>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
funias 691

funias

Użytkownik
W temacie Speedway Typera są wyświetlane niepoprawne godziny ???? Dla przykładu mój post dziś napisany około 6.30 ma przypisaną godzinę chyba 9.30
Edit:
W ogóle w dziale żużel posty napisane dziś, według forum zostały napisane wczoraj, wszystko pogmatwane.
 
jozzy22 551,1K

jozzy22

Użytkownik
W temacie Speedway Typera są wyświetlane niepoprawne godziny ???? Dla przykładu mój post dziś napisany około 6.30 ma przypisaną godzinę chyba 9.30
Edit:
W ogóle w dziale żużel posty napisane dziś, według forum zostały napisane wczoraj, wszystko pogmatwane.
To nie tylko zuzel.Dotyczy to calego forum.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mam dokładnie to samo. Posty napisane w tematach na żywo mają zupełnie inną godzinę niż napisane w rzeczywistości. Dodatkowo cały czas przeskakuje mi strona forum o kilku klatek w dół co jakiś czas.
 
saddic 190

saddic

Użytkownik
Daty powinny bić już OK. Proszę o info, jeśli jakiś post wyświetla się jeszcze jako taki z &quot;przyszłości&quot;, przez co nie można dodać nowej odpowiedzi.
Okazło się, że podczas aktualizacji zainstalowała sie paczka, która automatycznie zmieniła strefę czasową - przez co taki rozjazd. Cofnąłem datę wszystkich postów o 2 godziny, od północy 27 kwietnia (czyli po zamknięciu forum w celach konserwacyjnych.
jozzy22 - u Ciebie też powinno być już wszystko w porządku.
 
jozzy22 551,1K

jozzy22

Użytkownik
jozzy22 - u Ciebie też powinno być już wszystko w porządku.
i tak i nie.Forum działa ale w niektórych tematach po przeglądnieciu postów nie kasują się jako przeczytane.
Troche to utrudnia gdyż za każdym razem wraca do tych które zostały już przeczytane.
Opcja zaznacz jako przeczytane również nie działa
 
saddic 190

saddic

Użytkownik
i tak i nie.Forum działa ale w niektórych tematach po przeglądnieciu postów nie kasują się jako przeczytane.
Troche to utrudnia gdyż za każdym razem wraca do tych które zostały już przeczytane.
Opcja zaznacz jako przeczytane również nie działa
Ok, sprawdzę co się dzieje.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mój typ konkursowy został podany kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania (zaczęło się o 19:30), a widnieje godzina 21:58...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
U mnie widnieje 19:58, post pojawił sie od razu po tym jak zatwierdziłes? Sprawdz ustawienia zegara forum
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Na pewno typ był podany przed rozpoczęciem spotkania. Zresztą kolega Maras też podał typ lekko po godzinie 19, a widnieje jakby na czasie. Opierałem się na czasie windowsa.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Witam serdecznie.
Nie wiem czy ja coś robię nie tak, czy może mam coś z kontem - pomimo 5 postów i 4 dni na forum nadal wyświetla mi się komunikat:
Cześć typer.official,
aby móc odpowiadać w tym dziale, według regulaminu musisz spełniać następujące warunki:
  • być zarejestrowany od dwóćh dni
  • mieć na koncie minimum 5 postów

Czy może ktoś to sprawdzić? Jeśli nie ten dział to sorry. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam serdecznie.
Nie wiem czy ja coś robię nie tak, czy może mam coś z kontem - pomimo 5 postów i 4 dni na forum nadal wyświetla mi się komunikat:
Cześć typer.official,
aby móc odpowiadać w tym dziale, według regulaminu musisz spełniać następujące warunki:
  • być zarejestrowany od dwóćh dni
  • mieć na koncie minimum 5 postów

Czy może ktoś to sprawdzić? Jeśli nie ten dział to sorry. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
skrypt sprawdzający czy spełniasz w/w warunki jest ustawiony co ileś godzin, widocznie od czasu napisania przez Ciebie postu nr 5 jeszcze się nie uruchomił, musisz uzbroić się w cierpliwość, a po jego aktualizacji będziesz mógł pisać w dziale o którym wspominasz, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saddic 190

saddic

Użytkownik
Witam serdecznie.
Nie wiem czy ja coś robię nie tak, czy może mam coś z kontem - pomimo 5 postów i 4 dni na forum nadal wyświetla mi się komunikat:
Cześć typer.official,
aby móc odpowiadać w tym dziale, według regulaminu musisz spełniać następujące warunki:
  • być zarejestrowany od dwóćh dni
  • mieć na koncie minimum 5 postów

Czy może ktoś to sprawdzić? Jeśli nie ten dział to sorry. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Powinno to trwać do 2h.
Z tego, co widzę - już powinieneś móc odpowiadać w typach dnia.
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Od razu lepiej ???? Dzięki wielkie!
Heh pamiętam to forum jeszcze za starych czasów to teraz to bajka w porównaniu do kiedyś ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom