>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Elity - Rosja 2016 (Moskwa & Sankt Petersburg) 06.05 - 22.05.2016

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik
Na jutro chyba nie ma pewniejszego betu od overa 7.5 w meczu Kanada-Węgry.Oglądałem dziś 2 tercje meczu Słowacja-Węgry i trzeba przyznać,że jak Słowacy przycisnęli to przeciwnicy mieli spore problemy w defensywie.Można powiedzieć,że te 4-1 to najniższy wymiar kary.
Jutro Kanada Węgrów rozjedzie nawet jak zagra na 70%.Wszyscy doskonale pamiętamy co Kanadyjczycy robili w grupie przed rokiem:10-0 z Niemcami,10-1 z Austrią.Łącznie w grupie 49 bramek w 7 meczach.Rozjeżdżali jak walec każdego.
Węgrzy do Rosji przyjechali po lekcje hokeja i jutro tę lekcję dostaną od Kanady.8 bramek Kanada jest w stanie strzelić bez żadnego problemu
Over 7.5 ✅ 7-1
1.80 b365
Można też pograć zawodników.Ja osobiście gram:
Hall 2+ więcej@3.00 ⛔ 1
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Węgry - Kanada
Ceci strzeli gola
5,0 Fortuna⛔ 2A
Telegraficzny skrót, bo mecz za parę chwil. Nie ma co się bawić w jakieś over 100 goli McDavida czy Duchene&#39;a przy kursach 3,20. Para Ceci-Murray zaprezentowała się kapitalnie w meczu z USA, zwłaszcza pierwszy z wymienionych. Jako jedyni nie popełnili żadnych błędów, podczas gdy DUMBa z resztą ekipy pomimo korzystnego rezultatu tych błędów się nie ustrzegli (w tym paru poważnych). Cody pokazał także ofensywny akcent, ładna asysta przy golu Duche&#39;a, a parę chwil potem sam był blisko trafienia. Ceci ma spory hockey sense i ogólnie całkiem pokaźne ofensywne możliwości. Ponadprzeciętny na łyżwach, podać też potrafi, a i strzał z okolic koła może się podobać. Fizycznej gry musi się jeszcze nauczyć. 10 goli i 28 punktów w Ottawie, po Karlssonie zdecydowanie najlepszy D w ekipie Sens. Kiedyś będzie lepszy moment, żeby o nim pogadać. W meczu z Węgrami powinien dostać coś koło 14-18 minut, a skoro z USA dochodził do primary scoring chances, to z Madziarami też sobie poradzi. Niepowtarzalna okazja na pierwszego reprezentacyjnego gola.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziwnie się trochę układają te mistrzostwa. Łotwa która grę w ataku kaleczy aż oczy bolą ma 2 punkty po spotkaniach z Szwedami i Czechami, Merzlikins wyciąga 42 z 44 strzałów reprezentacji trzech koron, dzień później Masalskis w świetnym stylu broni 36 z 39 strzałów naszych południowych sąsiadów. Czesi sami sobie trochę winni, mając na przełomie 2/3 tercji aż 7 minut gry w przewadze na tym poziomie koniecznością jest coś strzelić i trochę mecze zamknąć, tym bardziej że Łotysze byli mocno zagubieniu po wykluczeniu Keninsa do tego stopnia, że popełnili prosty błąd przy zmianie. Drugie zaskoczenie to Kazachstan, który najpierw przetrwał niesamowity napór Szwajcarów i ostatecznie nawet ten mecz wygrał, teraz stawiają się Rosjanom, nie dość że jednemu z faworytów imprezy to jeszcze gospodarzom. A jest to o tyle dla mnie zaskoczenie, że oni mają w składzie kilku ogórków jak Lakiza, Kairov, Lobanov albo zawodników dla których to jest za wysoki poziom moim zdaniem i mam tu na myśli chociażby Solareva. Skład oparty głównie na zawodnikach Barysu Astana który nawiasem mówiąc zaliczył rozczarowujący sezon. No ale jak w meczu wpada ci taka bramka jak ta Savchenki no to chyba niebiosa sprzyjają tego dnia. Nie mniej dla mnie to póki co jest mała niespodzianka co się tutaj dzieje. Inna sprawa to już przechodząc do sedna spotkania które sobie obrałem to fatalna postawa w pierwszym spotkaniu Norwegów. Ich gra zawsze mi się podobała, świetne rozrysowane schematy gry w przewadze które wykorzystywali bardzo często zaskakując te najmocniejsze ekip, w pierwszym spotkaniu grają chyba z najsłabszą ekipą grupy Duńczykami, 6 gier w przewadze w tym aż dwie 4-minutowe po dwóch idiotycznych przewinieniach Ellera, w sumie 16 minut gry w PP i nie wpada nic. Żenada. Poprzeczka i słupek w pierwszej tercji, do tego bardzo nie pewny i jak to lubią powtarzać nasi komentatorzy elektryczny Dahm w bramce a z 44 oddanych strzałów nie wpada nic. A przecież Norwegowie mają tutaj kim postraszyć - Holos, Mathis Olimb, Andreas Martinsen, Mats Zuccarello, grubo po 30stece ale wciąż w dobrej dyspozycji Bastiansen, Olsen, na papierze to wygląda fajnie a dzień dobry 0:3 w papę od przeciętnych Duńczyków po powiedzmy sobie wprost słabej grze. Hansen, Eller, Ehlers, Christiansen, więcej ciekawego ja tutaj nie widzę u Duńczyków. Ok, dziś rywalem Norwegów będą Szwajcarzy. Ci oddali 51 strzałów w spotkaniu z Kazachstanem. Nie wygrali, po frajersko straconej bramce w przewadze i później jeszcze w osłabieniu po karze 2+2 de Buoisa. Ale ta gra wyglądała o niebo lepiej od Norwegów, miażdżyli rywala niesamowicie, widać było wyćwiczone schematy w ataku, pressing w tercji obronnej rywala. No ale jak wspominałem wcześniej w tym dniu niebiosa chyba patrzyły w stronę Azji.

Szwajcaria @ 1,80
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Lotwa - Rosja 1x
4,60 Betano
A czemu nie sprobowac za drobne po takim kursie mysle ze warto. Pierwsze dwa mecze Lotysze przegrali po dogrywkach i karnych z Czechami i Szwedami. Ale przy lepszej skutecznosci mogli ktorys nawet wygrac, owaszem brak im troche umiejetnosci ale ambicje i wole walki posiadaja co w tych dwuch meczach pokazali i wstydu nieprzyniesli sobie. Lotysze ostanio pokonali rosjan 2 lata temu w towarzyskiej grze a w ms to wygrali 16 lat temu w 2000r czyi bardzo dawo temu. Rosja wiadamo gospodarz i jeden z faworytow ale ich gra mnie nieprzekonuje przegraliz Czechami i meczyli sie z Kazachami. Wedlug mnie hokeisci z Lotwy cale niestoja na straconej pozycyjii jak zagraja tak jak 2 pierwsze mecze, wiadamo Rosja faworyt ale wcale niemusi tego wygrac. Wiec mysle ze taki typ na Lotyszy zremisem cale niejest zly.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Łotysze punkty ze Szwedami czy Czechami zdobyli głównie dzięki świetnej postawie bramkarzy.Ich gra obronna już tak dobrze nie wyglądała.
Wątpię by po raz 3 z rzędu bramkarze mieli dzień konia.Jak dziś nie zagrają na świetnym poziomie to jestem pewny,że Rosjanie strzelą te 5 bramek.Według mnie nie ma szans na to by Łotysze zdołali dziś urwać chociażby punkt.Cuda się zdarzają,ale nie w każdym spotkaniu ????
Ja zagram over 6,który przy małej pomocy Łotyszy powinien zostać pokryty.Gra Bobrowskiego jak i rosyjskiej defensywy jak na razie nie wygląda najlepiej dlatego nie ma co się bawić w jakieś handicapy tylko wchodzić w over.
Over 6 ⛔ Łotysze nie pomogli
1.90 B365
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Słowacja - Niemcy


Słowacy jak do tej pory spisują się bardzo dobrze i odprawiają z kwitkiem drużyny, które nie powinny im sprawiać problemów. Jestem pozytywnie zaskoczony ponieważ dawno Słowacy z taką łatwością nie ogrywali teoretycznie słabszych rywali, a tutaj na spokoju Węgry 4:1, Francja 5:1, a teraz czas na reprezentację Niemiec. Słowacy podobnie jak Czesi postawili w tym roku w dużej meierze na graczy grających w Europie, zaciąg zza Oceanu to jedynie 4 graczy czyli tak naprawdę o sile tej reprezentacji decyduje Europa. Jak widać póki co był to trafiony wybór, jeśli Slowacja dziś pokona Niemców to tak naprawdę w 75% będzie przesądzone to że Slowacy znajdą się w TOP4 swojej grupy, pozostanie mecz z nieobliczalną Białorusią oraz z największymi tej grupy czyli CAN / FIN oraz USA. Myślę że podopieczni Zdeno Cigera mają jasny cel pokonać wszystkie słabsze ekipy tej grupy, a z lepszymi rozegrać dobre spotkania i spokojnie zapewnić sobie awans do dalszej fazy gier. Niemcy jak na razie bez żadnego szału, wydaje mi się że ktoś tu napompował balonik zbyt mocno i Leon, Tobias jak i Christian czyli gracze z NHL, którzy oprócz Reimera mieli być motorem napedowym, jak na razie spisują się przeciętnie. Porażka z Francją nie wystawia im na pewno dobrego świadectwa, a biorąc pod uwagę fakt że w tej grupie rywalizacja o pozostanie dopiero się rozegra to Niemcy niczego pewni być nie mogą chociaż mecz z Węgrami pewnie będzie kluczowy. Jak dla mnie Słowacy powinni tu spokojnie dowieźć zwycięstwo w reg time.


Słowacja 60&#39; / 1.76 Betgun
⛔
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Słowacja - Niemcy


Słowacy jak do tej pory spisują się bardzo dobrze i odprawiają z kwitkiem drużyny, które nie powinny im sprawiać problemów. Jestem pozytywnie zaskoczony ponieważ dawno Słowacy z taką łatwością nie ogrywali teoretycznie słabszych rywali, a tutaj na spokoju Węgry 4:1, Francja 5:1, a teraz czas na reprezentację Niemiec. Słowacy podobnie jak Czesi postawili w tym roku w dużej meierze na graczy grających w Europie, zaciąg zza Oceanu to jedynie 4 graczy czyli tak naprawdę o sile tej reprezentacji decyduje Europa. Jak widać póki co był to trafiony wybór, jeśli Slowacja dziś pokona Niemców to tak naprawdę w 75% będzie przesądzone to że Slowacy znajdą się w TOP4 swojej grupy, pozostanie mecz z nieobliczalną Białorusią oraz z największymi tej grupy czyli CAN / FIN oraz USA. Myślę że podopieczni Zdeno Cigera mają jasny cel pokonać wszystkie słabsze ekipy tej grupy, a z lepszymi rozegrać dobre spotkania i spokojnie zapewnić sobie awans do dalszej fazy gier. Niemcy jak na razie bez żadnego szału, wydaje mi się że ktoś tu napompował balonik zbyt mocno i Leon, Tobias jak i Christian czyli gracze z NHL, którzy oprócz Reimera mieli być motorem napedowym, jak na razie spisują się przeciętnie. Porażka z Francją nie wystawia im na pewno dobrego świadectwa, a biorąc pod uwagę fakt że w tej grupie rywalizacja o pozostanie dopiero się rozegra to Niemcy niczego pewni być nie mogą chociaż mecz z Węgrami pewnie będzie kluczowy. Jak dla mnie Słowacy powinni tu spokojnie dowieźć zwycięstwo w reg time.


Słowacja 60&#39; / 1.76 Betgun
Słabo śledzę MŚ, wybiórczo gram strzelców, ale dzisiaj totalnie na przypale po drodze do domu puszczone 3 single po takiej samej stawce, więc jeden z nich wystarczy aby być na plus ????

Viedensky @ 4,7
Jurco @ 3,5
Bakos @ 3,7.

GO GO GO!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Słabo śledzę MŚ, wybiórczo gram strzelców, ale dzisiaj totalnie na przypale po drodze do domu puszczone 3 single po takiej samej stawce, więc jeden z nich wystarczy aby być na plus

Viedensky @ 4,7
Jurco @ 3,5
Bakos @ 3,7.
U Słowaków jak na razie nie ma jednego lidera, Jurco strzelił bodajże 2 bramki, ale takie rozwiązanie całkiem ciekawe ponieważ Bakos albo Jurco jak na moje coś tu mogą ustrzelić, mało na razie Viedenskiego, ale wyczuwam tutaj rozkręcienie się tego gracza z meczu na mecz.

GO GO GO!
Co myślicie o zagraniu dzisiaj dubla Słowacja + Szwajcaria?
Szwajcaria jak dla mnie zdecydowanie nie, jak już to Duńczycy, którzy pozytywnie zaskakują i w mojej ocenie po takim kursie warto grać na niespodziankę w tym meczu ;) Szwajcarzy nie potrafią się póki co odnaleźć w Rosji i nie zdziwie się jak będą walczyć o utzrymanie, mimo że dopiero dwie gry za nami.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Węgry - Francja
Sofron strzeli gola
4,50 Betsson✅ zasłużona bramka
Węgrzy dość mocno odstają od stawki, ale oni już jadąc na turniej wiedzieli, że czeka ich walka o utrzymanie. Póki co zagrali dwa naprawdę dobre jak na swoje możliwości mecze i absolutnie nie mają się czego wstydzić. Nie mówię tego z czystej sympatii do outsidera, dość często spotykanej w sporcie, opieram się głównie na faktach. A fakty są takie, że przy większej dawce szczęścia w 3 tercji meczu ze Słowacją mogli ich nieźle nastraszyć, pokazali kawał dobrego hokeja i całkowicie wyłączyli Słowaków z gry, a na początku drugiej tercji meczu z Kanadą byli blisko wyrównania. Oczywiście, tutaj są takie braki w umiejętnościach, że nawet największe zaangażowanie tego nie nadrobi, ale jak dotychczas wygląda to co najmniej bardzo dobrze. Przy wsparciu bezkonkurencyjnych na tym turnieju węgierskich kibiców, wszyscy wyjeżdżają na lód i po prostu dają z siebie 100% ciesząc się grą wśród elity ???? Sofron jest zwyczajnie najlepszym zawodnikiem w ekipie węgierskiej. Na turnieju jeszcze bez punktu, ale i tak robi spore wrażenie. Tak się składa, że w sezonie 14/15 miałem okazję, żeby zobaczyć na żywo jedno ze spotkań niemieckiej DEL i los sprawił, że był to akurat mecz z Krefeld Pinguine, w których barwach do niedawna występował wyżej wymieniony. Żeby było ciekawiej, strzelił wtedy bramkę. Istvan to dynamiczny i bardzo agresywny RW. Zawodnik raczej jednej pozycji, ciężko mi sobie wyobrazić go pełniącego rolę centra. Wyborny specjalista od forecheckingu i backcheckingu. To on wywarł presję na Dumbie, a ten popuścił w gacie i stracił kontrolę nad krążkiem, co skrzętnie wykorzystał imiennik Istvana, czyli Bartalis. Bezcenne ogniwo w special teams, w reprezentacji niezastąpiony od lat, masowo zdobywa kolejne punkty na turniejach różnej rangi i w meczach towarzyskich. Jako jeden z niewielu Węgrów wyglądał naprawdę kompetentnie na tle Rosji B w nie aż tak dawno zakończonym sparingu. Ma mocny slapshot będący jego największą bronią. Strasznie łatwo traci nad sobą kontrolę, bojowe nastawienie ma z reguły wymalowane na twarzy i lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo rzadko odpuszcza. We wspominanym sezonie 14/15 był najczęściej karanym zawodnikiem w DEL. Każdy kij ma dwa końce, więc i ta cecha charakteru ma dobre przełożenie na grę. Gdyby nie był taki zadziorny, odpuściłby Dumbę który chciał rozprowadzić akcję zza bramki i o trafieniu Węgrzy mogliby zapomnieć. Dzisiaj przed Madziarami w teorii najłatwiejszy jak dotychczas przeciwnik, czyli Francja. Bellemare z ekipą jakoś specjalnie nie zachwycają na tym turnieju, a zarówno 2 jak i 3 para D są spokojnie &quot;do objechania&quot;. Ze strony Węgrów liczę po prostu na kolejny bezkompromisowy występ, a wtedy Francuzi wobec przeciętnej postawy swoich teoretycznie najlepszych zawodników, mogą nie mieć aż tak łatwo, jak każdy zakłada. A jeżeli któryś z Węgrów miałby ukąsić, to w pierwszym szeregu postawię Sofrona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
alpha 758

alpha

Użytkownik
Over 3.5 Francji IMO do gry. Węgrzy jak na razie 1-4 ze Słowakami i 1-7 z Kanadą,ale nie oszukujmy się wyniki mogły być wyższe.Kanada i Słowacja ostatnią tercję zagrały sobie na kompletnym luzie.
To,że dziś Francuzi zdobędą 3 punkty jest raczej pewne.Pytanie ile strzelą bramek.Według mnie 4-5 jak najbardziej w ich zasięgu.Dobra okazja do poprawy dorobku punktowego i bramkowego.Polecam na live:
Francja over 3.5 1.95 b365 live ✅ 6
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Szwecja - Kazachstan
Kazachowie cała masa przewinień, Ruscy najdobitniej to wykorzystali strzelając 3 bramki w PP, Szwajcarzy też jedną z wielu przewag zrobili na bramkę. Druga sprawa to ilość oddanych strzałów przez przeciwników Kazachów: Szwajcara 51, Ruscy 49, Norwegia 43. Wczorajszego meczu Kazachstan - Norwegia niestety nie widziałem, ale statystyki dalej potwierdzają dużą ilość kar. Szwedzi w meczu z Duńczykami pokazali super skuteczność 4 z 5 bramek zdobyte w power playu. Dodajmy do tego mały falstart z Łotwą co nie koniecznie musi dziwić bo Łotwa co roku potrafi się postawić najmocniejszym i ostatni mecz po 1 tercji bardzo dobrej 2-0 z Czechami jakby odcięło im prąd i porażka 2-4, to musi boleć. Kazachowie są w cyklu meczów dzień po dniu, pomimo dobrych wyników dla mnie nic wielkiego tutaj nie grają. Strzał życia z połowy ze Szwajcarią czy wykorzystywanie przewag z Rosją tym jednym dobrem atakiem przy pasywnej obronie Rosjan, ktoś powie tak się gra w hokeja jest przewaga są gole, jest szczęście są bramki, ale kiedyś taka passa szczęścia musi się skończyć. Szwedzi kolejny mecz 14ego warto tu nadrobić punktami i w spokoju odpocząć.
Szwecja -2,5 @ 1,70 365 ✅ 7-3 Cały mecz na spokoju pod kontrolą.

Finlandia - Węgry
Równoległy mecz o 19 ze Szwedami, chyba nie trzeba wiele tłumaczyć? Madziary taki sam poziom jak nie słabszy od Polaków, jak każdy przewidywał dostają lanie od każdego. Wczoraj szóstka przyjęta od Francuzów, podobnie jak Kazachowie jadą mecz dzień po dniu. Zbierają lekcje i tyle, fajnie że jest sporo Węgrów że jest doping i te sprawy ale jak na grę w elicie i ten mara-ton meczów tutaj według mnie jeszcze bardziej siądą. Finowie i ich skandynawski chłodny charakter pomimo underowych wyników spokojnie powinni się dzisiaj rozstrzelać. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że Francuzi dzień wcześniej robią 6 bramek a Finowie pozostaną z mniejszą ilością tylko dlatego, że już przed meczem zakładają łatwe 3 punkty. Kanadyjczycy też pomieszali ataki, grali na totalnym luzie przez większość meczu a i tak jak docisnęli mocniej w 2 tercji to nie było co zbierać - 4 bramki w 5 minut. Finowie po dniu odpoczynku pojadą podobnie jak Kanada i Francja, zwłaszcza że kolejny mecz mają dopiero 14 maja, ładnie ustawią się w tabeli tym zwycięstwem.

Over 6,5 @ 1,70
365 ⛔ 3-0 Dzień konia w bramce Węgrów. 51 strzałów Finów
W Dublu też warto pobrać pre @ 2,88 ⛔⛔

--------------------------------------------
Chętnie posłucham opinii ekspertów na temat meczów Słowaków i Szwajcarów.
Oglądałem Słowacja - Niemcy. To powiem wam szczerze, że mi kopara opadła po pierwszej dobrej tercji Słowaków. Następne dwie totalnie odpuszczone, na prostych nogach zapraszali Niemców do strzelania bramek. Zero szybkości, zero zaangażowania wynik w stu procentach zasłużony dla Niemców.
Szwajcaria patrząc po wynikach zupełna nieporadność, na ich szczęście wyciągnęli mecz z Danią. Karma wróciła po meczu z Norwegią i to oni tym razem na sam koniec doprowadzili do dogrywki i zwycięstwa.
Teraz na ich drodze Łotwa i Białoruś dodatkowo po dniu wypoczynku, zapowiadają się bardzo ciekawe pojedynki.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Dobre typy Grac,choć ja osobiście zagram over 4.5 Szwedów.Szwedzi z Łotwą mieli dużą przewagę,ale tak jak już było pisane łotewski bramkarz zagrał bardzo dobre zawody i przede wszystkim dzięki niemu uratowali punkt.
Szwedzi po porażce z Czechami wyjdą mega zmobilizowani i przejadą się ostro po Kazachach.Ci w obronie wyglądają słabo czego tak jak piszesz Grac,dowodem może być liczba oddanych strzałów przez przeciwników.Obrona złożona głównie z graczy Barysa,a ten zespół w KHL nigdy pod kątem defensywy nie błyszczał.W ofensywie już to wygląda lepiej,debiut w reprezentacji zaliczają na tych mistrzostwach dobrze znani z lodowisk KHL Dawes,Boyd oraz Bochenski.Jest to na pewno spore wzmocnienie tej kadry.
Co do Finów to oprócz doświadczonych graczy świetnie spisuje się młodzież.18 letni Patrik Laine,który jak na razie przed swoim rodakiem Granlundem prowadzi w klasyfikacji strzelców,debiutuje w seniorskiej kadrze i już można powiedzieć,że jest to debiut bardzo udany.Przed rokiem występował w kadrze u18,w tym roku debiut w U20 i seniorach.
Nie ma wątpliwości,że przejadą się po Węgrach,którzy w nogach będą jeszcze mieć wczorajsze starcie z Francuzami.Można też pograć w tym meczu jakiś over goli w PP bo spodziewam się,że Węgrzy trochę ich złapią a kto jak kto ale Finowie grę w przewadze potrafią wykorzystać.
Mecze z godziny 15 trochę trudniejsze do wytypowania.Szwajcarzy w końcu powinni zdobyć 3 punkty ale wiele znowu będzie zależeć od postawy łotewskiego bramkarza,bo obrona niczym szczególnym się nie wyróżnia także Szwajcarów może zatrzymać jedynie dobrze spisujący się łotewski goalie.Szwajcarzy w każdym z dotychczasowych meczów mieli przewagę,ale nie potrafili tego wykorzystać.Spójrzmy na ilość oddanych przez nich strzałów:z Kazachami aż 48,z Norwegami i Duńczykami w okolicach 40.
Słowacja-Białoruś ciężko cokolwiek wytypować.Nie wiadomo czego spodziewać się po Słowakach,którzy wczoraj zagrali dobrze tylko w 1 tercji a meczu z Węgrami też za bardzo nie ma co brać za jakiś wyznacznik ich formy.Zostaje wygrana 5-1 z Francuzami,ale nie wiem jak ten mecz wyglądał z ich strony.Patrząc po wynikach Białorusinów może jakiś over spróbować.
Podsumowując:
Szwecja over 4.5 1.98 marathon ✅
Finlandia over 6.5 1.95 marathon ⛔
Szwajcaria 1.85 b365 ✅
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
U Słowaków jak na razie nie ma jednego lidera, Jurco strzelił bodajże 2 bramki, ale takie rozwiązanie całkiem ciekawe ponieważ Bakos albo Jurco jak na moje coś tu mogą ustrzelić, mało na razie Viedenskiego, ale wyczuwam tutaj rozkręcienie się tego gracza z meczu na mecz.

GO GO GO!
Romku to był najgorszy mecz jaki widziałem na tych mistrzostwach. Obie drużyny grały tak ospale, tak miernie, że koniec. Faworyzowana przeze mnie trójka miała tyle szans, ale zachowywali się jakby specjalnie nie chcieli wykańczać akcji. Bez kitu. Niemcy nawet jak ruszyli, jak zdobyli te 2-3 gole to też nie zachwycali poziomem. Generalnie z roku na rok coraz słabsze te mistrzostwa elity. Dla porównania równocześnie oglądałem Szwajcaria - Dania i po prostu niebo, a ziemia. W szoku.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Romku to był najgorszy mecz jaki widziałem na tych mistrzostwach. Obie drużyny grały tak ospale, tak miernie, że koniec. Faworyzowana przeze mnie trójka miała tyle szans, ale zachowywali się jakby specjalnie nie chcieli wykańczać akcji. Bez kitu. Niemcy nawet jak ruszyli, jak zdobyli te 2-3 gole to też nie zachwycali poziomem. Generalnie z roku na rok coraz słabsze te mistrzostwa elity. Dla porównania równocześnie oglądałem Szwajcaria - Dania i po prostu niebo, a ziemia. W szoku.
Daj Pan żyć to co zaprezentowali wczoraj Słowacy to totalna katastrofa... Słowacy wyglądali tak jakby ktoś im za karę kazał wyjść na lód i rozegrać ten mecz, nie wiem czy oni już byli myslami przy Białorusi, ale w takiej dyspozycji to i z Belarus będą mieli spore problemy. Pozostawiam już Słowaków i na pewno ich na tych MŚ już nie tykam bo szkoda nerwów.
Na dziś Finlandia przez duże F, Węgrzy po meczu z Francją mają prawo czuć się zmęczeni, na pewno dali z siebie sporo w tym meczu, no bo tak naprawde to tylko tu liczyłem że może sprawią jakąś niespodziankę, ale tak się nie stało, więc dziś pora na solidną lekcje hokeja od mieszanki rutyny i młodocianego ciągu na bramkę. Finowie jutro nie grają meczu więc dziś w sumie wszystko zależy od ich podejścia oraz zaangazowania w gre, bo tak naprawdę nie widzę tutaj zadnych argumentów przemawiających za Wegrami, jesli strzelą bramkę to będzie ich sukces, a kurs na to naprawdę przyjazny. W hendicapy na mecz to ja nawet nie wchodzę, ale hendi na tercje wygląda już zdecydowanie lepiej w tej kwestii. Podsumowując tak jak się Finom będzie chciało tak rozjadą Wegrów, ja liczę tu na 7-8 bramek ze strony Suomi, natomiast Wegrzy zawsze ambitni i waleczni jak pokazały poprzednie spotkania, więc jestem zdania że i dziś uda im się przynajmniej raz pokonać bramkarza Finów.

