>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

S 674

slukasz123

Użytkownik
Dzieki, ale na inna osobę niż Wlasicicel mozna wypłacić ?

Numer konta moge podać inny? Np kolegi a dane innej osoby i tak przelew dochodzi po numerze konta a nie imieniu czy nazwisku
Oficjalnie powinien byc wlascicel konta ale rob jak uwazasz za stosowne oficjalnie powinien byc wlasciciel konta ale jak poprosza o dowod rachunku to miej zal sam do siebie pozdro????
 
D 0

damiannn

Użytkownik
Expekt oszuści!
Otóż moja ciocia która mieszka sama założyła konto na expekt, jednak obstawiła zakład u siostrzenicy która komputer jak i internet ma od miesiąca. Expekt niestety nie zwróćił pieniędzy i Pani na chacie stwierdziła, że konto ma powiązanie z innym adresem IP z którego ktoś korzystał z cashbacka. Tylko jakim cudem, skoro ciocia mieszka sama a jej siostrzenica ma komputer i internet od miesiąca i nawet nie wiedziała co to expekt. Czy po prostu expekt to banda złodziei i myśleli, że ujdzie im to płazem? Co można w takiej sytuacji zrobić?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Expekt oszuści!
Otóż moja ciocia która mieszka sama założyła konto na expekt, jednak obstawiła zakład u siostrzenicy która komputer jak i internet ma od miesiąca. Expekt niestety nie zwróćił pieniędzy i Pani na chacie stwierdziła, że konto ma powiązanie z innym adresem IP z którego ktoś korzystał z cashbacka. Tylko jakim cudem, skoro ciocia mieszka sama a jej siostrzenica ma komputer i internet od miesiąca i nawet nie wiedziała co to expekt. Czy po prostu expekt to banda złodziei i myśleli, że ujdzie im to płazem? Co można w takiej sytuacji zrobić?
Dobrze, że w akcje wyłudzania nie zaangażowałeś jeszcze babci Heli co ma 99 lat.
Jakby Tobie powiedzieli jakim cudem wykryli, że chcesz ich oszukać to już byś wiedział jak tego uniknąć i przy okazji kolejnej akcji z dziadkiem Heniem i jego siostrzeńcem by się Tobie udało.
Teraz czaisz temat jak to działa?
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jakby mi się taki przekręt nie udał, to bym siedział cicho.

Czemu ciocia sama nie napisała o tym problemie tutaj? ????
 
D 0

damiannn

Użytkownik
Ah, czyli według was osoba 30+ nie ma już prawa korzystania z internetu, a co mówić o czymś takim jak bukmacherka. Widzę, że według Panów kobiety to tylko w kuchni powinni siedzieć, skoro jest tak u was ok, nie oceniam. I akurat wyłudzać od nikogo pieniędzy nie muszę, wystarczy po prostu uczciwa praca a bukmacherke traktuje jako hobby. Nie muszę się wam tłumaczyć, ale jeśli już tak z góry osądzacie to wam coś wytłumaczę. Powiedziałem o promocji cioci, która mieszka troche kilometrów ode mnie, wytłumaczyłem jej dokładniej jak to działa i zrobiła tak jak jej mówiłem. Niech sobie kobieta pare groszy dorobi, jak nie to trudno. Jednak trochę się zdziwiłem gdy ciocia zadzwoniła mówiąc, że nie wie co robić bo nie chcą jej pieniędzy oddać. Raczej nie bardzo by mi się opłacało ruszać pareset kilometrów robić &quot;wielki przekręt&quot; na expekcie dla paru stów ???? Nie wiem czy wy robicie takie &quot;przekręty&quot; czy nie, że tak od razu każdego podejrzewacie ale nie każdy jest taki sam. Dlaczego ja tutaj piszę? Ponieważ skoro ja cioci to poleciłem i przeze mnie jest stratna to powiedziałem jej, że jeszcze spróbuję się poradzić na jednej stronie, ale zapomniałem, że Polska to zawistny kraj.
 
J 0

jarek93

Użytkownik
Witam korzystałem pół roku temu z cashback&#39;u na Betclicku, moje pytanie brzmi: Czy moge teraz skorzystać z tego samego na Expekt? Zwrociłem uwage że owe bukmacherski prowadzi jedna firma i mam dylemat czy to zgodne z prawem, niechce sie pozniej rozczarowac przegrana i brak zwrotu pieniedzy. Z powazaniem Jarek
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Witam korzystałem pół roku temu z cashback&#39;u na Betclicku, moje pytanie brzmi: Czy moge teraz skorzystać z tego samego na Expekt? Zwrociłem uwage że owe bukmacherski prowadzi jedna firma i mam dylemat czy to zgodne z prawem, niechce sie pozniej rozczarowac przegrana i brak zwrotu pieniedzy. Z powazaniem Jarek
mozna bez problemu sam tak grałem ,
to nie ma znaczenia ze sa od tej samej matki buki ????
 
S 0

siemaneczko

Użytkownik
witam mam takie pytanie. a mianowicie założyłem konto na Expekcie w zeszłym roku ale nie dokonywałem żadnych zakładów przez ten czas. czy obowiązuje mnie cashback do 150 zł??
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Panowie, mam pytanie odnośnie tej promocji Casback 222zł w expekt. Jakiś rok temu korzystałem z tej promocji ze swojego konta oraz adresu zamieszkania. Chciałem się dowiedzieć czy w tym momencie mogę znowu skorzystac z tej oferty, ale rejestrując nowe konto np. na któregoś z moich rodziców i podając ich dane oraz ich nr konta. Adres domowy byłby ten sam. Liczę na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Czy tak trudno przeczytac regulamin, ktory mowi, ze na jedno gospodarstwo jest jeden bonus? Zakladajcie jeszcze konta na psa, kota, kwiatek doniczkowy i parapet, a potem dziwcie sie, ze buk cofnal bonus...
 
M 0

malyapollo

Użytkownik
To mój pierwszy post na forum więc chciałbym sie najpierw przywitać.dzień dobry !
Jakieś pół roku temu grałem na danych swojej dziewczyny bo sam jeszcze nie miałem konta w banku i skorzystałem z cashbacka.Jeśli teraz będe chciał już założyć konto na siebie to nie będzie problemu z wypłatą jeśli wcześniej logowałem się na tym samym komputerze ale ze zmiennym ip?
 
R 0

rafal2013

Użytkownik
Witam. Panowie mam pytanie? A mianowicie czy jak wplace 300, postawie zakład za 222, za 28zl później jakiś inny i 50zl przeleje do kasyna i tam wezme ten bonus 400% to będzie ok? Czy nie można tak laczyc promocji?
 
I 0

inspektor

Użytkownik
Witam, mam pytanie do reszty , może ktoś miał podobny problem / zapytanie. Otóż posiadam internet LTE z Plusa, nie wiem jak wygląda tam sprawa z IP, jest ono zmienne? Wolę upewnić się wcześniej ,niż po fakcie i straconym zwrocie . Nie będzie żadnych problemów?
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Nie rozumiem, pytam się babki przed założeniem konta czy moje konto obowiązuje promocja na cash back, oczywiście bez problemów, owy cash back dostałem wczoraj wieczorem, grałem sobie za niego bez problemów wszystko było, okej do 10, dostałem maila że niestety musimy Ci odebrać bonus i wszystkie z nim wygrane ponieważ Pańskie konto Z przykrością informuję, że nie przysługuje Ci możliwość skorzystania z Oferty Powitalnej, z uwagi na to, że Twoje konto powiązane jest z innym, na którym wykorzystano tę promocję. Bonus , a także wygrane z niego pochodzące zostały skonfiskowane, zgodnie z postanowieniami naszego regulaminu.
Pragnę przypomnieć, że przyznanie tego bonusu lub jakiejkolwiek innej promocji pozostaje w wyłącznej gestii Expekt.com. Ważne jest również, aby pamiętać, że jeden bonus przypada na jedną osobę jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i adres IP. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dotyczącym ‘Promocji Sportowych’ mam osiedlowy internet, nie rozumiem o co im chodzi, jak z nimi wygrać zeby zwrócili mi kase ?
 
mariuszb 8

mariuszb

Użytkownik
Mam pytanko odnosnie tego cashbacku jezeli postawilem 222zl I przegram to mi zwroca czy to 222sie juz nie miesci &lt;222 w skrocie chodzi mi o to Jak rozumiec to &quot;do 222&quot; obawiam Sie ze to moze byc do 221 wlacznie I nie dostane cashback, prosze o odp
 
W 0

wdz1

Użytkownik
Coraz lepsze pytania. Do 222 zł inaczej włącznie z 222 zł ...
Zresztą o ile mnie pamięc nie myli to jak zagrasz za 300 zł to też dostaniesz zwrot z tym, ze &quot;tylko&quot; 222 zł
 
J 0

jarmolenko

Użytkownik
Witam !
Postawiłem zakład na EXPEKCIE jako nowy użytkownik. Wysłałem dokumenty. Kiedy kupon okazał się nietrafiony nie otrzymałem zwrotu stawki ( 222zł ). Napisałem do nich wiadomość z zapytaniem o zwrot pieniędzy, a w odpowiedzi dostałem infromację, że moje IP jest powiązane z innym kontem, że Bonus już został na moje IP wykorzystany.
WTF ?
Czy jest taka możliwosć, żeby ktoś sobie wykorzystał Bonusa (CASHBACK) na moje IP ????
Bardzo proszę o jakieś rady jak odzyskać kasę.
 
T 4

t0uch97

Użytkownik
Witam !
Postawiłem zakład na EXPEKCIE jako nowy użytkownik. Wysłałem dokumenty. Kiedy kupon okazał się nietrafiony nie otrzymałem zwrotu stawki ( 222zł ). Napisałem do nich wiadomość z zapytaniem o zwrot pieniędzy, a w odpowiedzi dostałem infromację, że moje IP jest powiązane z innym kontem, że Bonus już został na moje IP wykorzystany.

WTF ?

Czy jest taka możliwosć, żeby ktoś sobie wykorzystał Bonusa (CASHBACK) na moje IP ????

Bardzo proszę o jakieś rady jak odzyskać kasę.
Owszem, istnieje możliwość, że ktoś miał takie IP jak ty i korzystał już z tej promocji, dlatego zawsze po założeniu konta polecam kontakt na live czacie, aby dowiedzieć się czy przysługuje nam taki bonus.
 
E 0

eooo

Użytkownik
Jedna z najlepszych stron razem z bet cliciem, dobra promocja, ale fakt, faktem co do komputerów i IP wszystko zbyt przesadne, raz trafiła się akcja mojemu koledze, który był w MC Donaldzie i na laptopie puszczał mecze, a miał skorzystać właśnie z bonusu, przegrał i nie zwrócili mu kasy, bo ktoś przedtem puszczał mecz z tego samego ip...
 
Do góry Bottom