>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Expekt - Bonus 100% do 200PLN

S 674

slukasz123

Użytkownik
Ostrzegam przed ta firma mojemu koledze co nic nie kombinowal(którego chciałem polecic) napisali tak tutaj cytuje z gg:
Lukasz: 1. kopii dowodu osobistego (obie strony),
Lukasz: 2. kopii trwalego dokumentu (drukowanego) z ostatnich 3 mieisiecy i z widoczna data (np. rachunku, listu z banku, etc.),
Lukasz: 3. zdjecia en face , na którym trzyma Pan dowod na wysokosci twarzy.
Lukasz: proszę o przeslanie dokumentow w ciagu najblizszych 7 dni.
Wg mnie troche przegięcie expekta....
Chcialbym dodac ze chca te dokumenty przed otrzymaniem bonusa 200zl....
 
K 0

keirinha93

Użytkownik
mam pyt. czy jesli np zagraz depozyt 200 zł za dajmy kurs 2,5 i wygram to mogę go od razu wypłacić i czy otrzymam ten bonus powitalny?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W celu otrzymania bonusu powitalnego należy zarejestrować się do promocji po dokonaniu depozytu. Gdy tego nie zrobisz to nie otrzymasz bonusu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak nie otrzymasz bonusu to co Ty chcesz obracać?
Nie zapisujesz do otrzymania bonusu - brak bonusu - możesz wypłacać.

2.3 - Prosze również pamiętać, że nie będzie możliwości wypłacenia srodków z konta gracza, przed dokonaniem w/w obrotu kwotą bonusa. W obrót bonusem, wliczane sa zakłady niezależnie od tego czy sa wygrane czy przegrane, ważny jest kurs zawieranych zakladów, na poziomie minimum 2,0.

Proste jak budowa cepa.
1. Wpłacasz depozyt
2. Aktywujesz bonus
3. Musisz wszytko obrócić
 
juveadamo 37

juveadamo

Użytkownik
Witam
Mam jedno pytanko żeby obrócić bonus trzeba grać kurs powyżej 2 czy moge zagrać np.dwa mecze kurs 1,5 na jednym kuponie co daje ako 2,25 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam. Nie znalazłem tego w regulaminie - można założyć konto w euro? Lub zrobić przelew w euro? Pozdrawiam
Tak, w obu przypadkach.
Mam jedno pytanko żeby obrócić bonus trzeba grać kurs powyżej 2 czy moge zagrać np.dwa mecze kurs 1,5 na jednym kuponie co daje ako 2,25 ?
Łączny kurs kuponu, czyli AKO musi być minimum 2.0, czyli 2 zdarzenia z kursem 1,5 na kuponie obejmuje warunki.
 
C 20

celt

Użytkownik
po zapisaniu się do tego bonusu u tego śmiesznego bukmachera , support wysłał mi maila , w którym było napisane że mam im wysłać : dowód, screen transakcji i uwaga ZDJĘCIE Z DOWODEM PRZY TWARZY,
czy to ostatnie jest w ogóle legalne żeby takie coś wymagać ??
dla mnie to jest jakieś nieporozumienie...
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
tez mialem to samo, wyslalem w 7 dzien bo musialem wrocic ze studiow po dokumenty do domu. napisali ze nie zdaza tego zweryfikowac przez 1 dzien i nie dostane bonusu 200zl w plecy. kpina zart i hanba
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Raczej dobrze myślę, ale chcę się upewnić na 100%. Obrót oznacza postawienie po kursie 2.0 lub większym ? Czyli jak wpłacę 200zł, postawię i przegram dostanę bonus 200zł który będę musiał uwolnić zgodnie z regulaminem ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No potwierdzam, że żądają z automatu (pewno dla wszystkich Polaków) zdjęcia twarzy z dowodem. Ja tam się nigdy nie rejestrowałem wcześniej, nic nie kombinowałem z bonusami u żadnego buka co oznacza, że to idzie z automatu. Sami sobie zasłużyliśmy na takie traktowanie - małolaty za kilka groszy robili wałki żeby zarobić na postawienie koleżance cheesbugera w Mcdonaldzie to teraz musimy jak kryminaliści wysyłać zdjęcie dowodu koło buźki. Co do legalności takiego żądania to jesteśmy bez szans, bo trzeba pamiętać, że miejscem zawierania zakładów jest Malta, Cypr albo inny ciekawy kraj i wszystkie regulacje prawne dotyczą tamtych systemów prawnych. Wg polskiego prawa, głównie Ustawy o ochronie danych osobowych takie żądanie jest nielegalne.
Z uwagi na powyższe WSZYSCY, KTÓRYM PRZESZKADZA FAKT, ŻE MUSZĄ IM WYSŁAĆ SWOJĄ FOTOGRAFIĘ Z DOWODEM NIE POWINNI ZAPISYWAĆ SIĘ DO BONUSU.
EDIT: No na plus można tylko zaliczyć fakt, że przyznali bonus w ciągu paru godzin od wysłania dokumentów.
A przy okazji w ciągu ostatniego miesiąca zapisałem się już do kilku buków i tylko tu tego zażądali.
 
B 0

babej

Użytkownik
Do specjalistów , bo mi tłumacz to jakoś kiepsko wytłumaczył...
As an Expekt Sports fan, we&#39;re giving you the chance to play poker for free and win cash, free sports bets and a football boot signed by Messi!
Play in our esclusive $500 freeroll tomorrow where we will also give away 250 tokens to the first Sport Bet League event this Thursday.
Use the code xxx to participate tomorrow Tuesday 7th May, at 20:00 CET, and enjoy the game!
We hope to see you soon,
The Expekt Poker Team

o co tutaj chodzi ?
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Do specjalistów , bo mi tłumacz to jakoś kiepsko wytłumaczył...
As an Expekt Sports fan, we&#39;re giving you the chance to play poker for free and win cash, free sports bets and a football boot signed by Messi!
Play in our esclusive $500 freeroll tomorrow where we will also give away 250 tokens to the first Sport Bet League event this Thursday.
Use the code xxx to participate tomorrow Tuesday 7th May, at 20:00 CET, and enjoy the game!
We hope to see you soon,
The Expekt Poker Team

o co tutaj chodzi ?
Cos w stylu zagraj jutro w naszym ekskluzywnym freerollu 500$ a my rozdamy rowniez 250 tokenow na jakas Sport Bet Lige tego wtorku.
 
S 9

slebek

Użytkownik
Dostałam bonus bez obrotu po zapisaniu sie do promocji i musze teraz obrocic 480 przy wpłacie 80zł
 
G 0

giorgioarmani

Użytkownik
Odebrano mi bonus powitalny z powodu &quot;wejścia w zakładkę wypłat&quot;. Czy to jest jakaś kpina? Czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem? Ja jestem delikatnie zażenowany postępowaniem Expektu. Chciałem po prostu popatrzeć jakie są opcje wypłat, limity itp. a w zamian zabrano mi bonus. Według mnie to ewidentne czyhanie na błąd (jeżeli wejście w zakładkę wypłat można tak nazwać) klienta. Mam nadzieję, że sprawa się rozwiąże pozytywnie, chociaż jak rozmawiałem na chacie z konsultantem, to powiedział, że system nie może przywrócić bonusu. Pisałem na support maila, ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi, mam nadzieję, że do jutra odpiszą. Także uprzedzam wszystkich: Macie nieobrócony bonus - nie wchodźcie w zakładkę wypłat bo wam go zabiorą!
 
Do góry Bottom