>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na telefonie działa wszystko dobrze, a na Firefoxie miałem to co kolega wyżej, więc wyczyściłem ciasteczka i teraz w ogóle już nic nie działa ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
dalej jest dupa w szafie i niestety nic nie dziala, orbrazki sie nie wyswietlaja, a ja nie wiem gdzie jest post i co jest w nim napisane. doslownie biale mloeko
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kiedy przywrócicie sprawne działanie forum na urządzeniach mobilnych? Posty w niektorych dzialach jak się wchodzi rozciagniete na całą stronę, a us open się zbliża...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Nerwy każdego z was nic tutaj nie pomogą. Ludzie odpowiedzialni starają się naprawić ten problem.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Hej, wracam po ponad rocznej przerwie i nie mogę znaleźć opcji edycji postu. Pomożecie? Pamiętam, że jak odchodziłem to została mi zdjęta ranga ale uprawnienia nie i musiałem się zgłaszać do greena o poprawkę. Albo jestem totalnym downem i nie widzę tej opcji albo coś poszło nie tak.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Hej, wracam po ponad rocznej przerwie i nie mogę znaleźć opcji edycji postu. Pomożecie? Pamiętam, że jak odchodziłem to została mi zdjęta ranga ale uprawnienia nie i musiałem się zgłaszać do greena o poprawkę. Albo jestem totalnym downem i nie widzę tej opcji albo coś poszło nie tak.
Pod każdym napisanym swoim postem masz coś takiego:

Powinna tam też się znajdować opcje edytuj, której szukasz.
 
jozzy22 553,6K

jozzy22

Użytkownik
Nie chce bezsensu zakładać nowego tematu wiec pytam tu. Chciałbym opróżnić pocztę ale nie widzę opcji usuń wiadomość.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie chce bezsensu zakładać nowego tematu wiec pytam tu. Chciałbym opróżnić pocztę ale nie widzę opcji usuń wiadomość.
Po zaznaczeniu wiadomości w liście rozwijanej wybierz: zignoruj wiadomość. To jest skasowanie.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
hej pół roku mnie nie było na forum, zaczałem podawać typy w moim temacie na nowo i gdy wpisuje stare obrazki tj np. ???? czy ⚽ to nic sie u mnie nie wyswietla ani na kompie ani na telefonie. To u mnie jakieś ciasteczka czy cos się pozmieniało?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
hej pół roku mnie nie było na forum, zaczałem podawać typy w moim temacie na nowo i gdy wpisuje stare obrazki tj np. ???? czy ⚽ to nic sie u mnie nie wyswietla ani na kompie ani na telefonie. To u mnie jakieś ciasteczka czy cos się pozmieniało?
Wiemy, że są problemy z częścią emotek. Staramy się to naprawić.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Nie wiem czy dobry temat, ale lepszego nie znalazłem.
Po co na stronie głównej dalej jest reklama/odnośnik kalendarza adwentowego forbetu (który i tak nie działa) pomimo tego, że mamy połowę stycznia i zarówno adwent jak i wydarzenie skończyły się dawno temu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom