>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2024 - CZECHY (Praga/Ostrawa)

Status
Zamknięty.
M 75,6K

mazinho87

Użytkownik
Panowie na hokeju przyznam się, że nie znam, wczoraj pierwszy raz w życiu ogladałem mecz. I nasi na tle 3 drużyny świata wypadli rewelacyjnie!


Co sądzicie, aby pograć w kierunku handicapu na naszych w okolicach 4.5/5.5 ?I za mniejszą stawkę na wygraną naszych. PAtrzac na gre naszych wczoraj to wyglada na promocje tak wysoki handicap. Patrzac na kadry - to nasi są zgrani, grają głównie w naszej lidze, a u Szwedów widze tylko 1 gracza w rodzimej lidze i może to wplywac na ich brak zgrania. Kadra i gra Szwecji tez nie wydaje się jakaś mocna. Nie wiem czemu, ale patrzac na h2h te obie druzyny ze sobą nie grały i tez ciezko ocenic ich bezposredni mecz. Z góry dzięki za większe info, bo mój typ na handi bardziej na czuje i na podstawie tego co wczoraj ogladalem,

PS I o dziwo naszych kibiców tez było słychac w transmisji tv, wiec dopingiem tez możemy "Zmiazdzyc" Szwedow, co moze miec jakis wplyw na wynik, wiadomo doping zawsze niesie sportowców.
 
K 73,5K

krzepki89

Użytkownik
w Szwecji kazdy sie rodzi z łyzwami na nogach , a u nas to sport niszowym i mało transmitowany w tv, i poza garstka osób zainteresowanie hokejem jest słabe nawet Polsat nie pokazał meczu na otwartej tV , a była szansa zeby zainteresować Januszów... raczej nie bedzie az takiego duzego lania, to jest turniej , i watpie ze graja na 100 % jak beda mieli tyle bramek przewagi , no chyba ze nasza gra sie posypie..
 
M 75,6K

mazinho87

Użytkownik
w Szwecji kazdy sie rodzi z łyzwami na nogach , a u nas to sport niszowym i mało transmitowany w tv, i poza garstka osób zainteresowanie hokejem jest słabe nawet Polsat nie pokazał meczu na otwartej tV , a była szansa zeby zainteresować Januszów... raczej nie bedzie az takiego duzego lania, to jest turniej , i watpie ze graja na 100 % jak beda mieli tyle bramek przewagi , no chyba ze nasza gra sie posypie..
Dzięki bardzo za odpowiedź. Ja przypadkiem tez trafilem na ten turniej, bo sie głóśno zrobiło, że my gramy 1 raz od dawna na turnieju tej rangi. Ale skoro nasi po dogrywce przegrali z trzecią drużyną świata, to coś muszą grać...Zobaczymy, dzis ponownie zamierzam pooglądać naszych w akcji i mocno trzymać kciuki za wygraną.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Panowie na hokeju przyznam się, że nie znam, wczoraj pierwszy raz w życiu ogladałem mecz. I nasi na tle 3 drużyny świata wypadli rewelacyjnie!


Co sądzicie, aby pograć w kierunku handicapu na naszych w okolicach 4.5/5.5 ?I za mniejszą stawkę na wygraną naszych. PAtrzac na gre naszych wczoraj to wyglada na promocje tak wysoki handicap. Patrzac na kadry - to nasi są zgrani, grają głównie w naszej lidze, a u Szwedów widze tylko 1 gracza w rodzimej lidze i może to wplywac na ich brak zgrania. Kadra i gra Szwecji tez nie wydaje się jakaś mocna. Nie wiem czemu, ale patrzac na h2h te obie druzyny ze sobą nie grały i tez ciezko ocenic ich bezposredni mecz. Z góry dzięki za większe info, bo mój typ na handi bardziej na czuje i na podstawie tego co wczoraj ogladalem,

PS I o dziwo naszych kibiców tez było słychac w transmisji tv, wiec dopingiem tez możemy "Zmiazdzyc" Szwedow, co moze miec jakis wplyw na wynik, wiadomo doping zawsze niesie sportowców.
Dzisiaj warto odpuścić Polaków. Gramy back-to-back i to z rywalem, który ma gwiazdorski skład, jak na ten turniej. Z Łotwą powalczyliśmy, bo akurat styl gry tej nacji nam odpowiadał, dzisiaj nie będziemy nadążać za krążkiem. Postaramy się zagrać swoje, ale już za 2 dni najważniejszy mecz turnieju i szczególnie pod koniec każdej tercji może nam zabraknąć sił, aby konkurować ze szybkimi Szwedami. Jak już to łapałbym kursy już teraz na Polaków we wtorek bo mogą być niższe. Francja nie gra na razie najlepiej, ten skład, który przywieźli do Czech też nie imponuje, a 1X mamy na poziomie @2.75 w STS.
Post automatycznie złączony:

Szwecja vs Polska:

Szwecja powyżej 5.5 gola @1.56🟥
Szwecja powyżej 6.5 gola @2.09🟥
Szwecja powyżej 7.5 gola @3.00🟥
Szwecja powyżej 8.5 gola @4.05🟥
Szwecja powyżej 9.5 gola @7.80🟥
Fortuna


Dzisiaj bez większej analizy, bo ciężka noc za mną. Nie lubię grać przeciwko Polakom, ale nawet jak dostaniemy te przysłowiowe 10:0 to nic nam nie zaszkodzi. Pierwszy test przeszliśmy świetnie, pozostały dwa kroki z Francją i Kazachstanem. Szwedzi jak nie odpuszczą, to są w stanie zrobić z takim składem dwucyfrówkę.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie na hokeju przyznam się, że nie znam, wczoraj pierwszy raz w życiu ogladałem mecz. I nasi na tle 3 drużyny świata wypadli rewelacyjnie!


Co sądzicie, aby pograć w kierunku handicapu na naszych w okolicach 4.5/5.5 ?I za mniejszą stawkę na wygraną naszych. PAtrzac na gre naszych wczoraj to wyglada na promocje tak wysoki handicap. Patrzac na kadry - to nasi są zgrani, grają głównie w naszej lidze, a u Szwedów widze tylko 1 gracza w rodzimej lidze i może to wplywac na ich brak zgrania. Kadra i gra Szwecji tez nie wydaje się jakaś mocna. Nie wiem czemu, ale patrzac na h2h te obie druzyny ze sobą nie grały i tez ciezko ocenic ich bezposredni mecz. Z góry dzięki za większe info, bo mój typ na handi bardziej na czuje i na podstawie tego co wczoraj ogladalem,

PS I o dziwo naszych kibiców tez było słychac w transmisji tv, wiec dopingiem tez możemy "Zmiazdzyc" Szwedow, co moze miec jakis wplyw na wynik, wiadomo doping zawsze niesie sportowców.
Szwedzi mają tu mega pake, tu możemy dostać i 6,7 bramke a moze sie skonczyć trzema, zalezy jak bardzo bedzie sie chciało Szwedom
 
G 21,5K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Dziś przed wysoką porażką może nas uratować jedynie któryś z bramkarzy. Tak jak sunxl sunxl napisał Szwedzi mega skład. 3 piątki gracze z NHL. Na inaugurację wygrana z bardzo mocnymi Stanami.
Polska wczoraj bardzo fizyczny mecz z Łotwą, Szwedzi wypoczęci.
Jak dotąd nie mierzyliśmy się z rywalem z tak wysokiej półki.
Wczoraj bardzo dobre spotkanie i wielki szacunek za walkę ale nie oszukujmy się gdzie Łotwa a gdzie Szwecja pełna graczy z NHL.

Ja gram tak jak Sun czyli wszystkie możliwe overy, nikogo tu nie zdziwi 8-10 goli.
Mocniej zagram over 47.5 celnych strzałów Szwedów. Myślę, że spokojnie będzie ponad 50 jak rywale przycisną. Spodziewam się też trochę kar po naszej stronie, więc będzie bombardowanie bramki.

SZwecja powyżej 47 strzałów @ 2.22 Fortuna

Dahlin gol @ 3.30

Z pozostałych spotkań bardzo fajnie wygląda over 5.5 Kanady po kursie 2.66. Taka linia po takim kursie spowodowana jest pewnie wczorajszym niskim wynikiem z Wielką Brytanią a może też wygraną Duńczyków z Kanadą 2 lata temu. Wtedy jednak Dania była wzmocniona graczami z NHL.
Według mnie dziś Kanada zagra już na wyższych obrotach i te 6 bramek strzeli.

Kanada powyżej 5.5 bramki @ 2.66
 
G 21,5K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Akurat chyba mało kto się spodziewał, że dziś będzie taki pogrom. Ja sam Finów nie ruszałem, bo wiadomo jaki mają styl gry a i Wielka Brytania też pokazała z Kanadą, że potrafią walczyć z potęgami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +655
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie ma to jak handicap który nie wchodzi już po drugiej tercy !!!!
Wielka Brytania jakie jakie dno
6-0 po dwóch
Ostatnia szansa na forum dla Ciebie gościu. Nie pierwszy raz psioczysz w działach tematycznych podczas gdy sam nie masz nic do powiedzenia. Jeżeli taka sytuacja będzie się powtarzała to wylecisz stąd szybciej niż tu przyszedłeś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2624
D 2,8K

davidian

Użytkownik
Finowie dajcie jeszcze 2 to będzie pierwsza dwucyfrówka i nas ten zaszczyt ominie.
Dzisiaj na mecz Polski gram over +1,5 gola w każdej tercji - 2,8
Kanada - Dania - over 0,5 gola w każdej tercji - 1,5

Ogólnie bardzo ładnie wchodzą over +0,5 gola w każdej tercji a Superbet daje w miarę dobre kursy.

Ogólnie chyba Łotysze nas trochę zlekceważyli ich GK również nie miał dnia. Dzisiaj kurs na ich spotkanie jest całkiem do grania 1,9.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
No to teraz handikap dla kolegi Smerfika ;)

Kanada handi minus 3,5 kurs 2,08 fortuna ✅ a to pech, wlazło ;)

Kanadyjczycy pierwszy mecz niemrawy, troche zgranie szwankowało, i tak troche jakby im sie nie chciało, swoje zrobili ale Angole to bardziej ograniczali sie do rozbijania ataków i dobrze to im wyszło. Dzis z Dunczykami powinno byc łatwiej, bo jednak Duny beda troche wiecej grac krążkiem a i sama Kanada juz dzis wrzuci inny poziom, mysle ze pokaza dzis inny hokej niz w pierwszym meczu.

EDIT:
Panie Smerfik Smerfik czy jak Cie tam zwał, zanim zaczniesz coś wypisywać w komentarzach bądź reputkach wylewając swoje mądrości poczekaj łaskawie do końca meczu, w hokeju minuta może zmienić wszystko w jedną lub drugą stronę. Ale Ty chyba tego nie wiesz.
 
Ostatnia edycja:
  • Like
Reactions: sunxl
Otrzymane punkty reputacji: +1914
sza 93,9K

sza

Użytkownik
Według mnie wczorajszy zdobyty punkt wiele nas kosztował i dzisiaj może się to skończyć dla nas wysoka porażka. Szwecja w pierwszym spotkaniu łatwo ogarnęła 5:2 z USA, dla nich dziś to powinien być spacerek. W tym meczu zdecydowałem się pójść w bramkę Lucas Raymond który rozgrywa genialny sezon w Detroit 82m/31g/41a ponadto z USA również wpisał się na liste strzelców.

Lucas Raymond strzeli 1.80 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3451
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Typ mało merytoryczny, bo nie mam linii odniesienia.. wiadomo,.że Szwedzi dzisiaj w roli murowanego fawotyta, ale linia strzałów na Polakow kusząca w każdej postaci... Zapewne to Szwedzi będą kreować i od ich skuteczności będzie zależało jaki handi pokryją..., no ale wczoraj też Czesi mieli mieć łatwo z autsajderem a było jak było i musieli wrzucić drugi bieg., jak dla mnie przy pewnym prowadzeniu Szwedów 3 tercja może być na luzie i Polacy zanotują minimum 14 trafień w tym spotkaniu. Typ pod dubel...
Polska over 13.5 celnego strzału
@1.67 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +2017
sunxl 2M

sunxl

Typer
Panowie jak wczoraj spisywał się Jasiek Murarz? Nie mogłem niestety oglądać meczu a jestem ciekawy, jak było w bramce, obronie i w ofensywie, dajcie znać 😎

Dzisiaj w bramce David, ciekawe kto stanie w meczu z Francją
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
FNM99 739,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Panowie jak wczoraj spisywał się Jasiek Murarz? Nie mogłem niestety oglądać meczu a jestem ciekawy, jak było w bramce, obronie i w ofensywie, dajcie znać 😎
Jak na nasze możliwości to nie było źle. W obronie trochę odstawaliśmy technicznie, ale próbowaliśmy łapać wysoko, dobrze blokowaliśmy strzały. Osłabienia trochę miernie, ale zaangażowanie było i tym nadrabialiśmy. Co do Murray'a to solidny występ, na pewno pomógł utrzymać rezultat, szczególnie kilka świetnych interwencji przy wyniku 3:4.
Ofensywa bardzo kulała podczas przewag co było w sumie małym zaskoczeniem, bo zazwyczaj tutaj szukaliśmy szans na gole. Przy niektórych bramkach sporo szczęścia, ale mimo wszystko z przodu myślę, że na plus. Ale to PP do poprawy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2141
sunxl 2M

sunxl

Typer
Austria vs Szwajcaria: Marco Rossi strzeli gola @4.70 Totalbet🟥

Zobaczymy, czy moja strategia typowania na MŚ Elity strzelców się powiedzie, ale dzisiaj atakuje Rossiego. W spotkaniach underdogów z wyraźnymi faworytami szukam gola lidera outsidera. Udało się z Nygardem w rywalizacji ze Szwajcaria (6.00) i z Kirkiem w meczu z Kanadą (5.30). Czas na Marco, który wyraźnie przerasta swoimi umiejętnościami wszystkich swoich kolegów z Austrii. Jasne, jego ekipa nie spisała się wczoraj najlepiej, wiele błędów szczególnie przy rozgrywaniu w swojej tercji obronnej, ale dzisiaj jest dobra okazja na rehabilitację. Suisse jest wyraźnym faworytem i pewnie Hischier/Josi pokuszą się o trafienie, ale ja trzymam się swojej zasady i typuje Rossiego. Wczoraj 3 SOG na bramkę Dani, do tego 15 min icetime, co nie powinno mocno wpłynąć na zmęczenie w meczu back-to-back i mam nadzieję, że w PP wraz z Rafflem i Schneiderem rozpracuje defensywę Szwajcarów i strzeli gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
B 84,2K

bukibuk

Użytkownik
Powiem szczerze, że Murray całkiem solidnie się wczoraj spisał, ale jeśli chodzi o PP to dramat, kilka gier w przewadze i kompletny piach, nie potrafili wyjść z żadną akcja, trudno było się im w ogóle wprowadzić do tercji gości.

Osobiście dzisiaj idę w kierunki handi na Szwedów -6,5 @2,48, -7,5 @3,5 i -8,5 @5,2.

Wiadomo, że serce dziś podpowiada walczyć, ale wszyscy wiemy, jak to wygląda w rzeczywistości. Dla mnie sytuacja powinna być tutaj jasna i dziś może to głupio zabrzmi gramy na pół gwizdka i tak zbierzemy lanie, a we wtorek najważniejsze spotkanie, szczególnie że Francuzi ugrali dziś również punkt Łotyszom i można powiedzieć, że jesteśmy obecnie na jednej półce, Francuzi już 3 pkt w plecy z Kazachami, zostały im same ciężkie spotkania. Właściwie można powiedzieć, że będziemy grać o utrzymanie we wtorek i trzeba zgromadzić maksimum sił i zaangażowania na to spotkanie, a dziś przetrwać czy to będzie 0:5 czy 0:10 to tutaj nie ma żadnego znaczenia. Pytanie, czy Szwedzi też będą grali na przeczekanie od pewnego momentu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +655
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie jak wczoraj spisywał się Jasiek Murarz? Nie mogłem niestety oglądać meczu a jestem ciekawy, jak było w bramce, obronie i w ofensywie, dajcie znać 😎

Dzisiaj w bramce David, ciekawe kto stanie w meczu z Francją
Jasiu w bramce wyciągną co miał wyciągnąć i kilka razy uratował nam tyłek, przy golach nie mozna miec pretensji, wiec wystep pozytywny jak najbardziej. Spodziewałem sie dzis Zabalotnego, bedzie mu mega ciężko ale zobaczymy , na cuda nie ma co dzis liczyc , zagrajmy dobry hokej, bez strachu i paniki.
 
  • Like
Reactions: sunxl
Otrzymane punkty reputacji: +1013
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Skoro zapowiadają się takie bęcki do Szwedów, co w sumie byłoby normalne, to może warto byłoby rozważyć ofertę fortuny, która proponuje 2,15 na zmianę bramkarza w meczu? Przyznam szczerze, że nie oglądałem żadnego meczu Polaków od pewnie 10 lat, ale skoro zanosi się na takie bęcki, to może da pograć trzeciemu bramkarzowi przy ewentualnych batach? Pobieram to za zapałki, mało merytoryczne, ale może ktoś z was bardziej obeznany w tym temacie się wypowie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom