>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MEGA Promocja w Betsson - 2 bonusy na START aż do 320PLN!

Status
Zamknięty.
D 56

daymon23996

Użytkownik
No tak Marcin, podkreślam, szanuję twoją robotę, ogarniasz sprawy zajebiście, szybko udzielasz odpowiedzi, do ciebie ja nie mam nawet promila zastrzeżeń, ale to co wyprawiają ci z betssona i betsafe to kpina, mogli by bardziej szanować nas graczy
 
T 0

tomkraw

Użytkownik
Tutaj wyraźnie mamy napisane, bonus jest dopisywany w ciągu 7 dni roboczych od momentu wysłania zgłoszenia,
Mamy 12 stycznia oraz dopiero ... 6 dzień roboczy. Przełom grudnia i stycznia to strasznie zakręcony okres. Od dzisiaj zaczyna się praktycznie normalny tydzień, trzeba nadrobić w robocie ten cały bajzel świąteczno-noworoczny..
Więc wcale nie dziwie się, że i w Betssonie przysypiają :)
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Marcin napisz w regulaminie do 30dni i będziesz miał z głowy tych pieniaczy. Nie podoba się to nie bierzcie tych bonusów. Wyślijcie zgłoszenie, siedzcie na tyłku i czekajcie. A nie tylko co chwila na forum: &quot;kiedy będzie dopisane&quot;? Jak będzie to Marcin napisze, ze wysłał listę. A nie wylewacie tutaj jakieś żale i krytykę. Pilne sprawy to na priv sie pisze.
 
M 0

marov

Użytkownik
Witam ponownie,
Teraz mam taką ciekawostkę i proszę o odpowiedź kogoś kto już skorzystał z bonusów lub też Pana Moderatora. Wpłaciłem 100 złotych, tak jak to było mówione dostałem niedawno bonus 100%. I tu pojawia się problem, który na czacie z betssona mi podsunął pewien Pan Wiesiek.
Mam na koncie 200 złotych. Jednak nie mogę podobno skorzystać z bonusu PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA ponieważ mam 100 złotych wpłąty i 100 złotych bonusu od wpłaty.
Dlatego, że zakłady najpierw bierze mi ze środków bonusowych jeśli zagram pierwszy zakład za 100 PLN weźmie mi ze środków bonusowych i mi nie zaliczy jako zakład bez ryzyka. Jedynie jak zagram za całość 200 złotych, to mi zaliczy ale tylko 100 PLN bo własnie ta kwota została przeze mnie wpłacona na początku.
Czyli wygląda to tak, że nie mogę skorzystać z dwóch bonusów na raz, chociaż teoretycznie skorzystam z obu, ale nie za 200 które mam, tylko za 100 które mam jako wpłata.
Kurde skomplikowane, ale mam nadzieję ze ktoś zrozumiał i będzie potrafił mi odpowiedzieć na te pytanie ????
 
D 55

demiks

Użytkownik
Witam wszystkich,
Skusiłem się dzisiaj tą ofertą i czekam na bonus 120 PLN. Z początku, jak to przeczytałem to pomyślałem, że jakaś ściema, ale czytajac dalej mówie &#39;&#39;co mi tam&#39;&#39; i zarejestrowałem się. Mam nadzieję, że się nie przeliczę i nie obejdę się smakiem. Jak na razie cierpliwie czekam.
Po jakim czasie kaska wam wpływała?
 
D 55

demiks

Użytkownik
Swój pierwszy bonus 200pln przegrałem na vallecano-cordoba 0-1. Postawiłem na Vallecano po kursie 1.72 całe 200. Oczywiście przeważali cały mecz. Stracili bramkę po głupim samobóju w 39 min. Postawiłem na żywo ok 20 min. , a mówiłem sobie zaczekam do przerwy, ale jednak korciło. Mam tylko nadzieje ze mi zwrócą te 200PLN. Czy przypadkiem czegoś nie przeoczyłem w regulaminie? Chociaż czytałem go 15 razy dokładnie.
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Witam ponownie,

Teraz mam taką ciekawostkę i proszę o odpowiedź kogoś kto już skorzystał z bonusów lub też Pana Moderatora. Wpłaciłem 100 złotych, tak jak to było mówione dostałem niedawno bonus 100%. I tu pojawia się problem, który na czacie z betssona mi podsunął pewien Pan Wiesiek.
Mam na koncie 200 złotych. Jednak nie mogę podobno skorzystać z bonusu PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA ponieważ mam 100 złotych wpłąty i 100 złotych bonusu od wpłaty.
Dlatego, że zakłady najpierw bierze mi ze środków bonusowych jeśli zagram pierwszy zakład za 100 PLN weźmie mi ze środków bonusowych i mi nie zaliczy jako zakład bez ryzyka. Jedynie jak zagram za całość 200 złotych, to mi zaliczy ale tylko 100 PLN bo własnie ta kwota została przeze mnie wpłacona na początku.

Czyli wygląda to tak, że nie mogę skorzystać z dwóch bonusów na raz, chociaż teoretycznie skorzystam z obu, ale nie za 200 które mam, tylko za 100 które mam jako wpłata.

Kurde skomplikowane, ale mam nadzieję ze ktoś zrozumiał i będzie potrafił mi odpowiedzieć na te pytanie ????
Jakbys wplacil 200zl i postawil to bys dostal zwrot 200zl w przypadku przegranej i bonusa 120zl. A jak wplaciles 100zl to dostaniesz zwrot przegranego zakladu 100zl. Tak to wygląda i na takiej zasadzie mozna skorzystac z obu bonusow.
 
0rdinarum 17

0rdinarum

Użytkownik
Rejestrując się z którego linka rejestracyjnego mogę odebrać dwa bonusy, bo w obu przypadkach jest info, że powyższy link upoważnia do otrzymania bonusu? ????
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dlaczego ten bonus to ściema? ile wam płacą buki za jednego nowego użytkownika który zarejestruje się z waszego linka? I dlaczego nikt mi nie odpisuje ani a priv ani w postach. Więc tak miałem zakładać konta u jeszcze paru buków z waszych linków. Jednak nie dam wam zarobić tak jak wy nie chcecie dać bonusu.
Możecie usunąć moje komentarze i konto, bo już mi się nie przyda a szkoda bo uważałem waszą stronę za rzetelną i pomocną w typowaniu.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Kolego demiks, spokojnie, ja również się strasznie długo naczekałem, a korzystałem chyba z wszystkich promocji z tego forum. i zawsze dostawałem bonus, musisz uzbroić się w cierpliwość. Marcin Odra wysłał listy, ale ci z betssona lecą w kulki i nic na to nie poradzimy
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź jesteś pierwszą osobą która wreszcie odpisała na mój komentarz.
Mam tylko taką nadzieję, że będzie tak jak mówisz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja zawieszona do odwołania.
Dosyć dużo osób już czeka na bonus i nie mam zamiaru do czasu wyjaśnienia sprawy kontynuować zbieranie kolejnych loginów i dublowania list.
Bonus na pewno Wam zostaną dopisane w najbliższych dniach. Jestem w stałym kontakcie z pewnymi osobami, które w ostateczności dopiszą bonusy (w przyszłym tygodniu), lecz nie jest to w ich kompetencjach.
Na obecną chwilę wątpię, aby promocja została wznowiona.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
a o co chodzi z zamykaniem kont przed 30 stycznia w GB ?? chodzi o walutę czy o konta otwierane na angielski adres ?? bo ja mam konto w zł ale na angielski adres i czy jak zmienię na PL adres to bedzie okej ?
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Witam. Czy wiadomo cos o dalszej współpracy waszej strony z betsson i możliwości otrzymania dodatkowego bonusu za rejestrację z waszego forum? Od lutego cos się ruszy a może ogólnie jakiś większy bonus startowy niż te co obecnie? Pozdrawiam
 
W 0

wojwito

Użytkownik
witam, także rejestrowałem się bodajże 19 stycznia, kilka dni potem wysłałem zgłoszenie.. Widzę, że promocja została już zamknięta, więc nie zdążyłem też złapać betsafe. Też czekam na zaległy bonus w betssonie bo wszystko tam już zdążyłem przegrać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom