>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega Promocja w Expekt - Bonus 100% do 200PLN

wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
&quot;1. Załóż konto w Expekt z promocyjnego linku, zaloguj się na nie i zarejestruj się w promocji powitalnej, klikając poniższy link.

2. Po zakończeniu rejestracji, dokonaj pierwszego depozytu za pomocą przelewu bankowego, przelewu24 lub karty debetowej/ kredytowej.
3. Bonus zostanie dopisany do stanu Twojego konta zaraz po tym, gdy dokonasz jednorazowego obrotu depozytem w zakładach o minimalnym kursie 2,00.
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&quot;

To jest wg mnie poniższy link:
&quot;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&quot;

Nigdzie nie ma info ze po zarejestrowaniu sie z waszej strony i po dokonaniu depozytu nalezy jeszcze sie gdzies zapisywac.
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
Jaki należy wpisać kod promocyjny/bonusowy aby zarejestrować się do bonusu czy to dopiero po zalogowaniu się trzeba sie zarejestrować do bonusa 100% do 200 i następnie dokonać depozytu po czym po wpłacie bonus automatycznie jest dopisywany do stanu konta?
 
luk83bb 0

luk83bb

Użytkownik
1.Rejestrujesz się
2.Klikasz zapisz się do bonusu
3.Wpłacasz depozyt
4.Bonus otrzymasz dopiero jak obrócisz depozyt czyli np. jak wpłacisz 50zł - musisz tę kwotę postawić w kuponach o kursie 2.0.
Punkty 2 i 3 można wykonać na odwrót
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie, nie trzeba. Najważniejsze to zarejestrować się z promocyjnego linku (wcześniej najlepiej wyczyścić ciasteczka) i po rejestracji zapisać się do promocji.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ile razy trzeba obrócić bonus, żeby móc go wypłacić?
Czy na koncie w expekt jest jakiś licznik informującym ile jeszcze zostało do obrócenia ?

I najważniejsze czy promocja nadal obowiązuje ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
I najważniejsze czy promocja nadal obowiązuje ?
TAK
Pozostałem odp:
2.1- By wypłacić bonus, gracze muszą obrócić nim przynajmniej pięć razy na zakładach z minimalnym kursem 2,00
2.2 - Gracze mogą śledzić status swojego bonusu tutaj (tylko po zalogowaniu).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
TAK

Pozostałem odp:
2.1- By wypłacić bonus, gracze muszą obrócić nim przynajmniej pięć razy na zakładach z minimalnym kursem 2,00
2.2 - Gracze mogą śledzić status swojego bonusu tutaj (tylko po zalogowaniu).
Jeszcze takie pytanie. Wpłacam 200 zł. Bonus 200 zł. Czyli obracam 5x200.

I tą dodatkową kasę otrzymam zaraz po wpłaceniu kasy czy najpierw muszę jednorazowo obrócić 200 zł po kursie 2.0 ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
3. Bonus zostanie dopisany do stanu Twojego konta zaraz po tym, gdy dokonasz jednorazowego obrotu depozytem w zakładach o minimalnym kursie 2,00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 0

banan79

Użytkownik
Witam.

1.Do kiedy jest promocja?
2.Czy jak postawie 200pln i wygram np. 400 to tez dostane bonus(czy obowiazuje on tylko w przypadku przegranej)
3.Czyli rozumiem ze jak zagram za 200pln to Bonus również wyniesie 200.
4.Ile razy musze obrocic bonusem i o jakim kursie abym mógł go wypłacic?
5.Czy depozytem musze rowniez obracac przed jego wypłatą?

Z góry dziekuje.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1.Do kiedy jest promocja?
Oferta powitalna w Expekt
Data publikacji: 2012-08-15 10:00 CET.
Data zakończenia: 2013-08-31 23:59 CET.
2.Czy jak postawie 200pln i wygram np. 400 to tez dostane bonus(czy obowiazuje on tylko w przypadku przegranej)
no, bonus dostajesz po obróceniu 1x swojego depozytu, nie ważne czy wygrasz czy przegrasz. obrócisz depozyt, dostajesz 100% bonusu
3.Czyli rozumiem ze jak zagram za 200pln to Bonus również wyniesie 200.
jw.
4.Ile razy musze obrocic bonusem i o jakim kursie abym mógł go wypłacic?
2.1- By wypłacić bonus, gracze muszą obrócić nim przynajmniej pięć razy na zakładach z minimalnym kursem 2,00
5.Czy depozytem musze rowniez obracac przed jego wypłatą?
nie, depozytem obracałeś aby na początku. później obracasz bonusem 5x. czyli jak dostaniesz 200zł bonusu w sumie musisz zagrać za 1k przed wypłatą
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wpłaciłem depozyt, obróciłem go po kursie 2.0, zrobiłem wszystko jak należy łącznie z wyczyszczeniem ciasteczek, mimo to nie otrzymałem bonusu, gdzie można się zgłosić ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wpłaciłem depozyt, obróciłem go po kursie 2.0, zrobiłem wszystko jak należy łącznie z wyczyszczeniem ciasteczek, mimo to nie otrzymałem bonusu, gdzie można się zgłosić ?
A ile czekałeś czasu?
14h mają na dopisanie bonusu, a z tego co i gdzieś wyczytałem to i trochę dłużej im się schodziło. JAk wszystko zrobiłeś ok, to nic Cie nie minie ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A ile czekałeś czasu?
14h mają na dopisanie bonusu, a z tego co i gdzieś wyczytałem to i trochę dłużej im się schodziło. JAk wszystko zrobiłeś ok, to nic Cie nie minie ;)
Czekam od niedzieli około 21-22.
w takim razie musisz poczekać na interwencję Marcina-Odra albo kogoś z supportu. Jak wszystko zrobiłeś zgodnie z regulaminem, to nie może Cię ominąć/Konrad
 
O 0

overt

Użytkownik
Witam
Czy przez 60 dni mam obrócić bonusem raz tak żeby się uruchomił, a potem mogę już w dłuższym okresie obrócić dodatkowe 5x, czy w tych 60 dniach muszę wyrobić się z całością ?
 
Do góry Bottom