>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 400zł (oferta bez obrotu)

A 861

amigo007

Użytkownik
Nie tylko przelew bankowy. Skrill i inne e-portfele są wykluczone, z tego względu że multikontowcy przeważnie korzystają z e-portfeli. Ale możesz skorzystać z przelewy24, kasa w ciągu kilkunastu minut dostępna na koncie.
 
P 0

pjano

Użytkownik
Skorzystałem już z CASHBECKA na Expektcie i BetClicu i teraz moje pytanie.
Czy mogę skorzystać z CASHBECKA na dowód mojego ojca skoro ma inny adres zameldowania niż ja? Z góry zaznaczam, że użyje innej karty kredytowej, innego komputera i IP.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Skorzystałem już z CASHBECKA na Expektcie i BetClicu i teraz moje pytanie.

Czy mogę skorzystać z CASHBECKA na dowód mojego ojca skoro ma inny adres zameldowania niż ja? Z góry zaznaczam, że użyje innej karty kredytowej, innego komputera i IP.
Na początku - na forum wyznaje się zasadę, jeden gracz = jedno konto.

A teraz:
1. Nie, ponieważ bonus przypada na jedno IP, domostwo, rodzine, itd.
2. Z konta może korzystać wyłącznie właściciel, a więc twój tata, a jak zaznaczyłeś, ty chcesz robić konto &quot;na ojca&quot;.

Odpowiadam, nie - nie możesz! A jak zaryzykujesz, nie płacz potem, że expekt to oszuści ;).
 
P 0

pjano

Użytkownik
Źle to wszystko ująłem. Czy mój tata, może sobie zrobić konto z innego komputera, IP, inny adres zameldowania, inna karta bankowa. skoro ja już korzystałem z CASHBECKA jako jego syn ale mając inny adres zameldowania jak wspomniałem wcześniej?
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Bez przesady... Wspólne nazwisko to Kowalski miałby przesrane ????

Jeśli łączy Was tylko nazwisko to sądzę, że nie powinno być problemu.
 
michal86 1

michal86

Użytkownik
pjano może, to że ktoś ma takie same nazwisko to nie zabrania mu do korzystania z promocji. Każdy ma dowód i jego numer a także PESEL którym się indyfikuje bukmacher
 
P 0

pjano

Użytkownik
Panowie i Panie mam prośbę. Czy mogliby Ci którzy zagrali CASHBECKA na Expektcie 400 zl i im się nie udało wygrać sprawdzić czy mają w zakładach ten przegrany kupon?
Bo mój kolega zagrał, przegrał, ma pieniążki na koncie ale nie ma tego zakładu w rozliczonych i nie jest pewny czy dobrze obstawił. Inny kolega zagrał, przegrał i ma przegrany zakład na koncie i pieniążki również. Z góry dziękuje ????
 
S 0

shadow1926

Użytkownik
A ja mam dwa pytania. Jest jakis minimalny kurs po ktorym musze postawic to 400 zl? I czy jak dajmy na to postawie sobie remis w jakims meczu po kursie 3zlx400 to bede mial 1200 odrazu do wyplaty? Czy w przypadku wygranej trzeba bedzie ja obrocic? Wie ktos? Pozdrawiam
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wie ktoś. Nic nie trzeba obracać. Grasz zakład za swoje pieniądze. Jak wygrasz wszystko twoje. I nie ma minimalnego kursu. Ale szkoda marnować taki mega bonus na jakiś marny kurs. Minimum kurs 2.0 bym grał. Szkoda że już od dawna mam konto w expekt. A dla stałych graczy to nic nie dają. Wykorzystaj promocję dobrze :)
 
C 0

cudek

Użytkownik
Witam, założyłem konto i wygrałem pieniądze, więc nie skorzystałem z cashbacka to mam pytanie, czy może ktoś z rodziny korzystając z tego samego adresu IP założyć konto i w razie niepowodzenia otrzyma cashback? I jeszcze drugie pytanie czy to , że wpłata pieniędzy byłaby z mojego konta internetowego (wypłata na inne) stanowi jakiś problem?
 
D 30

danielqs

Użytkownik
Nie, nie może.
W warunkach tej promocji widnieje jasny zapis:
Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
 
S 0

serge

Użytkownik
ja z kolei mam inne pytanie, od maja nie grałem na expekcie i teraz jak chce się zalogować wyskakuje mi komunikat:
Twoje konto ze względów bezpieczeństwa pozostanie zamknięte. Jeżeli chcesz je reaktywować, prześlij dokumenty identyfikacyjne do działu obsługi klienta.
czy mogę założyć nowe konto i ubiegać się o tą promocje, czy też dawne, nieaktywne konto, z góry przekreśla moją szanse?
 
D 30

danielqs

Użytkownik
Nowe konto chyba odpada także, ponieważ tak jak sam napisałeś, kiedyś już tam obstawiałeś i to nie będzie Twój pierwszy zakład na Expekcie, no ale możesz dopytać tam na chacie.
A tak poza tym, jak ktoś pierwszy raz się rejestruje to najkorzystniej zrobić to jednocześnie u 2-3 buków, którzy akurat oferują freebety lub zwrot stawki bez obrotu. Obstawiając w tym wypadku np. 1 u pierwszego buka, X u drugiego i 2 u trzeciego - i tak jesteśmy jednorazowo na plusie, i to całkiem niemałym jeśli np. wejdzie remis.
 
C 0

cudek

Użytkownik
Nie, nie może.

W warunkach tej promocji widnieje jasny zapis:

Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
Tak widziałem ten zapis, tylko ja nie skorzystałem z tego cashbacka skoro zakład mi wszedł, stad moje pytanie. Chyba , że tak to liczą , że był cashback do mnie przypisany i dalej już nikt nie mogę z niego skorzystać.
 
Do góry Bottom