>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MEGA Promocja w Betsson - 2 bonusy na START aż do 320PLN!

Status
Zamknięty.
P 1

pawelx1793

Użytkownik
Mam pytanie ile trzeba czekać na zwrot kasy jeśli kupon nie siądzie? Oraz czy jeśli depozytu dokonałem w tym tygodniu to jeszcze załapię się na drugi bonus?
 
Z 0

zyziolek

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się według instrukcji z podanego linku, wpłaciłem 20zł, które zostały już zaksięgowane, a w zakładce łączne kwoty bonusowe jest wyświetlone 0zł. Co powinienem zrobić?
 
K 0

kielec

Użytkownik
Witam, mam parę pytań. Bonus w postaci cashbacku wystarczy obrócić raz w ciągu 5dni? Liczą się do tego ako? Jak tak to po jakim minimalnym kursie? ????
 
M 0

marov

Użytkownik
Witam, kiedy można spodziwać się bonusów ? 5 dni roboczych już czekam więc pewnie dopiero poniedziałek - wtorek niestety ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatnia lista została wysłana 7.01 i zgłoszenia wysłane do tego czasu miały być wczoraj dopisane.
Kolejna lista zostanie dopisana w przyszłym tygodniu. Dokładnie nie wiem kiedy, ponieważ w ten weekend zmienia się u nich manager.
 
M 0

marov

Użytkownik
Zgłoszenie wysłano 06.01.2015 i nadal nie ma podwojenia kwoty wpłaty na koncie w betssonie. Czy można sprawdzić czy na konto z mailem: Zgłoszenie wysłano 06.01.2015 i nadal nie ma podwojenia kwoty wpłaty na koncie w betssonie. Czy można sprawdzić czy na konto z mailem: [katarzynadziubek90@ gmail.com został dopisany bonus ? Wszystko zostało zrobione jak w instrukcji, wraz z wysłaniem maila na podany adres, jednak teraz nie wiem czy trzeba czekać dłużej, czy zostało to jakoś pominięte ?
 
T 0

tomkraw

Użytkownik
Witam, też nie otrzymałem bonusa, rejestrowałem się z linku tego forum 31 grudnia, nazajutrz po Sylwku wysyłałem zgłoszenie. Proszę sprawdzić panie Marcinie w betssonie czy dopisywali w ogóle, bo widzę, że kilka osób również reklamuje.
Chciałem dzisiaj zagadać u nich na czacie, ale już zamknięty.
Pozdrawiam, szkoda, że po weekendzie po najlepszych już meczach do typowania..
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
no to Marcin zrób korektę, że te 7 dni roboczych to ściema i dopisz, że może 10 dni roboczych a może 14 dni roboczych zależy od menagera, to trochę denerwuję ludzi jak ktoś czeka, jakakolwiek sytuacja gdy regulamin zostaje niespełniony kończy się absolutnym nie przyznaniem bonusu i betsafe i bettson to bezlitośnie wykorzystują, ale w drugą stroną to totalna samowolka można i kwitnąc z dwa tygodnie, to nie jest twoja wina, i nie jest tutaj wymówką, że dostajemy coś to mamy czekać, taka jest reklama taka jest promocja więc bądźmy poważni,jest wyraźnie napisane 7 dni roboczych, więc niech to będzie dotrzymywane, a nie bo menager na urlopie a kogo to interesuje, skoro ja mam np na obrót bonusem 30 dni to po 30 dniach bonus jest kasowany i nikogo nie interesuje, że byłem na urlopie, że dni robocze itd itd. Skoro betsafe i betsson nie jest na tyle poważny to niech nie wystawia takich promocji. To jest marketing zachęcenie bonusem itd, ale realizacja to jakieś jaja i perfidnie robienie z ludzi idiotów.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Niech tylko ktoś spróbuje w jakikolwiek sposób nie spełnić warunków regulaminu, to nie ma o czym rozmawiać, bonus w postaci darmowego zakładu po 5 dniach jest anulowany i nie ma absolutnie najmniejszych szans by to zmienić. Tutaj wyraźnie mamy napisane, bonus jest dopisywany w ciągu 7 dni roboczych od momentu wysłania zgłoszenia, to jest po prostu totalne robienie z ludzi pośmiewiska i pokazywanie. Te tłumaczenia menager na urlopie itd ale kogo to obchodzi? jest wyraźnie określone 7 dni roboczych. To nie jest atak na Marcina bo to nie jest jego wina. Ale to niech zostanie zmienione w tej reklamie, BONUS ZOSTANIE PRZYZNANY WEDLE WIDZIMISIE BETSSON, BETSAFE
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Generalnie zawsze było do 7 dni roboczych bonus dopisany.
Teraz &quot;nawinął&quot; się okres &quot;świąteczno-noworoczny-urlopowy&quot; i albo mnie nie było w domu, albo managera w pracy.
Listę wysłałem 7 stycznia stycznia (środa), w piątek (9 stycznia) dostałem maila, że ta lista ma zostać dopisana tego samego dnia + info o zmianie managera. Widocznie nie zdążył dopisać.
Bonusy trafią do Was w przyszłym tygodniu. Nigdy nie zdarzyło się, że ktoś bonusu nie otrzymał, a promocja obowiązuje od chyba 2 lat, więc nie ma co panikować....
Generalnie to ja załatwiłam dodatkowe promocje jak ta, czy ostatnie w Sportingebet, wcześniej w Oddsring. To dzięki mnie macie okazję &quot;wyszarpać&quot; coś więcej od bukmachera, niż standardowy bonus. Ja na tym nie zarabiam, a wręcz przeciwnie, tracę na tworzeniu listy min. 2-3h swojego, cennego czasu.
Jeśli Wam to przeszkadza, że za długo (czasami) czekacie na bonus to nie problem, możemy od jutra tj. poniedziałku zakończyć wszystkie niestandardowe promocje: w Betsson, Betsafe, WilliamHill i Totolotku.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Marcin, wyraźnie napisałem, że doskonale wiem, że to nie twoja wina, ty wykonujesz syzyfową prace dla nas i ja osobiście to szanuje i rozumiem, ale chodzi o to, by jakoś doprowadzić do porządku te betsafe i betssony, albo też po prostu napisać, że czakanie może się opóźnic
 
K 29

kiczny

Użytkownik
to moje pierwsze forum i promocje są fajne, polecam znajomym którzy zaczynają grac jak ja bo można sobie z jakiejś tam promocji zawsze skorzystać jak ktoś konta nie ma.. i forum przynosi więcej ludzi. Ty daymon nie spamuj marudo jak się nie podoba i nie potrafisz czekac to Twój problem marudo.
ps. Marcin bardzo fajne forum,ogolnie dużo przeróżnych tematow i pomocnych rzeczy, wiadomo ze się wszystkiego nie ogarnie i dla paru zł daymon możesz poczekać pare dni dluzej bo jakos nikt nie marudzi kto się zgosil tylko Ty.. a opóźnienia się zdarzają,sąsiad też czeka i zapytał mnie wczoraj przy piwie kiedy dostanie bonus to mu mowie w swoim czasie te pare złotych zdazysz postawić ;D
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
weź się człowieku nie ośmieszaj, poczytaj historie, dziesiątki nieporozumień, oczekiwań a ty piszesz, że nikt się nie denerwuje , no ogarnij się i sprawdź temat zanim wygłaszasz jakieś opinie bo skompromitowałeś się teraz, jak chcesz się podlizać to zrób to inaczej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom