>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MEGA Promocja w Betsson - 2 bonusy na START aż do 320PLN!

Status
Zamknięty.
D 224

dboniem

Użytkownik
By otrzymać bonus, trzeba wpłacić pierwszy depozyt tylko za pomocą przelewu bankowego ? czy również wpłata za pomocą np. przelewy24 kwalifikuje się do otrzymania bonusu ?
 
D 224

dboniem

Użytkownik
a ktoś próbował, opłaca się ( i czy w ogóle jest możliwe) wpłacenie pieniędzy ze Skrill do Przelewy 24 i z Przelewey 24 na konto Betsson i potem wypłata w odwrotnej kolejności ?
Jak wyglądają opłaty za każdą transakcję ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
DBoniem do przelewy24 nie wpłacasz bezpośrednio, tak samo jak nie wypłacasz do przelewy24. A skrill jest pewnie wykluczony ze względu na nadużycia. Kiedy wybierasz przelewy24, to wpłacasz ze swojego banku a p24 jest pośrednikiem. Mają oni konta we wszystkich bankach, więc twój przelew omija sesje elixir, i w przeciągu kilku minut trafia do bukmachera. A jak później wypłacasz to już normalnie do swojego banku.
 
S 35

sokker

Użytkownik
pytanie: nie ma znaczenia czy pierwszy zakład &quot;bez ryzyka&quot; to ako czy musi to być pojedynczy z jakimś określonym kursem? i czy w razie niepowodzenia otrzymujemy zwrot w postaci bonusu to również podlega on obrotowi 6x1,50? będę wdzięczny za odpowiedź.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wypuszczaj zakłady mobilnie – otrzymaj zwrot pieniędzy w przypadku przegranej
Dobre rozpoczęcie sezonu jest najważniejsze. Aby Ci to zapewnić, przez cały sierpień oferujemy jeden zakład bez ryzyka w każdej kolejce Premier League. Po prostu wybieraj swoich faworytów, a jeśli nie uda Ci się wygrać, otrzymasz zwrot pieniędzy!
Warunki i Zasady Zakładu bez Ryzyka:
Zakład bez ryzyka jest aktywowany tylko z Twojego tabletu lub telefonu komórkowego oraz gdy masz na swoim koncie fundusze pokrywające pełną wartość zakładu bez ryzyka.
Wartość zakładu bez ryzyka to 30 PLN.
Zakład bez ryzyka musi zawierać przynajmniej jeden typ na mecz angielskiej Premier League
Zakład bez ryzyka można aktywować, zaznaczając odpowiednie pole na pasku zakładów, po dokonaniu swoich wyborów
Zakład bez ryzyka można odebrać jeden raz, tylko na jednym pasku zakładów i w pełnej kwocie
Wygrane netto na Zakładzie Bez Ryzyka (Wypłata-Stawka) muszą zostać obrócone 1 raz przy kursie 1,50 lub wyższym.
Przed każdą sierpniową kolejką angielskiej Premier League, otrzymasz jeden zakład bez ryzyka.
Każdy zakład bez ryzyka jest ważny do końca jednej kolejki angielskiej Premier League. Niewykorzystane zakłady nie będą się liczyć w kolejnym tygodniu.
Zakłady systemowe nie liczą się w tej promocji
Ta kampania trwa od 14 sierpnia do 31 sierpnia 2014.
Obowiązują ogólne warunki i zasady Betssona.
Betsson zastrzega sobie prawo do anulowania tej kampanii w jakimkolwiek momencie i bez obowiązku wcześniejszego powiadomienia graczy.
Betsson
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ile trzeba wplacic zeby wziac dwa bonusy? 320 czy wystarczy 200?
Wystarczy 200zł.
pytanie: nie ma znaczenia czy pierwszy zakład &quot;bez ryzyka&quot; to ako czy musi to być pojedynczy z jakimś określonym kursem? i czy w razie niepowodzenia otrzymujemy zwrot w postaci bonusu to również podlega on obrotowi 6x1,50? będę wdzięczny za odpowiedź.
Warunki i Zasady promocji zakład bez ryzyka do 200zł:
- Niniejsza oferta dostępna jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto między 14/10/2013 a 31/09/2014. Oferta wygasa w dniu 31/09/2014. Pierwszy zakład rozliczony jako przegrany po dacie zakończenia oferty nie zostanie zakwalifikowany do tej oferty.
- Maksymalny bonus na jednego użytkownika wynosi 200PLN/50EUR lub odpowiednik tej kwoty w innej walucie.
- Promocja dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego po dokonaniu pierwszej wpłaty. Zakład ten musi być rozliczony jako przegrany tego samego dnia, w którym został postawiony. Pierwszy postawiony zakład nie musi być zakładem pojedynczym, aby brał udział w promocji.
- Klienci wpłacający pieniądze za pośrednictwem konta Skrill ( Moneybookers) lub Neteller nie mogą brać udziału w niniejszej promocji.
- Niniejsza promocja dotyczy wyłącznie zakładów sportowych, pre match i zakładów na żywo.
- Bonus zostanie wypłacony w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu. Uzyskana suma zostanie automatycznie przelana na konto bez potrzeby składania wniosku.
- Bonus w postaci darmowego zakładu należy postawić na pojedynczy zakład o kursie 1.5 lub wyższym.
- Wszelkie bonusy w postaci darmowych zakładów, które pozostaną niewykorzystane po 5 dniach od daty pojawienia się ich na koncie klienta, zostaną z tego konta usunięte.
- Betsson zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania klientowi darmowego zakładu w wypadkach, gdy Betsson ma podstawy sądzić, że w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu darmowych zakładów, np. biorąc udział w arbitrażu.
- Użytkownicy kont muszą mieć ukończone 18 lat.
- Bonus jest dostępny w wersji mobilnej i stacjonarnej. Obowiązują te same warunki i zasady.
- Ta oferta jest dostępna jeden raz na użytkownika, adres IP lub gospodarstwo domowe. Betsson stosuje ścisłą zasadę „jeden użytkownik - jedno konto&quot; i stosuje szereg własnych środków bezpieczeństwa, aby wyegzekwować przestrzeganie powyższej zasady.
- Betsson.com zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w jakimkolwiek momencie i z jakiejkolwiek przyczyny i bez wcześniejszego zawiadomienia. Zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w niniejszej promocji.
- Obowiązują ogólne zasady i warunki Betssona.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ZGARNIJ BILETY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE!

Już 30 Sierpnia startują w Polsce Siatkarskie Mistrzostwa Świata! Betsson ma dla Ciebie wyjątkową ofertę, w której do wygrania jest aż 30 karnetów na III fazę mistrzostw, wartych 500 PLN każdy! Tam zostaną już tylko najlepsi, a wśród nich prawdopodobnie Biało-Czerwoni! Nie zmarnuj okazji, aby zobaczyć czołowe reprezentacje na żywo! Zaloguj się w Betsson, zagraj zakład za minimum 40 PLN, zapisz się do losowania i... czekaj aż wylosujemy zwycięzców!


1. ZAREJESTRUJ SIĘ

Jesteś nowy? Otwórz konto w Betsson!

2. Postaw kupon za 40 PLN na dowolne zdarzenie

3. Jesteś w losowaniu
Co tydzień ogłaszamy dziennych zwycięzców


Warunki i zasady

  • Każdy klient, który pomiędzy 01.08 a 28.08 postawi dowolny kupon za 40 PLN, bierze udział w losowaniu biletów na Mistrzostwa Świata w Siatkówce.
  • Do rozdania mamy 30 karnetów o wartości 500 PLN każdy na 3 fazę MŚ.
  • Losowanie biletów dziennych zwycięzców odbędzie się w dniach 7.08, 14.08, 21.08, 29.08.
  • Klient może rejestrować codziennie swój adres email i tym samym codziennie brać udział w losowaniu.
  • Obowiązują
  • Pytania prosimy kierować na adres:

Betsson
 
P 2

parisan

Użytkownik
Marcin, dopisz jeszcze tylko informację czy z bonusu 120zł można skorzystać wpłacając przez Skrill, bo to, że z zakładu bez ryzyka nie można to wiemy, ale jak to się ma do promocji 120zł ?
 
K 0

korniluk89

Użytkownik
Na czacie betsson powiedziano że trzeb wpłacic 320 pln. Jak wplace same 200 i zagram zakład to nie bede mogł już dostać tych 120 pln bonusu, (chyba ze wystarczy wpłacic 200 i czekaz az bonus zostanie dopisany) poza tym założyłem konto z linku na forum bukmacherskim i na czacie poinformowano mnie że nie ma manie w systemie i że nie zarejestrowałem się z linku, ja 100% kliknołem w link w poście wyżej. więc są problemy z tym bonusem, wiele osób już to pisało. w Betsafie co prawda po długim czasie ale otrzymałem bonus, w betsonie sa problemy i wielu urzytkowników cały czas o tym pisze na forum
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin, dopisz jeszcze tylko informację czy z bonusu 120zł można skorzystać wpłacając przez Skrill, bo to, że z zakładu bez ryzyka nie można to wiemy, ale jak to się ma do promocji 120zł ?
Skrill wykluczony jest z obu promocji.
Czy w przypadku przegranej zakład bez ryzyka, można go wypłacić z powrotem na konto czy trzeba obrócić ?
Obrót 1x po kursie min. 1.50
Na czacie Betsson powiedziano że trzeb wpłacic 320 pln
Ty możesz musisz wpłacić 320zł, ale ludzie którzy otrzymali wcześniej bonus wpłacali po 200zł i mają go dopisany. Dlatego wystarczy wpłacić 200zł (aczkolwiek większa kwota też nie przeszkadza)
Żadnych problemów aktualnie nie ma z bonusami. Linki zostały sprawdzone przez zespół techniczny Betsson i zapewniają, że wszystko z nimi jest OK.
 
G 0

guralman22

Użytkownik
Marcin-Odra wysłałem Ci zgłoszenie, że betsson dołączył mnie do forum bym dostał bonus.
Rejestrowałem się 15 lipca. Mam od nich zgodę, która wysłałem Ci mailem.
Napisali, że bonus dopiszą jak im przekażesz zgłoszenie.
Wysłałem Ci wiadomość priv i nawet mail (14 sierpnia), jednak do dziś nie mam bonusu.
Możesz im wysłać zgłoszenie ode mnie?
Specjalnie czekałem aż minie długi weekend i poniedziałek oraz wtorek, bo piszesz na forum, że w tych dniach są dopisywane bonusy. Ja nie dostałem.
Proszę Cie o pomoc i interwencję w mojej sprawie.
Mój mail: guralman22[at]gmail[.]com
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
a ktoś próbował, opłaca się ( i czy w ogóle jest możliwe) wpłacenie pieniędzy ze Skrill do Przelewy 24 i z Przelewey 24 na konto Betsson i potem wypłata w odwrotnej kolejności ?

Jak wyglądają opłaty za każdą transakcję ?
Maja jasny regulamina ta sama forma wplaty rowna sie wyplata.Ostatnio ukashem wplacilem i musialem nim wyplacic nie maja litosci pod tym wzgledem!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
guralman22
Bonus otrzymasz przy następnej turze księgowania. Prawdopodobnie już jutro.
----

ZGARNIJ BILETY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE!

Już 30 Sierpnia startują w Polsce Siatkarskie Mistrzostwa Świata! Betsson ma dla Ciebie wyjątkową ofertę, w której do wygrania jest aż 30 karnetów na III fazę mistrzostw, wartych 500 PLN każdy! Tam zostaną już tylko najlepsi, a wśród nich prawdopodobnie Biało-Czerwoni! Nie zmarnuj okazji, aby zobaczyć czołowe reprezentacje na żywo! Zaloguj się w Betsson, zagraj zakład za minimum 40 PLN, zapisz się do losowania i... czekaj aż wylosujemy zwycięzców!

1. ZAREJESTRUJ SIĘ z promocyjnego linku (masz dodatkową szansę na 2 bonusy na START)
Jesteś nowy? Otwórz konto w Betsson!
2. Postaw kupon za 40 PLN na dowolne zdarzenie
3. Jesteś w losowaniu
Co tydzień ogłaszamy dziennych zwycięzców

Warunki i zasady
  • Każdy klient, który pomiędzy 01.08 a 28.08 postawi dowolny kupon za 40 PLN, bierze udział w losowaniu biletów na Mistrzostwa Świata w Siatkówce.
  • Do rozdania mamy 30 karnetów o wartości 500 PLN każdy na 3 fazę MŚ.
  • Losowanie biletów dziennych zwycięzców odbędzie się w dniach 7.08, 14.08, 21.08, 29.08.
  • Klient może rejestrować codziennie swój adres email i tym samym codziennie brać udział w losowaniu.
  • Obowiązują
  • Pytania prosimy kierować na adres:

Betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom