>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
zworek 174

zworek

Użytkownik
Ale tutaj duzo ludzi pluje na sukcesy Polakow! Rodacy, co wy tacy zgryzliwi?? :/
Obstawianie, ze Wlochy 3:0 wygraja? Albo, ze Polska nie awansuje do polfinalu? Polska gra znakomicie, Wlosi tez, ale to nam wystarcza 1 set! Tak jak ktos pisal wczesniej - warto zobaczyc wynik Amerykanow, bo w polfinale lepiej zagrac z Brazylia zdecydowanie.
Ja jestem jednego pewien - POLSKA na pewno zagra w polfinale. Stawianie 3:0 na Wlochow to samobojstwo, zwlaszcza, ze nie ma ku temu najmniejszych przeslanek. Oni przegrali z Serbia 3:0. My wygralismy z Serbia 6:0. Musialby sie stac kosmiczny dramat, zebysmy nie awansowali dalej.
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Jak dla mnie jedyne co do gry z &#39;&#39;naszego meczu&#39;&#39; do Włosi 3:0, makarony wejdą na mecz skoncentrowani na 100%, nas może zjeść presja wyniku że 1 set daje nam awans. Na live nie ma się co nastawiać, może się to ułożyć w każdą stronę, przykładowo wygramy 1 set, wchodzą u nas rezerwy które też będą się chciały pokazać z jak najlepszego strony, a włosi znani ze swojego mentalu będą mieć już wywalone na końcowy wynik odpadając z mistrzostw, bo wątpie żeby akurat chcieli zagrać dla publiki
także jedyny sensowny typ to 3:0 @3 włochy w nic innego tutaj nie ma sensu się bawić
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie, jeszcze jedna obraza jakiegokolwiek użytkownika będzie od razu BAN.... Za dużo skarg już jest na jednym turnieju....
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Sobbolek- jakie masz zdanie na temat tego, że potentat dostał ostre baciory od Serbii? Potentat dziś wygrywa, czy odpada?
Moim zdaniem świetny typ na dziś to USA, oni grają siatkówkę totalną i tyle. Polacy zagrają dziś na poważnie, żeby ich uniknąć w półfinale bo to oznacza wylot w turnieju. Każdy wolałby zagrać z Brazolami którzy są do ogrania
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Naprawde ciekawy rozwój sytuacji na forum ???? Po pierwsze chciałem zwrócić honor czlowiekowi, który jeszcze w fazie grupowej pocisnął mi,że Rosja nie ma szans na zwycięstwo. Faktycznie, tak sie stało i oddaje część swoich jaj na Twoją stronę - miales racje. Co do dzisiejszego meczu. Jedyny rozsądny typ to jest czysty WIN na Włochy.
Odnosząc się do opinii - Wlosi tracą seta i nie mają juz szans. Myslicie, ze we własnym kraju, na własnym boisku by zrezygnowali? Wlosi maja najlepsza lige siatkówki na świecie, nie ma możliwości, aby zostało to odpuszczone, dla kibiców, dla narodu, dla opinii publicznej. A jeżeli my tego seta nie urwiemy, to tymbardziej. Według MNIE Włosi ten mecz biorą, niezależnie czy 3:0 czy 3:1.
Włochy vs Polska 1 1.4 efortuna
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Sobbolek- jakie masz zdanie na temat tego, że potentat dostał ostre baciory od Serbii? Potentat dziś wygrywa, czy odpada?
Moim zdaniem świetny typ na dziś to USA, oni grają siatkówkę totalną i tyle. Polacy zagrają dziś na poważnie, żeby ich uniknąć w półfinale bo to oznacza wylot w turnieju. Każdy wolałby zagrać z Brazolami którzy są do ogrania
Wlosi mieli po prostu gorszy dzien. Raczej odpadają, bo nie sadze zeby zbili Polske az tak chociaz oczywiście wykluczyc tego nie mozna bo potencjal personalny zdecydowanie lepszy. Dzisiaj odpuszczam typowanie.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Wlosi mieli po prostu gorszy dzien. Raczej odpadają, bo nie sadze zeby zbili Polske az tak chociaz oczywiście wykluczyc tego nie mozna bo potencjal personalny zdecydowanie lepszy. Dzisiaj odpuszczam typowanie.
Po prostu gorszy dzień? Bredzisz o potentatach od pół roku a potem jedyne twoje wytłumaczenie to gorszy dzień XD to chyba bardzo gorszy, że dostali dwudziestoma punktami w sumie od Serbów którzy tacy marni mieli być hahaha
Friendly - ich liga opiera się na zagranicznych siatkarzach, rodowici Włosi to zwykłe leszcze, nawet kubanca naturalizowali i g im to daje
Polska spokojnie może to dziś wygrać
 
C 134

czuubi

Użytkownik
Cześć, wprawdzie mój pierwszy post na forum, ale czytam wszystkie wątki i ciężko mi zrozumieć jak bardzo większość z Was jest stanowczo na nie dla Polski, oglądam MŚ od początku i wydaje mi się, że nasi się rozkręcają, ale mniejsza z tym, jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to uważam, że Polska wygra dzisiaj, a dlaczego ?
Mowa jest, że Serbia nam drugi mecz odpuściła, ale pierwsze dwa sety wprawdzie przez większość ich trwania Serbia prowadziła, według mnie po naszych słabych zagraniach, ostatecznie udało się wyciągnąć. Nasz serwis w ostatnich dwóch meczach ? no proszę Was, Kurek szedł na maksa i wchodziło mu większość (wczoraj początek nie siedział mu na serwisie), Kubiak stabilnie mocno, Szalpuk nie psuł, Bieniek według mnie ma kozak serwis i agresywny flot i solidne uderzenie, a Nowakowski ma przerąbane te floty, jedynie Kochanowski się spalił na początku, ale może to na dobre wyszło.... Wystawa zarówno Drzyzga jak i Łomacz fajnie grają, potrafią zagrać kombinacyjnie, według mnie troszke za mało gramy pajpa i jakiś kombinacji na krótkich, ale i tak to się układa całkiem dobrze... No i atak Kurek odpalił i uważam, że utrzyma taki poziom, Szalpuk ostatnie mecze troszkę słabiej jednak wczoraj kończył nie jedną sytuacyjną piłkę, gdzie wielu by się spaliło. A jeśli chodzi o Kubiaka to jak dla mnie (powtarzam dla mnie) klasa sama w sobie, wczoraj bodajżę 9 kluczowych piłek kończył z niezbyt wygodnych piłek, nasz kapitan.
Piszecie, że Polska ma słaby mental, że Kurek i Kubiak się grzeją pod siatką, a wczoraj ? poszło po czerwonej, ale jak było spięcie pod siatką to Kubiak odciągał Drzyzgę. A zresztąwedług mnie Kubiaka zaletą jest to, żę potrafi zaczepiać pod siatką i grać na najwyższym poziomie.
Po stronie włochów głównie gra idzie przez Zaytseva oraz Juantorene, ostatnio troszkę wydawałoby się za dużo dla nich i nie wszystko wygrają (mecz z Rosją był najlepszym przykładem, jak do 4 seta ciągneli gre Włochów bardzo mocno, a w taju jeden blok drugi, zepsuta piłka dwa trzy punkty przewagi i koniec meczu).
Dodatkowo nasz blok, według mnie gra bardzo dobrze, a jeszcze może lepiej zamykać kierunki.
Ale, żeby nie było tak kolorowo obawiam się pozycji przyjęcia u nas, bo o ile Szalpuk i Kubiak trzymają poziom, to wydaje mi się, że Śliwka i Kwolek troszkę odstają (albo się palą), Kwolek dużo szans nie miał do grania więc tu mogę się mylić. To przy ewentualnych zmianach może troszkę zachwiać naszą grą, bo jeśli za Kurka zapewne wejdzie Schultz to całkiem fajnie radzi sobie (plus jego serwis), rozgrywający grają na podobym poziomie i libero również czy Wojtaszek (dziękuje Pstonick) czy Zatorski tak czy tak trzymają poziom.
Dodatkowo patrząc na podejście drużyn do meczu (to w pierwszym meczu Brazylia - USA uważam, że USA wygra ten mecz, oglądając ich uważam ich za kompletną drużynę, a mecz Brazylia - Rosja to bardziej Rosja przegrała niż Brazylia wygrała).
Mowa jest też o odpuszczaniu, jeśli Polacy wygrają seta to Włochy odpadają, więc równie dobrze my możemy odpuścić jak i Włosi zrezygnować z walki na100%, a dodatkowo uważam, że jak wejdą u nas zmiennicy, to np Śliwka który był i jest mocno krytkowany (nie mówię, że nie zasłużył) będzie grał na maksa, żeby się pokazać lepiej niż dotychczas. A o innych już wcześniej pisałem.
Mistrzem może nie zostaniemy (choć bardzo bym chciał), ale nie róbmy z naszych nie wiadomo jak słabych i do zjedzenia przez Włochów.

Kurs w granicach 2,7-3,1 biorę z chęcią.
Dodaje tylko, że moje zdanie i moja opinia, jeśli się nie zgadzasz rozumiem i nie musisz atakować ????
Stawiam już od jakiegoś czasu i jak nawet Włosi wygrają nie będzie to dla mnie jakaś niespodzianka, a patrząc na kursy jest duża dysproporcja i uderzam w Polaków (a i mecz będzie sie lepiej oglądało)

Dzisiaj gram dwa kupony:
1) Polska wygra, etoto 3,35 przegrana, ale i tak sam mecz cieszył moje oko
2) USA 1,66 / Lechia o0,5 1,37 / Bayern o1,5 1,35 AKO: 3,07 etoto a tutaj porażka na całej linii, nawiększa z USA, wiedział człowiek, że oni nie grają, a i tak stawiał na nich (głupi ja)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
C 134

czuubi

Użytkownik
Czlowieku twoi mistrzowie jarmarkow dostali po raz kolejny niezle becki za to Włochom nie wyszedl JEDEN mecz. Z drugiej grupy potentat odpadl tylko dlatego ze jeden odpasc musial.
Tak czułem, dlatego tylko raz odpowiem, żeby nie było. Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że są mistrzami, jedynie, że bym chciał. Po drugie nie jeden, a conajmniej dwa mecze (Rosja, gdzie Rosja nie szło i wedłu mnie tylko dlatego było 3:2 no i teraz Serbia). Po trzecie Włochy i Polska przeszli I fazę podobnie, w drugiej mieli Finlandie i Rosje i Holandie. Z finami wygrali, Rosja w plecy, Holandia pomimo niespodzianek z FRA i BRA nie jest jakąś potęgą, więc nie uważam ich za jakiś murowanych faworytów tym bardziej jak pisałem, że opierają grę na poszczególnych zawodnikach i wg. mnie nie mają ławki.
Francja ? nie weszła dobrze w turniej i w drugiej rundzie (gdzie już się rozkręcili) brakowało im punktów za pierwszą fazę. I dodam, że tak uważam, że byli lepsi o naszych. Ale takie są zasady turnieju i nam pozostaje się tylko cieszyć, że tak jest. A za kilka lat nikt nie będzie mówił o stylu tylko miejscach.
Ale powtarzam to moja opinia, gram za swoje zarobione pieniądze i nie wychodze najgorzej na tym (nie trace).
Szkoda, że tak mało merytoryki jest tutaj, a dużo ataków bez analizy. Śmiało napisz coś więcej, na temat zaprzeczenia mojego postu, chętnie przeczytam, może faktycznie źle na to patrzę ... ;)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
A 220

