>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Betsson-400PLN Zakład bez Ryzyka+100% do 100zł+PIZZA i czapka gratis!

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Normalnie dostaliście ten bonus od razu po przegranym kuponie? o 3 rano będzie mijać 48h, mam dość proszenia się tych imbecyli na czacie o dopisanie tego
 
L 1

lolczeloczek

Użytkownik
Normalnie dostaliście ten bonus od razu po przegranym kuponie? o 3 rano będzie mijać 48h, mam dość proszenia się tych imbecyli na czacie o dopisanie tego
Ja czekałem jakieś 40h, więc też trochę. Na pizzę voucher napisali że dostanę do 72 h, a już tyle minęło i nic:p więc luz widocznie takie tempo mają :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zakład ten musi być rozliczony jako przegrany tego samego dnia, w którym został postawiony
Nie bardzo rozumiem ten zapis. Przecież to buk rozlicza zakłady, zdarzało mi się, że rozliczali niektóre zakłady po 1 dniu. Czy w tym zapisie chodzi o to po prostu, że trzeba postawić w tym samym dniu kiedy odbywa się wydarzenie sportowe. Np jutro na jutrzejsze mecze LM, pojutrze na te środowe ? Jak tak to jak się mają akumulatory, też wszystkie wydarzenia na kuponie łączonym muszą być z 1 dnia ?
I co z tą pizzą, jest jeszcze ?
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
ja ten zapis rozumiem,że zakład który dzisiaj postawisz musi się dzisiaj odbyć ( np mecz Juve-Real) a nie może być jakimś wydarzeniem, które odbędzie się za miesiąc.
Promocji z pizza już nie ma, wyraźnie było zaznaczone na poprzedniej stronie,że dawają vouchery do końca października.
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Mam pytanie, czy skorzystał już ktoś z bonusu i nie było problemu z weryfikacją/wypłatą?
standard skan dowodu, czy wydziwiają coś?
z tego co widzę na stronie przedłużyli promocję z pizzą do końca listopada ????
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
Klasycznie skan dowodu, możesz sam załadować dokumenty na ich stronie - w dzień roboczy szybka weryfikacja. Z bonusem nie było żadnego problemu. W sumie polecam ich aktualną promocję ????
 
V 0

varock

Użytkownik
Chciałbym spytać czy to działa jak w sportingbet ze jak pierwszy zakład przegramy i freebeta dajemy 400 na kursie 1,5 i wygrywamy 600 to otrzymujemy 600-400(stawka)=200 czy otrzymujemy całe 600 zł?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chciałbym spytać czy to działa jak w sportingbet ze jak pierwszy zakład przegramy i freebeta dajemy 400 na kursie 1,5 i wygrywamy 600 to otrzymujemy 600-400(stawka)=200 czy otrzymujemy całe 600 zł?
Już padło takie pytanie oraz odpowiedź. Szukać i czytać całe tematy!
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Nie polecam tego bonusu do 48h nie przypisują tego bonusu , trzeba się prosić na czacie i to dalej nic nie skutkuje bo oni mają stałą śpiewkę do 48h przypisują i według kolejności !
 
W 7

wamosss

Użytkownik
jeśli chodzi o ten zapis że zakład musi być rozliczony w dniu postawienia, tzn. że nie mogę postawić na mecz który zaczyna się równo o północy, czy trochę przed? bez sensu
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
jeśli chodzi o ten zapis że zakład musi być rozliczony w dniu postawienia, tzn. że nie mogę postawić na mecz który zaczyna się równo o północy, czy trochę przed? bez sensu
ktoś odpowie?mam ten sam problem
 
M 2

michup

Użytkownik
Mógłby mi ktoś może wyjaśnić jeszcze jedną rzecz? Jeśli przegram swój 1 zakład, dostanę zwrot 400 zł muszę postawić jednorazowo 400 zł żeby odblokować swoje pieniądze? czy mogę postawić 2 zakłady po 200 zł każde z kursem &gt; 1.5 ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Betssonowka powraca – Joanna Krupa rozdaje czapki na zime

&lt;noscript&gt;&lt;/noscript&gt;
Betssonowka powraca – Joanna Krupa rozdaje czapki na zime
Mamy dla Was 3 000 Betssonówek – żeby absolutnie nikomu zima nie dokuczała po wyjściu na dwór ;)
Zaczął sypać mocno śnieg, robi się zimno i ponuro. Ale my z tym walczymy, do tego wspólnie z Joanną Krupą! Mamy do rozdania aż 3000 Betssonówek, które możecie doskonale pamiętać jeszcze z ubiegłego roku.
Pomóżcie Dżoanie, bo jak sama zaznacza, w innym przypadku musiałaby w nich chodzić do końca życia! Więcej informacji na Betsonowka.com – zapraszamy!
Betssonowka powraca – Joanna Krupa rozdaje czapki na zimę.
Sobota to ostatni dzień promocji z darmową pizzą! Nie zwlekaj i zgarnij czapeczkę + pizzę gratis!

&lt;!-- end second sidebar --&gt; &lt;!-- begin footer --&gt;
 
Do góry Bottom