>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2007

Status
Zamknięty.
K 0

karoleks85

Forum VIP
Znane są już pierwsze pary mistrzostw świata, które rozpoczynają się 21 kwietnia.



Dott G. - Mc Culloch I.

Ebdon P. - Bond N.

Fu M. - Hamilton A.

Stevens M. - Delaney J.

Davis S. - Parrott J.

Hawkins B. - O´ Brien F.

O ´Sullivan R. - Junhui D.

Murphy S. - Trump J.

Doherty K. - Allen M.

Maguire St. - Perry J.

Williams M. - Swail J.

Hendry St. - Gilbert D.B.

Selby M. - Lee St.

Robertson N. - Day R.

Higgins J. - Holt M.

Carter A. - Hicks A.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jestem początkujący, ale snooker bardzo mnie zafascynował... To jest świetna gra. Mam już stół, bile narazie tylko bilardowe, ale to się niedługo zmieni ???? Najgorsza sprawa z kijami, bo moje obecne to zwyczajny kawałek drewna. Poważne narzędzia kosztują very dużo ????

Przepraszam moderatorów za wtrącanie się do ich pracy, ale chętnie poznałbym co sądzą inni użytkownicy o parach pierwszej rundy ????

Oto pary wraz z kursami ????


A to tabela przedstawiająca ile sianka można zgarnąć za prawidłowe wytypowanie mistrza świata w snookerze :p
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Moim zdaniem w pierwszej rundzie nie bedzie większych niespodzianek. Mój typ na mistrza świata to Neil Robertson. Inna sprawa, że to młody zawodnik i bedzie mu bardzo ciężko. Najprawdopodobniej tego tytułu nie zdobędzie, ale będę mu kibicował i oczywiście na niego stawiał. Duże szane ma na pewno Dott, Maguire i może Higgins...

Wg mnie, wyniki ostatnich turniejów, spotkań snookerowych niewiele mówią o dyspozycji tego czy innego zawodnika. Oczywiście - gracz, który gra bardzo dobrze w kilku turach pod rząd musi prezentować good formę, ale ten słynny wśród sportowców &quot;słabszy dzień&quot; przekreśla jego szanse na dobry wynik.

Przechodząc do konkretów uważam, że pierwsza runda obedzie sie bez większych niespodzianek. Oto moje typy - przepraszam za brak analizy, ale po pierwsze: jestem początkujący jesli chodzi o snookera i nie chcę popełnić jakiejś gafy, a po drugie: po prostu nie mam czasu :p

Neil Robertson - Ryan Day [1] 1,6
John Higgins - Michael Holt [1] 1,28
Graeme Dott - Ian McCulloch [1] 1,35
Stephen Maguire - Joe Perry [1] 1,45
Ken Doherty - Mark Allen [1] 1,35

KURS = 4,87, a myślę, że kupon ma naprawdę duże szanse na wejście. Co o tym myślicie :?:

No i jakie typy na mecz dwóch głównych kandydatów do tytułu (wg bukmacherów...), czyli Ronnie O&#39;Sullivan - Ding Junhui :?: Mnie kusi singiel na Chińczyka po kursie 2,65. Ale to chyba typ z braku sympatii do Ronnie&#39;go :p

Czekam na wypowiedzie na temat MŚ ????
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Pierwsza runda i od razu starcie dwóch faworytów do mistrzostwa. Myslę że górą w tym meczu będzie Ronnie. Chińczyk nie ma jeszcze doświadczenia ma dopiero 19 lat i jeszcze dużo przed nim. A już tyle osiągnął ma nawet już breaka maksymalnego. Tak więc w tym meczu raczej zwycięży O&#39;sullivan.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jestem początkujący, ale snooker bardzo mnie zafascynował... To jest świetna gra. Mam już stół, bile narazie tylko bilardowe, ale to się niedługo zmieni Najgorsza sprawa z kijami, bo moje obecne to zwyczajny kawałek drewna. Poważne narzędzia kosztują very dużo
Sorki że taki ot ,ale jak masz stół to jest on wiele wiele droższy od kijów.Poza tym kije nie są aż takie drognie z tego co mówili komentatorzy eurosportu.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Heh, stołu nie kupiłem - delikatnie mówiąc &quot;nie jest on w stanie idealnym&quot;. Kolega remontował knajpę i za pomoc w malowaniu, itp. dostałem właśnie ten stół. Jest całkiem, całkiem - grać można. Kije otrzymałem gratis, ale są bez końcówek a ja nie bardzo wiem jakie to mają być (szukałem w necie wszystkie są wkręcane...).

Zdecydowanie się robi OT, więc juz skończe :p
 
drago 108

drago

Użytkownik
Moimi faworytami do zwycięstwa jest oczywiście O&#39;Sullivan, i do tego 2 innych zawodników:
Junhui i Hendry.

Ja osobiście pewnie zagram, ale mnie chyba nei słuchajcie, bo ja jestem początkujący ze snooka ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
A ty pogrywasz w poola albo snooka ? Może znasz się na tych akcesoriach, itp ?

Co do analiz to ja swoje napiszę. Nie jestem jakimś wybitnym expertem jeśli chodzi o snooker, ale spotkania nie są trudne do typowania, więc wyraże swoje opinie na temat pierwszej rundy. W środę powinien się pojawić post.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Panowie można by było prowadzić dyskusje w specjalnym do tego stworzonym dziale: &quot;rozmowy na temat snookera..&quot; W tym dziale znajdować się będą analizy dotyczące spotkań snookerowych na mistrzostwach świata. Dlatego proszę przenieść się tam..
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


No to zaczynamy ,nie zabardzo lubie pisać analize az tak długo przed meczem ale widziałem że troche ludzi spragnionych analiz ,typów.Wiec dzis troche czasu było wiec napisze sobie pierwsza analizke.A wiec jednym z ciekawszych meczów pierwszego dnia rozpoczynajacych się mistrzostw będzie z pewoscią pojedynek .Obecnego MŚ i zawodnika który wygrał ostatniu turniej w Chinach. Ten pojedynek zdecydowanie powinien zakonczyc się wygraną Szkota .Nie wyobrazam sobie aby mógł odpasc tak szybko i do tego to co pokazywał w ostatnim turnieju to naprawde bardzo dobrze rokuje.Ale może troche opisze występy obu panów w tym sezonie oraz we wczesniejszych latach w mistrzostwach świata.Dott w tym sezonie zebrał ogólnie najwiecej rankingowych pkt.Widać ze jest to naprawde swietny zawodnik i to w przeciagu sezonu.Dobra opisze po kolei jak grali w poszczególnych turniejach.A wiec sezon jak wiadomo rozpoczynał Northern Ireland Trophy.Dott doszedł do cwiercfinału gdzie przegrał troche nieoczekiwanie z Dalem . McCulloch zakonczył swój udział na drugiej rundzie ,przegrał z Hendrym.Nastepnie było Grand Prix który moim zdaniem zawodników wiekszośc odpusciło.Dott odpadł w grupie . Lecz tym razem McCulloch doszedł do cwiercfinału , gdzie poległ z McManusem.Nastepnym turniejem był UK. McCulloch przegrał już w pierwszej rundzie z Waldenem.Dott wygrywał z przeciwnikami naprawde gładko ,przegrał dopiero w połfinale z Hendrym. Moim typkiem na ten mecz będzie też handi na Dotta ,bo jeśli wygrywa to zazwyczaj zdecydowanie .Nastepny turniej to była Malta McCulloch przegrał w kwalifikacjach i nie przebił się do turnieju głównego.Dott doszedł po raz kolejny do cwiercfinału.Kolejny turniej dosyc ważny to był Welsh McCulloch jak moglismy się przyzwyczaic odpadł dosyc szybko bo w rundzie.Dottowi ten tureniej troche nie wyszedł odpadł w 3 rundzie.No i jak mówiłem w chinach był najlepszy.A jego przeciwnik w pierszej rundzie jak zwykle odpadł w pierwszej rundzie,Widać tu że Szkot jest bardzo reglarny i solidnie gra.Dochodzi przynajmniej do cwiercfiałów.McCulloch zazwyczaj odpada bardzo szybko ,jedyny „sukces” w tym sezonie to był cwiercfinał .Moim zdaniem wygrana Dotta jest tu bardzo mocno prawdopodobna .Lecz moja druga propozycja to jest handi na Dotta jak wskazywało wiekszośc meczów w tym sezonie.potrafił ogrywać przeciwników zdecydowanie.Było to widac zwłaszcza w Chinach.Jeśli chodzi o historie MŚ ,wiadomo Dott wygrał przed rokiem .Ian musze przyznać że potrafi grać w tym turnieju 2005 rok ,półfinał i tu taka ciekawostka w pierwszej rundzie wygrał włąsnie z Dottem 10-9.Widać zeciety pojedynek.2004 rok McCullok doszedł do cwiercfinału ,jednak Dott zaszedł zdecydowanie wyżej bo był w finale ,gdzie ostateczie przegrał.2003 rok Dott 2 runda przeciwnik 1.Widać ze statsy te historyczne tez raczej za Szkotem.Dotego najlepiej patrzec na obecna dyspozycje zawodników.A po Chinach jest zdecydowanie podbudowany.Do tego było widac w nim naprawde chec do gry i mu to naprawde fajnie wychodziło.Moim zdaniem kurs na Dotta 1.36 można zdecydowanie stawiać ,no i jak mówiłem warto zastanowić się nad tym handi.Jak by Dott odpadł ,to naprawde było by to cos unikalnego.Lecz w to nie wierze bo ten zawodnik jest naprawde w gazie.Mam nadzieje ze eurosport pokaze ten mecz i będziemy go mogli wszyscy razem śledziec.heh sie troche rozpisałem :jezora:
Dott – McCulloch 1 1.36 @ 9.5/10
Dott (-2,5) – McCulloch 1 1.85 @ 7/10

poZdrawiam fcbialas
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Zastanawiam sie nad zagraniem na te MS czegos takiego:



stawka 90.00 PLN
możliwa wygrana 404.10 PLN

Wg was dobry kupon? Ma szanse wejsce czy cos zmienic ?

Wiem ze nieraz faworyci zawodza, ale czy tu tez ? ????
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
nie jestem ekspertem, ale stevens ostatnio w kratke gra i jak dla mnie troche za niski kurs zeby ryzykowac...
balbym sie tez davisa, nie wiem czemu ale mam takie przeczucie ze moze przegrac...
 
K 0

karoleks85

Forum VIP


Bardzo ciekawie zapowiadający się pojednynek. Marco Fu kontra Robin Hood Snookera (chyba widać dlaczego ???? ) Marco Fu pokazał się z bardzo dobrej strony w ostatnim turnieju China Open gdzie pokonał dwóch rywali Hendrego 5:4 ! i Stevensa. Przegrał dopiero z Rakietą, ale oglądając ich gre miałem wrażenie, że porażka wzieła się z jego słabej jak sie okazało psychiki. Można było zobaczyć dwa oblicza Fu podczas China w pierwszych rundach grał bardzo pewnie, natomiast w meczu z Sulivanem sprawiał wrażenie przestraszonego. Myślę, że po China, Fu może czuć lekki niedosyt, ale mimo wszystko może być z siebie zadowolony. Napewno jego cele na mistrzostwach sięgają wyżej niż I runda. Przeciwnik Fu - Hamilton pod koniec marca borykał się z kontuzją i podczas China Open odpadł już w pierwszej rundzie z Markiem Selbym. Mimo, że jest całkiem niezłym graczem to mam wrażenie, że jest też sporym pechowcem co jest nie bez znaczenia w sporcie w którym liczy się tylko na siebie. Wydaje mi się, że słaba forma plus niezaleczona kontuzja może znacząco wpłynąć nie tylko na samą gre ale także i na morale zawdonika. Najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest zatem zwycięstwo Fu, jednak nie typowałbym ilości fraemów ani najwyższych breaków gdyż trudno określić bardzo dokładnie forme zawdonika na samym początku turnieu.

Typ: Marco Fu
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
No i w nareszcie skonczyl sie snookerowy sen. Sprobujemy dzisiaj wykosic buki na takie siano, ze popamietaja nas na dlugo. Wszystkie typy gorąco polecam:

1. Graeme Dott - Iam McCulloch 1 1,3

Ian walczak i będzie walczył do upadłego ale Graeme tutaj tak jak ostatnio mówiłem zachodzi bardzo daleko, a żeby zajść daleko trzeba wygrywać, to chyba jasne ;)

2. Peter Ebdon - Nigel Bond 1 1,2

Peter wydaje mi sie, że powoli będzie kończył kariere, więc trzeba się dobrze zaprezentować w tym najwyższym rangą turnieju snookerowym. Bond odpuszczać nie będzie, liczę na ciekawy i wyrównany mecz.

3. Matthew Stevens - Joe Delaney 1 1,2

Joe nigdy nie był zawodnikiem, który liczył się w turniejach. W ostatnim sezonie zarobił UWAGA UWAGA 4 tysiace funtow co jak na profesjonalnego sportowca oszałamiająca kwotą nie jest ;) Czysta jedynk,a Matthew szybko skończy ten pojedynek


Uwagi ogólne:

Davis mi się jakoś nie podoba dzisiaj a Fu zobaczymy co zmajstruje w pierwszym meczu ;)

Widzę, że ako wyszło co najmniej śmieszne a więc stawka będzie zabójcza.

Pozdrawiam.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Matthew Stevens - Joe Delaney
Przypone ze grali ostanio w tyrnieju poswieconemu Hunterowi i wygrał Delaney ,lecz to na bank było spowodowane ze Matthew odpuscił .Mecz no raczej pewny ,ale osobiscie kurs odstrasza.
 
michau 84

michau

Forum VIP
No to mamy po 1 faworycie ???? Dott odpadl a z nim kurs 1,13
No niestety. Ale to co pokazali wczoraj panowie, szczegolnie w kilku ostatnich frejmach to byla katastrofa. Wbijanie przez caly stol na sile i nie trafiane proste bile. Zdarza sie. No coz, zobaczymy czy bedzie jeszcze wiecej niespodzianek ;-)
????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
To co wczoraj grał Dott było poprostu nie do przyjęcia. Nie wiem co stało się ze Szkotem, ale jego gra nie przystawała na turniej rangi Mistrzostw Świata i zasłużenie odpadł, choć Ian McCulloch miał masę szczęścia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom