>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Atp Bejing 6.09.2015
David Ferrer-Alexander Zverev WYNIK: 6:7 6:1 7:5✅
Typ: David Ferrer wygra mecz
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betsson
Stawka: 10j
ZYSK: 10j✅
Pitbull wraca na właściwe tory, przede wszystkim lepiej serwuje, nie traci podania jak to było podczas praktycznie całego sezonu, gra w wymianach bardzo dobra ograł dwóch zawodników którzy również bardzo dobrze grają zza końcowej linii, myślę że forma będzie zwyżkować w tym okresie sezonu do turnieju w Paryżu gdzie Hiszpan na pewno będzie bardzo dobrze przygotowany, już widać progres w grze a ten musi kiedyś przyjść kiedy jak nie teraz, Hiszpan po ograniu ogórków w Pucharze Davisa nie grał i przygotowywał się do Mastera który rusza za tydzień, Alexander Zverev miał bardzo udany turniej w Sankt Petersburgu pokonał tam Wawrinkę ale inni rywale byli łatwi jak Berdych który grał tam straszną kupę choć Szwajcar i tak zagrał na 40% swoich możliwości, w tym turnieju spotkał się w 1 rundzie z Thiemem i mógł równie dobrze ten mecz przegrać, Dominic wypalony w tej części sezonu nie będzie grał tego co na początku sezonu kiedy wygrywał turnieje, w Chengdu przegrał z Ramosem a mimo tej słabszej dyspozycji sprawił wielkie trudności młodemu Zverevowi, w następnej rundzie ograł drewno Jacka Skarpete ale to nie żaden wyczyn, tak naprawdę nie miał go kto sprawdzić porządnie na moje rozumowanie, serwis po stronię Zvereva będzie nim zdobywał więcej punktów jednak gra w wymianach moim zdaniem w tym momencie to przewaga Ferrera, Hiszpan jest głodny gry i zdeterminowany widać to po jego mimice na korcie i zachowaniach chce pokazać że ten sezon nie jest jeszcze dla niego stracony, jestem o tym święcie przekonany że postawi trudne warunki Zverevowi i będzie walczył o każdą piłkę, panowie spotkali się dotychczas raz i gładko wygrał Ferrer dając ugrać młodemu tylko jednego gema, myślę że będzie to mecz morderczych wymian z których wyjdzie zwycięsko David Ferrer i warto zainwestować w niego swój kapitał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tennis Challenger Mons 13:30
Jan Lenard Struff-Marco Chiudinelli WYNIK: 6:7 6:4 6:3✅
Typ:Jan Lenard Struff wygra mecz
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betsson
Tennis Challenger Mohammedia 13:00
Roberto Carballes-Baena- Uladzimir Ignatik WYNIK: 1:6 4:6⛔
Typ: Roberto Carballes-Baena wygra mecz
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betsson
Stawka: 5j
Strata:5j⛔
Typ zakładu Double (Podwójny)
1,55 x 1,72 = 2,67
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Typ Live:
Jan Lenard Struff- Marco Chiudinelli WYNIK w momencie zagrania: 6:7 1:1 WYNIK końcowy: 6:7 6:4 6:3✅
Typ: Jan Lenard Struff wygra mecz
Kurs: 2,47
Stawka: 10j
Bukmacher: Betsson

ZYSK: 14,7j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Uwaga Uwaga mam dla was perełki, Puchar Izraela czyli będą wałki jak co roku za chwile rozpoczęcie spotkań wiec typujemy, radzę to zagrać ew. łapać live!!!
Koszykówka Puchar Izraela 18:40
Ramat Hasharon- Gilboa Galil WYNIK: 56:80⛔
Typ: Ramat Hasharon +14
Kurs: 1,85
Stawka: 10j
Bukmacher: Betsson
Strata:10j⛔
Ramat Hasharon wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs:5,80
Stawka: 3j
Bukmacher: Betsson
Strata:3j⛔
Cały mecz się kręcił koło remisu a ostatnia kwarta to blowaut 10:31, ale nie zrezygnuje i będę dalej próbował wyłapywać wałki w Pucharze Izraela, zobaczymy jak drugi mecz ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Puchar Izraela 20:15
Hapoel Ramat Gan- Hapoel Tel Aviv WYNIK: 54:94⛔
Typ: Ramat Gan +9
Kurs:1,85
Stawka: 5j
Bukmacher: Betsson
Ramat Gan wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 4,00
Stawka: 2j
Bukmacher:Betsson
Strata:7j⛔
Dzisiaj nie wyszło ale wiem że z tego pucharu jeszcze będą pieniądze, drużyny są przed sezonem i grały na maxa, w trakcie ligi zaczną się wałki i odpuszczanie meczy po wysokich kursach, pomyłki bukmacherów z handicapami nie wiedzieli co wystawiają
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mecz za chwilę się zaczyna zapomniałem go podać a zagrałem:
Challenger Stockton
Michael Mmoh- Salvatore Caruso WYNIK: 6:3 6:2⛔
Typ: Salvatore Caruso wygra mecz
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betsson
Stawka: 10j
Strata:10j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Miałem dzisiaj pewny zysk z dzisiejszego Dnia ale przekombinowałem trochę i -9j ale jutro będzie lepiej, + z tego miesiąca obecnie wynosi 25j✅

Póki co jedna układanka, jutro typy na Ligę Adriatycką i inne ligi
Koszykówka Hiszpania 19:15
Laboral Kutxa-Murcia WYNIK: 87:75✅
Typ: Laboral Kutxa wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,30
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Niemcy 19:00
Ludwigsburg- Oldenburg
Typ: Ludwigsburg wgra mecz wliczając dogrywkę WYNIK: 79-75✅
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Francja 20:00
Chalons-Reims-Monaco WYNIK: 68:106✅
Typ: Monaco wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,28
Bukmacher: Betsson
Stawka:10j
Typ Zakładu: Triple (Potrójny)
1,30 x 1,40 x 1,28 = 2,33

ZYSK: 13,3j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jednak dzisiaj gram ABA LEAGUE bo Betsson szahuje tymi handicapami i późno wystawia kursy:
Koszykówka Liga Adriatycka
Partizan Belgrad-Cibona Zagrzeb WYNIK: 87:81✅
Typ: -5,5 Partizan
Kurs: 1,79
Bukmacher: Bet-at-home
Hala Pionir w Belgradzie to twierdza, Partizan po dwóch wyjazdach powraca na własne śmieci, drużyna zdecydowanie mocniejsza niż Cibona nie ma czego porównywać, Robinson i Hatcher robią różnice, + ławka jest mocna, przewaga składowa, przewaga własnego parkietu + bardzo dobry trener jakim jest Dzikic, Cibona powinna stawiać opór do pewnego momentu, drużyna ma mega przestoje w grze co Partizan skrzętnie wykorzysta na własnym parkiecie są lepiej zorganizowani i powinni pokryć linię
Koszykówka Liga Adriatycka 21:00
Mornar Bar- Karpos WYNIK: 83:59✅
Typ: Mornar Bar wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,14
Bukmacher: Bet-at-home
Dokładam Mornar Bar bardzo dobrze zorganizowana drużyna nie jestem przekonany czy Czarnogórzanie pokryją handicap, ale dorzucam ich do kuponu aby uskrobać ten kurs ponad 2, Karpos to najsłabsza drużyna ligi
Stawka: 12,5j
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,79 x 1,14 = 2,04
ZYSK:13j✅
Edit: Handicap na Partizan cudem wszedł ale szczęście jest potrzebne w tym fachu, obrona strefowa Cibony w 4 kwarcie trochę mi zaimponowała ???? Z drugiej strony wiedzą jak te handicapy ustawiać, wszystko na styk, tęgie głowy tam pracują ???? Liga Adriatycka u mnie w tym sezonie 100% ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze jeden typ warty zagrania, uważam to za promo, Saratov rozsprzedany, Novogorod powinien sobie poradzić, przewaga tylko parkietu Saratova, kursy spadają na łeb na szyję radzę już grać!
Vtb United League
Saratov-Nizhny Novogorod WYNIK: 95-92✅
Typ: Novogorod +3,5
Kurs: 1,82
Bukmacher: Bet-at-home
Stawka:10j
ZYSK:8,2j✅
Novogorod wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 2,26
Stawka: 6j
Bukmacher: Bet-at-home
Strata:6j⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Kolejny pik warty zagrania, radzę już grać kurs do jutra spadnie jeszcze bardziej
Koszykówka Finlandia 17:30
Pyrinto Tampere- Salon Vilpas WYNIK: 90:91✅
Typ:Salon Vilpas +4,5
Kurs: 1,73
Bukmacher: Betsson
Stawka: 10j
ZYSK: 7,3j✅
Salon Vilpas wygra mecz wliczając dogrywkę✅
Kurs: 2,36
Bukmacher: Betsson
Stawka: 5j
ZYSK: 6,8j✅
Edit: Do przerwy wygląda to kiepsko ale myślę że goście zagrają lepiej po przerwie i wynik będzie kręcił się w okolicach handicapu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze gram na jutro niezależnie od kursu jaki wystawi Betsson
Kamil Majchrzak-Stefanos Tsitsipas WYNIK: 6:7 4:6✅
Typ: Stefanos Tsitsipas wygra mecz
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson
Stawka: 10j

ZYSK:9j✅

Majchrzaka mecze komediowe, pokonywał samych pazdziochów, De Bakker tu przyleciał na wakacje, Krstin bez formy a Dzumhur nie chciał wygrać i puścił mecz tak jak podczas kwali do jakiegoś tam turnieju przegrał za 1,03,Kamil dużo błędów, przewaga Greka w sile uderzenia serwisie, 1bh grany pod linie albo crossowo będzie wodą na młyn dla Polaka, lepsze wrażenie na mnie sprawił Grek i dlatego postawie na niego
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Challenger Campinas 0:30
Thiago Monteiro-Rogerio Dutra Silva WYNIK: 3:6 6:4 1:6⛔
Typ: Thiago Monteiro wygra mecz
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Stawka: 10j
Strata:10j⛔

Żenujący półfinał challengera miałem wrażenie że oglądam futursy, jak Bagnis nie sprzeda jak to ma w zwyczaju to rozpierdoli tego amatora Dutre w drzazgi
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Kurde skusiło mnie Wta dzisiaj, Shvedova nieźle tu idzie chyba zaryzykuję ją w handicapie w starciu z naszą przebijaczką, od razu mówię meczy nie oglądałem więc sugeruje się suchymi statystykami, delikatnie zaryzykuje :p
WTA BEJING 16:30
Agniecha Radwańska- Yaroslava Shvedova WYNIK: 6:1 6:2⛔
Typ; Shvedova +5
Kurs: 1,96
Bukmacher: Betsson
Stawka: 5j
Strata:5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na jutro gram - teraz już, czuję że spadnie, znowu Betsson ociąga się z kursami ale to będzie czysty singiel, później ewentualnie jutro rano kolejne typy na koszykówkę, w sobotę będzie ich mało ale niedziela będzie bardziej obfitująca w typy
Koszykówka Francja 18:30
Pau Orthez-Lyon Villeurbane WYNIK: 93:77⛔
Typ: Lyon Villeurbane wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet-at-home
Stawka: 10j
Strata:10j⛔
Mistrz Francji trochę się osłabił przed sezonem jednak nowi zawodnicy nie są wcale gorsi od poprzedników,przede wszystkim pozostał Nicolas Lang który przedłużył umowę,pozostał również super strzelec Meacham,przyszli gwiazda ligi Izraelskiej Vaughn, Adrien Uter z Monaco czy nawet już trochę leciwy ale zawsze przydatny mający przeszłość i Mistrzostwa Polski w Stelmecie Walter Hodge, w ostatnim meczu odrobili ponad 20 punktówą stratę i wygrali drugą połowę 29:52 w bardzo mocnej drużynie jaką jest Strasbourg!!! Myślę że w jutrzejszym meczu będą kontrolowali spotkanie i prowadzili od początku do końca, Pau Orthez średniak w tamtym sezonie sensacyjnie awansowali do Play Off, kontrolowali mecz w rozsprzedanym Le Mans jednak popłynęli sromotnie w 4 kwarcie w Le Mans które dzisiaj dostało łupniaka w beniaminku ligi Le Portel, w 1 meczu wygrali cudem z jedną z najgorszych drużyn ligi Cholet, skład dużo mocniejszy ma Lyon i myślę że ogarnie to spotkanie, więcej indywidualności i to powinno się przełożyć się na wynik
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatnie typy na jutro, większość lig europejskich startuje lub dopiero się rozkręca, będzie jeszcze Euroliga Liga Mistrzów, nawet Polska liga jutro startuje typów odemnie będzie mnóstwo z europejskiej koszykówki, nie wspominając o Nba, z tenisa nic nie ruszam na jutro ostatni dubelek:
Koszykówka Niemcy 20:30
Rasta Vechta-Phoenix Hagen WYNIK: 98:96✅
Typ: Rasta Vechta wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betsson

Koszykówka Francja 20:00
Nancy-Cholet WYNIK: 85:91⛔
Typ: Nancy wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,35
Bukmacher: Betsson
Stawka: 7,5j
Strata:7,5j⛔
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,70 x 1,35 = 2,30
Liga Francuska najgorsza drużyna może wygrać z najlepszą, nie pomagają tu żadne analizy tylko wszystko zależy od dyspozycji dnia, Nancy mega pakieta zawodnicy z przeszłością w dużych klubach europejskich a zbierają oklepy, taka sama sytuacja tyczy się Lyonu jednak tam drużyna dopiero się zgrywa ale Nancy to patologia, Cholet jedna z najgorszych drużyn ligi składowo i budżetowo co roku bije się o utrzymanie w tym sezonie również drużyna przebudowana, nieznani mi zawodnicy sprawili dzisiaj oklep starym wyjadaczom, jeśli będę grał tą ligę to na pewno nie na faworytów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Staty za wrzesień niedługo ale zysk wyniósł 92j✅ czyli 3680 z tego miesiąca wynosi 71,6✅ co daje 2864zł zysku, nie ma tragedii ale powinno być zdecydowanie lepiej z niektórymi typami przekombinowałem :p
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
TYP LIVE: David Ferrer-Andy Murray wygra mecz 4,35 WYNIK w momencie zagrania: 1:1 Wynik Końcowy: 2:6 3:6
Stawka: 2,5j
Bukmacher: Betsson
Strata:2,5j⛔

Typ z czystej sympatii do tego zawodnika ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Atp Shanghai Kwalifikacje
Yen Hsun Lu-Yuichi Sugita WYNIK: 6:7 6:3 3:6⛔
Typ: Yen Hsun Lu wygra mecz
Kurs: 1,35
Bukmacher: Betsson

Atp Shanghai Kwalifikacje
Kyle Edmund- Dusan Lajovic WYNIK: 6:4 2:6 6:3✅
Typ: Kyle Edmund wygra mecz
Kurs: 1,32
Bukmacher: Betsson
Stawka: 20j
Strata:20j⛔
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,35 x 1,32 = 1,78
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Statystyki Wrzesień:

ILOŚĆ KUPONÓW: 41
WYGRANE KUPONY: 17
Przegrane kupony: 24
Skuteczność: 41,46%
Wydane jednostki: 385,5
Zysk Netto: 91,95j✅✅
YELD: 23,85%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom