>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

witek_pl 0

witek_pl

Użytkownik
Już się pogubiłem - jako pierwszy refundowany zakład spokojnie mogę stawiać ako złożone z kilku meczów piłki nożnej + np tenis, tak? I czy te mecze muszą zawierać typ 1x2 czy mogą być to np same overy/handicapy?
 
martins6 6

martins6

Użytkownik
u mnie tez przyszedl maila po okolo 11 godzinach ale z informacja zebym wyslal im dowód, rachunek i zdjecie twarzy z trzymanym dowodem.. masakra
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Niech jeszcze zarządają zdjęcie wacka to pewnie tez będziecie wysyłać.Niech się opamiętają z werfikacją to ludzie będą się u nich rejestrować a nie utrudniają wypłate jak sie tylko da zeby tylko nie wyplacic.
 
K 3

kaxxl

Użytkownik
Jednak stare konta - takie jak moje bylo objete CB, nie polecam gadac z ANIA bo nie ma o niczym pojecia, ja dostalem zwrot 2h po napisaniu maila ????
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
1. Kopii trwalego (drukowanego) dokumentu z ostatnich 3 miesiecy, z widoczna data, ktory moglby potwierdzic Pana dane adresowe. Moze to byc np. rachunek za telefon,
świetnie... jak ja mam dostarczyć jakiś wydruk skoro nie ma na mnie żadnych rachunków? Przesłałem im screena z przelewu do nich gdzie są widoczne dane i adres i im nie pasuje :x
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
livechat odpowiedział, że alternatywnie może być zdjęcie rachunku bankowego z widocznymi danymi i adresem... eh.. tylko, że im już takie coś wysłałem+zdjęcie przy twarzy które także nie pasuje..
śmiesznie będzie jak powiedzą, że nie zrobią zwrotu bo za długo trwała weryfikacja ????
 
martins6 6

martins6

Użytkownik
ja tym razem wyslalem wyciag bankowy na poprzedni miesiac.. a zdjecie wyslalem bardzo podobne bo chyba w lepszej jakosci nie uda sie tego wykonac juz
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Wszystko pięknie. Musiałem przesłać im tylko zdjęcie dowodu z obu stron oraz rachunek z potwierdzeniem adresu zamieszkania. Weryfikacja trwała 1 dzień. Zwrócili mi kasę praktycznie 10 min. po weryfikacji. Także duży + dla Expekt.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Ktoś już pytał, ale podbijam to pytanie. Czy da się sprawdzić gdzieś czy z danego IP było już zakładane jakieś konto? Bo w obecnym mieszkaniu już miałem jakieś różne, dziwne sytuacje z internetem więc wolałbym się upewnić.
 
M 6

morgoth143

Użytkownik
Witam, w dniu dzisiejszym miałem dostać cashback jednak tak się nie stało. Dostałem wiadomość że niby moje IP oraz telefon zostały już wykorzystane.
Mam 100% pewność że tak nie jest.
IP na 100% nie mogą mieć tego samego w bazie.
Numer telefonu &quot;może&quot; ktoś kiedyś przypadkiem, omyłkowo im wpisał?
Co z tym zrobić?
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Witam, w dniu dzisiejszym miałem dostać cashback jednak tak się nie stało. Dostałem wiadomość że niby moje IP oraz telefon zostały już wykorzystane.
Mam 100% pewność że tak nie jest.
IP na 100% nie mogą mieć tego samego w bazie.
Numer telefonu &quot;może&quot; ktoś kiedyś przypadkiem, omyłkowo im wpisał?
Co z tym zrobić?
O ile kiedyś, przypadkiem i omyłkowo nie miałeś konta z podanym tym nr tel - ciągle wypytuj ich o to na livechacie, ew mailuj do nich [email protected]
 
S 1

sir_smoke_a_lot

Użytkownik
Ja mam ten sam problem co koledzy szopenkoks i martins6 - wszystkie potrzebne dokumenty i zdjęcia wysłałem im 08.06 i do tej pory nie ma kasy.. napisali, że weryfikacja trwa od 24 do 48h 2 dni temu, więc już te 48h minęło..
Słabo im to idzie!
 
Do góry Bottom