>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Elity 2018 ( Dania - Kopenhaga, Herning ) 04.05.18 - 20.05.18

Status
Zamknięty.
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
mark1973
Dzięki, a co myślisz o tym typie :eek:kay: ?
Patrzę teraz, spadło do 1.35 :eek:
EDIT: żeby nie spamować, no właśnie nie zagrałem bo tera dopiero wbiłem na lapka i kursy zobaczyłem ::zoltakartka:
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
mark1973
Dzięki, a co myślisz o tym typie :eek:kay: ?
Patrzę teraz, spadło do 1.35 :eek:
Ja mysle, że spokojnie Niemcy linie pokryją. Jezeli taki kurs złapałeś to ok bo teraz juz tylko 1,35. Zresztą jak napisałem wyzej kursy na handi tak poleciały, że masakra.
Pozdrawiam
 
anzelmo 150,6K

anzelmo

Użytkownik
Chciałem pograć 1.druzyna ilosc strzalow w swiatlo bramki, tylko czy wiecie czy bramka zalicza się jako celny strzał ? Na czacie nie umieli odpowiedzieć, miałem wysłać mejla, poszedł ale na czacienapisali że do 72 godzin mają odpowiedzieć :drunk: Oczywiście typ +35.5 po 1.58
w większości firm takich jak 1xbet astekbet gdzie grałem takie zakłady sa liczone normalnie ze bramka to celny strzał ale u nas...chat to jest...???? w pl firmach najlepiej zagrać jakiegoś singla dubla za grosze i sprawdzić jak ktos gra w naszych firmach ale powinno być normalnie liczone według oficjalnej strony mistrzostw
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Finlandia-Dania
Finlandia czaruje jak do tej pory., Aczkolwiek czasem tak bywa(żebym nie wywrózyl czasami) ze kazdy zespol ma jakis gorszy mecz w turnieju. W Danii dzis Boedker i Hansen, maja Bjorkstranda i Nielsena z NHL juz, wiec tez moga postraszyc. Fakt ze Finowie jak drugi atak zaniemoże (Aho, Terevainen, Savinanien) to pierwszy i trzeci mysle ze odpali. Pomysłów na prowadzenie ataku narazie mnóswo, i duzo gry kombinacyjnej , rywale byli narazie słabi i Danie z tych czterech oceniam najwyzej, tym bardziej po wzmocnieniach. Mam nadzieje, że Finowie nie złapią dzis jakiejś niemocy a Anderssen nie bedzie miał dnia konia w bramce.
Z ciekawszych typów to
Fin 1 tercja /spotkanie kurs 1,57(leci w dół)⛔
1 tercja dokładny wynik 1-0 kurs 3,55 i 2-0 kurs 5⛔
Edit po 1 tercji: Narazie sprawdza sie czarny scenariusz Anderssen w gazie
Finlandia minus 2,5 kurs 1,57⛔
Wszystkie Fortuna.
Pozniej typy na strzelca lub punktujacego
Obawiałem sie tego meczu. Finowie mieli gorszy dzien w turnieju. Zero pomysłu na wsz.edobylskich Dunów. Jeszcze w końcówce głupie błedy Teravainena przez co Dunczycy wyszli na prowadzenie. W bramce szalał Anderssen a swoje dołozył zaciąg z NHL bo to oni zagrali pierwsze skrzypce w druzynie Danii. Pewnie wielu osobom połozyli kupony. Mi samemu zepsuli mega fajna tasme z ogromnym kursem którą zapodałem na poczatku mistrzostw. Wielka szkoda.
 
gats 20,3K

gats

Użytkownik
Niemcy-Korea
Teraz typ na punktujacego. I wybieram młodszego z braci Seidenbergów, Yannika, zawodnika mistrza Niemiec Munchen. W sezonie zdobył 48 pkt na 67 meczy sezonu zasadniczego. W PO mial jeszcze lepszy wynik 14 pkt na 17 meczy. Tutaj trafił juz do siatki w meczu z Norwegami.
Podoba mi sie Twoja sugestia.
Zagrałem :
P. Hager 2.3 fortuna ✅
D. Seidenberg 5.0 fortuna ⛔
Y. Seidenberg 5.5 fortuna ✅
ELEGANCKO.
LIVE jest tutaj :

 
P 152

polon_2

Użytkownik
Panowie, (bo raczej Panie &quot;myszkuja&quot; po forach o innej tematyce ???? ) nie pisze jako gracz, bo nie gram, nie obstawiam spotkań i mało się tym interesuje, Ale pisze jako kibic tej pięknej dyscypliny, jaka jest hokej na lodzie ???? czasem sobie tu wchodzę i sprawdzam wasze opinię na temat danego spotkania. Jestem pod olbrzymim wrażeniem wiedzy na temat hokeja jaka wykazuje się mark1973 . Należą Ci się ogromne wyrazy szacunku! Widać, że hokej to Twoja pasja podobnie jak moja, Ale poziom mojej wiedzy a Twojej to więcej niż przepaść ( oczywiście na Twoja korzyść). Gratuluję Ci ! I cieszę się, że sam na świecie tacy pasjonaci tej dyscypliny jak Ty! Piona!
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie, (bo raczej Panie &quot;myszkuja&quot; po forach o innej tematyce ???? ) nie pisze jako gracz, bo nie gram, nie obstawiam spotkań i mało się tym interesuje, Ale pisze jako kibic tej pięknej dyscypliny, jaka jest hokej na lodzie ???? czasem sobie tu wchodzę i sprawdzam wasze opinię na temat danego spotkania. Jestem pod olbrzymim wrażeniem wiedzy na temat hokeja jaka wykazuje się mark1973 . Należą Ci się ogromne wyrazy szacunku! Widać, że hokej to Twoja pasja podobnie jak moja, Ale poziom mojej wiedzy a Twojej to więcej niż przepaść ( oczywiście na Twoja korzyść). Gratuluję Ci ! I cieszę się, że sam na świecie tacy pasjonaci tej dyscypliny jak Ty! Piona!
Dziękuję bardzo za takie słowa. Powiem szczerze ze od kilkunastu lat interesuje się hokejem i F1 , to takie moje dwa sportowe hobby. Gram w sumie od 7 lat. Staram sie oglądać mecze roznych drużyn z lig europejskich najczęściej KHL, ktora chyba najlepiej mi leży. NHL to bajka liga ale do typowania ciężka. Nieraz nie ma czasu pisać bo pracy trzeba pilnować i wiadomo jak w każdym sporcie potrzeba nieraz fury szczęścia bo bez tego nic nie ma, jak np. dzisiaj w meczu Niemców gdzie juz liczylem kase za handi 5.5 a tutaj gol w przewadze i po zawodach. Jeszcze raz dzieki za słowa uznania bo to motywuje. Zobaczymy jak dalej pójdzie. Pozdrawiam
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze sprobuje typu na punkty a chodzi mi o Fina Ville Pokka. 23 letni obronca z AHL wychowanek Karpat Olulu. Dobrze sie spisuje w zapleczu NHL. co drugi mecz punktuje. Tutaj jeszcze bez punktu. Więc trzeba sie pokazać.
Kurs 1.95 Fortuna⛔ tutaj było bardzo blisko, przy bramce Aho o jedno podanie za duzo a idealna sytuacje zawaił mu Pesonen, ale chłopak duzo widzi na lodzie i beda z niego ludzie
Jeszcze taki dubel na punkty.
Ekman-Larsson i Granlund. Kurs dubla 1.82.⛔. Granlund podawał i strzelił a Ekman -Larson był na lodzie przy czterech bramkach ale zawsze zabrakło tego jednego podania.
Powodzenia
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Po wczorajszej grze zza firanki dzisiaj podaje takiego dubelka:
Canada -3,5 1,29 ✅
Rosja win in reg 1,49 ⛔
@1,92 sportsbet.io ⛔
4/10
Pierwszy typ to gram nie pod jakąś super gre Kanady, choć wiadomo jest to inny poziom gry w hokeja, a raczej pod odpuszczenie meczu przez Norwegów. Mają oni przed sobą dużo ważniejsze spotkanie z Dania czy już &quot;must win&quot; z Korea.
Drugi typ gram pod wg mnie bardzo dobrą gre Rosji oraz średnią gre Czechów, którzy już dwa mecze grali z OT i to nie z jakimis potęgami tylko ze Szwajcarią i Słowacją.
 
gats 20,3K

gats

Użytkownik
Jakieś propozycje na dzisiaj ?
10.05.2018, CZWARTEK
Game 29 - SVK vs. FRA
16.15
Jak dla mnie overowy mecz, kursy są dobre.

Obie drużyny zdobędą bramki — trzecia część meczu
TAK (3.00) unibet ⛔

Strzelec bramki - czas regulaminowy

Perret, Jordann (France)
(7.50) unibet ⛔
Strzelec bramki - czas regulaminowy
Kristof, Michal (Slovakia)
(4.50) unibet ⛔

FT 3-1
DNO. Francuzi mnie zawiedli na całej linii.
USA widzę że psim swędem wygrali, kolejne pampersiaki.

 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kanada to się dziś przejedzie po Norwegach i to mocno. Mieli dzień przerwy, jutro też nie grają w przeciwieństwie do rywali, którzy mają bardzo ważny mecz z Duńczykami.
Norwegowie jeżeli chodzi o grę defensywną to nie przekonują zupełnie jak do tej pory. Co do Kanadyjczyków to nie ma sensu się rozpisywać. Po Duńczykach i Korei się przejechali jak walec, z USA mieli przewagę i gdyby nie świetna postawa Kinkaida w bramce to zapewne zgarnęliby 3 punkty. Tak naprawdę jedyny słabszy punkt Kanadyjczyków to obsada bramki co właśnie było widoczne w meczu ze Stanami.
Ja wchodzę w tym spotkaniu w over 6.5 ⛔ @1.82 i gram to w dublu z Gaudreau(USA) +0.5 pkt ✅@1.25. ako 2.27.
Ze strzelców próbuję:
Schenn @2.30 ⛔
Parayko @3.80 ⛔
O&#39;Reilly @1.85 ⛔
McDavid over 2.5 pkt @2.70 ✅ 3 gole
Fajne kursiwo i w to wejdę mocniej. &#39;&#39;The next One&#39;&#39; jak na razie punktował raz w meczu z USA i po 3 razy w meczach z Koreą i Danią(1+6). Naprawdę świetnie się go ogląda, zresztą już sam przydomek mówi wiele o tym graczu. Kolejny gracz po Mario Lemieux oraz Sidzie Crosbym określany mianem następcy Wayne&#39;a Gretzky&#39;ego.

Kursy z fortuny.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
USA-Łotwa
Spotkanie w zasadzie powinno wyglądać do jednej bramki. USA przywiozło mocny team na MŚ bogato reprezentowany przez graczy z NHL są Kane, Atkinson, Larkin, Martinez,Kreider, Gaudreau, w bramce dobrze broni Kinkaid który ma już dwa SO. Amerykanie graja ciekawy szybki hokej nie i powinni mieć problemu z pokonanie Łotyszy którzy mimo swojej solidności nie reprezentują absolutnie takiego poziomu.
Spodziewam się goli, może nie siedmu czy ośmiu ale więcej niż czterech wiec kilka typów
USA 1tercja /spotkanie kurs 1,45
Dokładny wynik pierwszej tercji 1-0 i 2-0 kursy 3,55 i 4,65
USA minus 2,5 kurs 1,36
USA minus 3,5 kurs 2,02 (duzy skok kursu a jedna bramka różnicy)-warto próbować
I teraz strzelcy bo myslę że też coś uda się trafić
Proponuje cały drugi atak tj. Atkinsson, Kreider i Larkin żaden z nich nie trafił w ostatnim meczu a Larkin próbował 4 razy wiec spodziewam się że przynajmniej dwóch z nich trafi
Stawiam tez na kapitana. Patrick Kane rozkręca się z meczu na mecz, swoja pierwsza bramke tutaj zdobył w ostatnim meczu i myslę, że snajper Hawks podtrzyma serie.
Stawiam tez na młodego zawodnika Flamer J. Gaudreau w sezonie 84 pkt w Danii na razie z golem przeciwo Kanadzie ale stać go by znów się pokazać
Kursy odpowiednio 2,1 – 2,6 - 2,1 - 1,9 -2,0
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Kanada-Norwegia
Kolega wyzej juz zawarł kwintesencje tego co moze sie wydarzyć, ja równiez myśle ze będą gole i Norwegia powazniej podejdzie do meczu z Danią a dzisiejszy mecz po prostu beda chcieli przetrwac, Kanada z McDavidem, Eberle,Nugent-Hopkinsem, Schenem, Schwartzem,Ekblandem, Pareiko mlodymi gniewnymi Dubois, Barzal, wiec w ataku pozamiatają
Mysle o takich typach
Kanada over 5,5 kurs 1,65
Kanada minus 4,5 kurs 1,52
Co do strzelców to dosć podobnie myśle jak kolega
Schenn kurs 2,3 -ostatnio bez gola
Parayko kurs 3,8-tez bez gola
Nugent-Hopkins 1,85 -McDavid podaje Ryan strzela
Punktujacy
McDavid over 1,5 kurs 1,52
J.Edmundson kurs 1,65
Wszystkie Fortuna
Co do meczu Słowaków z Francją to chyba moze wydarzyc sie wszystko , ja jednak postawił bym na naszych południowych sasiadów ( win)
Pozniej o meczu Rosja - Czechy bo to dzis najciekawsze spotkanie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
A tak z innej beczki to orientuje się ktoś dlaczego Tarasenko nie gra na mistrzostwach? I czy np Malkin może przyleciec w trakcie mistrzostw i grać czy nie ma takiej szansy?
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Czechy-Rosja
Po Finlandii kryzys dopadł tez USA. 1 tercja o malo nie przegrana i podobnie jak u Finow niemoc strzelecka. Ale nie o tym w wątku rosyjsko-czeskim. Faworytem napewno sa rosjanie. W składzie większość to czołowe postaci KHL Datsjuk, Shipasiov, Kaprizow, Grigorenko, Shalunov, Andronov, Nesterov. I Gusiew ktory nie ma pewnosci czy dzis zagra. Zza oceanu przykecieli Zajcev, Anisimov, Buchniewicz, Dadonov. Druzyna jest zgrana i widac chemie wsrod nich. Po drugiej stronie Czesi, ktorzy tutaj jakos specjalnie nie błyszczą. Remisy ze Słowacja i Szwajcaria po 60 min to nie to na co liczył trener Jandacz. Napewno chłopaki potrfia grac dobrze w hokeja a liga jest coraz mocniejsza. Wielu z nich gra lub gralo w KHL wiec z pewnością wiedzą jak grac przeciwko Rosjanom. W bramce bedzie stał David Rittich, ktory ładnie sie pokazuje w Calgary, obrone maja doswiadczona ale tez nie bardzo wiekową w ataku maja kim postraszyc i taki znak zapytania nad Krejcim i Pasternakiem. Przylecieli dzis i rano trenowali ale ponoć fizycznie troche pod kreską i nie wiadomo czy zagrają bo to duże wzmocnienie. Mimo ze faworyci zawiedli mnie wczoraj i dzis to stawiam ze Rosja wygra ten pojedynek. Dwa typy
Rosja reg. Kurs 1.52
Rosja minus 1.5 kurs 1.89
Powodzenia. Strzelców ciezko mi tutaj okreslic. Sklanialbym sie w kierunku Dacjuka, Dadonowa i Kaprizowa.
A tak z innej beczki to orientuje się ktoś dlaczego Tarasenko nie gra na mistrzostwach? I czy np Malkin może przyleciec w trakcie mistrzostw i grać czy nie ma takiej szansy?
Tarsenko odmowil gry a Malkin chce doleczyc kontuzje z która gral przez cale PO
 
K 0

knrd07

Użytkownik
Czechy-Rosja
Po Finlandii kryzys dopadł tez USA. 1 tercja o malo nie przegrana i podobnie jak u Finow niemoc strzelecka. Ale nie o tym w wątku rosyjsko-czeskim. Faworytem napewno sa rosjanie. W składzie większość to czołowe postaci KHL Datsjuk, Shipasiov, Kaprizow, Grigorenko, Shalunov, Andronov, Nesterov. I Gusiew ktory nie ma pewnosci czy dzis zagra. Zza oceanu przykecieli Zajcev, Anisimov, Buchniewicz, Dadonov. Druzyna jest zgrana i widac chemie wsrod nich. Po drugiej stronie Czesi, ktorzy tutaj jakos specjalnie nie błyszczą. Remisy ze Słowacja i Szwajcaria po 60 min to nie to na co liczył trener Jandacz. Napewno chłopaki potrfia grac dobrze w hokeja a liga jest coraz mocniejsza. Wielu z nich gra lub gralo w KHL wiec z pewnością wiedzą jak grac przeciwko Rosjanom. W bramce bedzie stał David Rittich, ktory ładnie sie pokazuje w Calgary, obrone maja doswiadczona ale tez nie bardzo wiekową w ataku maja kim postraszyc i taki znak zapytania nad Krejcim i Pasternakiem. Przylecieli dzis i rano trenowali ale ponoć fizycznie troche pod kreską i nie wiadomo czy zagrają bo to duże wzmocnienie. Mimo ze faworyci zawiedli mnie wczoraj i dzis to stawiam ze Rosja wygra ten pojedynek. Dwa typy
Rosja reg. Kurs 1.52
Rosja minus 1.5 kurs 1.89
Powodzenia. Strzelców ciezko mi tutaj okreslic. Sklanialbym sie w kierunku Dacjuka, Dadonowa i Kaprizowa.
Tarsenko odmowil gry a Malkin chce doleczyc kontuzje z która gral przez cale PO
Krejci i Pastrnak awizowani w pierwszej piątce
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Mam duże przeczucie, że Dadonov dziś zagra świetny mecz i zdobędzie 2-3 punkty.
Zagrałem solo, że strzeli po 2.6. Dodatkowo powyżej 1.5 pkt również po 2.60 oraz powyżej 2.5 po 6.50.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom