>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

A 0

armiz

Użytkownik
Panie przemko, jaki bezczelny. Pytanie jak każde inne i tylko pytanie. Nikogo nie namawiam, byłem po prostu Ciekawy i tyle. ???? Dzieki za odpowiedz
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
Anapolonie zapewne nie zauważyłeś, że raczej nie udzielam się na forum. Ktoś zadał pytanie, a że nikt nie odpowiadał, więc postanowiłam odpisać w tej sprawie jak to u mnie wyglądało w Expekt. Z jakiej przyczyny miałabym niby &quot;nabijać posty&quot;.... Ale oczywiście dziewczyna się wypowiada więc nie może mieć racji. W każdym razie, ja wpłaciłam przez przelewy24 a wypłaciłam na Skrill. Ciekawe czy tylko mi się to &quot;udało&quot;..... Tyle ode mnie.
ja wpłaciłem przez p24, ugrałem wymaganą kwotę, dopłaciłem pieniadze przez skrilla, obstawiem raz. Nie pozwolili mi wypłacić na skrilla.
 
F 0

fireman1308

Użytkownik
Oszustwo???
Witam. Skorzystałem z promocji Expekt. Wpłaciłem 200zł, zawarłem 5 zakładów na kuponie wielokrotnym. Jeden nie wszedł i przegrałem. Dostałem natychmiastowy zwrot kasy. Przystąpiłem do procesu wypłacania po czym spotkała mnie taka oto wiadomość od bukmachera:
&quot;Witaj Łukasz,
Z przykrością informujemy, że nie przysługuje Ci możliwość skorzystania z Oferty Powitalnej, z uwagi na to, że Twoje konto powiązane jest z innym, na którym wykorzystano tę promocję. W związku z tym, że złamano postanowienia naszego regulaminu bonus został usunięty z Twojego konta. Pragniemy przypomnieć, że przyznanie tego bonusu lub jakiejkolwiek innej promocji pozostaje w wyłącznej gestii Expekt.com. Ważne jest również, aby pamiętać, że jeden bonus przypada na jedną osobę jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i adres IP. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym ‘Promocji Sportowych’. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt pod adresem ... W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy, Dział Obsługi Klienta&quot;

Ja się pytam, co tutaj jest grane?! Mieszkam w akademiku, gdzie korzystam ze wspólnego internetu poprzez router. Czy to może być przyczyna i potraktowali to jako jedno gospodarstwo domowe? Nigdy wcześniej nikt z mojego komputera nie zakładał u nich konta. Proszę o pomoc.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
na to wychodzi ze ktos musial juz w akadmieku zakladac konto i dlatego tak sie stalo, pisz do nich moze to wyjasnisz jakos
 
F 0

fireman1308

Użytkownik
Ale nie mają podstaw, by anulować bonus. Regulamin nie określa jakie IP nie może się powtarzać. Mogę udowodnić, że IP mojego komputera jest jedno i nie zostało wykorzystane.
 
A 0

abc1234

Użytkownik
Potwierdzam że nawet nie masz co walczyć.
Mi ten śmieszny bukmacher z trzeciego świata i z supportem upośledzonych umysłowo ukradł ponad 3k.
W ostatnim dniu trwania promocji 100% do 400 dodali punkt że nie można zagrać 2x takiego samego kuponu za bonus i depozyt i tym samym zabrali mi bonus wraz z całą sporą wygraną.A najpewniej ten punkt został dodany w momencie gdy miałem zagrane już kupony bo były one rozłożone na 3 dni.Przez cały okres promocji takiego punktu w regulaminie nie było a został dodany na ostatni dzień promocji co już jest wystarczającym absurdem.
Debile z supportu to temat już kompletnie z kosmosu,takich jełopów jeszcze nigdzie nie widziałem,pomijając to że po 5 dniach odpisują ze przekazali sprawe do działu promocje,i kolejne kilka dni bez odzewu
nie polecam tych frajerów,nie jestem kolejnym,który założył konto na babcie,chomika tylko normalnie uczciwie grającym na siebie a zostałem i tak okradziony
 
W 7

wamosss

Użytkownik
fireman1308, ja ze swojej strony i małego doświadczenia przedstawię Ci pewną sytuację. Na pewno nie jednemu z graczy po wykorzystaniu bonusów &quot;na siebie&quot; , przyszło do głowy żeby otworzyć konto na wujka, kolegę, czy brata. Proces wydaje się prosty, a zysk na jednej osobie kuszący - przy moim sposobie jest to 1200-1250zł -bez żadnego ryzyka (7 buków). Wydaje się, że wystarczy trzymać się kilku najważniejszych zasad aby trzepać buka- inny adres, skan dowodu, wpłaty z konta osoby na którą zakładamy konto gracza, rejestracja z innego ip, fikcyjny numer telefonu podany przy rejestracji. I powiem szczerze na własnym doświadczeniu, że jeśli trzymasz się tych zasad to większość buków będzie dawała się w ten sposób ogrywać poza dwoma, a właściwie jednym, bo to jeden i ten sam buk pod innym logiem- Expekt oraz Betclic. Dlaczego? Kolega nam założył konto, zrobił przelew, zweryfikowaliśmy dane, wszystko pięknie ale przecież gdzieś musimy wreszcie siąść do komputera i zacząć obstawiać, kolegi wiecznie męczyć nie będziemy. Więc siadamy do swojego komputera (z którego ip już w przeszłości było logowanie się na inne konto), w konsekwencji czego otrzymujemy wiadomość podaną przez Ciebie wyżej i niestety cashback w tym przypadku przepada. Późniejsze wiadomości że regulamin nie zabrania logowania się z komputerów na których było zarejestrowane inne konto nic nie dają, ich to nie obchodzi, mają w systemie że na jednym ip logowały się dwa różne konta gracze i dla nich to przekręt. Dlatego te dwa buki jeśli chce się troszkę kombinować omijam. Nie twierdzę że Ty chciałeś kombinować, ale wystarczyło że kiedyś na Twoim komputerze logował się jakiś kolega na jego konto i już Cię to u nich skreśla. pozdro
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
Podsumowując, może w końcu wszyscy się nauczą,że jedno IP = jedno konto u danego bukmachera. Dotyczy to zarówno rejestracji jak i logowania.
fireman1308 - możesz spróbować walczyć o swoje ale podzielam zdanie poprzedników,że raczej pogódź się z stratą tej kasy, miałeś takie samo IP jak ktoś inny i ich więcej nie obchodzi.
Co do wypłat to się dziwie, że jak ktoś wpłacał p24 to bezproblemowo wypłacili na mb, musiał ktoś mieć dużo szczęścia bo bukmacherzy dbają aby wypłacić tą samą metodą co wpłacił klient
 
F 0

fireman1308

Użytkownik
Otóż widzisz jestem 100% pewien, że z mojego komputera NIGDY nikt inny się nie logował. Kolega polecił mi tą promocję, pomógł założyć konto itd ale uważał, by nie logować się na nie ze swojego komputera a jedynie z mojego. Także ten wariant należy odrzucić. Niestety długo muszę czekać na ich odp więc czuję, że sprawę mogą odwlekać w nieskończoność. Jednak świadomość tego, że jestem czysty, nie kombinowałem, a mimo to zabrali zwrot jest dołująca. Zrobili to bezpodstawnie. Jak myślicie, jakakolwiek możliwość odwołania wchodzi w grę? Jeśli ta kasa nie wróci na każdym forum opiszę tą sytuację, facebook itd. Zrobię im taką antyreklamę, że hej.
 
L 0

left-boy

Użytkownik
Przepraszam, ale nie czytałem wszystkich postów. Czy jeśli wpłacę przez MB to otrzymam możliwość takiego zwrotu w razie przegranej? ;)
 
C 0

chap

Użytkownik
Mam zamiar zalozyc konto u tego buka i skorzystac z cashbacka, ale zarejestrowalem sie niedawno na Betclic (tez z okazji cashbacka) i mam pytanie: skoro to jeden buk, to jezeli zaloze konto i tu i tu, to dostane ewentualny zwrot i tu i tu? Pytam dla pewnosci, zeby potem nie bylo nieprzyjemnosci ????
 
Do góry Bottom