Moje propozcyje:

hendi:
Finalndia (-2,5) w 1 tercji / 3.12 Marathonbet 3/10
Finlandia (-2,5) w 2 tercji / 2.83 Marathonbet 3/10

Over 2.5 w 2 tercji / 2.08 Marathonbet 4/10
Total powerplay goals over 1.5 / 1.45 Marathonbet 4/10
Total shorthanded goals over 0.5 / 6.00 Marathonbet 1/10

Mikael Granlund over 1.5 pkt / 2.01 Marathonbet 5/10


⛔⛔⛔ Katastrofa ...

e: Tak jak podejrzewałem, Capitals odpadli więc Ovi, Kuznetsov i Orlov dołączą do kadry ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Szwajcaria - Łotwa
Powyżej 4,5 bramek (1,70) Betsson

Wynik: 9 bramek! ✅ ✅ Łatwa robota zrobiona już w 2T!

Buki w tym meczu znacznie faworyzują Szwajcarów, ale ja bym jednak aż takiego samego zdania nie był. Łotysze, też w swoim rosterze mają kilku grajków którzy mogą zrobić różnicę w meczu, a mimo to na tych MŚ mają zdobyte tylko 4 bramki. Więc jak widać ich forma jest poniżej oczekiwań, ale spodziewam się że dzisiaj bardziej się otworzą na Szwajcarów. Którzy ci ostatnio wygrali dopiero po dogrywce, z Duńczykami. Niederreiter w końcu coś wturlał, ale i tak jak na razie jest niewidoczny. Jako gracz Wild, pamiętny z tego że wiele akcji wykańcza sam na sam, to tutaj jednak coś bez polotu. Ale i też wychodzę z takiego założenia, że jeśli w ostatnim meczu coś strzelił, to i w następnych może być tylko lepiej. Defensor Diaz, 4 asysty, póki co wynik może się podobać, ale można zwiększyć dorobek w każdym meczu. Łotysze mają swoje chimeryczne mecze ale ze Szwajcarami nie raz wygrywali. Może dzisiaj się przełamią, nie wiem. Po cichu liczę na tego pana Daugavinsa. Zobaczymy mecz niedługo a 5 bramek, jak na takie ekipy to nie jest na prawdę dużo.

Romek dobre propozycje, na pewno jakieś wezmę pod lupę ;)
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Słowacja jest fatalnie przygotowana kondycyjnie, wczoraj z Niemcami w 3 tercji ledwo się poruszali po lodzie i dziś podobnie z Białorusią. Łukaszenki zniszczyli ich w ostatniej tercji.

Słowacja do domu, z USA i Kanadą nie mają czego szukać a do TOP4 grupy się nie załapią
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Pełne zwrotów akcji te Mistrzostwa ????
Szwajcarzy znowu w samej końcówce ładują gola i tym razem zdobywają 3 punkty. Przy 3-0 już się chyba zbyt pewnie poczuli ;)
Słowacy z 2-0 na 2-4. Oglądał ktoś mecz? Ta ich słaba 3 tercja z Węgrami to chyba nie przypadek patrząc na to co robią.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Słowacy z 2-0 na 2-4. Oglądał ktoś mecz? Ta ich słaba 3 tercja z Węgrami to chyba nie przypadek patrząc na to co robią.
Kondycyjnie wyglądali strasznie mizernie w 3 T. Ogólnie przy wyniku 2-0 zaczeli popelniac mase prostych bledow i znowu 3T typowo na stojaco bez walki oddana. Beznadzieja.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kondycyjnie wyglądali strasznie mizernie w 3 T. Ogólnie przy wyniku 2-0 zaczeli popelniac mase prostych bledow i znowu 3T typowo na stojaco bez walki oddana. Beznadzieja.
Bardzo dziwna sytuacja trzeba przyznać,bo skład mają całkiem niezły.Wczoraj mecz przegrany w podobnym stylu,choć mieli dzień przerwy po meczach z Węgrami i Francją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom