>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2021 (17.04-3.05.2021)

Status
Zamknięty.
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Akani vs Pengfei
Typ 2.5 Akani
Davis vs Carrington
Typ 2
Ako 2.29 sts
Szybko bo pierwszy mecz za chwilę. Typ przeciwko Pengfei który już od dawna nie zachwyca. Pierwsza runda w jego wykonaniu przeciętna. Akani z pewnością postawi poprzeczkę wysoko.
Drugi mecz...Davis najlepsze lata ms za sobą. Ten sezon słaby, widać że zawodnicy "wiekowi" w większości podesli do rzeczywistości covidowej nieco na luzie jeśli chodzi o formę. Carrington zagral bardzo dobra pierwsza rundę. Widzę go dalej.
 
Ostatnia edycja:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
15:30 Perry - Clarke.

W tym meczu proponuję postawić na outsidera. Nie mam teraz dość czasu, by obszerniej uzasadnić mój wybór, ale niektóry elementy moich przemyśleń znajdują się w mojej propozycji, w typach dnia dzisiejszego. Tam odniosłem się do ich szans na rynku najwyższego brejka. Tutaj, z wolą uzupełnienia, proponuję zagranie zwycięstwa Clarke'a z handikapem dodatnim:

1) wygra Clarke AH (+1,5), kurs 2,15, etoto, 3/10 jednostek,
2) wygra Clarke AH (+2,5) kurs 1,65, etoto, 7/10 jednostek.

Krótko pisząc: nie ma tak dużej przewagi między tymi rywalami. Rynek przesadnie kieruje się rankingiem. A Clarke pokazał moc w meczu z O'Neillem, odwracając wynik spotkania od stanu 0:5 do 6:5, wykorzystując przy tym powtarzalnie swoją zdolność do wygrywania frejmów jednym, wysokim podejściem.

Rezultat: 2:6 Brejki: 50 (1) - 84 (4) Komentarz: bardzo dobrze rozgrywany przez Clarke'a mecz, zarówno pod względem technicznej jakości zagrań, jak i pod względem taktycznym. Perry, w dyspozycji z dzisiejszego dnia, nie miał większych szans na zwycięstwo. Żal mi tyłek ściska, gdy pomyślę, że Clarke zaczynał profesjonalną karierę w tym samym czasie co Adam Stefanów i tak samo słabo. Gdzie dzisiaj jest nasz rodak, a gdzie Walijczyk?!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Day R. vs Heathcote L.
Typ +3.5 Heathcote
Un Nooh T. vs Figueiredo I.
Typ over 8.5
Waldemar R vs Lines P.
Typ under 9.5
Ako 3.02 sts
W pierwszym meczu idę w kierunku dobrze wyglądającego we wcześniejszej rundzie Anglika. Wiem że Day to solidna firma ale na tym etapie nie spodziewam się jakiejś deklaracji. 3 framy odda.
Drugi mecz...spodziewam się radosnego otwartego meczu. Taj lubi ofensywnym snooker i atakuje wszystko jak leci. Na pewno zostawi jakiś start a z kolei Brazylijczyk pokazał w tamtej rundzie ze jest w formie i jak dochodził do stołu robił wygrywające podejście.
Trzeci mecz... nie wiem co w tej rundzie robi Lines. Fla mnie powinien być już poza turniejem nie sądzę żeby Walden oddał więcej niż 3 frame.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Akani vs Pengfei
Typ -2.5 Akani
Davis vs Carrington
Typ 2
Ako 2.29 sts
Szybko bo pierwszy mecz za chwilę. Typ przeciwko Pengfei który już od dawna nie zachwyca. Pierwsza runda w jego wykonaniu przeciętna. Akani z pewnością postawi poprzeczkę wysoko.
Drugi mecz...Davis najlepsze lata ms za sobą. Ten sezon słaby, widać że zawodnicy "wiekowi" w większości podesli do rzeczywistości covidowej nieco na luzie jeśli chodzi o formę. Carrington zagral bardzo dobra pierwsza rundę. Widzę go dalej.
Nie wiem co kolega tu za typ podał. Przecież to Pengfei jest faworytem. Wiec kurs na win Akaniego był 2.2.20

Chyba ze ten hc to +2 5 Akani
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dzień się jeszcze nie skończył, a przecież jest dla mnie bardzo udany, nie tylko w bukmacherce. Nie mam pomysłu na solidny typ na wieczór, ale im dłużej przyglądam się kursom wystawionym w meczu Waldena i Linesa, tym bardziej kusi mnie postawienie na outsidera. Zdecydowanie rację ma kolega Shl00 Shl00, który dziwi się, ze Lines jest wtej rundzie. Rzeczywiście, po słabym sezonie, zresztą kolejnym, jakby tu nie było miejsca dla niego. A jednak jest, ponieważ wygrał 2 wcześniejsze mecze i pozostaje pytanie czy będzie w stanie sie postawić Waldenowi, który powoli odradza się po okresie wielkich problemów z kręgosłupem. Liczby wskazują, że nie.
Jednak spójrzmy na sytuację Linesa.
Przegrana oznacza dla niego utratę profesjonalnego paszportu tuż po mistrzostwach i trudną rywalizację o powrót do Main Tour. Ale wygrana w tym meczu i koniecznie w następnym (tam czekać będzie Heathcote lub Day) da mu utrzymanie sie w Main Tour (casus Browna i Clarke'a z zeszłego sezonu). Uważam, że najtrudniejszy z tych 3 rywali czeka na niego dzisiaj.
Jakie ma argumenty 51-letni Peter Lines? Wynikajacych ze statystyk gry jego i Waldena - prawie żadnych. Na pewno ma mózg (nie każdy snookerzysta ma), jest sprytny przy stole, dużo rozumie, ma ogromne doświadczenie. Te cechy ma też Walden, więc nie będzie Lines miał dzięki nim przewagi, chyba, że trafi na słaby dzień Ricka. Lines przegrywa tak wiele meczy, bo za dużo pudłuje ważnych uderzeń, zawodzi go ręka. Psychicznie jest silny. Gdyby połączyć technikę Olivera Linesa (to syn Petera) i myślenie o grze Petera Linesa, to mielibyśmy Linesa idealnego.
Na koniec tego eseju, który do niczego mądrego nas nie doprowadził
chciałbym przedstawić puentę. W latach 2006-2020 Peter Lines rokrocznie budował co najmniej 1 brejka 100+. W tym sezonie tego jeszcze nie zrobił. Wbija te setki w karierze średnio raz na 117 frejmów. W tym sezonie zagrał już 107 frejmów, istnieje więc rozpaczliwie poszukiwana przeze mnie przesłanka, że w świetle statystyk ten mecz powinien być długi i powinien pojawić sie w nim brejk 100 punktowy Linesa. Ponieważ z reguły kibicuję staremu Linesowi, chociaż prawie nigdy nie używam przy tym moich pieniędzy i nie stawiam na niego, zrobię dzisiaj wyjątek, w tym radosnym dniu bazując na tych podejrzanych przesłankach, które usiłowałem tu przedstawić. Podkreślam obie propozycje są nieopłacalne z matematycznego punktu widzenia i bazują na moich dobrych życzeniach dla pana Piotra:

1) wygra Lines AH(+3,5),
kurs 1,86 PZBuk 1/10 jednostek,
2) Lines - over 0,5 brejka 100+, kurs 8,75 noblebet, 0,5 (pół)/10 jednostek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Brecel vs King
Typ over 8.5
Brown vs Hallworth
Typ over 8.5
O'Donnell vs Ursenbacher
Typ over 8.5
Ako 2.98 sts

Pierwszy mecz... King gra nieźle w tych kwalifikacjach. Po bardzo słabym sezonie miło zobaczyć tego gracza w dobrych podejściach. Anglik słynie z waleczności przy stole i mocnego charakteru. Po drugiej stronie talent z Belgii który nieco rozmienia na drobne swój talent w ostatnim czasie. Niemniej potrafi grać i budować dobre podejścia. Nie widzę wyraźnego faworyta.
Drugi mecz... Brown Po życiowym sukcesie mocno podskoczył w rankingu ale czy to odpowiada jego realnym umiejętnością? Moim zdaniem nie do końca... widzę tutaj szanse dla Hallwortha który w pierwszych 2 rundach zagral dobrze.
Ostatni mecz nawet po kursach widać że powinien być wyrównany. Młody Szwajcar coś zaczął w tym roku grać. Niewątpliwie talent ale w moim odczuciu jeszcze mało regularny. Anglik bardziej doświadczony o ustabilizowanej pozycji w snookerowym świecie. Bardzo solidny przy dole i po niżej pewnego poziomu nie schodzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +243
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Bingham vs Zifan
Typ +4.5 Zifan
Guodong vs Burns
Typ 1
Stevens vs Wakelin
Typ over 8.5
Ako 2.4 sts

Bingham jest zdecydowanym faworytem ale młody Chińczyk pokazał się z bardzo dobrej strony we wcześniejszej rundzie i sądzę że 2 frame ugra beż problemu.
Guodong...lubię tego zawodnika , co prawda jego formą jest niewiadoma, ale liczę że nie powtórzy wtopy z przed dwóch lat kiedy odpadł w kwalach. Burns beż szaleństwa rundę wcześniej i moim zdaniem nie powinien być dużym zagrożeniem. Ostatni mecz na papierze wyrównany i sądzę że obaj po 3 frame ugrają. Wakelin nieźle w poprzedniej rundzie a Stevens wiemy że potrafi grać. Będzie walka.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kacper Filipiak po wczorajszej porażce ... zakończył karierę.

Nie ubolewam, rozumiem, że rodak -ale jego styl bywał mega męczący. Powodzenia w życiu, Kacper!
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Milkins vs Mafin
Typ -1.5 Mafin
Kurs 2.2 sts
Bardzo podobała mi się gra Mafina we wcześniejszej rundzie. Wysokie podejścia, pewne zachowanie przy stole...widać że jest w formie. Rywal bardzo doświadczony i nie wygodny, ale wydaje mi się że obecnie w gorszej dyspozycji. We wcześniejszej rundzie zmierzył się z O'connorem, który zaaplikował Milkinsowi 3 brake ponad 100 punktowe. Gdyby zachował zimna krew w niektórych podejściach pewnie on by dzisiaj był rywalem Mafina.
Post automatycznie złączony:

Davis vs Clarke
Typ -1.5 Davis
Kurs 2.2 sts

Przyznam się że nie wierzyłem w Davisa...nawet dawałem Typ przeciwko niemu. Niemniej styl w jakim pokonał będącego w niezłej dyspozycji Caringtona trzeba docenić. Mecz miał pod kontrolą i potrafił w nim zrobić wygrywające podejście. Po drugiej stronie Clarke który ma na tapecie między innymi Perrego... nie traktuje tego jako wybitne osiągnięcie bo widać że Perry dobra dyspozycję zostawił w domu. Warsztat i umiejętności po stronie Davisa...zaufam mu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Jones vs Hang Li
Typ - 1.5 Hang Li
Dziwią mnie te kursy. Ok... Jones wygrał dwa pojedynki w bardzo przyzwoitym stylu, ale emeryt Lilley czy będący bez formy Holt to na tą chwilę mało wymagający rywale. Z kolei Chińczyk grał w tym sezonie że zmiennym szczęściem. Niemniej na najważniejszych turniejach potrafił się zaprezentować. Wydaje mi się warsztat i umiejętności również po stronie Hanga.
Post automatycznie złączony:

Niang vs Liang
Typ over 15.5
Dott vs Pengfei
Typ over 15.5
Haotian vs Bingyu
Typ over 15.5

Ako 2.63 sts

Na koniec 3 moim zdaniem.mocno wyrównane mecze w której powinno być sporo walki i szarpaniny. Dystans zwiększył sie więc i linia też idzie do góry. Niemniej w każdym meczu te 10:6 jest możliwe. Nie będę rozpisywał się o każdym zawodniku. Patrzyłem na wcześniejsze rundy i wydaje mi się nie ma tutaj faworytów. Pojedynki chińskie powinny być wyrównany, Dott w kosmicznej formie nie jest więc swoje powinien oddać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kacper Filipiak zakończył karierę.
Szkoda mimo wszystko.
========

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE
Z OKAZJI MISTRZOSTW ŚWIATA W SNOOKERZE 2021!


W puli nagród 500 zł!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
G. Dott - P. Tian
Zwycięzca meczu : G. Dott @ 1,52 7-10.. zaważyła pierwsza sesja przegrana 1-8, w drugiej już dużo lepiej i nawet pachniało przez moment powrotem, ale za duża strata jednak..
L. Brecel - S. Bingham
Zwycięzca meczu : S. Bingham @ 1,48 5-10

Powiem szczerze że nie wyobrażam sobie żeby dwaj byli mistrzowie świata, który prezentują obecnie solidną formę, nie zagrali w turnieju głównym. Zwłaszcza że decydującą rundę kwalifikacji gramy na dystansie do 10 wygranych frejmów, a wiadomo że taki dystans meczu podzielonego na 2 sesje oddziela mężczyzn od chłopców. Zarówno Dott jak i Bingham grają w takim formacie od dekad i jest to dla nich naturalne środowisko. W tym sezonie obaj falowali ze swoją formą, zwłaszcza Bingham miał dużą amplitudę od wygrania Mastersa do jakichś dziwnych wtop z niżej notowanymi rywalami. Zresztą fakt, że wypadł z top16 I w ogóle musi przebijać się przez kwalifikacje jest tego objawem. Ale mimo wszystko to jest zupełnie inna półka niż ich rywale. Brecel oczywiście zawsze groźny bo talentu to on ma więcej niż rozumu, szkoda jednak że forma już nie ta co parę lat temu i raczej tylko momentami przypomina dawnego siebie. Dott ma moim zdaniem łatwiejszego rywala, bo Tian w ostatnich latach nie błyszczy I te kwale to tylko potwierdziły, męczył się zarówno z Castle’em (6-3) jak i Akanim (6-4), a teraz poprzeczka wchodzi na dużo wyższy poziom. Summa summarum obaj byli mistrzowie powinni sobie bez przygód poradzić.

Z. Xintong - S. Craigie
Wynik handicap : S. Craigie +2.5 @ 1,60 9-10
Wynik handicap : S. Craigie +1.5 @ 1,90
Zwycięzca meczu : S. Craigie @ 2,35

Fajne zestawienie dwóch graczy przyszłości, przynajmniej takie jest moje zdanie, bo obaj się wyróżniają talentem i umiejętności w swoim pokoleniu czy nacji. W parze pogromcy naszego Filipiaka z Craigie faworyta upatruję w Angliku, a szanse co najmniej wyrównane co przy takich kursach każe skłaniać się w stronę doga. Craigie jest bardziej poukładany moim zdaniem, bardziej kompletny, to nie tylko ofensywa i łatwość punktowania, ale tez potrafi i lubi grać na odstawnych. Xintong jednak z defensywą ma cały czas problemy, a na pewno widać zbyt dużą dysproporcję w jakości gry kiedy jest w brejku, a kiedy musi się odstawić, zwłaszcza jeśli taka szarpana gra się przedłuża. To było nawet widać w meczu z Polakiem, bo te frejmy wyrwane przez Filipiaka były właśnie po wymuszonych błędach Chińczyka na odstawnych. Więc Xintong daje szanse na punktowanie, więcej niżby chciał, a Craigie już będzie umiał zrobić z tego użytek.

Kursy z Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Jones vs Hang Li
Typ - 1.5 Hang Li
Dziwią mnie te kursy. Ok... Jones wygrał dwa pojedynki w bardzo przyzwoitym stylu, ale emeryt Lilley czy będący bez formy Holt to na tą chwilę mało wymagający rywale. Z kolei Chińczyk grał w tym sezonie że zmiennym szczęściem. Niemniej na najważniejszych turniejach potrafił się zaprezentować. Wydaje mi się warsztat i umiejętności również po stronie Hanga.
Post automatycznie złączony:

Niang vs Liang
Typ over 15.5
Dott vs Pengfei
Typ over 15.5
Haotian vs Bingyu
Typ over 15.5

Ako 2.63 sts

Na koniec 3 moim zdaniem.mocno wyrównane mecze w której powinno być sporo walki i szarpaniny. Dystans zwiększył sie więc i linia też idzie do góry. Niemniej w każdym meczu te 10:6 jest możliwe. Nie będę rozpisywał się o każdym zawodniku. Patrzyłem na wcześniejsze rundy i wydaje mi się nie ma tutaj faworytów. Pojedynki chińskie powinny być wyrównany, Dott w kosmicznej formie nie jest więc swoje powinien oddać.
Jesli chodzi o mecz Jonesa z Li Hangiem, to Jones jest oczywistym faworytem. Zarówno statystyki ich karier, jak i tego sezonu pokazują, że Walijczyk jest lepszym graczem, ustępuje Chińczykowi tylko jeśli chodzi o budowanie wysokich brejków. Owszem Hang zaliczył bardzo udany Scottish Open, gdzie wziął kilka świetnych skalpów, ale przedtem i potem kilka razy odpadł w 1 rundzie. Jones gra solidnie i choć jego biografię obciąża wypadnięcie z Main Tour rok temu, to jednak w obecnym sezonie wrócił i jest w czołówce rankingu rocznego.


DZISIAJ I JUTRO JEST DECYDUJĄCY DZIEŃ o tym kto zagra w w Crucible Theatre. W związku z tym pozwoliłem sobie wyjątkowo zagrać AKO za 5 zł. Zdarzenia:8. Kurs całkowity:42.02

R.Milkins - K.Maflin AH(+1,5) 4:10

M.Selt AH(+2,5
) -S.Donaldson 10:3

L.Haotian - C.Bingyu AH (+1,5) 10:6

Z.Yuelong
- .Highfield 7:10

M.Davis - J.Clarke AH (+1,5) 10:8

G.Dott
- T.Pengfei 7:10

J.Jones - Li Hang 10:5

L.Ning AH(+1,5) - Wenbo 7:10

Ja z reguły przegrywałem kupony AKO, dlatego ich prawie nigdy nie gram od kilku lat. Ale dzisiaj jest szczególny dzień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Jesli chodzi o mecz Jonesa z Li Hangiem, to Jones jest oczywistym faworytem. Zarówno statystyki ich karier, jak i tego sezonu pokazują, że Walijczyk jest lepszym graczem, ustępuje Chińczykowi tylko jeśli chodzi o budowanie wysokich brejków. Owszem Hang zaliczył bardzo udany Scottish Open, gdzie wziął kilka świetnych skalpów, ale przedtem i potem kilka razy odpadł w 1 rundzie. Jones gra solidnie i choć jego biografię obciąża wypadnięcie z Main Tour rok temu, to jednak w obecnym sezonie wrócił i jest w czołówce rankingu rocznego.


DZISIAJ I JUTRO JEST DECYDUJĄCY DZIEŃ o tym kto zagra w w Crucible Theatre. W związku z tym pozwoliłem sobie wyjątkowo zagrać AKO za 5 zł. Zdarzenia:8. Kurs całkowity:42.02

R.Milkins - K.Maflin AH(+1,5)

M.Selt AH(+2,5
) -S.Donaldson

L.Haotian - C.Bingyu AH (+1,5)

Z.Yuelong
- .Highfield

M.Davis - J.Clarke AH (+1,5)

G.Dott
- T.Pengfei

J.Jones - Li Hang

L.Ning AH(+1,5) - Wenbo

Ja z reguły przegrywałem kupony AKO, dlatego ich prawie nigdy nie gram od kilku lat. Ale dzisiaj jest szczególny dzień.
Nie zgodze się że Walijczyk jest lepsxym graczem, ale to nasze subiektywne oceny
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było, ale po "popisie" Davis'a w 1 sesji, aż musiałem wylać swoje żale ;)

Zagrał jak paralityk, większość podejść padła bo wbiciu 1-3 kulek... szkoda, że akurat dziś najgorszy mecz w sezonie z zawodnikiem co by dużo nie mówić przeciętnym.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
No Dott i Davis dramat. Szkoda ale taki jest snooker. Wczoraj grasz super a dzisiaj lecisz...dyspozycja dnia, bo na pewno nie brak umiejętności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom