŚ ich występ na pewno będzie lepszy od gry w mniejszych turniejach poprzedzających turniej docelowy w tym sezonie. Obie ekipy podejmowały niedawno zespół Kolumbii i zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawiły po sobie zawodniczki Państwa Środka. Dziś spotkanie biorą Chinki, czym przerwa długą, zwycięską passę Japonek. Której jednak ostatnimi czasy mierzyły się głównie z zespołami zdecydowanie słabszymi. CHINY [email protected] Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1960
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Czy te patologicznie słabe Japonki wogóle wyszły dzisiaj na parkiet czy zostawiły mózgi w szatni? W 3 secie prowadzą 20:23 i co? Przestały kompletnie grać...Jak ktoś mi jeszcze powie, że ta osrana Koga jest taka zajebiście dobra to pękne ze śmiechu 😂 Przecież ona do czasu gdy doznała kontuzji nie istniała na boisku tak jak cały zespół...
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Polska vs Dominikana, typ: 1 @1,80 - STS // @1,90 - Betclic

Kurs na Polskę jest bardzo przesadzony, dla mnie jest to warte 1,45-1,50. Dominikana to mimo dobrych wyników to nadal tylko siła x ramię. Mają kilka dziewczyn, które potrafią mocno zaatakować, ale my w tym elemencie nie odstajemy, bo przecież Stysiak jest lepsza od swojej vis-a-vis, a Olivia Różański widać że złapała formę na MŚ i z każdym meczem gra coraz lepiej. Teraz wykluczam argument, którym jest "ale przecież urwały 2 sety Turcji", no a Turcja przegrała z Tajlandią. Zespół Turcji jest kompletnie nieprzygotowany do tego turnieju i dużo dziewczyn gra poniżej oczekiwań. Zresztą wystarczy prześledzić historie meczu. Pierwszego seta Dominikana wygrała BŁĘDAMI Turcji. 5 punktowych bloków, fatalna skuteczność Karakurt. W samym ataku Turcja popełniła 34 (!) błędy. To nie Dominikana zagrała dobrze, a Turcja źle. My w turniej weszliśmy średnio, ale forma zdecydowanie idzie w górę i mecz z Dominikaną powinien być dobrym sposobem na przygotowanie się do następnej fazy grupowej (awans mamy już zapewniony) i grę z lepszymi przeciwniczkami. W dodatku uważam, że kurs do meczu jeszcze mocno spadnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +779
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Raczej spadnie, choćby z tego względu, że to turniej u nas i mnóstwo ludzi w takich sytuacjach zawsze gra bardziej dla frajdy i patriotycznie - "na naszych". Sumarycznie daje to potężne kwoty. A skoro chcą stawiać w jedną stronę, to po co po 1.8, zaraz firmy zrobią 1.65 ;)
 
S 27K

sobolekk

Użytkownik
Już byłem w trakcie pisania komentarza ale użytkownik wyżej (pomimo tego że częściej się z nim nie zgadzam) powiedział w zasadzie wszystko. Byłem w szoku jak zobaczyłem kurs. myslalem ze beda okolice 1,4
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Raczej spadnie, choćby z tego względu, że to turniej u nas i mnóstwo ludzi w takich sytuacjach zawsze gra bardziej dla frajdy i patriotycznie - "na naszych". Sumarycznie daje to potężne kwoty. A skoro chcą stawiać w jedną stronę, to po co po 1.8, zaraz firmy zrobią 1.65 ;)
To MŚ i myślisz że najwieksze kwoty są grane w Polsce? Na moje jak spadnie to do max 1.75 o ile w ogóle spadnie
 
J 3K

josh91

Użytkownik
W mojej opinii dokładnie odwrotnie i Dominikana jest lekkim faworytem meczu, przemawia również o tym H2H. 12-7 dla Karaibek, w tym ,4-1 w ostatnich 5 meczach. Odniosły dwa pewne zwycięstwa i minimalnie przegrały z mocną Turcja. Polska bez Smarzek, Czyrniańskiej i Łukasik jest dużo słabsza w ofensywie aniżeli Dominikanki. Czekam aż jeszcze pograją na Polki i wzrosną kursy na DOM. Pozdro
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
W mojej opinii dokładnie odwrotnie i Dominikana jest lekkim faworytem meczu, przemawia również o tym H2H. 12-7 dla Karaibek, w tym ,4-1 w ostatnich 5 meczach. Odniosły dwa pewne zwycięstwa i minimalnie przegrały z mocną Turcja. Polska bez Smarzek, Czyrniańskiej i Łukasik jest dużo słabsza w ofensywie aniżeli Dominikanki. Czekam aż jeszcze pograją na Polki i wzrosną kursy na DOM. Pozdro
W sensie uważasz że Stysiak jest słabsza w ataku od Smarzek albo Różański od łukasik? 🤔
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Na bet365 bardzo wyrównane kursy w tej chwili: 1,83 vs 1,83.
Nie potrafię pozbyć się wrażenia, że troszkę w kraju przeceniamy reprezentację na podstawie pierwszych spotkań. Rywalki z niższej półki, a w naszej grze sporo przestojów, chimeryczna Stysiak. W mojej opinii kursy są optymalne i nie powinny spaść, typowy mecz 50/50
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Niestety nie mogłem obejrzeć Polek z Koreankami ale zerkałem od czasu do czasu na wyniki i początki setów 1 i 3 trochę zawalały. W 1 secie przygrywały 12:14 a w trzecim 10:12. Jak na poziom koreanek to trochę niemrawe wejścia w set. Potem oczywiście odjazd ale przy Dominikankach trzeba być regularnym.

Oglądał ktoś mecz Kamerunek? Zastanawia mnie bet Portorykanek z właśnie Kamerunkami poniżej 129,5 pkt @1,88 LVbet
Trzy sety do 18
 
Ostatnia edycja:
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
To MŚ i myślisz że najwieksze kwoty są grane w Polsce? Na moje jak spadnie to do max 1.75 o ile w ogóle spadnie
A co mają kwoty grane w Azji czy UK u potentatów bukmacherskich do naszych krajowych Juroszków, którzy widząc tysiące wymalowanych buziek i rozgrzanych trąbek będą oferować im grę po coraz bardziej psim kursie.
Już poleciało do 1.75 w STS.

zwycięzca (uwaga: wyższe kursy w HICIE DNIA)
1261
 
S 27K

sobolekk

Użytkownik
A co ty myślisz że kurs w stsie jest niezależny od kursow za granicą ?
A co mają kwoty grane w Azji czy UK u potentatów bukmacherskich do naszych krajowych Juroszków, którzy widząc tysiące wymalowanych buziek i rozgrzanych trąbek będą oferować im grę po coraz bardziej psim kursie.
Już poleciało do 1.75 w STS.

zwycięzca (uwaga: wyższe kursy w HICIE DNIA)
1261
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Polska - Dominikana
Liczba punktów +180.5 1.78 Fortuna

Dzisiaj się nie skończy 3:0 w żadną stronę, nie ma szans. Dominikana jest mocna, niewiele wczoraj brakowało i byśmy wczoraj mieli sensacje w postaci drugiego przegranego meczu przez Turcję. Polska do tej pory dwa razy po 3:0 ale rywale z niższej półki. Dziś będzie zacięty mecz, w którą stronę to nie wiem ale na pokrycie linii wystarczy 4 sety i myślę, że w każdym z nich słabsza drużyna przekroczy 20 punktów
 
Ostatnia edycja:
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Ktoś napisał, że siła ofensywna słabsza, bo nie ma Smarzek, dawno takich pierdół nie czytałem...Smarzek jak wróciła z Rosji to wóz z węglem i kręciła w półfinałach/finałach wynik w ataku na granicy 2/18 i zjeżdżała do bazy. Na tą chwilę Stysiak ja zjada na miękko, a pisanie, że jest chimeryczna to już wogole przesada. Jak dla mnie ona trzyma atak tylko i dołącza do niej czasami Różański i tyle. Akurat na tym turnieju nasze w ataku nie graja, aż takiego piachu jak zdążyły wszystkich przyzwyczaić, ale też przeciwniczki nie były z najwyższej półki. Dziś napewno wyższy blok niż w tych meczach wcześniejszych, będzie dla niektórych naszych dużą przeszkodą. Dominikana gra fajnie. Narazie na nic się nie zdecydowałem, ale najbliżej mi do jakiegoś overka na sety i na punkty.
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Ja na dziś polecam ako
Portoryko u75.5 pkt @1.5
Tajlandia u75.5 pkt @1.4
Wychodzi kurs 2.1 w sts
Portoryko potrafiło na tym turnieju walczyć z najlepszymi, ogolnie jest to druzyna kilka klas wyżej notowana niż Kamerun. Tajlandia po słabym meczu z Polska wczoraj pokazała ze wróciła na właściwie tory, one akurat nie odpuszczają. Nie przewiduje tutaj innych wyników niż 3:0 a żeby podbić trochę kurs gram jak wyżej, polecam.
A co do postów powyżej, oczywiście ze zmiany kursów u zagranicznych buków maja wpływ na kursy u naszych ziemniaków. Jeżeli ktoś tego niewie to widocznie gra tylko u naszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Domini
W sensie uważasz że Stysiak jest słabsza w ataku od Smarzek albo Różański od łukasik? 🤔
Pozwolę się wtrącić Stysiak ma swoje walory a Smarzek swoje, po prostu mają nieco inną charakterystykę. Stysiak tak naprawdę nie miała kiedy się spocić przy dwóch ostatnich meczach a jej słabością jest właśnie wydolność. Według mnie ten mecz to będzie prawdziwy sprawdzian dla Polek, dziś nie będzie tak lekko atakować przy wysokich Dominikankach. Mam obawy do naszego przyjęcia zarówno Górecka jak i Różański to dla mnie czasem "jeźdźcy bez głowy" a doświadczenia na arenie międzynarodowej im stanowczo brakuje. I co by nie mówić gra faluje, było to widać z Koreankami. Dla mnie faworytkami są Dominikanki.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Domini


Pozwolę się wtrącić Stysiak ma swoje walory a Smarzek swoje, po prostu mają nieco inną charakterystykę. Stysiak tak naprawdę nie miała kiedy się spocić przy dwóch ostatnich meczach a jej słabością jest właśnie wydolność. Według mnie ten mecz to będzie prawdziwy sprawdzian dla Polek, dziś nie będzie tak lekko atakować przy wysokich Dominikankach. Mam obawy do naszego przyjęcia zarówno Górecka jak i Różański to dla mnie czasem "jeźdźcy bez głowy" a doświadczenia na arenie międzynarodowej im stanowczo brakuje. I co by nie mówić gra faluje, było to widać z Koreankami. Dla mnie faworytkami są Dominikanki.
Poczekałem i warto było, kursy wzrosły, więc jeszcze raz wtrące popierając kolegę wyżej.

Wyjdzie dzisiaj prawdziwe oblicze Polski czy poradzą sobie na wysokim bloku przeciwko silnemu zespołowi, według mnie nie. Przypomnę, że w pojedynkach bezpośrednich zdecydowanie na korzyść Dominikany 12-7 w tym w ostatnich 5 meczach 4 razy góra były Karaibki.
Braylin, Jineiry czy wchodząca Bethania powinny zrobić robotę, wczoraj niewiele zabrakło z Turcją.

Powodzenia

🇩🇴 Dominikana win @2.40
Superbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
Do góry Bottom