>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2007

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Co do Hamiltona racja ,było juz kolo 20 i coś mi sie pomyliło.Może cos napisze bo od drugiej rundy już bardziej sie skupie na obstawianiu.Choc to co nieraz robia to sie w głowie nie miesci Selby wygrał z rzędu chyba 7 parti.A wczesniej Lee 5.Heh już widze ze piszemu w tym temacie o wszystkim niech już tak zostanie.Ten sport niestety zaczyna sie byc bardzo nie przewidywalny.Zobaczymy co dalej w turnieju.
 
S 0

stempel

Użytkownik
Czy ktoś kto zna się trochę na snookerze, mógłby powiedzieć coś o następujących typach?

Mc Culloch I. - Hamilton A.
Maguire St. - Swail J.
Stevens M. - Allen M.
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Przepraszam, dzis bez analizy ale sporo tego mam w głowię - niestety siła wyższa - szkoła ;)

Stephen Maguire - Joe Swail 1 1,46 9/10 { betfair } ✅

Matthew Stevens - Mark Allen 1 1,51 8/10 { betfair } ✅

Zaczyna się całe piękno snookera, pojedynek Iana McCullocha i Anthonyego Hamiltona po 40 minut frame, to jest coś dla prawdziwych koneserów tej dyscypliny. Ale do rzeczy.

Zaczęła się druga runda i znamy już wszystkich uczestników. Pojedynki są teraz rozgrywane systemem Best of 25 a więc do 13 zwycięstw danego zawodnika. Myślę, że nie będzie ani jednego spotkania które zakończy się po 2 &quot;wejsciach&quot; ( nie wiem czy jest profesjonalne okreslenie ale chodzi mi o ta 8 frame&#39;owa gre i przerwe)

Krotko co do typow:

Maguire - fuksiarz sezonu, no ale lepszego przeciwnika w 2 rundzie nie mógł sobie wymarzyć. Pewne zwycięstwo.

Stevens - bardzo go lubię a dla Allena kończy się dzień dziecka i fartowne zwycięstwo z Dohertym po słabej grze Kena.

Pozdrawiam.
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Widze, ze wszystkich typerow stad wywialo, pogoda piekna wiec zrozumiale ale kasy trzeba natrzepać. Jako ze zaraz sam spadam plazowac pisze krotko:

Ronnie O&#39; Sullivan -3,5 - Neil Robertson 1 1.97 8/10 { betfair }

To co Ronnie prezentuje to Mistrzostwo Świata i myślę, że ten tytuł najbardziej się jemu należy, urzeka mnie swoją grą w tym turnieju jak w każdym innym i jestem przekonany, że z Neilem poradzi sobie bez najmniejszych problemów. Przewiduje wynik w granicach 13:5, 13:6.

Pozdrawiam.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Hm o ile z dwoma poprzednimi typami zgadzalem sie w 100% to z tym sie nie zgodze. Sullivan w grach z Dingiem zawsze wygrywa wysoko. Poza tym jego dobry start rownie dobrze moze oznaczac walke o wygranie turnieju jak i odpadniecie w nastepnej rundzie. Wydaje mi sie ze jedyna osoba ktora moglaby pwstrzymac Sullivana z tych ktore pozostaly w turnieju to wlasnie Robertson. Jak dla mnie to spotkanie zdecydowanie no bet ewentualnie niespodzianka i wygrana Robertsona
 
michau 84

michau

Forum VIP
No ja musze przyznac, ze teraz po wygraniu drugiej sesji przez Robertsona troche sie boje o Ronniego. Przegrana 2-6 nie pasuje do niego, tym bardziej ze w pierwszej wygral tym samym stosunkiem co przegral nastepna. Ale i Robertson sie obudzil. Pierwsza sesja w jego wykonaniu to byl jakis dramat, kompletnie sparalizowany, nic mu nie wpadalo, a z drugiej strony Ronnie gral swoje. W drugiej sesji kapitalnie zaprezentowal sie Neil wbijajac kilka setek, w tym jak narazie najwiekszego brejka(140 :!: ) w tym turnieju. Zaczal grac normalnie, az widac bylo ta swobode ktorej tak brakowalo w pierwszej odslonie spotkania. No coz, moim faworytem wciaz jest O&#39;Sullivan, ale zobaczymy co pokaze Australijczyk w trzeciej i ostatniej sesji tego pojedynku. Na pewno zobaczymy arcy-ciekawe widoskisko , zwazywszy na to ze stan pojedynku wynosi 8 ???? 25):8 ;-)
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Co by nie mowic 13 - 10 a wiec zaklad przegrany jestem wsiekly na O&#39;Sullivana ale jednak bardziej na siebie, ze dalem sie podejsc jak dziecko i zagrac handi -3,5. Jest mi zle i przepraszam za takiego beznadziejnego typa ;( Teraz bedzie tylko lepiej.
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Na dzis moim najwiekszym pewniakiem jest zwyciestwo Marka Selbyego z Alisterem Carterem. Mark miał stosunkowo łatwą drogę do 3 rundy a będąc w takiej formie ogra dzisiaj Alistera. Carter wygrał z Hendrym nie dlatego, że ma jakieś fenomanalne metody wbijania tylko dlatego, ze Hendry grał bardzo słabo. Stawka 9/10
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tak na wstepie sory że tu ostatnio nic nie pisze,ale poprostu nic kompletnie nie obstawiam i nie zabarco czuje typów obecnie,a głupich i nie przemyslanych typów nie chce wam podawać ,bo byście mogli poprostuprzegrac.Jednak postanowiłem sie troche teraz wypoeiwdziec, moim zdaniem Carter to wygra ,z Henkiem pokazywał momentami naprawde bardzo dobrą gre.Racja Selbi tez naprawde swietnie grał ,lecz moim przekonami i przeczuciu wygrał własnie Ali.Mecz pewnie bedzie bardzo zaciety .Ostatnio mało ogladałem ,Man może wiecej i widział lepiej tą gre.Jednak ja licze na Cartera.

poZdrawiam fcbialas
 
S 0

stempel

Użytkownik
Co do pozostałych dzisiejszych pojedynków to osobiście postawiłem na Maguire&#39;a i Stevensa, na razie obydwu idzie całkiem nieźle ???? , a stevens był po dość wysokim kursie 2 ???? .
 
michau 84

michau

Forum VIP
No ja nie wiem co ze Stevensem... gra z Murphym, ktory jest zawodnikiem ktory gra raz rewelacyjnie a raz slabo. Teraz trwa druga sesja tego pojedynku i jej stan wynosi 4:6 dla Stevensa, no ale powiedzmy sobie szczerze, ze Murphy nie gra najlepiej... wiec mysle ze Stevens odskoczy na co najmniej 3 frejmy po tej sesji, no ale zobaczymy, duzo zawodnikow budzi sie dopiero w kolejnej sesji, wiec jutro role moga sie odwrocic ;-)

A ja czekam do jutra na mecz O&#39;Sullivana i Higginsa, bo to chyba najciekawsze i najbardziej oczekiwane spotkanie przez wszystkich, szczegolnie dla mnie bo Higgins to moj ulubiony snookerzysta a O&#39;Sullivana widze jako faworyta tych zawodow. Mysle ze nawet nie trzeba reklamowac tego pojedynku tym ktorzy troche sie znaja na tej dyscyplinie ;-)
 
S 0

stempel

Użytkownik
Nie wiem co zrobił Stevens, albo co zrobił Murphy. Oglądałem, było 12 do 8 lub 9 dla Stevensa i miał praktycznie 13 fraema w kieszeni. Oby tak samo z opresji teraz uratował się ronnie
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Skuter, jak chcesz żeby Cie traktowano poważnie to chociaż troszkę przyłóż się do pisowni ;))

Dany Maurphy? Myślałem, że Shaun Murphy ;)

A ja sam nie wiem kto wygra, przy stanie 10:12 grałem Shauna po 2,2 Pozniej przy 10:14 na Johna Higginsa po kursie 6 i dobrze jest. Sam nie wiem kto w finale zmierzy się z Higginsem ale na pewno będzie to bardzo zacięty pojedynek.

A i juz w tym miejscu sie zapytam, czy ktos ogladal ostatnia sesje Higginsa bo mnie nie było. Jezeli tak to prosze o info o grze na PW.

Pozdrawiam i na finał zapodam swojego typa ( I już mogę powiedzieć, że będzie to typ skierowany przeciwko Johnowi Higginsowi ;) )
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ta sesja dośyc dziwna.Najpierd Higgins wygrał 3 partie ,potem wbił kolo 45 pkt i Maguire podszedł do stołu wbijał i miał rózowa na wygranie przestrzelił i zamiast 13-15 ,zrobiło sie 14-14 .Potem Maguire mocno sie załamał nic nie wchodziło.i na 15-14 wygrał higgins .A ostatnia partia to najdziwniejsza jaka w zyciu widziałem nie mogie przez wiekszosc czasu wbic najprostrzej bili.Higgins dwa razy wbijał czerwona i potem tez biała.Generalnie parodia.Maguire znow nic nie potrafił wbic no i Higgins wygrał.Szkoda gdyby Maguire wbił na 15-13 było by po meczu moge sie założyc no ców takie życie.

ps chetnie bym zobaczył ten twój kupon kiedy higgins tak przegrywał 14-10.Bo przyznam że mało wierze.
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Te dwa półfinały to naprawdę esencja snookera, dawno tak zaciętych i zarazem ciekawych meczy nie widziałem (a oglądam ostatnimi czasy sporo).
Higgins to jeden z moich ulubionych snookerzystów (akurat postawiłem na niego w meczu półfinałowym) i pokazał na co go stać, szczerze powiem, że wątpiłem przy wyniku 10:14 w to czy John wygra.
Teraz trwa drugi półfinał i 23 letni Selby naprawdę gra bardzo fajnego snookera (te jego odstawne czasami są zadziwiające).

Finał Higgins vs. Selby? ???? byłoby naprawdę ciekawie, chociaż z Murphym gorzej nie będzie.

edit. Selby 16:16 Murphy !

edit2. no i finał Higgins vs. Selby ! ????
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Narazie jak w masło nie wchodzi, przepraszam za wyrażenie ale Selby (jak narazie) się zesrał tym, że gra w finale i popełnia niewymuszone błędy, według mnie za mało w nim skupienia i umiejętności utrzymania nerwów na wodzy, a Higgins w tej sesji wbija aż miło popatrzeć.

Może i będzie ale wyjść z wyniku 9:3 będzie mu niezwykle trudno, tym bardziej, że Higgins problemów z tremą nie ma i gra bardzo dobrze (a i szczęście mu dopisuje).
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
O tym mówiłem na sb wczoraj wieczorem.To samo było z Copem , Higginsonem.Tylko że w tym drugim przypadku Higginson odrobił ,juz nie pamietam kolo 6 freamów oby ostaecznie przegreac w ostatniej partii.Jak dla mnie było jase że na początku bedzie mu słabo szło.Trema to samo było z Murphym ,ale uważam że bedzie lepiej jutro.W tym jednak wierze.Jutro bedzie grał na wiekszym luzie.Takie moje zdanie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No i wielka szkoda.Ogladałem fianał gdzieś do 1.00.Selby strasznie przedłuzał gre wtedy było 15-13.wiec myslałem że mecz potrwa długo.Troche mnie to zaskoczyło bo myslałem ze higgins jest już zmeczony i zaspany a to joke.Jednak sprawdziała sie zasada że debiutanci kiepsko zaczynają no i teraz było za duzo straty.No cóz teraz czekamy na nastepny turniej który chyba bedzie w sierpniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom