>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson-400PLN Zakład bez Ryzyka+100% do 100zł+PIZZA i czapka gratis!

G 13

gris

Użytkownik
Czy jeden z punktów regulaminu:
Wszelkie bonusy w postaci darmowych zakładów, które pozostaną niewykorzystane po 5 dniach od daty pojawienia się ich na koncie klienta, zostaną z tego konta usunięte.
mam rozumieć tak, że od momentu założenia konta mam 5 dni na skorzystania z promocji czy dopiero od chwili pojawienia się pieniędzy na koncie?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Czy jeden z punktów regulaminu:

mam rozumieć tak, że od momentu założenia konta mam 5 dni na skorzystania z promocji czy dopiero od chwili pojawienia się pieniędzy na koncie?
bonusy w betssonie się aktywuje w odpowiedniej zakładce, od tego czasu masz te x dni na wykorzystanie bonusów
 
A 0

adamek700

Użytkownik
Witam, czy promocja z czapką betsson jest jeszcze ważna? Chciałbym skorzystać, ktoś ostatnio dostał od nich czapkę czy już się skończyły?
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
Bonus jest od 1-wszego depozytu i 1-wszego zakładu a rozumiem że wpłaciłeś kase ale nie obstawiłeś i teraz chcesz dopłacić i postawić i pytasz czy obejmie Cie bonus tak ?? ...możesz zawsze zapytać na czacie tam będziesz miał 100% pewności :-D
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
Tak dla pewności zapytam, żeby potem nie było niespodzianek.
Rejestruję się, wpłacam 200zł, dostaję zakład bez ryzyka za 200zł, czapkę i pizzę bez dodatkowych warunków, zgadza się?
Ile mam czasu na wykorzystanie zakładu bez ryzyka?
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź.
Jak to jest, promocja miała być do wczoraj, na czacie się dowiedziałem, że zakład musi być rozliczony już wczoraj, żeby kwalifikować się do promocji a na stronie Betssona dalej jest info o zakładzie za 400zł...
I jak z tą pizzą i czapką, powinienem dostać info od razu po wypełnieniu formularza? Czekam już dobę i nic.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chcę właśnie wykorzystać kod na pizzę, który dostałem 13.12 i pokazuje mi się komunikat, że stracił ważność. Te kody nie były ważne chociaż miesiąc ? Jeśli tak to żenada.
edit// kod był ważny do końca grudnia. Nie zdążyłem niestety skorzystać. Nigdzie nie było jasno napisane do kiedy są te kody. Szkoda słów, promocja na zasadzie jak najszybciej skorzystaj napalony dzieciaku bo potem będzie za późno. Niestety przed świętami i nowym rokiem miałem za dużo spraw aby pamiętać o pizzy z bettsosna, a teraz już za późno.
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
a może admin mógłby postarać się o przedłużenie tych grudniowych bonów ?Jest taka szansa? Gdybym wiedział to poczekałbym z wysłaniem zgłoszenia do 1 stycznia zamiast otrzymywać bon na kilka dni przed koncem ważności.
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Jeśli się nie doczytało, że ma być to zakład pojedynczy o kursie &gt;1.5 i postawiło się trzy zdarzenia o mniejszych kursach to co, bonus przepada? Bo chodzi o to, że rozwiązanie betów za tydzień będzie.
Trochę mnie to przeraziło, ważność bonusu wg Betsson do 13.01.2014.
e: po kontakcie z supportem anulowali zakład i mam na nowo 400zł jako zakład bez obrotu. dali rade ;-)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Właśnie pytałem na live o ważność tych kodów grudniowych i mimo takiej samej promocji niestety nie ma szansy. Nie wiedziałem, że trzeba je wykorzystać do końca grudnia, no cóż będę szczuplejszy.
 
H 0

haxzje

Użytkownik
Jeśli zakład ma mieć miejsce tego dnia, w którym został zawarty, to w przypadku dzisiejszech meczów o 00:00 polskiego czasu zostaje jedynie opcja live ? Jest ona uwzlgedniana przy tym zakladzie ? Rozumiem, że do 15.01 obowiązuje darmowy zakład 400
 
Do góry Bottom