>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - Bonus 100% do 200PLN

przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Jest możliwość wpłacenia pierwszego depozytu przez osobę 3cią ?
I czy trzeba rejestrować się ze specjalnego linku żeby uzyskać bonus ?
Jasne, że jest taka możliwość, ale wypłata już być musi na Twoje konto, a co do linku, nie musisz się rejestrować z tego linku, może to być też na stronie expekta ale wypadałoby się zarejestrować, bo strona ma jakieś profity z tego zapewne ;)
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Co za ***** ten bukmacher. Nigdy wcześnie nie grałem u nich, nie miałem konta, ale wiedziałem, że mój brat z 2-3 lata temu coś tam grał. Tak, więc zaraz na początku wale na chacie czy należy mi się ten bonus. Typ wyraźnie napisał mi, że sprawdził, moje ip jest &quot;czyste&quot; i mogę skorzystać z bonusu(mam screena jak coś), a to, że brat ma konto nie jest problemem, napisał tylko, że jeśli zacząłbym grać to wtedy anulują, bo to samo IP - mój brat z zakładami dał już dawno sobie spokój, więc problemu nie było. Wpłacam 200zł, obróciłem ile trzeba było depozytem, teraz sprawdzam status bonusy i &quot;odrzucone&quot;, piszę na livechacie i pani tłumaczy, że nie dostanę, bo z mojego ip ktoś już skorzystał. Przedstawiam sytuacje i tłumaczę że nie jest to możliwe, bo brat nie korzysta ze swojego konta. Po czym dostaję odp. że to nie mojego brata konto jest &quot;skonfliktowane&quot; z moim IP. WTF ? Mam neostrade ze zmienny IP i żaden inny domowników z Expekta nie korzysta, więc może ktoś mi tutaj wytłumaczyć o co chodzi ?
A i żeby jeszcze nie było, dowód osobisty wysłałem w pierwszej kolejności aby potwierdzić dane.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Odpowiedź jest bardzo prosta: ten sam adres zamieszkania,jak przeczytasz regulamin to na pewno zobaczysz taki punkt że jeden bonus przypada na jedno domostwo(adres zamieszkania). Widzisz masz neo to masz co chwilę inne IP więc móglbyś pozakładać na wszystkich domowników konta i zgarnąć kilka bonusów bo nie korzystacie z tego samego IP,ale nie ma tak łatwo niestety.
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
A czytałeś mojego posta ? Pisałem na chacie, pisałem maila - oby dwie odpowiedzi dostałem takie same: Przysługuje panu bonusu. A w oby dwóch sytuacjach nakreśliłem, że brat już ma konto.
Po dwa jeśli chodzi o mój adres to nikt z tego bonusu nie korzystał.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Spoko że Expekt&amp;Betclic sie tym zajmie ale napisałeś &quot;brat&quot; więc proste że pomyślałem że mieszka z Tobą i że dzielicie ten sam adres zamieszkania bo jeśli mieszka gdzie indziej to wo ogóle co z tego że to Twój brat. A co do pracy supportu nie można im ślepo ufać i trzeba czasem samemu pomyśleć.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Hejka ????
Po roku chodzenia do &quot;stacjonarnego&quot; buka, dzisiaj postanowiłem wejść w świat cyfrowego ???? Wybór padł na rekomendowany przez Was Expekt. Gdy wybrałem opcje internetowego przelewu bankowego, przekierowało mnie na Skrill&#39;a. Nigdy z czegoś podobnego nie korzystałem, więc nie wiem jakie korzyści i zagrożenia to ze sobą niesie. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć tą opcje oraz porównać do innych, być może lepszych metod transferowych? Najlepiej &quot;na chłopski rozum&quot;, gdyż w tych tematach - nie ukrywam - jestem przysłowiowe sto lat za Murzynami ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Zdecyduję się na kartę, przeboleję te 2,5% prowizji i zobaczymy co będzie dalej ????
Może się jeszcze uda dziś zagrać ????
Dziękuję ???? )
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Bo zdecydowałem się na kartę ????
Następnym razem wybiorę P24, jak wybiorę kolejnego buka ;)
Na razie jednak muszę ogarnąć tego, bo nie jest wg mnie intuicyjny.
 
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Witam
Jest określony czas pierwszego depozytu od rejestracji konta? (chodzi mi żeby dostać bonus 200%)
I czy jeżeli wpłacę pierwszy depozyt od kogoś (mamy,taty,kolegi itp.) to będę mógł wypłacić ewentualne pieniądze na swoje MoneyBookers?
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Moment, wyraźnie zgłaszałem, że ktoś z rodziny ma już konto, a po dwa przecież nawet nie mieszkamy w jednym domu(co daje inny adres), więc co to ma do rzeczy ? Zapraszam na pw. A ta insynuacja jest śmieszna, tak napisałem do was z zapytaniem czy należy mi się bonus, dostałe informacje, że tak, po czym korzystałem z innych kont(choć takowych nie posiadam) ???? . Niby po co miałbym to robić ? Pomijam już fakt, że nie mieszkam z rodzicami, więc co ma piernik do wiatraka.
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Założyłem konto z waszego linku podanego na forum. Wpłaciłem dwie stówki, postawiłem zakład i teraz na chacie typek mówi mi, że nie jestem zapisany do promocji i mam pecha ???? . Może ktoś tutaj coś zadziałać? Rejestrowałem się z waszego linku a chat twierdzi, że założyłem konto i nie zapisałem sie do promocji.....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jest informacja w pierwszym poscie, ze należy się zapisać do promocji. Jakoś nikt wcześniej nie miał problemem z czytaniem ze zrozumieniem ;)
 
Do góry Bottom