andrzej78

Użytkownik
Brazylia-Usa under 185,5 + Polska-Włochy under 182,5 ako 3,39 brutto fortuna
Taki dubelek ode mnie. Potencjał sugerowałby overy ale okoliczności sprawiają że chyba warto pójść w undery. Już jutro półfinały, Usa i Brazylia już w 1/2 Włosi muszą dążyć do 3:0 a taki wynik nam też będzie pasić jeśli będziemy mieć pod kontrolą małe pkt. A jak wygramy seta to ciśnienie zejdzie i może pójść szybko w jedną albo w drugą stronę.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Ja tam dzisiaj liczę na to że jak Polacy wygrają jednego seta to dalej może być loteria bo i jednym i drugim nie będzie chciało się już zbytnio wysilać, wejdą rezerwy itp. Włochów ciągnie dwóch zawodników a to za mało na naszą drużynę, a jak wejdą rezerwy to już w ogóle może być parodia siatkówki ???? Niby większą motywację będą mieli gospodarze bo przed własną publicznością będą chcieli się dobrze pożegnać ale i tak szanse będą wtedy 50/50 dlatego pobieram duży kurs.
Polacy win 3.00 STS
Pozdrawiam i bez hejtów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Po 2 typach przeciw Polsce w meczu z Serbią dzis wiara odżyła i widze ze typy są iz Polacy ograja Italie, dzisiaj bedzie 3-2 dla Itali, ugramy seta to napewno beda zmiany, ten mecz nie jest dla nas istotny, im predzej ugramy seta tym predzej wejda rezerwowi, a Włochy graja u siebie i podstawa zagra do konca zeby zachować twarz i wygrać.
Over 185.5
2.05
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czlowieku twoi mistrzowie jarmarkow dostali po raz kolejny niezle becki za to Włochom nie wyszedl JEDEN mecz. Z drugiej grupy potentat odpadl tylko dlatego ze jeden odpasc musial.
Ty to lepiej panie andersonie wytlumacz co sie stalo z Ngapethami Rossardami i Toniuttimi XD Przeciez to potega:eek:
Sobolek i tutaj zaś JA się z TOBĄ nie zgodzę... Już Ci tłumaczę dlaczego...
Mówisz, że MISTRZOWIE JARMARKÓW dostali po raz kolejny niezłe baciki za to Włocho mnie wyszedł JEDEN mecz.... To teraz odpowiedz z KIM grali Włosi, żeby więcej meczy miało im nie wyjść...? Dominiaka? Japonia? Argentyna? Słowenia? Belgia? Finlandia? Holandia?? Czy Rosja? Przypomnę Ci, że WŁOSI zagrali na tym turnieju DWA mecze z poważnymi przeciwnikami i DWA umoczyła...(ktoś powie ale z Rosją grając mieli pewny awans, tak ale grając z Rosją mogli Rosję WYRZUCIĆ z turnieju więc mobilizacja była na 100%).
Rosja - Grała na tym turnieju z 5 poważnymi drużynami USA, Serbia, Włochy, Brazylia i USA - i uwaga, przegrali aż CZTERY mecze...
Serbia grała i z Rosją i z Włochami - Wygrała OBA mecze...
Teraz o Francji... Śmiejesz się z Francuzów, że o jacy to Oni słabi...Francuzi przegrali TRZY mecze z Brazylią, Holandią (mega wpadka ale wina trenera, który nie docenił przeciwnika) i Serbia i wszystkie te mecze przegrali po walce 5 setowej... Więc TROSZKĘ pecha też mieli ... z Serbią przegrali 16:18 w 5 secie, z Holandią 13:15 i z Brazylią 12:15 ... Te porażki nie były jakieś nie wiadomo jakie wysokie..
Więc czym się różni na tym turnieju ROSJA i FRANCJI? NICZYM
Kolejno, mówisz, że WIEKSZOŚĆ ludu patrzy na ostatnie mecze.. A na co Ty patrzysz? Na ostatnie lata??
Przypomnę Ci, że ostatnie DWA (wliczając ten i turniej w Polsce) Mistrzostwa Świata to brak Rosji i Włochów w półfinałach... Za to Francuzi grali w półfinale ulegając Brazylii tylko/aż 2:3 ...
Oczywiście może się zdarzyć, że dziś Włosi wygrają z Polską wysoko i zdobędą Mistrz Świata... Ale nie zanosi się na to.
To jest moje zdanie...
 
V 0

valente

Użytkownik
Nasi są niezwykle podbudowani wczorajszym zwycięstwem, kipi z nich pozytywna energia.
Dziś przypieczętujemy awans z pierwszego miejsca w grupie.
Moje typy na dziś:
1. Brazylia: Usa - 2
Stany Zjednoczone nawet jeśli wyjdą zmienioną szóstką powinni sobie poradzić z Brazylią.
Ponadto nie będzie tu kombinowania ponieważ to nie te zespoły mają możliwość wyboru przeciwnika, tylko my.
2. Polska-Włochy - dw 3:0
Naładowani energią nasi wygrają z problemami pierwszego seta a potem cały mecz.
 
C 0

cobra-verde

Użytkownik
Włosi muszą dobrze zacząć pierwszego seta, żeby liczyć na cokolwiek w dalszej fazie meczu (3:0 i 15 pkt różnicy). Mają własną halę, publikę, dzień odpoczynku więcej, wiedzą, że od pierwszego seta zależy czy mają na coś szansę w meczu / turnieju. Dlatego dobrą opcją wydaje się:
Włochy 1 set handicap punktowy -2,5
1,96 Fortuna.
Resztę meczu obserwować i pogrywać na live.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Obiecałem typy, są typy.
Wyszło mi, że dzisiaj najrozsądniej będzie zagrać na zawodników.
Osobiście upatrzyłem sobie Artura Szalpuka, który wczoraj mnie nie zawiódł i dość bezpiecznie nie pokrył linii 16 punktów.
Dziś linia nieco mniejsza, ale uważam, że są duże szanse, by nasz trener porotował składem ściągając m.in. Szalpuka z parkietu.
Nie zdejmie go, jesli będziemy przerywać wyraźnie, ale wtedy siłą rzeczy punktów nie powinien uciułać tak dużo ;)
Osobiście mam nadzieję, ze wygramy pierwszego lub drugiego seta i zacznie się jarmark, z którego ostatecznie wyjdziemy zwycięsko.
Podsumowując:
Artur Szalpuk under 13.5 pkt
Artur Szalpuk under 2,5 bloku
STS
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
UWAGA!
Poziom rozmowy w tym dziale nie raz sięgał rynsztoku co pojedynczy userzy nie raz wspominali. Kończymy z tym bo zaczynacie się obrażać. Pierwsi już dostali ostrzeżenia i nie będzie taryfy ulgowej dla kolejnych. W temacie podajemy typy poparte analizą i swoimi argumentami. Jeśli z kimś się nie zgadzamy przedstawiamy dlaczego.
Wyzywanie, wyśmiewane nie będzie tolerowane. Jeśli ktoś sądzi, że wchodzi do działu z kartą VIP i można mu więcej zapraszam na PW. Zweryfikuję czy karta jest nadal aktualna.
Nowych użytkowników zapraszam do przeczytania regulaminu forum, by później nie narzekali, że ich post został skasowany. Podobnie się mają pytania które się powtarzają. Wystarczy cofnąć się stronę do tyłu by znaleźć odpowiedź. Będą one traktowane jako spam. Kąśliwe zdania skierowane do innych userów będą karane, a post będzie kasowany.
W temacie rozmawiamy o faktach, a nie domniemaniach. Można wspomnieć, że nie wiadomo jak zachowa się dana drużyna po osiągnięciu wyznaczonego celu lecz nie prorokujemy, bo w tym nikt nie jest mądry.
----------------------------------------------------------------------------
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz Polski. Cel jest jasno wyklarowany, wygranie seta. Nikt nie będzie siedział z kalkulatorem i liczył ile możemy przegrać w setach. Po osiągnięciu celu pewnie wejdzie ławka tym bardziej, że jutro gramy ponownie. Jak wtedy zachowają się Włosi ciężko mi powiedzieć. Grają przed własną publicznością i to może być argument by jednak mimo wszystko nie odpuszczać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Tak sobie myślę. Włosi to nie ta mentalność co Polacy. Potrafię sobie wyobrazić mecz gdzie nie wyjdzie im 1 set i po prostu będą podłamani a nasi mogą dalej grać swoje. Jak zacznie iść to gdy rywal będzie miał głowę w chmurach możemy dać radę ich ograć. Powiedzmy sobie szczerze, kibice własne boisko itp. I co robili z Serbami? Przegrywanie po 10 pkt w każdym secie. Tutaj presja jest na nich jeszcze większa a tak jak ktoś wspomniał nie grają jakoś super z lepszymi przeciwnikami. Przy kursie 3.40 jaki złapałem na Unibet to jest piękna sprawa. Szanse oceniam 50/50. Jeśli Włosi naprawdę dobrze wejdą w mecz może być mega ciężko . Ale patrząc jak się cieszy Kubiak z każdego punktu nie widzę tego byśmy tak przegrali. Powodzenia!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Niech mi ktoś jeszcze powie, że te mistrzostwa mają cokolwiek wspólnego ze.sportem i chęcią wygrywania. Pokażcie mi inne wielkie imprezy gdzie ktoś chce.przegrywac. oczywiście to się zawsze gdzies zdarzy ale.sa to.przypadki na prawdę losowe. Na tych mistrzostwach liczy się bardziej to kto z kim gra i kiedy ogarnia, że trzeba odpuscic. Te mistrzostwa przejda do historii sportu jako najbardziej niechlubne w historii siatkówki a i są w czubie sportów drużynowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom