>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

xacy 0

xacy

Użytkownik
Witam, założyłem tam konto ze względu na ten bonus (wcześniej z niego skorzystał kolega z akademika) i po założeniu upewniałem się na czacie czy na pewno przysługuje mi ten bonus i nie będzie żadnych problemów z jego realizacją w związku z IP itp. Odpowiedz była jasna - oczywiście przysługuje Panu bonus. Zadowolony wpłaciłem, przegrałem, dostałem cashback, który chciałem od razu wypłacić. Dzisiaj rano dostałem informacje o tym, że moje IP jest powiązane z innym użytkownikiem i skonfiskowali bonusowe pieniądze. I ja się ***** ich pytam czy są poważni, żeby na czacie wprowadzać w błąd a przy wypłacie robić jaja. Odpisali, że konto jest co jakiś czas sprawdzane i akurat wtedy konsultant miał rację, ale jednak teraz jest inaczej...

Jest jakaś szansa jeszcze wywalczyć od nich te 222 zł?
 
M 0

michalorek

Użytkownik
Czytałem cały temat, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, a nie jestem do końca pewny mianowicie czy jak zagram w tej ofercie np. 5 meczy to mogę zagrać podpórki (1X, X2)?
I czy jak posiadam zmienne IP to nie będzie żadnego problemu?
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Jak to jest w przypadku wiekszej ilosci zdarzen na kuponie? Czy wymog zakladu 3-drogowego dotyczy tylko singli? Przykladowo, chcialbym zagrac 2,3 zdarzenia, ale 2-drogowe, np over/under. I czy w przypadku 2,3 zdarzen na kuponie jest jakis minimalny kurs jednego zdarzenia?
 
W 0

wildkimmy

Użytkownik
Witam,
zanim ośmielę się zarzucić oszustwo promocji cashback firmie Expekt proszę o zaopiniowanie mojej sprawy. Założyłam konto w styczniu 2014 po uprzednim zaproszeniu od kolegi z grudnia 2013. Uprzedzając pytania nie, nie jestem osobą wyłudzającą cashback. Tę promocję naprawdę polecił mi kolega w grudniu ale dopiero po spotkaniu z nim upewniłam się, że nic nie ryzykuję (zostałam poinstruowana by logować się jedynie z jednego tego samego komupera stacjonarnego i tak czyniłam). Gdy założyłam konto okazało się, że promocja zmieniła się już na bonus który przyznają, gdy całą wpłaconą kwotę postawi się po kursie min. 1,5 i którym to bonusem należy obrócicć 6 razy po kursie 2,0. Ponieważ taka promocja mi nie odpowiadała postanowiłam czekać na okazję (oczywiście pieniędzy nie pozwolono mi już wypłacić bez uprzedniego postawienia na jakikolwiek zakład). Miła niespodzianka spotkała mnie 2 tygodnie temu, kiedy konsultantka Expekt online zapewniała mnie, że na moim koncie gracza jest znowu promocja cashback tyle, że jako osoba zarejestrowana przed 10 czerwca 2014 przysługuje mi jedynie 150 zł cashback zamiast 222. Pytałam kilka razy czy jak przegram pierwszy zakład to dostanę zwrot cashback od razu i dostałam potwierdzenie, że tak. Wniosłam pierwszy zakład za 150 zł i przegrałam. Zwrotu środków jednak nie otrzymałam. Jak twierdzą konsultantki online mimo, że na moim koncie gracza rzeczywiście był przypisany cashback to jest to taki cashback, że muszę postawić pozostała kwotę 72 zł po kursie minimum 1,5 by dostać bonus 150 zł, którym będę zmuszona obrócić 6 razy po kursie 2,0. Według mnie to co mi proponują w żadnym razie już cashbackiem nie jest i jestem prawie pewna, że firma próbuje mnie oszukać. Czy mam rację i co zrobić w takiej sytuacji?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mega wygrana z pierwszego zakładu bez ryzyka w Expekt
Nowy klient w Expekt wygrał 35.000 PLN!

Nic nie ryzykując macie szansę sporo wygrać. Odwiedź stronę Expekt i spróbuj szczęścia ;)
 
dip 0

dip

Użytkownik
Pozwolę sobie odpowiedzieć. Niestety ostatnio tylko narzekam na firmy bukmacherskie i tu będzie tak samo. Pamiętam Expekta z tego że zanim przyznali mi kasę za przegrany zakład to poprosili o dokumenty. Oczywiści nie probili od razu. Sam musiałem pisać i się domagać dopisania freebeta a Ci wówczas się obudzili z weryfikacją. Sprawa przeciągnęła się chyba z tydzień zanim wysłałem w odpowiedniej jakości i takie tam. Niesmak został bo mecz który mnie interesował na zagranie dawno zdążył przelecieć. Niesmak pozostał. Generalnie mam wrażenie ze Bukmacherom chodzi ostatnio tylko o to żeby nie mieć przyjemności z gry i ew. drobnych wygranych, ale o zapewnienie szeregu wqurwiających doznań które zniechęcają do gry u nich samych.
Osobiście Expekta nie polecam, chyba ze masz nerwy ze stali i bawi Cie zabawa w weryfikację w dziwnych momentach.
 
P 5

pizdziocha

Użytkownik
Pozwolę sobie odpowiedzieć. Niestety ostatnio tylko narzekam na firmy bukmacherskie i tu będzie tak samo. Pamiętam Expekta z tego że zanim przyznali mi kasę za przegrany zakład to poprosili o dokumenty. Oczywiści nie probili od razu. Sam musiałem pisać i się domagać dopisania freebeta a Ci wówczas się obudzili z weryfikacją. Sprawa przeciągnęła się chyba z tydzień zanim wysłałem w odpowiedniej jakości i takie tam. Niesmak został bo mecz który mnie interesował na zagranie dawno zdążył przelecieć. Niesmak pozostał. Generalnie mam wrażenie ze Bukmacherom chodzi ostatnio tylko o to żeby nie mieć przyjemności z gry i ew. drobnych wygranych, ale o zapewnienie szeregu wqurwiających doznań które zniechęcają do gry u nich samych.
Osobiście Expekta nie polecam, chyba ze masz nerwy ze stali i bawi Cie zabawa w weryfikację w dziwnych momentach.

jeśli masz zamiar grać u danego buka to weryfikację się robi od razu po rejestracji ... matko, co za ludzie ... gdybym ja mial firme bukmacherską to tak samo przed przyznaniem Ci bonusu poprosiłbym o weryfikację ...
 
L 0

lavson

Użytkownik
Promocja w Expekcie to zwykłe wykorzystywanie ludzkiej nieuwagi. Skorzystałem z ich Cashbacka, niestety przegrałem zakład. &quot;Gwarantowanych&quot; pieniędzy nie przesłali mi z powrotem z powodu rzekomo wykrytego przez nich połączenia mojego IP z innym kontem. Rzecz jasna nie miałem żadnych połączeń z innym kontem. Nic nie pomogły tłumaczenia że mam zmienne IP i nie mam wpływu na to czy ktoś wcześniej z niego korzystał, w odpowiedzi konsultantka twardo zasłaniała się regulaminem, a pieniędzy nie oddali. Ludzie! radzę 3 razy zastanowić się zanim skorzystacie z ich usług.Trafiłem w internecie na kilkadziesiąt niemalże identycznych spraw opisanych na forach, więc nie ma mowy o przypadku. Zdarzyło się nawet kilka sytuacji kiedy konsultant potwierdził graczowi, że jego IP może uczestniczyć w promocji, a po rozstrzygnięciu zakładu okazało się to jednym wielkim kłamstwem (oczywiście pieniędzy nie odzyskał). Expekt/Betclick - z całego serca ODRADZAM robienie zakładów u nich, chyba że macie zbyt dużo pieniędzy. (wtedy lepiej wesprzeć chociażby domy dziecka). Pozdrawiam.
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
Problemu z IP raczej nie obejdziesz.
Ja kiedyś kupiłem nawet nowy internet na kartę i support powiedział mi przed wpłaceniem pieniędzy, że na ten IP mają już 12 kont zarejestrowanych wcześniej. Nowy internet!
Także jest to w pewnym sensie loteria i duża wada regulaminów bukmachera.
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
IP nie zalezy od tego czy kupisz nową kartę tylko ilu ludzi korzystajacych z danej sieci i bedacych w zasiegu danego nadajnika gsm grało u buka.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Specjalna oferta na Ligę Mistrzów dla nowych klientów!
Mamy dla Was:
Zakład bez ryzyka do 222PLN oraz zestaw gadżetów!
Wystarczy, że:
1. Zarejestrujesz się z promocyjnego linku
2. Wpłacisz depozyt
3. Zagrasz pierwszy zakład na finał Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną i Juventusem Turyn
Jeśli Twój pierwszy zakład nie wejdzie - otrzymasz zwrot stawki.
Dodatkowo na pocieszenie zestaw gadżetów!
Aby otrzymać gadżety należy wysłać zgłoszenie na adres: [email protected] z tytułem: &quot;gadżety Expekt&quot; w treści podając swój login oraz dane do wysyłki.
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Witam,
chciałem założyć u tego buka konto, co ciekawe okazało się, że na moje dane istnieje już konto, po kontakcie z supportem okazało się, że mail jest jakiś dziwny na wp, pozostałe dane się zgadzają z moimi, napisali mi że mogą mi ogarnąć to i będę miał konto, jednak nie wiadomo jak będzie z cash-back. Moje pytanie brzmi czy ktoś miał coś podobnego? Pisali, że ktoś z moich znajomych musiał użyć moich danych, a co wydaje mi się mało prawdopobobne.
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Witam,
chciałem założyć u tego buka konto, co ciekawe okazało się, że na moje dane istnieje już konto, po kontakcie z supportem okazało się, że mail jest jakiś dziwny na wp, pozostałe dane się zgadzają z moimi, napisali mi że mogą mi ogarnąć to i będę miał konto, jednak nie wiadomo jak będzie z cash-back. Moje pytanie brzmi czy ktoś miał coś podobnego? Pisali, że ktoś z moich znajomych musiał użyć moich danych, a co wydaje mi się mało prawdopobobne.
Na Twoim miejscu zalozylbym konto na innego maila, zeby nie bylo zadnych problemow.

Czy oferta 222zl bez obrotu nadal obowiazuje? Na stronie buka nie jest nigdzie podkreslone, ze to jest bez obrotu. A co jesli wygram pierwszy zaklad za 222zl, wtedy przed wyplata bede musial pewnie 1x obrocic calosc tak?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czy oferta 222zl bez obrotu nadal obowiazuje? Na stronie buka nie jest nigdzie podkreslone, ze to jest bez obrotu. A co jesli wygram pierwszy zaklad za 222zl, wtedy przed wyplata bede musial pewnie 1x obrocic calosc tak?
Obowiązuje, bez obaw.
Nie trzeba obracać ani zwrotu, ani ewentualnej wygranej.
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Na Twoim miejscu zalozylbym konto na innego maila, zeby nie bylo zadnych problemow.
Czy oferta 222zl bez obrotu nadal obowiazuje? Na stronie buka nie jest nigdzie podkreslone, ze to jest bez obrotu. A co jesli wygram pierwszy zaklad za 222zl, wtedy przed wyplata bede musial pewnie 1x obrocic calosc tak?
Winą nie jest ten sam mail, tylko te same dane (imię, nazwisko etc.). Dziwna sprawa
 
Do góry Bottom