>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MEGA Promocja w Betsson - 2 bonusy na START aż do 320PLN!

Status
Zamknięty.
P 1

pawelx1793

Użytkownik
Mam pytanie ile trzeba czekać na zwrot kasy jeśli kupon nie siądzie? Oraz czy jeśli depozytu dokonałem w tym tygodniu to jeszcze załapię się na drugi bonus?
 
Z 0

zyziolek

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się według instrukcji z podanego linku, wpłaciłem 20zł, które zostały już zaksięgowane, a w zakładce łączne kwoty bonusowe jest wyświetlone 0zł. Co powinienem zrobić?
 
K 0

kielec

Użytkownik
Witam, mam parę pytań. Bonus w postaci cashbacku wystarczy obrócić raz w ciągu 5dni? Liczą się do tego ako? Jak tak to po jakim minimalnym kursie? ????
 
M 0

marov

Użytkownik
Witam, kiedy można spodziwać się bonusów ? 5 dni roboczych już czekam więc pewnie dopiero poniedziałek - wtorek niestety ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatnia lista została wysłana 7.01 i zgłoszenia wysłane do tego czasu miały być wczoraj dopisane.
Kolejna lista zostanie dopisana w przyszłym tygodniu. Dokładnie nie wiem kiedy, ponieważ w ten weekend zmienia się u nich manager.
 
M 0

marov

Użytkownik
Zgłoszenie wysłano 06.01.2015 i nadal nie ma podwojenia kwoty wpłaty na koncie w betssonie. Czy można sprawdzić czy na konto z mailem: Zgłoszenie wysłano 06.01.2015 i nadal nie ma podwojenia kwoty wpłaty na koncie w betssonie. Czy można sprawdzić czy na konto z mailem: [katarzynadziubek90@ gmail.com został dopisany bonus ? Wszystko zostało zrobione jak w instrukcji, wraz z wysłaniem maila na podany adres, jednak teraz nie wiem czy trzeba czekać dłużej, czy zostało to jakoś pominięte ?
 
T 0

tomkraw

Użytkownik
Witam, też nie otrzymałem bonusa, rejestrowałem się z linku tego forum 31 grudnia, nazajutrz po Sylwku wysyłałem zgłoszenie. Proszę sprawdzić panie Marcinie w betssonie czy dopisywali w ogóle, bo widzę, że kilka osób również reklamuje.
Chciałem dzisiaj zagadać u nich na czacie, ale już zamknięty.
Pozdrawiam, szkoda, że po weekendzie po najlepszych już meczach do typowania..
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
no to Marcin zrób korektę, że te 7 dni roboczych to ściema i dopisz, że może 10 dni roboczych a może 14 dni roboczych zależy od menagera, to trochę denerwuję ludzi jak ktoś czeka, jakakolwiek sytuacja gdy regulamin zostaje niespełniony kończy się absolutnym nie przyznaniem bonusu i betsafe i bettson to bezlitośnie wykorzystują, ale w drugą stroną to totalna samowolka można i kwitnąc z dwa tygodnie, to nie jest twoja wina, i nie jest tutaj wymówką, że dostajemy coś to mamy czekać, taka jest reklama taka jest promocja więc bądźmy poważni,jest wyraźnie napisane 7 dni roboczych, więc niech to będzie dotrzymywane, a nie bo menager na urlopie a kogo to interesuje, skoro ja mam np na obrót bonusem 30 dni to po 30 dniach bonus jest kasowany i nikogo nie interesuje, że byłem na urlopie, że dni robocze itd itd. Skoro betsafe i betsson nie jest na tyle poważny to niech nie wystawia takich promocji. To jest marketing zachęcenie bonusem itd, ale realizacja to jakieś jaja i perfidnie robienie z ludzi idiotów.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Niech tylko ktoś spróbuje w jakikolwiek sposób nie spełnić warunków regulaminu, to nie ma o czym rozmawiać, bonus w postaci darmowego zakładu po 5 dniach jest anulowany i nie ma absolutnie najmniejszych szans by to zmienić. Tutaj wyraźnie mamy napisane, bonus jest dopisywany w ciągu 7 dni roboczych od momentu wysłania zgłoszenia, to jest po prostu totalne robienie z ludzi pośmiewiska i pokazywanie. Te tłumaczenia menager na urlopie itd ale kogo to obchodzi? jest wyraźnie określone 7 dni roboczych. To nie jest atak na Marcina bo to nie jest jego wina. Ale to niech zostanie zmienione w tej reklamie, BONUS ZOSTANIE PRZYZNANY WEDLE WIDZIMISIE BETSSON, BETSAFE
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Generalnie zawsze było do 7 dni roboczych bonus dopisany.
Teraz &quot;nawinął&quot; się okres &quot;świąteczno-noworoczny-urlopowy&quot; i albo mnie nie było w domu, albo managera w pracy.
Listę wysłałem 7 stycznia stycznia (środa), w piątek (9 stycznia) dostałem maila, że ta lista ma zostać dopisana tego samego dnia + info o zmianie managera. Widocznie nie zdążył dopisać.
Bonusy trafią do Was w przyszłym tygodniu. Nigdy nie zdarzyło się, że ktoś bonusu nie otrzymał, a promocja obowiązuje od chyba 2 lat, więc nie ma co panikować....
Generalnie to ja załatwiłam dodatkowe promocje jak ta, czy ostatnie w Sportingebet, wcześniej w Oddsring. To dzięki mnie macie okazję &quot;wyszarpać&quot; coś więcej od bukmachera, niż standardowy bonus. Ja na tym nie zarabiam, a wręcz przeciwnie, tracę na tworzeniu listy min. 2-3h swojego, cennego czasu.
Jeśli Wam to przeszkadza, że za długo (czasami) czekacie na bonus to nie problem, możemy od jutra tj. poniedziałku zakończyć wszystkie niestandardowe promocje: w Betsson, Betsafe, WilliamHill i Totolotku.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Marcin, wyraźnie napisałem, że doskonale wiem, że to nie twoja wina, ty wykonujesz syzyfową prace dla nas i ja osobiście to szanuje i rozumiem, ale chodzi o to, by jakoś doprowadzić do porządku te betsafe i betssony, albo też po prostu napisać, że czakanie może się opóźnic
 
K 29

kiczny

Użytkownik
to moje pierwsze forum i promocje są fajne, polecam znajomym którzy zaczynają grac jak ja bo można sobie z jakiejś tam promocji zawsze skorzystać jak ktoś konta nie ma.. i forum przynosi więcej ludzi. Ty daymon nie spamuj marudo jak się nie podoba i nie potrafisz czekac to Twój problem marudo.
ps. Marcin bardzo fajne forum,ogolnie dużo przeróżnych tematow i pomocnych rzeczy, wiadomo ze się wszystkiego nie ogarnie i dla paru zł daymon możesz poczekać pare dni dluzej bo jakos nikt nie marudzi kto się zgosil tylko Ty.. a opóźnienia się zdarzają,sąsiad też czeka i zapytał mnie wczoraj przy piwie kiedy dostanie bonus to mu mowie w swoim czasie te pare złotych zdazysz postawić ;D
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
weź się człowieku nie ośmieszaj, poczytaj historie, dziesiątki nieporozumień, oczekiwań a ty piszesz, że nikt się nie denerwuje , no ogarnij się i sprawdź temat zanim wygłaszasz jakieś opinie bo skompromitowałeś się teraz, jak chcesz się podlizać to zrób to inaczej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom