>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Raczej też nie próbowałbym z innego konta wpłacać, pomimo tego że teoretycznie przelew24 przychodzi bgz adresata(tzn. bukmacher nie wie kto jest adresatem tego przelewu) ale tego info nie jestem w stanie w żadne sposób potwierdzić ???? ???? ????
Moze ktos to potwierdzic , bo zaleyz mi na czasie i wplacibym z konta siostry np. a nie zesowojego,
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Moze ktos to potwierdzic , bo zaleyz mi na czasie i wplacibym z konta siostry np. a nie zesowojego,
Z tego co ja wiem to można wpłacać od osób trzecich. Dzisiaj tego nie mogę potwierdzić na 100%, ale jutro się dopytam.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Bardzo bym prosil Marcin zeby sie dowiedzial, bo na tym czacie ciezko sie z nimi dogadac nieraz, jedni mowia ze mozna, drudzy ze lepiej nie ale nic nie powinno sie stac.
 
adeqq15 3

adeqq15

Użytkownik
Czyli moge postawic kupon , 3 zdarzenia , kazdy np po kursie 1.5 wychodzi przykladowo ako 3,3 gram to za te 222zl i Przykladowo nie wejdzie , dostaje zwrot i moge wyplacic odrazu tak ?
I tak samo w przypadku wygranej , wejdzie i rowniez moge wyplacic?
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
Tak, nie ma zadnych haczykow jesli o to chodzi, mozesz wyplacic zarowno zwrot jak i wygrana bez zadnego obrotu.
Nie wiem tylko jak jest teraz, ale wczesniej bylo tak, ze w przypadku singla trzeba bylo postawic zaklad 3-drogowy. Warunek ten nie dotyczyl zakladow AKO gdzie mozna bylo stawiac takze zaklady 2-drogowe. Musialbys sie dopytac na czacie.
 
T 2

tomek-11

Użytkownik
Tak, możesz od razu wypłacić bez obrotu.
czy możliwa jest taka opcja, że:
wpłacam przez przelewy24
wypłacam na moneybookers&lt;cite class=&quot;vurls&quot;&gt;
?
&lt;/cite&gt;&lt;cite class=&quot;vurls&quot;&gt;
&lt;/cite&gt;
 
S 11

sylwka2204

Użytkownik
A czemu nie? Ja wpłaciłam przez przelewy24 i po otrzymaniu cashbacku od razu go wypłaciłam na moneybookers. Zleciłam wypłatę przed 21 w niedzielę i pieniądze na skrillu były ok. 21:30.
 
S 11

sylwka2204

Użytkownik
Nie wiem. Ale to nie pierwsze konto, gdzie tak robię. Nawet nie myślałam o tym, że trzeba &quot;kanał odblokować&quot;. Na pinnacle czy bah też nie miałam z tym problemu.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Nie wiem. Ale to nie pierwsze konto, gdzie tak robię. Nawet nie myślałam o tym, że trzeba &quot;kanał odblokować&quot;. Na pinnacle czy bah też nie miałam z tym problemu.
tak wogule to prosisli Cie o skany dowdu czy jakies inne dokumenty potwierdzajace tozsamosc?
ja np. nie moglem nigdy wyplacic w ten sposob w powyzszych bukach
 
S 11

sylwka2204

Użytkownik
W Expekt na stronie załadowałam im kopię dowodu osobistego zaraz po wpłaceniu pieniędzy, konto zweryfikowali w ciągu dwóch dni. Z kolei w pinnacle czy bah nie wymagali weryfikacji tożsamości. Zazwyczaj w nowym buku staram się wysłać chociaż dowód, ponieważ jeśli chodzi o dziewczyny to ciężko komukolwiek uwierzyć, że dziewczyna może obstawiać mecze.
 
S 11

sylwka2204

Użytkownik
Osobiście uważam, że jeśli ktoś nie kombinuje (bądź robi to ostrożnie), szczególnie jeśli chodzi o bonusy i promocje bukmacherskie, to internetowe firmy bukmacherskie naprawdę nie robią problemów z wypłatą pieniędzy. Może niedługo gram, zaledwie 1,5 roku, ale jeszcze nie miałam problemów z wypłatą w jakimkolwiek buku. &quot;Odpukać w niemalowane, by nie zapeszyć&quot;. I to mnie zaskakuje Anapolonie, że Ciebie taki fakt dziwi. Czyżby Expekt problemy zaczął robić z wypłatami na Skrill?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
szczerze to raz probowalem i mi zablokowali, ale to bylo pare lat temu , gralem wtedy na koncie mojej starszej:p bo nie bylem pelnoletni, ale pozniej po cofnieciu na konto glowne , wyplacalem juz tylko przelewem na konto bankowe, jutro dopytam na czacie czy da rade tak zrobic, bo nie lubie czekac zanim kasa dojdzie na konto w banku a te 3 dni trzeba czekac.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
sylwka2204 sciemniasz cos , nie da rady wyplacic na skrilla jesli nie masz aktywowanego kanalu, pytalem sie dzis supportu expekt, powidzieli ze nie ma takiej opcji jesli wczesniej nie byla wykonana wplata za pomoca skrilla, wiec po co tak sciemniasz i nabijasz tyko posty?
 
S 11

sylwka2204

Użytkownik
Anapolonie zapewne nie zauważyłeś, że raczej nie udzielam się na forum. Ktoś zadał pytanie, a że nikt nie odpowiadał, więc postanowiłam odpisać w tej sprawie jak to u mnie wyglądało w Expekt. Z jakiej przyczyny miałabym niby &quot;nabijać posty&quot;.... Ale oczywiście dziewczyna się wypowiada więc nie może mieć racji. W każdym razie, ja wpłaciłam przez przelewy24 a wypłaciłam na Skrill. Ciekawe czy tylko mi się to &quot;udało&quot;..... Tyle ode mnie.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Panowie/Panie zapytam wprost próbował ktoś w tej promocji zagwarantować sobie pewny zysk. Czyli zagrać w danym meczu na 3 rożnej opcje z 3 innych kont? Ma możliwość to przejśćia?
Powiem wprost. Jesteś bezczelny. Bukmacherzy robią nam super promocję, a właśnie przez takich jak Ty są one niszczone. A odpowiedź na pytanie jest prosta - stracisz pieniądze i konta będą oczywiście zablokowane. Bukmacherzy łatwo to wyłapują teraz. ????
 
Do góry Bottom