>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

votam 0

votam

Użytkownik
Czy ewentualny zwrot stawki obejmie pierwszy postawiony zakład czy pierwszy rozstrzygniety zakład? jesli mecz z pierwszego zakładu skonczy sie o godzinie 22 a z drugiego zakładu o 20 i oba będą przegrane za który dostane zwrot?
 
A 0

armiz

Użytkownik
Obrót 6x 2,00? A oni za 2-3 miesiące pewnie jeszcze zrobią cashback? Bo kojarzę ze w lato mieli 400zł cashback? później bonus i znowu cashback?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Obrót 6x 2,00? A oni za 2-3 miesiące pewnie jeszcze zrobią cashback? Bo kojarzę ze w lato mieli 400zł cashback? później bonus i znowu cashback?
Dokładnie tak było, wcześniej też był bonus i cashback, często to zmieniają.
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem stówke przez skrilla i dostałem jakiś &quot;bonus reaktywacyjny&quot; od depozytu 40zł (konto już mam z 2 lata). Więc jak ktos ma konto to może sprobować, obrót 6x2,00 ;)
 
W 4

wojokamil

Użytkownik
To w końcu jak to jest? Można doładować sobie konto od innej osoby za pomocą &quot;Przelewy 24&quot; by dostać bonus czy nie, bo przeczytałem cały temat i nie ma o tym info, choć miało być.
Z tego co ja wiem to można wpłacać od osób trzecich. Dzisiaj tego nie mogę potwierdzić na 100%, ale jutro się dopytam.
 
Do góry Bottom